Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Policja bije
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Lis 13, 2010 6:41 pm    Temat postu: Policja bije Odpowiedz z cytatem

Biedroń. Prawdopodobnie, że był gejem, za dużo krzyczał to mu się dostało. Ale iluż to marzyło aby mu wrazić i oto marzenia się spełnia… tylko czy dobrze nam z tym ?
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Wawrzyn



Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 11

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może będę pisał w punktach łatwiej będzie Ci ze mną dyskutować

1) czy obejrzałeś filmik do końca? Rzecznik prasowy jasno stawia sprawę. Robert B. (postawione zarzuty) brał udział w ataku na LEGALNĄ manifestację oraz ZABEZPIECZAJĄCYCH marsz funkcjonariuszy.

Póki co to media informują jedynie o bójkach "pokojowo nastawionych kontrmanifestantów" z policją oraz o ataku "kilkunastu zamaskowanych sprawców" na 3 prawicowców jadących pociągiem na manifestację. Według świadków użyto do tego pałek.

2) Czy ja jako hetero chodzę po mieście z innymi hetero i wymachoooje (czemu mi to cenzuruje) banderami "Kocham moją dziewczyną i robię to z nią każdego wieczoru". Nie! Więc po co homo co chwila takich manifestacji potrzebują.

Dlaczego w wolnym kraju ktoś próbuje narzucić mi że homoseksualizm jest czymś naturalnym, skoro ja ma inne zdanie?

Pytam, dlaczego homoseksualiści nie uszanują mojej religii jaką jest katolicyzm i podczas przejazdu Papa Mobile w Hiszpanii całują się w momencie, gdy obok nich jest Papież. Po co?! Przecież mają tą religię i Jego Osobę w du.ie?

3) Jestem prawicowcem, wg mnie patriotą. Od razu powiem, że nie mam nic do Afroamerykanów, Azjatów czy też Białych Wink Nie przeszkadza mi, że Ukraińcy czy Wietnamczycy zdobywają pracę w Polsce. Uznaje za naturalne fakt, że ktoś ma inny kolor skóry, wyznaję inną wiarę, kocha inny klub ALE nie uznaję za naturalne tego, że mężczyzna i mężczyzna lub kobieta i kobieta WBREW nie tylko religiom świata, ale i wbrew ZASADOM PRZYRODY próbują ze sobą żyć. Jest to dla mnie PATOLOGIA i CHOROBA.

Jeżeli ktoś ma ochotę, proszę bardzo, może żyć z innym przedstawicielem tej samej płci. TYLKO nie wywierajcie presji, żebym zaakceptował was jako normalną parę i przyznał rację.


Ostatnio zmieniony przez Wawrzyn dnia Nie Lis 14, 2010 12:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Wawrzyn: Może zabrzmi to niezbyt ciekawie ale wyjąłeś mi to z ust!!
Obejrzałem materiał i zastanawiam się skąd pan B. wytrzasnął tą lipną atrapę kołnierza ortopedycznego i dlaczego ma nietkniętą twarzyczkę (bez zadrapania ni siniaczka.... znam metody prewencji i wiem że jeśli muszą lać to leją tak, że ślady zostają na całym ciele również na twarzy.
Pan B. niech sobie swoje przekonania o wolności wsadzi w d.... (jeśli tak właśnie lubi) i niech razem ze swoimi kolegami i koleżankami robią co chcą byle po cichu, i tak żeby nie narzucać swoich przekonań na siłę.

Chryste może wyszedłem na homofoba ale tak właśnie czuję!

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 1:26 am    Temat postu: Re: Policja bije Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
Biedroń. Prawdopodobnie, że był gejem, za dużo krzyczał to mu się dostało. Ale iluż to marzyło aby mu wrazić i oto marzenia się spełnia… tylko czy dobrze nam z tym ?


Lista organizacji, które weszły w skład koalicji "antyfaszystowskiej":
Boyówki Feministyczne
Centrum Reanimacji Kultury
Czarny Sztandar
Europejska Fundacja Praw Człowieka i Zwierząt
Federacja Anarchistyczna s. Poznań/Rozbrat
Fundacja Autonomia
Fundacja MaMa
Fundacja Panoptykon
Fundacja Polska Jest Kobietą
Fundacja Trans-Fuzja
Fundacja Zmiana
Kampania Przeciw Homofobii
Kampania Solidarności z Palestyną
Kolektyw Elba
Kolektyw Falanster
Kolektyw Kocurrra
Kolektyw NoLogo
Kolektyw Obin
Krytyka polityczna
Lambda Warszawa
Lewicowa Alternatywa
Lewicowa Sieć Feministyczna Rozgwiazda

Otwarta Rzeczpospolita
OZZ Inicjatywa Pracownicza
Pracownicza Demokracja
Przestrzeń Inicjatyw Twórczych TEKTURA
Radykalna Akcja Solidarna
Rhythms of Resistance Lublin
Rhythms of Resistance Trójmiasto
Samba Ka
Samba z szamba
Simbola Antifaszista
Stowarzyszenie Aktywne Pomorze
Stowarzyszenie Kultury Alternatywnej "Zgrzyt"
Stowarzyszenie Młodzi Socjaliści
Stowarzyszenie Nigdy Więcej
Stowarzyszenie Nomada
Stowarzyszenie Pro Femina
Stowarzyszenie Wolność-Równość-Solidarność
Stowarzyszenie Wspólna Ziemia
Ufa
Warszawska Akcja Antyfaszystowska
Żydowska Ogólnopolska Organizacja Młodzieżowa
Żydowskie Stowarzyszenie Czulent
ייִדיש לעבט / jidysz lebt


Czym jest faszyzm?

Tymczasem jak to było po stronie ludzi biorących udział w marszu niepodległości...

..i kto tutaj jest faszystą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wawrzyn napisał:
może będę pisał w punktach łatwiej będzie Ci ze mną dyskutować
Tak rzeczywiście łatwiej. dzięki
Wawrzyn napisał:
1) czy obejrzałeś filmik do końca? Rzecznik prasowy jasno stawia sprawę. Robert B. (postawione zarzuty) brał udział w ataku na LEGALNĄ manifestację oraz ZABEZPIECZAJĄCYCH marsz funkcjonariuszy.
Tak, obejrzałem filmik do końca, nie tylko ten. Także relacje w wiadomościach plus informacje tekstowe w portalach informacyjnych. Twoja sprawa komu wierzysz ale z doświadczenia wiem, że w takich sprawach policjanci kryją swoich. Sprawy zabaw motłochu nie komentuję. Interesuje mnie tylko sprawa pobicia. Polecam lekturę: http://www.eioba.pl/a102172/zbrodnia_i_kara_policjanci_gangsterzy_czarne_owce_w_policji
Wawrzyn napisał:
(...)
2) Czy ja jako hetero chodzę po mieście z innymi hetero i wymachoooje (czemu mi to cenzuruje) banderami "Kocham moją dziewczyną i robię to z nią każdego wieczoru". Nie! Więc po co homo co chwila takich manifestacji potrzebują.
Skoro jesteś prawicowcem jak dalej piszesz to zapewne także katolikiem. Skoro tak - to jako dobry katolik powinieneś z „robieniem tego” jak to nazywasz każdego wieczoru z dziewczyną zaczekać do ślubu. Inaczej moralnego prawa do oceniania innych co też „to robią” nie masz. A dwa to nie czuje się adresatem tych pytań bo ani gejem nie jestem ani ich rzecznikiem czy adwokatem pana Biedronia. Każdy chrześcijanin powinien mieć domenę by słabszych bronić. Nie czuję się dobrym chrześcijaninem ale pod tym względem czuję się dużo bardziej święty niż wielu duchownych.

Wawrzyn napisał:
Dlaczego w wolnym kraju ktoś próbuje narzucić mi że homoseksualizm jest czymś naturalnym, skoro ja ma inne zdanie?

Pytam, dlaczego homoseksualiści nie uszanują mojej religii jaką jest katolicyzm i podczas przejazdu Papa Mobile w Hiszpanii całują się w momencie, gdy obok nich jest Papież. Po co?! Przecież mają tą religię i Jego Osobę w du.ie?
To samo jak wyżej. Nie czuję się adresatem tych pytań. Niech się lepiej jakiś gej wypowie. Ja mogę się domyślać ale owe domysły zachowam dla siebie z uwagi na to jak wielu czyta to forum pobieżnie. Ktoś jeszcze mógłby wziąć mnie za hiszpańskiego geja. Łatek na tym forum mam dość by ładny płaszczyk sobie uszyć więc nowych nie trzeba.
Wawrzyn napisał:
3) Jestem prawicowcem, wg mnie patriotą. Od razu powiem, że nie mam nic do Afroamerykanów, Azjatów czy też Białych Wink Nie przeszkadza mi, że Ukraińcy czy Wietnamczycy zdobywają pracę w Polsce. Uznaje za naturalne fakt, że ktoś ma inny kolor skóry, wyznaję inną wiarę, kocha inny klub ALE nie uznaję za naturalne tego, że mężczyzna i mężczyzna lub kobieta i kobieta WBREW nie tylko religiom świata, ale i wbrew ZASADOM PRZYRODY próbują ze sobą żyć. Jest to dla mnie PATOLOGIA i CHOROBA.

Jeżeli ktoś ma ochotę, proszę bardzo, może żyć z innym przedstawicielem tej samej płci. TYLKO nie wywierajcie presji, żebym zaakceptował was jako normalną parę i przyznał rację.
Nie jestem prawicowcem ani lewicowcem tylko Polakiem. Jestem z tego dumny. Zależy mi na Polsce, na jej rozwoju, pomyślności i prawości. Dlatego nie chce by w moim kraju ktokolwiek był dyskryminowany za cokolwiek. Każdy ma prawo do pracy i godziwej płacy by nie musiał wyjeżdżać i płacić podatków gdzie indziej. By tworzył dobra dla Tego kraju przyczyniając się do jego rozwoju. Dzieląc kraj na lepszych i gorszych, lepszych patriotów i gorszych, katolików i innowierców bądź niewierzących, homo i hetero tworzymy przestrzeń do anarchii i agresji gdzie jedni są nastawieni przeciw drugim. To wcale nie służy mojej ojczyźnie i prowadzi do regresu a nie rozwoju.

Nie wiem co dokładnie pan Łukasz Kopiszka chce powiedzieć w swoim poście. Ale wiem na co ja chcę zwrócić uwagę. Otóż w miejscu tak bardzo doświadczonym przez faszystowską agresję – w Warszawie wznoszono okrzyki i ręce w paskudnym geście. Ze względu na historię i pamięć pomordowanych takie gesty powinny być nie tyle z urzędu karane co społecznie piętnowane. Kto tymi gestami się afiszował? Wymienisz która to organizacja?

Xander Cage albo ekran masz zakurzony, że źle widzisz albo z Rubina zrobiłeś monitor Smile
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Jonas: Tak się składa, że pracuję na Laptopie. Ekran może i mam zakurzony, ale jak ostatnio musiałem chodzić w kołnierzu to nie mogłem sobie ot tak swobodnie głową kręcić jak to robił pan B. a i samo narzędzie tortur wyglądało z goła odmiennie.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander mam nadzieję, że zauważyłeś emotka. Pożartować nie zaszkodzi.

Polecam też materiał z nowym filmikiem do oceny. Troszkę mało waleczny ten Biedroń, jakby powiedzieli inni; wył jak ciota. Choć może to dla efektu jak i rzeczony kołnierz. Pewnie pan Biedroń jak się zrani w paluszek to bandażuje całą rękę - ot taka odmiana hipochondryka. Ale to Jego sprawa i na pewno nie powód do piętnowania czy usprawiedliwiania przemocy policjantów.

Filmik Obejrzeć trzeba.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
Troszkę mało waleczny ten Biedroń, jakby powiedzieli inni; wył jak ciota. Choć może to dla efektu jak i rzeczony kołnierz. Pewnie pan Biedroń jak się zrani w paluszek to bandażuje całą rękę - ot taka odmiana hipochondryka. Ale to Jego sprawa i na pewno nie powód do piętnowania czy usprawiedliwiania przemocy policjantów.

Filmik Obejrzeć trzeba.


A obejrzałem sobie filmik i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że to ściema. Oglądając uważnie można zobaczyć, że jęki pana B wzrastają wprost proporcjonalnie do częstotliwości migania fleszy. Generalnie wszystkie komentarze do materiału są w jednakowym tonie poniżej jeden z cytatów:
Cytat:
Sposób w jaki krzyczał i robił szopkę, to ewidentna hucpa pod kamery, nic mu się nie działo, jak by chciał, to by szedł o własnych siłach, zapewne specjalnie z siebie robił ofiarę by własnie tego typu film potem przyjazny "ktoś" mógł wsadzić na sieć. Biedroń może i jest pedałem, ale nie znaczy to że musi być głupi - prawda?


Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wawrzyn



Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 11

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak, obejrzałem filmik do końca, nie tylko ten. Także relacje w wiadomościach plus informacje tekstowe w portalach informacyjnych. Twoja sprawa komu wierzysz ale z doświadczenia wiem, że w takich sprawach policjanci kryją swoich. Sprawy zabaw motłochu nie komentuję. Interesuje mnie tylko sprawa pobicia. Polecam lekturę: http://www.eioba.pl/a102172/zbrodnia_i_kara_policjanci_gangsterzy_czarne_owce_w_policji


Podaj linki do tych wiadomości, póki co pojawiają się tylko informacją utwierdzające w przekonaniu, że Biedroń i spółka byli winni.

Mówisz, że interesuje Cie tylko sprawa pobicia. Co za hipokryzja.. kolejne zdanie to zachęcenie do przeczytania artykułu z innej beczki. Ja natomiast pisałem o wydarzeniach bezpośrednio związanych z manifestacją.



Cytat:
Skoro jesteś prawicowcem jak dalej piszesz to zapewne także katolikiem. Skoro tak - to jako dobry katolik powinieneś z „robieniem tego” jak to nazywasz każdego wieczoru z dziewczyną zaczekać do ślubu. Inaczej moralnego prawa do oceniania innych co też „to robią” nie masz. A dwa to nie czuje się adresatem tych pytań bo ani gejem nie jestem ani ich rzecznikiem czy adwokatem pana Biedronia. Każdy chrześcijanin powinien mieć domenę by słabszych bronić. Nie czuję się dobrym chrześcijaninem ale pod tym względem czuję się dużo bardziej święty niż wielu duchownych.


Nie oceniam "tego co robią" tylko to, że chodzą po ulicach i manifestują fakt, że lubią jak jeden drugiego od tyłu.
Gdybyś dobrze przeczytał to byś wiedział, że nie mówię im: "Wypie*****ć z Polski" tylko "Ograniczcie się do okazywania swojej orientacji w inny sposób"


Cytat:

Nie jestem prawicowcem ani lewicowcem tylko Polakiem. Jestem z tego dumny. Zależy mi na Polsce, na jej rozwoju, pomyślności i prawości. Dlatego nie chce by w moim kraju ktokolwiek był dyskryminowany za cokolwiek. Każdy ma prawo do pracy i godziwej płacy by nie musiał wyjeżdżać i płacić podatków gdzie indziej. By tworzył dobra dla Tego kraju przyczyniając się do jego rozwoju. Dzieląc kraj na lepszych i gorszych, lepszych patriotów i gorszych, katolików i innowierców bądź niewierzących, homo i hetero tworzymy przestrzeń do anarchii i agresji gdzie jedni są nastawieni przeciw drugim. To wcale nie służy mojej ojczyźnie i prowadzi do regresu a nie rozwoju.


Każdy ma inny pomysł na to jak Polska powinna wyglądać.Problem polega na tym, że lewica czy też środowiska homoseksualistów próbują swoje zdanie narzucić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Jonas napisał:
Troszkę mało waleczny ten Biedroń, jakby powiedzieli inni; wył jak ciota. Choć może to dla efektu jak i rzeczony kołnierz. Pewnie pan Biedroń jak się zrani w paluszek to bandażuje całą rękę - ot taka odmiana hipochondryka. Ale to Jego sprawa i na pewno nie powód do piętnowania czy usprawiedliwiania przemocy policjantów.

Filmik Obejrzeć trzeba.


A obejrzałem sobie filmik i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że to ściema. Oglądając uważnie można zobaczyć, że jęki pana B wzrastają wprost proporcjonalnie do częstotliwości migania fleszy. Generalnie wszystkie komentarze do materiału są w jednakowym tonie poniżej jeden z cytatów:
Cytat:
Sposób w jaki krzyczał i robił szopkę, to ewidentna hucpa pod kamery, nic mu się nie działo, jak by chciał, to by szedł o własnych siłach, zapewne specjalnie z siebie robił ofiarę by własnie tego typu film potem przyjazny "ktoś" mógł wsadzić na sieć. Biedroń może i jest pedałem, ale nie znaczy to że musi być głupi - prawda?


Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
Moje wrażenia po obejrzeniu są takie, że jak już skuli Biedronia to mogliby go prowadzić normalnie a nie prawie w „uchwycie transportowym”. Ma kajdanki zapięte z tyłu to raczej nie ucieknie a dookoła raczej nie znajdowałby się nikt kto chciałby go odbić (słyszałeś okrzyki). A to, że robił z tego szoł to mniej istotnie, ważne jest że wsadzili go do transportera skutego to raz a dwa – to już kwestia dyskusyjna – (dosłownie i w przenośni) wszedł tam funkcjonariusz i mu przyłożył.
Wawrzyn napisał:
Jonas napisał:
Tak, obejrzałem filmik do końca, nie tylko ten. Także relacje w wiadomościach plus informacje tekstowe w portalach informacyjnych. Twoja sprawa komu wierzysz ale z doświadczenia wiem, że w takich sprawach policjanci kryją swoich. Sprawy zabaw motłochu nie komentuję. Interesuje mnie tylko sprawa pobicia. Polecam lekturę: http://www.eioba.pl/a102172/zbrodnia_i_kara_policjanci_gangsterzy_czarne_owce_w_policji


Podaj linki do tych wiadomości, póki co pojawiają się tylko informacją utwierdzające w przekonaniu, że Biedroń i spółka byli winni.

Mówisz, że interesuje Cie tylko sprawa pobicia. Co za hipokryzja.. kolejne zdanie to zachęcenie do przeczytania artykułu z innej beczki. Ja natomiast pisałem o wydarzeniach bezpośrednio związanych z manifestacją.
Nie zrozumieliśmy się. Temat jaki nosi ten wątek to: „Policja bije” i chciałbym na to zwrócić uwagę. Przeczytałeś zapewne inne wątki("Znowu grasują wandale") a i jak sam pewnie stwierdzasz – chłopaki w niebieskich mundurach jakoś nie rwą się do interwencji jak przeciwnikami są posturne draby czy nawet agresywne wyrostki. Biedroń jaki jest każdy widzi a to, że przy okazji jest gejem nie jest powodem by go bić. I pewnie tutaj się ze mną zgodzisz. Tutaj dla przykładu inny filmik, gdzie policja w dość bezczelny sposób ogranicza wolność. Bezprawnie i bezpodstawnie. I na tym chciałem się skupić a nie na demonstracji czy ogólnie gejach bo temat by nam się rozlazł. Choć chętnie porozmawiam ale może przy okazji innego, bardziej pasującego wątku.
Wawrzyn napisał:
Cytat:
Skoro jesteś prawicowcem jak dalej piszesz to zapewne także katolikiem. Skoro tak - to jako dobry katolik powinieneś z „robieniem tego” jak to nazywasz każdego wieczoru z dziewczyną zaczekać do ślubu. Inaczej moralnego prawa do oceniania innych co też „to robią” nie masz. A dwa to nie czuje się adresatem tych pytań bo ani gejem nie jestem ani ich rzecznikiem czy adwokatem pana Biedronia. Każdy chrześcijanin powinien mieć domenę by słabszych bronić. Nie czuję się dobrym chrześcijaninem ale pod tym względem czuję się dużo bardziej święty niż wielu duchownych.


Nie oceniam "tego co robią" tylko to, że chodzą po ulicach i manifestują fakt, że lubią jak jeden drugiego od tyłu.
Gdybyś dobrze przeczytał to byś wiedział, że nie mówię im: "Wypie*****ć z Polski" tylko "Ograniczcie się do okazywania swojej orientacji w inny sposób"
Tak, tylko że jeśli teraz nie wykrzykujesz takich haseł to na pewno będąc w grupie podobnych Ci umiarkowanie antygejowskich osób – będziesz. Po prostu w tłumie nastroje się radykalizują ze względu na anonimowość tłumu i nie tylko zresztą. I to jest problem bo w demokracji głos jednostki się nie liczy i nie tylko chodzi tu o słynne skądinąd demokracje ludowe.
Wawrzyn napisał:
Cytat:
Nie jestem prawicowcem ani lewicowcem tylko Polakiem. Jestem z tego dumny. Zależy mi na Polsce, na jej rozwoju, pomyślności i prawości. Dlatego nie chce by w moim kraju ktokolwiek był dyskryminowany za cokolwiek. Każdy ma prawo do pracy i godziwej płacy by nie musiał wyjeżdżać i płacić podatków gdzie indziej. By tworzył dobra dla Tego kraju przyczyniając się do jego rozwoju. Dzieląc kraj na lepszych i gorszych, lepszych patriotów i gorszych, katolików i innowierców bądź niewierzących, homo i hetero tworzymy przestrzeń do anarchii i agresji gdzie jedni są nastawieni przeciw drugim. To wcale nie służy mojej ojczyźnie i prowadzi do regresu a nie rozwoju.


Każdy ma inny pomysł na to jak Polska powinna wyglądać.Problem polega na tym, że lewica czy też środowiska homoseksualistów próbują swoje zdanie narzucić.
Proszę nie upolityczniajmy tego sporu. Ja wiem, że Wy - ludzie prawicy macie do tego skłonności po Waszym przywódcy. Ja, choć w mojej rodzinie jest wielu zwolenników PIS, akurat mam na ten temat zdanie zgoła odmienne. Obecnie rządzi prawica, najsilniejsza partia opozycyjna też jest prawicowa, ba skrajnie prawicowa także nie rozumiem kto z lewicy może cokolwiek narzucać poza własnym płaszczem na własne barki. Darujmy sobie proszę polityczne wstawki.

Chciałbym wyjaśnić, że nie chodzi o to by rozstrzygać czy demonstracja i kontrdemonstracja były legalne czy nie. Kto w tym sporze ma rację. Ale rzecz w tym, że policja nie ma prawa bić bezbronnych osób. Obojętnie kim one są. Nigdy nie wiadomo kiedy na miejscu poszkodowanego możesz znajdować się Ty. Ten wątek nie jest w obronie gejów ale w samoobronie!
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Jonas: W części się z Tobą zgodzę (Jeśli chodzi o te kajdanki), ale wszystkie formacje mundurowe działają w myśl zasady "lepiej zapobiegać niż leczyć" stąd też chwyt transportowy. W swojej karierze widziałem już magików co to potrafili różne rzeczy z kajdankami robić. Kolej na kwestię sporną czyli to czy w "suce" B dostał w tubę czy też nie. I tutaj wydaje mi się, że upiekło się panu B co najwyżej został sprowadzony do pozycji klęczącej (na podłodze) z głową położoną na siedzeniu. To jest procedura (niepisana) bezpieczeństwa w wypadku samochodu bez tzw. "sieczkarnika" (klatki do przewozu osób zatrzymanych).

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biedron zawodowa ofiara
http://www.wykop.pl/link/526765/robert-biedron-kontra-krzysztof-bosak/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qunene



Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 92

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka że jak kiedyś szedł patrol policji (milicji) to dla spokoju lepiej było przejść na drugą stronę (żeby aby się do niczego nie przyczepili) teraz mamy wolność równość itd. ale brak respektu dla służb mundurowych i posty typu:
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=8187&postdays=0&postorder=asc&highlight=banda&start=15
teraz rozpacz nad Biedroniem (Policjant na służbie jest nietykalny) i wszelkie dywagacje uważam za mało sensowne. Biedronia spałować i po sprawie (jemu i podobnym chodzi o medialny rozgłos i tyle pare pał na* dupe i może mu się odechce)



*w
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qunene napisał:
Prawda jest taka że jak kiedyś szedł patrol policji (milicji) to dla spokoju lepiej było przejść na drugą stronę (żeby aby się do niczego nie przyczepili) teraz mamy wolność równość itd. ale brak respektu dla służb mundurowych i posty typu:
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=8187&postdays=0&postorder=asc&highlight=banda&start=15
teraz rozpacz nad Biedroniem (Policjant na służbie jest nietykalny) i wszelkie dywagacje uważam za mało sensowne. Biedronia spałować i po sprawie (jemu i podobnym chodzi o medialny rozgłos i tyle pare pał na* dupe i może mu się odechce)



*w



Święte słowa! Nie ma szacunku do funkcjonariuszy , gnoje chodzą po ulicy i wykrzykują "mamy tradycję j.... policję", noszą ubrania z wymalowanymi tekstami A.C.A.B, JP itd... Za noszenie takiego czegoś policjant powinien lać i patrzeć czy równo puchnie.
Wracając do Biedronia, nawet jeśli dostał to zasłużył (po co się pchał skoro wiedział że może być gorąco) i powiem więcej dostał za mało jeszcze mu powinni wyrok za napaść na funkcjusza przybić.
W ogóle temat zaczyna się robić żenujący, niedługo na forum będzie rozpacz nad pseudokibicami, którzy dostali łomot podczas wszczętej przez siebie rozróby na stadionie.

Proponuję aby mod zamknął ten temat.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
@ Jonas: W części się z Tobą zgodzę (Jeśli chodzi o te kajdanki), ale wszystkie formacje mundurowe działają w myśl zasady "lepiej zapobiegać niż leczyć" stąd też chwyt transportowy.
Taka zasada tworzy pole do nadużyć a jakich - to wierzę, że jesteś osobą inteligentną, i wiesz jakie nadużycia mogą być tego wynikiem. Myślę więc, że z jednej strony masz dość bandytyzmu a z drugiej niechciałbyś aby bandytyzmem parali się ludzie w niebieskich mundurach. Bo wtedy już żadnej nadziei na poprawę nie będzie.
Xander_cage napisał:
W swojej karierze widziałem już magików co to potrafili różne rzeczy z kajdankami robić.
Też mam za sobą karierę, której tak jesteś oddany i rzeczywiście ludzie nigdy nie przestaną zaskakiwać ale na straży praworządności w pierwszej kolejności powinny stać ludzie, którzy noszą godło państwowe na czapkach. I obojętnie ile filmów z brutalnymi gliniarzami się naoglądałeś i jak wielkie to zrobiło to na Tobie wrażenie. Wiedz, że film to tylko film a w rzeczywistości powinniśmy robić wszystko by najbardziej prawo zobowiązywało tych co mu z ramienia funkcji służą.
Xander_cage napisał:
Kolej na kwestię sporną czyli to czy w "suce" B dostał w tubę czy też nie. I tutaj wydaje mi się, że upiekło się panu B co najwyżej został sprowadzony do pozycji klęczącej (na podłodze) z głową położoną na siedzeniu. To jest procedura (niepisana) bezpieczeństwa w wypadku samochodu bez tzw. "sieczkarnika" (klatki do przewozu osób zatrzymanych).
Bardzo dobrze to ująłeś – „wydaje Ci się”. Na razie wszystkie fakty są przeciw policji, poczekajmy co wyłoni się dalej.
Łukasz Kopiszka napisał:
biedron zawodowa ofiara
http://www.wykop.pl/link/526765/robert-biedron-kontra-krzysztof-bosak/
Nie wiem czy link jest wynikiem Twojego poczucia humoru czy może to co zabawne wydaje Ci się poważnym. Słowa pana Bosaka dla wszystkich nie-faszystów są tyle samo warte co Biedronia dla nie-gejów.
Qunene napisał:
Prawda jest taka że jak kiedyś szedł patrol policji (milicji) to dla spokoju lepiej było przejść na drugą stronę (żeby aby się do niczego nie przyczepili) teraz mamy wolność równość itd. ale brak respektu dla służb mundurowych i posty typu:
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=8187&postdays=0&postorder=asc&highlight=banda&start=15
teraz rozpacz nad Biedroniem (Policjant na służbie jest nietykalny) i wszelkie dywagacje uważam za mało sensowne. Biedronia spałować i po sprawie (jemu i podobnym chodzi o medialny rozgłos i tyle pare pał na* dupe i może mu się odechce)
Tęsknoty, o których tutaj opowiadasz demaskują Cię jako tzw. sierotę po PRL-u. Warto zdać sobie z tego sprawę i nie życzyć innym tego czego sam nie lubisz… a może lubisz? Think'W każdym bądź razie niezdrowym jest wchodzenie dwa razy do tej samej rzeki.
Xander_cage napisał:
Nie ma szacunku do funkcjonariuszy , gnoje chodzą po ulicy i wykrzykują "mamy tradycję j.... policję", noszą ubrania z wymalowanymi tekstami A.C.A.B, JP itd... Za noszenie takiego czegoś policjant powinien lać i patrzeć czy równo puchnie.
Wracając do Biedronia, nawet jeśli dostał to zasłużył (po co się pchał skoro wiedział że może być gorąco) i powiem więcej dostał za mało jeszcze mu powinni wyrok za napaść na funkcjusza przybić.
Nie mylmy faktów. Biedroń jak napisałem wcześniej to nie kibol, agresywny wyrostek czy dresiarz.
Xander_cage napisał:
Proponuję aby mod zamknął ten temat.
proponuję aby poszukać innych argumentów niż nietrafionych porównań Biedronia do kibolów. Temat nie będzie żenujący i mod nie będzie musiał niczego zamykać a nawet sam się do dyskusji przyłączy. Pozdrawiam
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka