Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dawid Komuda startuje, mądry chłopak!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 12:49 am    Temat postu: Re: Dawid Komuda startuje, mądry chłopak! Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
A tak z ciekawości to co Cie zachwyca?(...)Brak działań w sektorze organizacji społecznych wskazuję na całkowite dziewictwo w materi

I dzięki Bogu za takie dziewictwo w sektorze i w materii! Właśnie m.in. ono mnie zachwyca! Bo co potrafią ci ustosunkowani w mieście i w radzie, to już wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Dawid Komuda



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 168
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Knurów potrzebuje zmian. Wierzę w to, że za kilka lat wrócimy do tych postów i napiszemy: "Ojj myliłem/am się co do NIEGO"...
Pamiętajmy, że w pojedynkę nie da się zmienić świadomości ludzkiej. Mamy dobrych specjalistów w dziedzinie kultury, jednak pomoc i świeże spojrzenie na temat przyda się. Małymi kroczkami i wspierając się wzajemnie DAMY RADĘ!
Jestem optymistką i wierzę, że WSZYSCY chcemy aby było lepiej!
Trzymam kciuki Dawid i jestem ZA!


Dziękuje Mario za miłe słowa.

Życzę Powodzenia!
_________________
www.eknurow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
philips4



Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i mój post niewiele wniesie, bo do ciszy wyborczej już niedaleko, ale póki co przez jakiś czas będę ostatnim postem więc mam nadzieję, że ktoś przeczyta Wink
Otóż... Drogi Dawidzie... bardzo się cieszę, że kandydujesz, takich ludzi w Radzie Miasta powinno przybywać - młody, zdolny, aktywny zawodowo. Na takich ludzi powinno się oddawać swe cenne głosy !!!
Ja osobiście również stawiam na młodość i wprawdzie nie mogę na Ciebie zagłosować, ale życzę Ci powodzenia !
Tak więc nie róbmy tak, że ciągle jedni i Ci sami i ciągle ludzie z pierwszych miejsc, to naprawdę niczego nowego nie wniesie !!!
I tyle na ten temat z mojej strony.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tadeuszek06



Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 14

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Dawidzie.Pisze pan że nie jest w żadnej partii.A Platforma Obywatelska to co to jest?.Wszedł pan w jej szeregi na czas wyborów.A co po wyborach?.Na plakatach które są rozlepiane po Knurowie,bije w oczy napis Biznes i Kultura.I jako mieszkaniec Knurowa stwierdziłem że dużo kasy ładuje pan w wybory.A następnie trzeba nie mieć kultury,żeby swoimi plakatami zaklejać innych ,którzy startują w wyborach.Konkretnie chodzi o dzień wczorajszy na przystanku FOCH.Odnośnie kultury Knurowskiej,to nie wrócą czasy starego Domu Kultury.Ale pan tego nie pamięta.Twierdzę tylko jedno.Hasła wyborcze są pisane a po wyborach trudne i nie zrealizowane.Ale jest pan młody,życie jest przed panem ,więc życzę powodzenia w życiu osobistym.A na koniec pytanko małe-czy zadowolony pan jest, że mieszkańcem Knurowa?. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawid Komuda



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 168
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 2:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurów to moje miasto. Czuje się w nim dobrze. Spotykam na każdym kroku znajomych i przyjaznych ludzi z którymi spędziłem dzieciństwo. Poza tym jestem blisko rodziny. Dlatego tu wróciłem. Od lat śledzę co dzieję się na forum. Cztery lata w obcym mieście nikogo nie znając, jest czasem męczącym. Proszę wyjechać, a zrozumie pan że Ślązacy są tak specyficzni, że brakuje ich gdy się jest daleko.

Proszę zerknąć na http://www.facebook.com/profile.php?id=100000474453395 i zobaczyć niektóre materiały prasowe z mojej działalności a zobaczy pan że mam pojęcia o tym co mówię i piszę i jestem w stanie to zrealizować.Możemy się spotkać na kawie i porozmawiać o tym. Jestem otwarty.

Mogłem zrobić tak jak pisałem w poście na początku. Chcę czuć się dobrze we własnym mieście i w śród forumowiczów. A osoby, które nic nie wiedzą o mojej osobie piszą jakieś brednie. To przykre.
Dziękuje tym, którzy napisali o mnie ciepłe słowa.


Nie trzeba być członkiem partii aby startować z listy "partyjnej" . Jeszcze raz powtórzę jestem kandydatem bezpartyjnym, który staruję z Komitetu Wyborczego PO. Nie należę i nie należałem do Po i na czas wyborów nie trzeba zostać ich członkiem(prawie jak lustracja Wink.

Na kampanie można wydać tyle ile jest zapisane w ordynacji wyborczej. Kwoty są ustalone odgórnie i ta wiedza jest dostępna dla wszystkich http://www.sejm.gov.pl/prawo/ordgmin/kon8.htm . Plakaty rozwieszam od 4 dni. Inni mają przewagę paru tygodni. A to dlatego że realizowałem duży heppening na parę tyś. osób i późno zjawiłem się w Knurowie.

Jeżeli chodzi o wieszanie plakatów to racja że z tym jest bałagan. Proszę wziąć pod uwagę że słupy są miejskie i każdy może wieszać co chce i kiedy chcę. Podczas pierwszego powieszenia moich plakatów zalepiono wszystkie. I nie robię z tego problemu. Jeżeli jest pan ciekawy spektaklu, proszę pójść pod foch w nocy w piątek. Zobaczy pan jak inni walczą o centymetr przestrzeni.
(W sumie ciekawy materiał na dokument.)

Rozwiązaniem byłoby, gdyby słupy obsługiwała firma zewnętrzna. Wtedy każdy kandydat mógłby być widoczny i mieć swoje miejsce.
Nikt nie wpadł na pomysł aby spotkać się wspólnie (wszyscy kandydaci) i ustalić zasady. To nasze miasto i jesteśmy w stanie sensownie podejść do naszych spraw.

Na szczęście ludzie młodzi potrafią się porozumieć. Dzisiaj z kandydatem PIS porozumieliśmy się, aby nie zalepiać swoich plakatów. Szkoda naszego czasu, pieniędzy i papieru.

Nie będę przekonywać na siłę nikogo. I jeszcze raz zapraszam do uważnej lektury mojego programu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iwonakaminska76



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 273

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam wczoraj Cię w akcji na ul. Batorego gdy wieszałeś plakaty Wypowiesz się coś więcej na te wrzaski na środku drogi i niezbyt przyjemną sytuację.
Kulturę chyba w każdej sytuacji trzeba pokazać nawet gdy szary człowiek wyprowadzi Cię z równowagi.
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dawid Komuda



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 168
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie mogłem zadzwonić na Policję.
Radykalny przedstawiciel pewnej partii zaczął wyzywać mnie na środku chodnika. Obrzucił mnie obelgami. A po skończeniu wieszania plakatu groził mi że stłucze mi okulary. Rozmawiając z młodym kandydatem PIS opowiadał że doświadczył podobnych sytuacji podczas prowadzenia kampanii.
Niestety taki jest koszt tego wszystkiego. Co jest bardzo przykre.
Na pewno drugi raz nie zdecydował bym się na taką decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iwonakaminska76



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 273

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starszy facet a zachowywał się jak (piiiiiiiiiiiiii) Szkoda słów niektórzy powinni lepiej "poszukać" kultury Brick wall
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dawid Komuda



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 168
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje przemyślenia dotyczące wyborów samorządowych na moim blogu

http://www.redakcja.newsweek.pl/Tekst/Polityka-Polska/541136,Urna-mac--wybory-od-kuchni-.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dawid Komuda



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 168
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystając z zakończenia ciszy wyborczej, chciałem podziękować wszystkim forumowiczom , którzy oddali na mnie głos.
Dziękuję i życzę miłej nocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka