Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Concordia czy Olimp? A może jeden silny klub?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 8:50 am    Temat postu: Concordia czy Olimp? A może jeden silny klub? Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jestem co prawda kibicem Concordii, ale nie mam nic do klubu Olimp Szczygłowice, który gra obecnie klase rozgrywkową niżej niż Concordia czyli w Klasie A. Ale nasuwa mi się pytanie - po co miastu dwa kluby, skoro i tak miasto nie jest zainteresowane tym sportem? Tylko raz na jakiś czas miasto zainteresuje się piłką i tylko w przypadku, gdy Jurek Dudek zorganizuje mecz gwiazd. Czy naprawde musimy mieć 2 kluby średnie lub słabe? Nie można zbudować jednego mocnego by powróciły stare czasy? Chociażby 3 liga! Zobaczcie jakie tam firmy grają - GKS Katowice, GKS Jastrzębie - dlaczego nas tam nie ma? Miasto nie wykazuje chęci na poważną inicjatywę w postaci silnego knurowskiego klubu. W Knurowie jest zdolna młodzież co pokazuje Concordia np. awans do Śląskiej Ligi Juniorów, w kadrze Concordii mało kto przekracza 24 lata, z Knurowa dużo chłopaków się wibiło np. Łukasz Żyrkowski - reprezentant Repry w kategoriach juniorskich, a teraz gracz Piasta Gliwice. Olimp Szczygłowice jak widać ma pomysł na piłkę, grają tam chłopaki, którzy kiedyś występowali w Concordii, ale tam panuje brak wysokich pieniędzy - stadion wynajmowany na Krywałdzie, który nie spełnia żadnych wymogów bezpieczeństwa!!! Na swój stadion poczekają, bo jak się dowiedziałem od znajomego grającego w Olimpie - nie ma pieniędzy na te inwestycję. Ja rozumiem, że kibice z Wyspy chcą mieć piłkę na swoim podwórku, ale i tak można zauważyć, że do dzisiaj niektórzy pojawiają się na meczach Concordii, a kilka lat wcześniej dość duża ekipa jeździła (lata gdy Concordia grała w 3 i 4 lidze). Jak tak dalej pójdzie, to zamiast stadionu miejskiego postawią supermarket i tyle będzie z najpopularniejszego sportu na terenie Knurowa! Czy naprawdę to nikogo nie obchodzi? Jak mamy dzieci zachęcać do sportu, skoro u nas wszystko się nie opłaca? Dudek już zapowiedział, że żadnej szkółki piłkarskiej, ani remontu stadionu na Krywałdzie nie zrobi!!! (info UM). Kiedyś była Concordia, miała rezerwy i wszystko było ok. Teraz mawia się, że Dudek pomaga Concordii - to jest istny bullshit - gdyż Dudek został poproszony o stroje dla juniorów z długim rękawem to przysłał z krótkim. A prawda jest taka, że bardziej pomaga Olimpowi (w końcu wychował się w Szczygłowicach). Obecnie nic nie przysłał Concordii - czy naprawdę ludzie nie chcą piłki? Nie długo nie będzie gdzie pójść dziecka namówić na uprawianie sportu, bo wszędzie będą supermarktety, albo puby. To jest zgroza !!!

My nie jesteśmy tak bogatym miastem jak Gliwice, czy Zabrze aby utrzymać 3-4 kluby w tym jeden na wysokim poziomie. A jakie jest wasze zdanie?

Z kibicowskim pozdrowieniem Smile
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
NKS



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 207
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 10:56 am    Temat postu: Re: Concordia czy Olimp? A może jeden silny klub? Odpowiedz z cytatem

Tak czytając tego posta mam wrazenie ze tu nie ma checi zbudowania jednego silnego klubu lecz wyeliminowanie Olimpu, bo Concordia ma swa historie... Jest mowa tez o tym, ze Olimp nie ma pieniedzy... Poki co to radza sobie na stadionie na Krywaldzie, nikomu to nie przeszkadza (mimo ze przydalby sie stadion wlasny), wygrywaja kolejne mecze i na pieniadze tez przyjdzie czas. Czyzby Strach ze Olimp juz tak blisko okregowki i ciagle pnie sie do gory?!

Cytat:
Teraz mawia się, że Dudek pomaga Concordii - to jest istny bullshit - gdyż Dudek został poproszony o stroje dla juniorów z długim rękawem to przysłał z krótkim


Tez nie rozumie co to za pretensje do Jurka... Zawsze mogl powiedziec ze nie bedzie stroi dla juniorow i koniec, a pomog na tyle ile mogl i tyle...

Cytat:
A prawda jest taka, że bardziej pomaga Olimpowi (w końcu wychował się w Szczygłowicach). Obecnie nic nie przysłał Concordii - czy naprawdę ludzie nie chcą piłki? Nie długo nie będzie gdzie pójść dziecka namówić na uprawianie sportu, bo wszędzie będą supermarktety, albo puby. To jest zgroza !!!


Hmm... Wielka zazdrosc ze Jurek wspomaga Szczygłowicki klub?! Wielka zlosc ze nic nie przyslal Concordi?! Pomagal Concordi i Olimpowi... A nawet jesli by nie pomogl to jest to tylko i wylacznie jego sprawa... Czy wszyscy mamy miec do Ciebie Arivoy pretensje ze Ty nie wplaciles dobroczynnie chocby 1000 zl na rzecz Concordii?! Chyba nie powinnismy...

napisałes "Obecnie nic nie przysłał Concordii - czy naprawdę ludzie nie chcą piłki?" Czyli mam to rozumiec tak, ze jezeli Jurek nie przeslal nic Concordii to Knurowska pilka ma swoj koniec?! Pisales wczesniej ze Olimp nie ma pieniedzy... A Widze ze to Concordia probuje grac za czyjes pieniadze... Jezeli nie Concordia to Olimp, lub inny klub ktory kiedys tam byc moze powstanie... Knurowska pilka nie umrze... Smile

Pozdrawiam

P.S. Jestem ze Szczygłowic i moze wyglada to tak jakbym byl strasznie za Olimpem a przeciw Concordii... Mi to jest obojetne niech graja obydwa kluby, i niech trzymaja sztame Smile Tak wogole to gram w koszykówke, pilka mnie tylko interesuje "lokalnie" czyli Knurowska Smile
_________________
|| www.myspace.com/nksknw ||
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NKS

Może tak się to czyta, ale nie chodzi mi o to co napisałeś Wink

Mianowicie:
Dudek opowiada, jak to pomaga Concordii, seniorom, juniorom, miastu itp. Pomaga - ale na odwal się. Więc jeżeli nie chce tego robić to nie. Niech Olimpowi pomaga jak tak bardzo chce.

A co tej niby nienawiści Olimpu i Concordii jak to wyczytałes z mojej wypowiedzi:
Nie chodzi mi o to, może być także całkiem nowy klub nawet Unia Knurów i dajmy na to w Knurowie grałaby 1 drużyna, a w Szczygłowicach rezerwy (ze względu na wielkość miasta).

Powiedz sam kolego - chcesz 2 kluby na poziomie 5-6 ligi, czy jeden na poziomie 3 ew. 4 ligi, ale stabilny finansowo, kadrowo, a nie kolos na glinianych nogach.

Jeżeli czegoś nie zrozumiałeś to sorx, gdyż piszę szybko Razz
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
demona



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Knurów-Gliwice-Katowice

PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Violent NKS zgadzam Się z tobą .... poprzeczytaniu twojego posta niemam nic do dodania.. zgadzam sie w 100% "A niech sobie graja chopaki" Razz
_________________
czy istnieje prawdziwa, idealna miłość? a może to tylko chemia i mija bezpowrotnie po kilku latach? naukowcy twierdzą że nie może trwać dłużej niż 3 lata... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Concordię (Górnika) Knurów wykończyli:

a) pseudodziałacze
- sprzedając mecz barażowy o I ligę
- zaniedbując w kontrakcie sprzedaży Jurka do Sokoła zapisanie klauzuli, że np. 10% z każdego kontraktu będzie przekazywane do Knurowa

b) Górnik Żebrze
- podbierając z Knurowa najlepszych zawodników
- zabraniając Górnikowi awansu do I ligi (patrz zapis o pseudodziałaczach)

Pytanie do działaczy i znawców tematu skompromitowanego PZPN-u
- jak to się dzieje, że taki klub jak Kmita Zabierzów (muszę luknąć na pilot.pl gdzie to w ogóle jest i ile tam mieszka dusz) gra w II lidze a drużyna z tradycjami nie może się wydobyć z okręgówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Górnik Żebrze


Troche szacunku do najbardziej utytułowanego klubu w Polsce.

Anonim napisał:
Pytanie do działaczy i znawców tematu skompromitowanego PZPN-u
- jak to się dzieje, że taki klub jak Kmita Zabierzów (muszę luknąć na pilot.pl gdzie to w ogóle jest i ile tam mieszka dusz) gra w II lidze a drużyna z tradycjami nie może się wydobyć z okręgówki.


Jak nie wiadomo o co chodzi, to zazwyczaj chodzi o kase.
Dlatego jestem za tym, że zbudować jeden silny klub w Knurowie - niekoniecznie o nazwie Concordia - może być nawet Cholera Wie Knurów byle było z tego coś dobrego. A tak? Concordia ledwo zipie, Olimp nie odnosi sukcesów i nie odniesie, bo jest na garnuszku Concordii - odbywa mecze na boiskach Concordii (należy do miasta, ale pisze kogo to stadion), piłkarzy wypożycza z Concordii.

Oczywiście, jeżeli Olimp miałby grać w 2 czy 3 lidze to niemiałbym nic przeciwko temu. Chce tylko dobra dla piłkarskiego Knurowa - tradycje swoje mamy, więc nie powinniśmy tego zniszczyć.

Z kibicowskim pozdrowieniem !
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NKS



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 207
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha Olimp nie odnosi sukcesów?! Olimp Awansowal z klasy B do A i juz jest na 2 miejscu w tabeli... Z tego co widze to Concordia nie odnosi sukcesów ;] a za stadion placi wiec na zadnym garnuszku nie jest... ;]
Tyle co mam dopowiedzenia na ten temat...
_________________
|| www.myspace.com/nksknw ||
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz takie sukcesy to sobie można wsadzić... w poszanowanie.
Uwierz mi, że gdyby Concordia grała w tej samej klasie rozgrywkowej to także by awansowali - przypomne, że 80% chłopakow Concordii to dawne rezerwy, które grały w B, A klasie i awansowali jeszcze wyżej więc takie sukcesy to nic:)

Concordia pomaga Olimpowi jak nikt inny, wypożycza lub bierze dawnych piłkarzy, którzy dla Olimpu są bardzo wartościowi. Przykład - Andrzej Sarzała, Adam Augustowski czy Dariusz Dajek.

Naprawde nic nie mam do Olimpu niech sobie grają, mam tam paru znajomych nawet w seniorach, ale on sam twierdzi, że gdyby władzie były inne to dawno w Knurowie powstał by silny klub jak na nasze warunki. Sam chciałbym zobaczyć GKS Katowice, GKS Jastrzębie, Chrobry Głogów, Szczakowiankę, GKS Tychy, Raków Częstochowa niż jakieś Bobrki, Czuchowy czy inne wynalazki - czy Knurów to już taka straszna wiocha ?!

A stadion się sypie, a miasto zapowiedzialo, że kasy nie da na remont, Dudek się wycofał - ŚZPN miał wątpliwości by obiekt dopuscić...
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gienio



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2006 9:18 pm    Temat postu: OLPIM Rulezz Odpowiedz z cytatem

Cześć! Doskonale wiem o co Ci chodzi z tą Concordią!
Przecierz twój stary od niedawna wepchał się do zarządu tego klubu!!!
I właśnie dlatego powinien zostać OLIMP!

PS.
(...) - fragment wypowiedzi usunięty przez Admina (poziom kultury nie do zaakaceptowania na tym forum).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego Gienio

Mylisz fakty.
Mój ojciec jest komisji komisarycznym Concordii, a to całkiem co innego niż zarząd klubu.

Jeżeli masz coś do mnie to pisz na PW, albo na maila. W ogole co Cię obchodzi czy mój ojciec tam siedzi?

Temat jest o tym, jak się patrzy na sport w Knurowie. Na co lepiej postawić - Concordię czy Olimp? Może niech w PL zrobią sondę jaki klub zostawić - jak wygra Olimp to niech Olimp gra - mnie zależy na dobru piłki, a nie na usilnym promowaniu Concordii... na Concordię nie chodzę ze względu na to, że jestem na meczach Górnika więc nie wiem czemu twierdzicie, że zależy mi na Concordii.
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Łukasz Białek



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 24

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 2:16 pm    Temat postu: współpraca? Odpowiedz z cytatem

witam
Dlaczego zamiast spróbować pomóc w miare możliwości obu klubom, wszyscy zaczynają się licytować, który klub powinien przestać istnieć, a który utrzymywać swoją dotychczasową pozycję? Czy nie lepiej byłoby, aby przygotować plan współpracy pomiędzy klubami? Owszem również jestem zdania, że Knurów nie jest tak ogromnym miastem bogatym w talenty piłkarskie, aby tworzy dwa, rywalizujące ze sobą kluby. Czy nie można się dogadać, aby Olimp z racji mniejszego stażu na arenie piłkarskiej, stał się "klubem satelickim" Concordii? Czy plany działaczy i zawodników Olimpu są tak duże, aby zdetronizować Concordie? Przecież na taki rozwiązaniu knurowska piłka może jedynie skorzystać. Na całym świecie tak się dzieje, choć co prawda bardzo rzadko pomiędzy lokalnymi klubami. Jednakże dlaczego nie spróbować? Najlepsi, wyróżniający się zawodnicy Olimpu, przechodziliby na zasadzie wcześniej określonych kryteriów do zespołu Concordii. Nie chodzi mi o to, by z Olimpu zrobić rezerwy Concordii, gdyż byłaby to ujma w kierunku działaczy Olimpu, których niezwykle cenie za pracy i wysiłek włożonych w organizacje klubu, a to to, by dzięki osobom, którym na sercu leży lokalna piłka, przywrócić w Knurowie sport na odpowiednim poziomie, na poziomie, na który zasługuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Olimp tak, Concordia tak i duży klub sportowy w Knurowie również tak!
Olimp powinien otrzymywać pomoc z funduszy miejskich na szkolenie dzieci i młodzieży, jak również powinien otrzymać pomoc w innej formie od władz naszego miasta- w jakiej?
A mianowicie w takiej że obiekt, który powstał w Szczygłowicach oczywiście mówię tu o obiekcie Olimpu, który powstawał przy ogromnym zaangażowaniu całych Szczygłowic, powinno się z niego stworzyć mini stadionik tzn. powinny zostać tam zainstalowane krzesełka, również odpowiednie "ławki" rezerwowych. Krótko mówiąc jestem za tym aby Olimpowi umożliwić grę na własnym obiekcie we własnej dzielnicy z porzytkiem dla mieszkańców Szczygłowic, Olimpu i całego miasta!
Concordia powinna dalej istnieć jaknajbardziej i otrzymywać środki na szkolenie dzieci i młodzieży w swojej szkółce.
Ponad to miasto powinno "powołać do życia" S.S.A. czyli Sportową Spółkę Akcyjną jako podmiot miejski finansowaną z kasy miasta jako klub sportowy wielosekcyjny, proponowałbym 5 sekcji min. piłki noznej i lekkiejatletyki.
Takie jest moje zdanie, jako mieszkańca Knurowa.


P.S. Zapraszam wszystkich na moją stronę www.maciejkandzior.prv.pl

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łukasz Białek



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 24

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 1:40 pm    Temat postu: sport na poziomie Odpowiedz z cytatem

witam
Drogi Maćku, owszem z tego co napisałeś, to w Knurowie mają być w sumie 3 kluby piłkarskie ?? :/
Jak dla mnie jest to zupełnie chybiony pomysł, mam nadzieję, że jest to jedynie mała precyzja wypowiedzi. Co do boiska "Olimpu" to owszem również jestem za tym, aby miał odpowiednie warunki do pracy, ale czy instalacja krzesełek oraz odpowiedniej ławki rezerwowych jest wystarczające, bo wydaje mi się, że nie. Otóż kwestią czasu, będzie zniszczenie tego, jeśli obiekt nie będzie strzeżony. Tak więc, słowa piękne, ale pamiętaj, że pewne decyzje, pociągają za sobą konieczność podjęcia kolejnych. Podtrzymuję swoje zdanie, twierdząc że Knurów nie jest tak bogaty w talenty, aby móc skutecznie inwestować w 2 kluby, będące na dzień dzisiejszy w sąsiednich ligach (niestety dość niskich). Czy naprawde nie byłoby lepszym rozwiązaniem, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić w Knurowie piłkę na poziomie, na który zasługujemy? Raz jeszcze podkreślam, że nie twierdzę, aby Olimp był niepotrzebnym tworem w Knurowie. Przeciewnie sądzę, że takie inicjatywy są jak najbardziej potrzebne, jednakże czy zamiast rywalizować ze sobą, nie lepiej jest współpracować. Na pytanie dlaczego akurat Concordia miałaby być zespołem wiodącym w tej współpracy, odpowiadam w sposób wydaje mi się oczywisty. Otóż, jestem przekonany, iż aspiracje Concordii są z racji historii i osiągnieć znacznie większe. Proszę mnie również nie posądzać, o ujmowanie Olimpowi ambicji, ale na dzień dzisiejszy, klub ten jest dopiero nowicjuszem w polskiej piłce i byłoby wspaniałym posunięciem, gdyby możliwe było połączenie zapału do pracy działaczy Olimpu oraz doświadczenia i ambicji Concordii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Łukaszu!

Zgadzam się zróbmy wszystko by w Knurowie znów była wielka piłka i wielki sport! Zróbmy to jednak tworząc S.S.A.
Jeśli chodzi o Olimp uważam za błędny pomysł tworzenia z niego klubu satelickiego concordii. Temu pomysłowi mówie stanowcze nie i myśle że działacze Olimpu mają podobne zdanie jak ja.
Jeśli chodzi o Concordię to jest ona tak samo jak Olimp czy nawet Eugen organizacja pozarządową, która ma prawo ubiegać się o dofinansowanie na sprzęt i dla szkółki piłkarskiej którą prowadzi, dlatego że poprzez to realizuje zadanie własne gminy-miasta zgodnie z literą prawa.

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łukasz Białek



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 24

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 8:59 pm    Temat postu: silny klub Odpowiedz z cytatem

Drogi Maćku
Otóż nie wiem, dlaczego wypowiadasz się w imieniu zarządu klubu "Olimp". To raz, a dwa, jeśli chodzi o ubieganie się o dofinansowanie na sprzęt oraz dla szkółek piłkarskich, to nie o to się toczy spór. Concordii najbardziej potrzebne są pieniądze - gotówka, którą będzie można przeznaczyć na płace dla zawodników oraz na "większe transfery". Tak więc dofinansowanie, o którym wspomnialeś owszem jest istotne, ale nie na tym etapie, na którym jest Concordia. Jeśli nie ma pieniędzy, należy starać się pozyskać zawodników w inny sposób. Jednym z nich może być nawiązanie współpracy z "Olimpem", który to ma wielu zdolnych zawodników, którzy mogliby wzmocnić na pewnych pozycjach skład Concordii. Nie chodzi mi o to, aby każdego kto czymś się wyróżni zabierać do Concordii, ale o to, aby istniała wymiana pomiędzy klubami. Jak wiadomo Concordia nie posiada obecnie zespołu rezerw, dlatego zawodnicy, nie grający w podstawowej 18 meczowej, nie mają możliwości gry, a z własnego doświadczenia wiem, że trening to jedno, natomiast gra o ligowe punkty i możliwość sprawdzenia się z przeciwnikiem na boisku, to drugie. Więc analogicznie w drugą stronę, zawodnicy, którzy nie są przewidziani przez trenera do gry, mogliby wzmocnić drużyne Olimpu. Jak więc widać, na tym rozwiązaniu mogłyby skorzystać oba kluby, wystarczy się jedynie dogadać i ustalić pewne reguły współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka