Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Policja bije
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie rzecz biorąc to ja podziwiam hipokryzję co niektórych osób (nie mówię tutaj o rodzimych forumowiczach).
Cudownie jest usiąść z kawą czy piwem, z przekąskami, w miłym towarzystwie i na ogromnym ekranie analizować z kodeksami w dłoni działania funkcjonariuszy a potem wypisywać bzdury.
Jeśli ktoś nie brał czynnego udziału w interwencjach na ulicy, gdzie na analizę sytuacji i podjęcie słusznej decyzji ma się niekiedy sekundy lub mniej, powinien zamknąć paszczę i się nie wpierniczać między wódkę a zakąskę.
Dla mnie osobiście temat jest czysty. Przeszkadzał w interwencji i dostał to na co w pełni zasłużył. Utrudnianie interwencji, czynna napaść na f-cjusza, znieważenie policjanta. Mało powodów do stosowanie ŚPB? Dla mnie aż za dużo.
Wipler celowo wypuścił materiały aby nabić sobie popularności. Mogę się założyć, że po wyborach wszystko ucichnie.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
sensey



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 104

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, czy dostał słusznie, oceni sąd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarianL



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 19

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W świetle ostatnich wydarzeń z Wrocławia można być odgrzać stary temat. Jestem ciekawy co teraz XanderCage powie - czy będzie bronił bandytów w mundurach (wcześniej bronił policji niezależnie od jakichkolwiek okoliczności). W tej sprawie nawet związek zawodowy policjantów odciął się od bandziorów, którzy akurat przywdziali mundur (wcześniej też bronili policji niezależnie od jakichkolwiek faktów i okoliczności: http://nszzp.pl/aktualnosci/oswiadczenie-zarzadu-glownego-nszz-policjantow-22-maja-2017-r/

Ciekawe co XanderCage mówił rok temu o tej sprawie (wprawdzie dyskusji na tym forum o tym nie było, ale można domniemywać, jakie sformułowania by padły: po co się stawiał, był pod wpływem dopalaczy, nie wykonywał poleceń, itp.).
Teraz co mnie naprawdę cieszy, to dymisja ważnych komendantów (wojewódzki, jego zastępca, komendant miejski). Jeszcze mi brakuje dymisji komendanta głównego (rok temu był w pełni przekonany o niewinności zamieszanych funkcjonariuszy) oraz ministra spraw wewnętrznych. A ponadto jak główny winny trafi do więzienia (w Kanadzie za Dziekańskiego główny winowajca dostał 2,5 roku - nie wiem ile rzeczywiście odsiedział), to może rzeczywiście nie będziemy musieli bać się policji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekałem na to...
@MarianL: Fajna prowokacja chłopcze... muszę Cię niestety zmartwić ... nie uda się.
Rozumiem, że rewelacyjny materiał TVN pozwala Ci wydać wyrok, który brzmi "Bandyci!, mordercy w mundurach itd itp". Otóż chłopcze Twoje teksty rodem z kanonu sebixów wyklętych z pokolenia JP 50% (bo się trochę boję) nie zrobią na mnie wrażenia.
Żyjemy na szczęście w kraju, w którym obowiązuje zasada domniemania niewinności - winę należy udowodnić, a jeśli takowa zostanie udowodniona winnego ukarać z całą stanowczością. Na szczęście od wydawania w tym kraju wyroków jest sąd a nie TVN i Facebook.
Nie wiem, czy czytałeś oświadczenie NSZZ Policjantów. Zdaje się, że nie całkiem a czytanie zakończyłeś na pierwszym akapicie i na tym zakończę a kto chętny niech sięga do źródła.

Dalej:
Domniemywać chłopcze to możesz czy aby mamie z kołyski nie wypadłeś a nie przypisywać mi słowa których nie wypowiedziałem.

Tak ogólnie to szlag mnie trafia jak cała banda kretynów bije pianę na tragedii. Najpierw M.Żak teraz Wrocław i na tle tego wszystkiego rozgrywa się lans sił politycznych. Jeszcze bardziej szlag mnie trafia jak widzę wypowiedzi w twoim stylu. Mógłbym odpowiedzieć brzydko i dosadnie ale doceń to, że mimo wszystko staram się być wobec Ciebie kulturalny i nie prowokuj dalej jałowej dyskusji. Moje zdanie na ten temat jest takie jak wyżej.

Normalny obywatel, szanujący i przestrzegający prawa nie ma podstaw aby bać się policji a reszta czyli osoby na bakier z prawem bać się mają.
Masz w głębokim poważaniu obowiązujące reguły to zacznij liczyć się z konsekwencjami.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
MarianL



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 19

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zwracasz się do mnie chłopcze, to wiedz, że o ile dobrze sprawdziłem, jestem od ciebie 3 lata starszy (czyli to ty jesteś chłopcem).

Xander_cage napisał:

Normalny obywatel, szanujący i przestrzegający prawa nie ma podstaw aby bać się policji a reszta czyli osoby na bakier z prawem bać się mają.

Niestety tu się mylisz. Jako przykład wystarczy podać akcję antyterrorystów z Katowic z roku 2012, gdzie omyłkowo wtargnęli do mieszkania. Jak widać można być niewinnym, siedzieć sobie w domu i też mieć zdemolowane mieszkanie. Rozumiem, że każdy może się pomylić, ale odwracanie kota ogonem (twierdzenia rzecznika policji o jakiejś "braku współpracy"), a przede wszystkim to, że winni do końca nie zostali rozliczeni (jak już zapadł wyrok skazujący osoby bezpośrednio bijące pokrzywdzonych, to policjanci zrobili najazd na Sąd Okręgowy i wymogli uchylenie wyroku). Ja mam przynajmniej nadzieję, że zapadnie przynajmniej taki wyrok (niekoniecznie ktoś musi iść do więzienia), że bijący nie będą już pracować w Policji.
Natomiast co do Wrocławia, to tutaj mam nadzieję, że ktoś pójdzie siedzieć. Konsekwencje polityczne już zapadły (dymisje komendantów), natomiast na zakończenie postępowania karnego pewnie będzie trzeba czekać kilkanaście miesięcy (oczywiście znam zasadę domniemania niewinności, mam tylko nadzieję, że skończy się tak, jak tego oczekuję).
Ja działań NSZZ Policjantów absolutnie nie popieram - dałem link tylko po to, żeby potwierdzić, że nawet organizacja, która ślepo broni w każdym przypadku policjantów też w tym przypadku nie chce mieć z interweniującymi w tej sprawie nic do czynienia.
Oczywiście wiem, że to TVN wyda wyrok, ale trzeba uczciwie przyznać, że gdyby nie oni, to pewnie sprawa byłaby zamieciona pod dywan, jak wiele innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iro



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Czekałem na to...
@MarianL:

Normalny obywatel, szanujący i przestrzegający prawa nie ma podstaw aby bać się policji a reszta czyli osoby na bakier z prawem bać się mają.
Masz w głębokim poważaniu obowiązujące reguły to zacznij liczyć się z konsekwencjami.



Xander, w jakims stopniu się z Tobą zgadzam. Ludzie łamiący prawo powinni mieć świadomość, że prawo ich dosięgnie i że dosięgnięcie może być nieprzyjemne.
Nie mniej jednak NIC nie tłumaczy ładowania z paralizatora do bezbronnego człowieka zakutego w kajdanki i zagnanego do kibla, NIC!
To były tortury, znencanie się, inaczej tego się nie da nazwać.
Masz rację, obowiązuje zasada domniemania niewinności, ale jesteś w stanie znaleźć jakieś sensowne wytłumaczenie uzycia paralizatora w tej sytuacji?

Irek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopak raczej święty nie był, na filmie widać, że wyrzucili go z dyskoteki, potem opór przy zatrzymaniu.
Jednak ładowanie taserem w skutego człowieka to przekroczenie uprawnień. Tutaj wina jest bezsprzeczna.
Tak samo jak zatrzymanie ludzi, którzy to filmowali, nie ma zakazu filmowania pracy funkcjonariusza publicznego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iro napisał:


...Nie mniej jednak NIC nie tłumaczy ładowania z paralizatora do bezbronnego człowieka zakutego w kajdanki i zagnanego do kibla, NIC!
To były tortury, znencanie się, inaczej tego się nie da nazwać.
Masz rację, obowiązuje zasada domniemania niewinności, ale jesteś w stanie znaleźć jakieś sensowne wytłumaczenie uzycia paralizatora w tej sytuacji?

Irek


@Iro Mogę pobawić się w postawienie kilku hipotez, ale podkreślam to będą jedynie hipotezy.
Postawiona hipoteza była by pewniejsza gdyby dostępny był pełny materiał video z kamer komisariatu oraz tasera.
Dobra. Wróżbita Xander prawdę przewidzi:

Gość (Igor S.) już podczas zatrzymania sprawia problemy, potrzebne jest wsparcie drugiego patrolu. Udaje się powinąć go na komis. Personalia wrzucone na bęben pokazują, że gość jest do innego artykułu poszukiwany. Trzeba wiec przesłuchać. Podczas przesłuchania Igor stwierdza, że chce siusiu. Musi zostać doprowadzony do toalety gdyż ma takowe prawo. Do WC idzie Igor + funkcjusz. i wtedy Igor wpada na pomysł aby nieco nawypier... narozrabiać i wali z łapami na funkcjusza. Igor jest po mieszance fety i tramalu wiec God Mode ma włączony mocno i użycie siły fizycznej nie wchodzi w grę bo będzie bezskuteczne. Mamy czynną napaść więc może broń? Też nie bo zbyt duże ryzyko narażenia postronnych osób na utratę życia lub zdrowia. Pozostaje TASER i wezwanie wsparcie. Kable poszły kamera tasera nagrywa wsparcie wezwane. Pojawiają się funkcjusze na wsparcie ale Igor wcale nie jest grzeczny, wierzga nogami, usiłuje ugrźć, ręce mimo iż w obrączkach też latają (działają jak młot). Leci jeden strzał, drugi, trzeci... Igor odpuszcza. Musi zostać skontrolowany na miejscu i tak się dzieje.
Całość uwieczniona na kamerce tasera wydostaje się na zewnątrz i potem zręcznie pocięta idzie jako materiał. Lud chce krwi, Schetyna się lansuje, a funkcjusz wylatuje z roboty bo Błaszczak miast czekać na wynik postępowania narobił w pampers.

Tyle mojego gdybania.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Iro



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:


...

Gość (Igor S.) już podczas zatrzymania sprawia problemy, potrzebne jest wsparcie drugiego patrolu. Udaje się powinąć go na komis. Personalia wrzucone na bęben pokazują, że gość jest do innego artykułu poszukiwany. Trzeba wiec przesłuchać. Podczas przesłuchania Igor stwierdza, że chce siusiu. Musi zostać doprowadzony do toalety gdyż ma takowe prawo. Do WC idzie Igor + funkcjusz. i wtedy Igor wpada na pomysł aby nieco nawypier... narozrabiać i wali z łapami na funkcjusza. Igor jest po mieszance fety i tramalu wiec God Mode ma włączony mocno i użycie siły fizycznej nie wchodzi w grę bo będzie bezskuteczne. Mamy czynną napaść więc może broń? Też nie bo zbyt duże ryzyko narażenia postronnych osób na utratę życia lub zdrowia. Pozostaje TASER i wezwanie wsparcie. Kable poszły kamera tasera nagrywa wsparcie wezwane. Pojawiają się funkcjusze na wsparcie ale Igor wcale nie jest grzeczny, wierzga nogami, usiłuje ugrźć, ręce mimo iż w obrączkach też latają (działają jak młot). Leci jeden strzał, drugi, trzeci... Igor odpuszcza. Musi zostać skontrolowany na miejscu i tak się dzieje.
Całość uwieczniona na kamerce tasera wydostaje się na zewnątrz i potem zręcznie pocięta idzie jako materiał. Lud chce krwi, Schetyna się lansuje, a funkcjusz wylatuje z roboty bo Błaszczak miast czekać na wynik postępowania narobił w pampers.

Tyle mojego gdybania.

Pozdrawiam
Xander



Sorry, ale nie kupuję tego. Zgoda co do uzycia środków przymusu podczas zatrzymania na mieście. Tam można uznać, ze gośc sprawiał problem i nalezało go zglebić, potrząsnąć nim, byc może też potraktowac prądem. Nadal jednak uwazam, że strzelanie do faceta zakutego w kajdanki i zamkniętego w kiblu to gruba przesada, nawet jesli sprawiał problem to był sam, do tego zakuty w kajdanki, policjantów kilku, jeśli sprawiał problem to nalezało go zamknąć nawet w tym kiblu i poczekać na wsparcie, a nie strzelać bez opamiętania.
Co do Błaszczaka - miał rok na przeprowadzenie postepowania, mało tego, jego zastępca Zieliński coś tam więcej wiedział nie wierzę więc, że Błaszczakowi nie powiedział, obaj zwyczajnie palą głupa, a własciwie nie pala, a sa sobą.

pozdrawiam,
Iro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Iro, jak na mieście sprawiał problemy to użycie środków przymusu bezpośredniego jest w pełni zrozumiałe. Jednak strzelanie taserem w skutego człowieka w łazience jest przekroczeniem uprawnień i jako człowiek związany ze służbami powinieneś to wiedzieć.
Nikt nie twierdzi, że był niewinny. Zapewne był pod wpływem środków odurzających, stawiał opór przy aresztowaniu, wszystko widać na nagraniach. Tamtego nikt nie neguje. Chodzi o sam fakt sytuacji w taserem. W jak wielkim stopniu policjanci przyczynili się do jego śmierci ?
Czy zawieszenie lub wyrzucenie ze służby jest adekwatną karą ? Czy zwykłego szarego obywatela też by wyrzucono tylko z pracy ?
Czy zatrzymywanie ludzi, którzy nagrywają pracę policjantów jest zabronione ?
Wydaje mi się, że sprawę próbowano zamieść pod dywan, gdyby nie ujawniono nagrać z tasera to nadal by nic nie zrobiono.
Czy nie jest dziwnym to, że często jak się coś dzieje na komisariacie to kamery przestają działać ? A może nagranie z tasera też chcieli usunąć tylko nie wiedzieli, że nagrywa ?
Wszystkie nagrania z komisariatów powinny być w czasie rzeczywistym zgrywane na serwery Komendy Głównej i zabezpieczane, żeby nie dochodziło do takich sytuacji. Policjanci tak jak np w USA również powinni mieć zamontowane kamery i nagrywać wszystkie interwencje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tego się obawiałem...
Napisałem czysto hipotetycznie a traktujecie to jak prawdę....

Może ktoś z Was pokusi się o własną hipotetyczną wersję wydarzeń...
A nie, przepraszam zapomniałem, że TVN już taką stworzył...
Pokażcie mi zatem dowody na potwierdzenie wersji TVN...
Obawiam się, że po za reportażem nie ma żadnych ogólnodostępnych dowodów w tej sprawie a te, które przedstawiono w reportażu są delikatnie rzecz ujmując zdekompletowane.

Ludzie w tym kraju o winie czy niewinności decyduje sąd. Jeśli sąd na podstawie zebranych dowodów uzna, że było przekroczenie uprawnień, znęcanie czy spowodowanie śmierci to goście muszą dostać po dupie bezapelacyjnie.
Jak do tej pory nikt nie widział całego materiału dowodowego. TVN rozpętał shitstorm publikując zręcznie pocięty a następnie zmontowany materiał i spowodował otwarcie kadzi z pomyjami które publika wylewa teraz na Policję. Na tym tle następuje bicie piany przez polityków wszelkiej maści, "prawilniaki" coraz głośniej wykrzykują jak bardzo "kochają policję" a zwykli ludzie wydają osądy nie mając szerszego pojęcia o temacie. Zaczekajmy z wydawaniem wyroków na zakończenie postępowania i ewentualny wyrok sądu, który zapewne będzie podany do wiadomości publicznej i wtedy wyrabiajmy sobie osądy.

Podobna sytuacja miała miejsce przy okazji zamieszek na stadionie Concordii. Nie chce mi się cofać i szukać ile i od kogo gromów dostałem za to co pisałem. Padł wyrok "pies winny! psa na zbity pysk! morderca! nie miał prawa!" a co się okazało? Ano to, że sąd uznał, iż wszystko było przeprowadzone zgodnie z prawem a policjanci nie ponoszą winy za śmierć na boisku. I ilu z tych którzy wywalali pomyje na policję i przy okazji żarliwie krytykowali to co pisałem powiedziało po całej sprawie "Myliłem się..., Miałeś rację..., niesłusznie oskarżyliśmy, przepraszam..."? Nikt.
Osobiście chcę być w tej sprawie neutralny aż do czasu zapoznania się z szerszym materiałem dowodowym. Nie chcę bronić nikogo ani oskarżać.
Ja i wielu innych spokojnie czekamy na wyjaśnienie sprawy a potem będziemy komentować.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander, a to nie jest tak, że traktowanie taserem skutego człowieka jest niezgodne z zasadami stosowania przymusu bezpośredniego i nie powinno mieć miejsca niezależnie czy facet macha nogami czy nie macha? Tak mi się obiło o uszy.
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeBoucher napisał:
Xander, a to nie jest tak, że traktowanie taserem skutego człowieka jest niezgodne z zasadami stosowania przymusu bezpośredniego i nie powinno mieć miejsca niezależnie czy facet macha nogami czy nie macha? Tak mi się obiło o uszy.


Owszem i w tej kwestii nie ma wątpliwości. Są natomiast wątpliwości co do okoliczności zastosowania tasera. Jest zbyt dużo pytań na które nie znamy odpowiedzi, np:
1) Jak facet znalazł się w WC?
2) W którym momencie założono mu kajdanki?
3) Jak zachowywał się przed użyciem tasera?
itp, itd...

Pytań jest wiele i wiele kwestii pozostaje niewyjaśnionych.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Iro



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:


Podobna sytuacja miała miejsce przy okazji zamieszek na stadionie Concordii. Nie chce mi się cofać i szukać ile i od kogo gromów dostałem za to co pisałem. Padł wyrok "pies winny! psa na zbity pysk! morderca! nie miał prawa!" a co się okazało? Ano to, że sąd uznał, iż wszystko było przeprowadzone zgodnie z prawem a policjanci nie ponoszą winy za śmierć na boisku. I ilu z tych którzy wywalali pomyje na policję i przy okazji żarliwie krytykowali to co pisałem powiedziało po całej sprawie "Myliłem się..., Miałeś rację..., niesłusznie oskarżyliśmy, przepraszam..."? Nikt.
Osobiście chcę być w tej sprawie neutralny aż do czasu zapoznania się z szerszym materiałem dowodowym. Nie chcę bronić nikogo ani oskarżać.
Ja i wielu innych spokojnie czekamy na wyjaśnienie sprawy a potem będziemy komentować.

Pozdrawiam
Xander


Xander, przyznasz chyba, ze sytuacja ze stadionu w Knurowie jednak była zupełnie inna pod wieloma względam? W Knurowie zginął człowiek, który stanowił zagrożenie i ewidentnie łamał prawo. We wrocławiu zginął człowiek zamknięty w toalecie i zakuty w kajdanki.
Faktem jest, że TVN i politykierzy różnej masci zbijaja sobie punkty na tym wydarzeniu, nie mniej jednak dlatego, że i policja i prokuratura próbowała zamieść sprawę pod dywan.
Gdybby rok temu ludzie Błaszczaka, Zielińskiego i Ziobry uczciwie zabrali się za wyjasnienie sprawy, dzisiaj nie byłoby urządzania kabaretu na grobie I. Stachowiaka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/550666,policja-o-smierci-igora-stachowiaka-nie-byl-skazany.html
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka