Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CH Auchan
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 17, 2010 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EwelinaKnw napisał:
Łukasz, byś zobaczył ile osób (pracowników) wraca po 21., kiedy zamykane są wszystkie butiki, albo na 9 rano :>


No to chyba dobrze, znaczy dostali pracę Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te dwa autobusy 194 i 710 stają pod marketem czy trzeba zauwać z buta taki kawał drogi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stają w okolicy ronda przy Auchan Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z daleka widziałem , jak ludzie wysiadali z czerwonego a potem pieszo zasuwali do molocha, przecież tam są ustawione te dwie wiaty przystankowe , myślałem że podjadą tak jak pod tesco w Gliwicach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knw-78



Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 146

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio tankowałem na stacji w Auchan to ku mojemu zdziwieniu kasa tzn jej szyba wygląda jak szafa pancerna, albo coś innego. Nie widać wcale kasjera, a pieniądze podaje się do szufladki. Szufladka jak będzie chciała to resztę wyda albo nie.
Moim zdaniem oklejenie szyb to już przesada. Zamiast wyjść z twarzą do klienta to się wzbrania wizerunku. Co sądzicie o takich kasach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matiii25



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

huan75 napisał:
myślałem że podjadą tak jak pod tesco w Gliwicach
Co do "tescobusów" to od nowego roku Tesco wycofuje autobusy.
_________________
KNUROWSKA GRUPA TUNINGOWA

Moje auto znajdziesz na TwojaFura.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli spadnie im liczba klientów, nie wszyscy są zmotoryzowani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to zasługa paliwa Auchan czy pogody, ale na auchanowym baku PB95 spalanie wyszło mi o 2l/100 km więcej względem poprzedniego tankowania (chyba BP albo Statoil).
Wcześniej ponad 8l/100 km, teraz 10,4 l/100 km. Mierzył ktoś też spalanie na paliwie auchan?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Nie wiem czy to zasługa paliwa Auchan czy pogody, ale na auchanowym baku PB95 spalanie wyszło mi o 2l/100 km więcej względem poprzedniego tankowania (chyba BP albo Statoil).
Wcześniej ponad 8l/100 km, teraz 10,4 l/100 km. Mierzył ktoś też spalanie na paliwie auchan?


Zima zimą, ale mam takie samo wrażenie po zatankowaniu na Auchan...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbliża się czas podwyżek w Auchan.
Wiele produktów, które do tej pory miały bardzo konkurencyjne ceny (wręcz dumpingowe) zostało oznakowanych jako PROMOCJA.
Wydaje mi się, że po świętach, a najpóźniej po NR kiedy wzrośnie VAT skończy się ten atut Auchana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zygmunt



Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 48

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, może w tym coś jest, tankowałem tam kilka razy do pełna i spalanie wzrosło mi do 10-11 l , o ponad 2 l więcej niż zawsze, pomyślałem że to wina zimy, a może to nie tylko zima.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym paliwem też mnie to zainteresowało ale myślę że to jednak wpływ zimy gdyż wydaje mi się że nie ma kiwania na ilości wlewanego paliwa do baku gdyż byłem ostatnio ze znajomym i nalewał do karnistra i wszystko się zgadzało. Osobiście przejechałem o 70km mniej na teoretycznie podobnej ilości do wcześniejszego tankowania na Shellu ale wtedy nie było mrozów i poza tym nie zapalałem autka jak odsnieżałem by sie troche zagrzało bo wcześniej nie było trzeba. Myślę, że tutaj jest "pies pogrzebany" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszgo



Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 285

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem "maniakiem" taniego jeżdżenia. Jeżdżąc zawsze szukam najtańszego paliwa. Auchan to dla mnie zawsze okazja do tankowania (ale nie tylko) Ilekroć miałem okazję to tankowałem w Żorach i to do pełna, wręcz jadąc do Wisły celowo tankowałem z powrotem, żeby więcej weszło. O ile pamiętam to tankowałem w Sosnowcu, Białymstoku, Gdańsku, Rumii, Częstochowie, wspomnianych Żorach może jeszcze gdzieś, nie pamiętam. Nigdy nie zauważyłem jakieś szczególnie wielkiej różnicy na niekorzyść. Moim skromnym zdaniem odpowiedź jest jasna. Jedni zarabiają na marży inni na obrocie. Auchan należy do tych drugich. Jak ktoś lubi przepłacać, to niech przepłaca. Ja dalej będę tankował tanio. Jak dotąd źle na tym nie wyszedłem.
Odnośnie spalania, zima naprawdę robi swoje. Mi też skoczyło i to znacznie. Różnica między latem a zimą to nawet 2-3 litry. Kiedyś (ze zwykłej ciekawości) zatankowałem 98. Efekt: ani spalanie ani dynamika nie wiele się zmieniła. Wręcz nie czułem różnicy, poza kieszenią. Podobno współczesne silniki "dopasowują" się do paliwa. Jak kiedyś miałem gaźnik to rzeczywiści czuło się.
Jak znam życie to i tak na tym forum będą tacy, którzy będą twierdzić że poza BP, Shell inne paliwa się nie liczą. Cóż fachowców od motoryzacji nie brakuje. Tak się składa że niemal codziennie jeżdżę między Knurowem a Gliwicami i widzę co się dzieje przy wszelkich podwyżkach. Nasze BP to szczyt bezczelności i sknerstwa. Facet (którego nawet znam) to niezły cwaniak. Zaobserwujcie sobie jak gwałtownie u niego cena nagle skacze do góry by z kolei przez kilka dni powolutku spadać w dół. Nawet w Gliwicach tak się nie dzieje. Chcecie sponsorować cwaniactwo, wasza sprawa. Ja omijam takie stacje z daleka. Skoro mogę płacić taniej to dlaczego tego nie robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następnym razem zatankuje na 1-2-3 albo BP i zobaczę czy spalanie wzrosło. Byle się zima do tego czasu nie skończyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszgo



Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 285

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

22.12.2010 - PB 95
BP Gliwice 4,84
Auchan 4,44
BP Knurów 4,77
Coś jeszcze do dodania???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka