Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pasy w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Wczoraj jeżdżąc na rowerze zauważyłem, że na lokalnych ulicach zaczęto malować pasy dla pieszych Smile


apropo pasów...
wiecie ze tylko w polsce maluje sie pasy dla pieszych taka dziwna śliską farbą wycofaną w innych krajach. Nie znam dokladnej nazwy ale ta farba jest udręką motocyklistów i stanowi dla nich niebezpieczeństwo. Spróbujcie na tych pasach poślizgać się na butach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fajnie sie na niej ślizga Smile a zimą to dopiero ^^
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że gdzieś natknęłam się na "szorstkie" pasy,ale teraz nie mam zielonego pojęcia gdzie to było Think aż byłam zdumiona Smile Rzeczywiście, zimą lepiej nie chodzić po pasach.... Brick wall

No to może pomalują cały Knurów? Prayer Bo ja jakoś nie widziałam malerzy Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pasiu



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 45
Skąd: Knurów - Gliwice

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przy okazji malowania "poziomych znaków drogowych" ciekaw jestem co za mędrzec wymyślił zwykłą przerywaną linię na wysokości zjazdu na WP II z 1-go Maja.
O ile od strony Gliwic jest to OK i ma sens, to z drugiej strony już raz jeden idiota mało się nie wpakował we mnie wyprzedzając kilka wozów naraz mniej więcej na wysokości przystanku WP II.
Obaj jechaliśmy od strony centrum Knurowa, ja skręcałem w osiedle na Marynarzy co spowodowało jak zawsze lekki zator ( przecież nie będę skręcał 50 km/h), a ten jechał kilka samochodów za mną i się spieszył (do Gliwic? na autostradę? na cmentarz?? tylko dlaczego mnie chciał zabrać??)
Dla jadących od centrum Knurowa powinna tam być bezwzględnie ciągła linia - tylko z przerywnikami na skrzyżowaniach!!!

Pozdrawiam
_________________
Pasiu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem,kto to wymyślił,ale malują aż miło Smile warto było pobrzęczeć Smile Mam nadzieję, że ich roboty nie zmyły wczorjasze ulewy.... Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasiu napisał:
A przy okazji malowania "poziomych znaków drogowych" ciekaw jestem co za mędrzec wymyślił zwykłą przerywaną linię na wysokości zjazdu na WP II z 1-go Maja.
O ile od strony Gliwic jest to OK i ma sens, to z drugiej strony już raz jeden idiota mało się nie wpakował we mnie wyprzedzając kilka wozów naraz mniej więcej na wysokości przystanku WP II.
Obaj jechaliśmy od strony centrum Knurowa, ja skręcałem w osiedle na Marynarzy co spowodowało jak zawsze lekki zator ( przecież nie będę skręcał 50 km/h), a ten jechał kilka samochodów za mną i się spieszył (do Gliwic? na autostradę? na cmentarz?? tylko dlaczego mnie chciał zabrać??)
Dla jadących od centrum Knurowa powinna tam być bezwzględnie ciągła linia - tylko z przerywnikami na skrzyżowaniach!!!

Pozdrawiam


W tym miejscu nie powinno byc zjazdu na osiedle. Przeciez pare metrów dalej jest zjazd z osobnym pasem do skrecania na 26 stycznia, z tej na osiedle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
złośnica



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 15

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że "pozime znaki drogowe" powinny być systematycznie odświeżane, jeżeli ktoś dużo jeździ autem to wie że ułatwia to życie kierowcą bynajmniej mi. Wiem kiedy wyprzedzać a kiedy nie itp. Jeżeli duzo jeżdzicie to np. zauważyliście ze niektóre znaki stojące przy drodze sa przyłonięte drzewami wiec trzeba sie kierowac oznaczeniami na nawierzchni drogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

złośnica napisał:
...bynajmniej...

Chyba raczej "przynajmniej" (mało co mnie tak denerwuje jak mylenie tych dwóch wyrazów Razz)
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś o 11 wychodzę z domu patrzę a tu od ul. Niepodległości aż do końca ul.Dworcowej odświeżone są pasy odzielające pasy jezdni!!!! Nie wiem jak wam ale dla mnie aż inaczej w tej części miasta się zrobiło.

Jestem tylko ciekaw czy to będzie kontynuowane w pozostałych częściach miasta czy to tylko takie drobne zabiegi Thumbsup
W koncu się za to wzieli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka