Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapraszam do Chudowa!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sie 25, 2014 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dalej tak pójdzie to w przyszłym roku będzie 10% osób które są teraz...

bo w tym roku wielu przyjeżdża tak jakby "z rozpędu"
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Gbur



Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 10

PostWysłany: Nie Sie 31, 2014 1:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Chudowa zajeżdżałem regularnie od 2008 i moim zdaniem spadek jakości imprez przyszedł w zeszłym roku. Szkoda ponieważ była to moja ulubiona forma odreagowania tygodnia. W tym roku nie miałem okazji przyjechać, więc nie mam pojęcia jak to wygląda pod rządami nowych zarządców. Może w przyszłym roku zacznę ponownie i wrobię sobie zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelheidis



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 32

PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo to Jarmark Średniowieczny zawsze organizowała Fundacja Zamek Chudów i w tym roku również ona była odpowiedzialna za tą imprezę.

Tak jak wspominaliście, że miała to być impreza trzydniowa, a się nagle okazało, że nie będzie jej pierwszego zaplanowanego dnia. Ja sama się o tym dowiedziałam przez przypadek i podobnie jak Wy miałam mieszane uczucia, tym bardziej że i na stronie Fundacji i na profilu FB wszędzie było o tym cicho, praktycznie aż do samej imprezy.

Wczoraj trafiłam na informacje, że będą jeszcze imprezy w ten weekend (11-12.10). W sobotę ma się odbyć zakończenie sezonu motocyklowego a w niedzielę jakaś kapuściada i oktoberfest. Ciekawe czy pogoda się utrzyma...?

Trzeba się chyba będzie wybrać ostatni raz w tym sezonie do Chudowa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poziom imprez w Chudowie niestety schodzi równią pochyłą w dół Sad

Przykre to... bo było to bardzo fajne miejsce na weekendowe np. wypady na rowerze.
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro sami organizatorzy mają ciśnienie żeby zarobić miliony jak najniższym nakładem to nie ma się zbytnio czemu dziwić.

byłem ostatnio na święcie czekolady. myślałem, że skoro czekolada jest głównym bohaterem dnia to będzie wyśmienita, najwyższej jakości. okazało się, że za 8zł jest prostokątna miseczka z piankami/owocami polanymi czymś co białej czekolady nawet nie przypominało tzn zółto-kremową breję po chamsku zagęszczoną mąką. żenada

innych wariantów odechciało mi się próbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelheidis



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 32

PostWysłany: Sro Paź 08, 2014 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co z czekoladą podobnie było i w zeszłym roku - tak samo podawana.

Nie powiem, mi smakował wariant biały zarówno zwykła biała jak i ta z kokosem. Czarną natomiast próbowałam pomarańczową - nie powiem dobre to było.

Wiesz o smakach i gustach się nie dyskutuje. Tak jak Tobie mogło nie smakować, a mi smakowało. Ile gustów tyle opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Sro Paź 08, 2014 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałem akurat białą rumową.
masz rację - o ile o SMAKACH się nie dyskutuje, to o JAKOŚCI produktu można nawet powinno się wymieniać opinie w takiej sytuacji kiedy na ŚWIĘCIE CZEKOLADY główna atrakcja jest wątpliwej jakości, klasy.
być może w zeszłym roku była inna czekolada, lepsza - nie wiem.
to co ja dostałem, czyli breja z grudkami od mąki albo zwarzenia w niczym nie przypomianało czekolady. ani kolorem, ani konsystencją, smakiem, zapachem, NICZYM.

jak już nie chcieli się przemęczać, to bardzo dobra czekolada do fontann callebaut jest za ~40zł/kg. przy ilości czekolady jaka znajdowała się w miseczce wychodzi ok 5zł na porcję. + dodatki za nie więcej niż 1zł/porcja i za te same pieniądze nie robiliby sobie wstydu. można? można. trzeba tylko chcieć.

przy takim podejściu jakie cały ten przybytek pt. "oberża czarny koń" (restauracja, "parkingi", degustacja itd) prezentuje to nawet nie życzę im powodzenia w dalszym działaniu.

p.s. nie prowadzę żadnej działalności gastronomicznej, więc nie jest to czarny pr nieuczciwej konkurencji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelheidis



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 32

PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co jeśli chodzi o czekoladę to ja nie mam jej nic do zarzucenia - nie trafiłam na grudki ani nic takiego. Była OK.

W Oberży byłam kilka razy coś zjeść z Rodzinką i bardzo mi smakowało, duże porcje, rozsądna cena.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelheidis



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 32

PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej !

byłam wczoraj w Chudowie. Pełno rowerzystów. Zastanawiam się czy mieli jakiś rajd rowerowy czy tak spontanicznie się ich tylu zebrało. Drogi dojazdowe do Chudowa też pełne fanów 2 kółek. Trzeba będzie się też tam kiedyś wybrać na rowerze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam zawsze najlepiej było jechać na rowerze bo parking przecież kosmicznie drogi... a tak na rowerku spoko
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelheidis



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 32

PostWysłany: Sro Paź 22, 2014 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiem jak sprawa parkingu wygląda bo nie płaciłam a przynajmniej nie widziałam nikogo komu by można było zapłacić za parkowanie, więc chyba był za free.

Ale naprawdę masa rowerzystów. No ale w sumie to nie ma się czemu dziwić bo pogoda była cudna... i chyba już nie wróci Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Sro Paź 22, 2014 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze jak zbierają pieniądze za parking to przy każdym przeznaczonym do tego miejscu stoi poborca w odblaskowej kamizelce.
5zł obojętnie na jak długo - to plus.
stan tych parkingów - minus. normalny plac zarośnięty trawą. jak popada to pełno błota i nierówności.
widzę to podobnie jak np. opisaną przeze mnie imprezę czekolady. zarobić a się nie narobić. brać pieniądze biorą, ale żeby jakoś te miejsca przygotować to już nie bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelheidis



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 32

PostWysłany: Czw Paź 23, 2014 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja parkowałam na wykostkowanym parkingu. Nie widziałam innego parkingu, ani osób w odblaskowych kamizelkach. Może miałam wybitne szczęście Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelheidis



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 32

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam na FB, że szykuje się impreza sylwestrowa w plenerze. Ciekawe czy będą jakieś atrakcje?

Ktoś coś wie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelheidis



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 32

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie FB organizatora imprez plenerowych pojawiły się nowe info odnośnie imprez w tym roku.

Startują już w kwietniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka