Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Policja bije
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie wpadliście na to, że jakby nie kozaczył to by pewnie jeszcze żył???
Ileż razy mnie już Policja zatrzymywała do kontroli. Ile razy po pijaku opier*ol od nich dostałem za głupie zachowanie.... I jakoś żyje Very Happy
Tyle, że ja zawsze w stosunku do nich nawet jak nie mieli racji odnosiłem się kulturalnie.... Zawsze z szacunkiem, może nie do nich a z racji tego, jaki wykonują zawód i do Orełka na czapce.... I z ich strony zawsze było tak samo....

Pokażcie chociaż jeden przypadek gdzie osoba która zginęła z ręki policjanta nie była pijana/naćpana/agresywna.... Raczej nie ma takich... Przeważnie giną Kozacy którym załącza się nieśmiertelność....
Ludzie trochę więcej szacunku do siebie nawzajem... A świat będzie lepszy....

W Knurowie jest 37 tys. ludzi... Ilu z Was zostało choćby pobitych przez pały?
We Wro jest ich ponad 600 tys... I podejrzewam, że 99,5% tych ludzi podczas zatrzymania czy też wylegitymowania zachowała by się kulturalnie i z szacunkiem... I wszyscy by przeżyli....
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@tasknw: Niepotrzebnie się wychylałeś za chwilę zbierzesz gromy za posta... Niestety TVN zrobił swoje i wyrok już zapadł a czy słuszny? Będzie trzeba zaczekać na opinię sądu.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne gdyby nie kozaczył to by żył, ale widzę, że niektórzy nadal nie rozumieją o co tu chodzi. Prawo jest po to, żeby go przestrzegać. Obojętnie czy się jest policjantem czy zwykłym człowiekiem. A od wydawania wyroków są sądy jak to Xander wspomniał Wink

P.S. I to o czym wspominałem
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1045562,policjant-minikamera-w-mundurze-smierc-igora-stachowiaka.html
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i git Smile
Będzie dużo fajnego stuffu jak tutaj Smile

http://joemonster.org/filmy/84011/Kierowca_nie_chcial_okazac_dokumentow_wybral_trudniejszy_sposob

Cały czas nie mogę zrozumieć delikatnego traktowania polskich kierowców przez drogówkę... ile to razy widać, że kierowca kompletnie odmawia współpracy z policją a funkcjonariusze przez 20min proszą a wręcz błagają o okazanie dokumentów... lol.

To mi się podoba w USA. Nie chcesz pokazać ID... to sami wezmą Wink

A wracając do tematu śp. Igora S. to niestety pokazane materiały TV wyraźnie wskazują na mocną winę policjantów... mam nadzieję, że wyroki będą bardzo surowe a wręcz pokazowe. A biorąc pod uwagę, że Ziobro lubi pokazówki to może być konkretnie.

Zazwyczaj w 99% stoję za policją... ale tutaj chyba panowie w mundurach polecieli za daleko. Zdecydowanie za daleko... wyraźnie wyładowali swoją frustrację.

http://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/smierc-igora-stachowiaka-w-komisariacie-zobacz-reportaz-superwizjera,741647.html

Myślę, że ciężko tutaj bronić Policjantów. Tfu. Milicjantów.
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQT



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 68

PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast mam zdanie że praca w policji to powinna być praca tymczasowa - kilka lat max. Nie znam żadnego normalnego policjanta z dłuższym stażem. Każdy po dłuższym czasie zaczyna pokazywać coś w rodzaju: "To ja jestem władza i wszystko mogę". Możecie się zgadzać lub nie ale poznałem już kilka takich przypadków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
makar



Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 13

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekajmy na wyrok, to nie telewizja go wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarianL



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 19

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać obecna sytuacja policji jest już chyba beznadziejna:

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,22162375,policjanci-ktorzy-pobili-82-latke-z-zarzutami-nie-przyznaja.html

Ja rozumiem, że starsza Pani popełniła wykroczenie za które należy się kara (policjant może wypisać mandat do 500 zł, a w razie skierowania sprawy do Sądu grzywna może wynieść nawet 5 000 zł (może szkoda, że Sądy czasami nie zbliżają się do tej górnej granicy), ale na pewno użycie środków przymusu w tej konkretnej sytuacji było zbędne. Nie wiem w czym problem, ale chyba coś jest nie tak w rekrutacji do Policji, bo widać, że za dużo jest tam osób które absolutnie nie powinny nigdy ubrać munduru. Być może ustawa dekomunizacyjna wprawdzie z jednej strony może i wyrzuci cennych i doświadczonych dowódców, ale globalnie spowoduje jakąś zmianę w zarządzaniu Policją, bo na razie sytuacja jest gorsza niż zła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Atticus



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 314

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
A nie wpadliście na to, że jakby nie kozaczył to by pewnie jeszcze żył???....podejrzewam, że 99,5% tych ludzi podczas zatrzymania czy też wylegitymowania zachowała by się kulturalnie i z szacunkiem... I wszyscy by przeżyli....

Rozumiem, że "kozaczących" można zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atticus napisał:
tasknw napisał:
A nie wpadliście na to, że jakby nie kozaczył to by pewnie jeszcze żył???....podejrzewam, że 99,5% tych ludzi podczas zatrzymania czy też wylegitymowania zachowała by się kulturalnie i z szacunkiem... I wszyscy by przeżyli....

Rozumiem, że "kozaczących" można zabić.


Nie wiem jak inni, ale ja rozumiem, że kozacząc mogę nawet stracić życie.
I zachowuję się normalnie; nawet jak wiem, że pan władza może się mylić co do oceny danej sytuacji.
Co miało wiele razy miejsce.
Nie mówiąc już o sytuacjach, że to oni mając rację.
Nie kozacząc wiele razy zaoszczędziłem na mandatach.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Atticus



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 314

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie namawia do kozaczenia. Zresztą porównanie osoby w Pana wieku do dwudziestoparolatka dość mało obiektywne.
Na filmie widać było wyraźnie, że paralizator był nadużywany. Osoby nie potrafiące panować nad emocjami nie powinny być policjantami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
makar



Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 13

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w Danii policja nie nadużywała pałek w stosunku do naszych kibiców?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makar napisał:
Ostatnio w Danii policja nie nadużywała pałek w stosunku do naszych kibiców?



https://www.wprost.pl/10074416/Dunska-policja-bila-Polaka-bez-powodu-Nowe-nagrania-z-kamer-pozbawiaja-zludzen.html
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szyderca



Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 12
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak opisano wyżej, jeśli pod czaszką nie ma się nic więcej jak fistaszka to potem podnosi się larum, że policja bije, morduje itp.

Nieraz miałem nieprzyjemność otrzymać mandat, nieraz wchodziłem w polemikę z funkcjonariuszem ale jeśli jesteś opanowany i kulturalny to na pewno nic Ci nie grozi. Choć muszę zaznaczyć, że nasi Knurowscy stróże prawa są wyjątkowo perfidni, ale cóż to już kwestia człowieka, a nie instytucji.
_________________
ekipa szyderczy palec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarianL



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 19

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
makar napisał:
Ostatnio w Danii policja nie nadużywała pałek w stosunku do naszych kibiców?



https://www.wprost.pl/10074416/Dunska-policja-bila-Polaka-bez-powodu-Nowe-nagrania-z-kamer-pozbawiaja-zludzen.html


Ja w internecie znalazłem i taki artykuł:
http://www.prawdaobiektywna.pl/sport/dunska-policja-skatowala-polskiego-kibica-2685.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarianL



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 19

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny problem z Policją. Chyba by naprawdę trzeba by zrobić weryfikację, bo wydaje mi się, że zdecydowanie za dużo jest tam ludzi, którzy się do takiej pracy nie nadają:

https://wiadomosci.wp.pl/zle-zwazyla-pierogi-policja-zakula-kobiete-w-kajdanki-i-przesluchiwala-przez-4-godziny-6183181334984833a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka