Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CH Auchan
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malybrat



Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 50

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak dzis wczoraj była po 4,13 a lpg po 2,08.
Kiedyś tankowałem na Auchan Żory i było w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
knw-78



Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 146

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj również po 4,13 za E95.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.auchan.pl/hipermarket,gliwice.html
Nie ma nic napisane, żeby autobusy miały się zatrzymywać przy Auchan Think
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byłem w środe na otwarciu auchan około godz. 11 to ropa była po 4.05 a tego samego dnia około godz 17 była już po 3.96 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tankował juz ktos gaz na auchen? Zauwazyliscie roznice? Czy da sie na tym w ogole jezdzic?
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 10:24 am    Temat postu: Paliwo OK. Odpowiedz z cytatem

Malybrat stwierdził rzecz oczywistą spadną haracze pobierane przez właścicieli sklepów w Knurowie i nietylko oby tak było z wszystkimi artykułami .!2 ton łosośa poszło w pierwszym dniu bo był po 12,99
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycjuszu jak wyjeżdze obecna butle gazu to zatankuje na Auchan i zdam relacje ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trou87



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 167

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam znajomych, którzy tankują w Żorach na stacji LPG i mówią, że jest minimalnie gorszej jakości ale jeździ się mniej więcej tyle samo co na normalnym gazie. Mnie to przekonuje i jadę dzisiaj tam tankować Smile LGP dziś za 2,07
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trou87



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 167

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tankowałem wczoraj LPG i muszę przyznać, że jeżeli chodzi o ilość przejechanych KM to tyle co na gazie z BP a może nawet ciut więcej. POLECAM!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 12:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@lukas - jadąc od Gliwic wiaduktem nad Rybnicką - na jego końcu jest przystanek z logo KZK GOP ale bez rozkładu.

Widzę to tak, że autobusy Gliwice - Knw będą zjeżdżać do Auchana wiaduktem, zrobią kółko na rondzie i wyjadą tunelem. Może nie wszystkie, może tylko jedna linia ale niezmotoryzowani mogą mieć nadzieję na dojazd i nie będą naginać od betoniarni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie będą - z informacji udzielonych przez pracowników wynika, że KZK nie ma zamiaru używać tych przystanków usytuowanych przy sklepie. Dziwi mnie to trochę bo jeśli były przewidziane w inwestycji to chyba jakieś ustalenia miały miejsce. Niestety miałem wątpliwą przyjemność iść z przystanku Trynek Oczyszczalnia i brodzi się po kostki w błocie bo nie przewidziano przejścia do Rybnickiej dla ruchu pieszego... Mam nadzieję że KZK jednak zmieni decyzję bo obecnie to sklep tylko dla zmotoryzowanych - a pracownicy chyba otrzymają służbowe kaloszki.... Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 9:29 am    Temat postu: Cud prawdziwy Odpowiedz z cytatem

I jak tu nie wierzyć w cuda ,co wpłyneło na spadek cen paliwa na stacjach w Knurowie Wracałem z Okęcia pod Warszawką On 4,90 i po trasie dopiero przed Częstochową spadł do 4,35 - 4 28 nawet w Gliwicach powyżej 4zł no poza Auchen gdzie 3,96 przy Inter też ceny spadły 4 01 nawet na Zaciszy co jest zaskoczeniem znając pazernośc właścicieli .Zaskoczyły mnie pustki w sklepach w piątek ,gdzie ci konsumenci czyżby oszczędzali na święta .szkoda tylko że przy Anchenie ciężko było zaparkować.Gdzie ta wywieszka w inter z informacją że o ile kupi taniej towar w innym sklepie to zwracają rużnice. CUD
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy narzekali, że budują Auchana a jak narazie wszystkim wychodzi to na plus Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
@lukas - jadąc od Gliwic wiaduktem nad Rybnicką - na jego końcu jest przystanek z logo KZK GOP ale bez rozkładu.

Widzę to tak, że autobusy Gliwice - Knw będą zjeżdżać do Auchana wiaduktem, zrobią kółko na rondzie i wyjadą tunelem. Może nie wszystkie, może tylko jedna linia ale niezmotoryzowani mogą mieć nadzieję na dojazd i nie będą naginać od betoniarni.


Ja widziałem te przystanki i dlatego miałem nadzieję, że autobusy będą się tam zatrzymywać... Zapewne wielu ludziom bez samochodu odechciewa się jechać do Auchan, bo jeśli trzeba iść taki kawał drogi z przystanki Trynek Oczyszczalnia...
Ja też miałem tę "przyjemność" iść tamtędy. Jak to Marro napisał jest tam błoto. Tak w ogóle to najpierw trzeba iść ulicą, gdzie kiedyś jeździły śmieciarki, potem wąskim chodnikiem (i widziałem sytuację gdy z dwóch stron jechały panie z wózkami i nie umiały przejść, bo się nie mieściły), i na koniec przez te błoto.
Pisałem maila do KZKGOP, ale chyba nie nauczyli ich obsługi komputera, więc będzie trzeba tam zadzwonić i się dowiedzieć Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie dramat z tymi przystankami. Pielgrzymki maszerują po rybnickiej. Zagrożenie dla kierowców i dla pieszych. Przecież to jest paranoja aby zrobić skomplikowane konstrukcje drogowe dla aut, i zapomnieć o zwykłych chodnikach dla pieszych.... :/ Wokół sklepu błoto, ziemia i mokro... ;] prawie jak u Mrożka...
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka