Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przegląd Lokalny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alojz napisał:
Czy Tobie płacą za narzekanie ?

Nie. To Tobie płacą za klakę.
Alojz napisał:
Zastanawiałeś się kiedyś że przesadna krytyka też nie jest dobra ? ze podcina skrzydła , ze jak decydenci tego słuchają to tez mogą mieć to w końcu w d....

Żeby podciąć komuś skrzydła, najpierw musiałby je rozwinąć. Zupełnie mnie nie obchodzi, czy sprawiam przykrość facetom, którzy postanowili dobrze zarabiać w zamian za obowiązek wsłuchiwania się w to, co o nich myślę ja i inni mieszkańcy. Jeśli stać ich na kupowanie sobie medialnych kadzideł, to będą musieli wytrzymać także moje narzekanie. Ale jeśli masz rację, że przeze mnie mogliby pieprznąć stanowiskami i zostawić wolne miejsce dla kogoś lepszego, byłbym naprawdę szczęśliwy. Dla Ciebie to są "decydenci", dla mnie "słudzy samorządu".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Alojz



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 106

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Dla Ciebie to są "decydenci", dla mnie "słudzy samorządu".

I tu Cie mam. Ty się upajasz myslą , że ktoś kto przez wielu jest szanowany i powazany dla Ciebie jest sługą, chcesz go nazywać sługą. Gratuluje


Ostatnio zmieniony przez Alojz dnia Sob Paź 30, 2010 1:59 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alojz



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 106

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 1:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Zupełnie mnie nie obchodzi, czy sprawiam przykrość facetom, którzy postanowili dobrze zarabiać w zamian za obowiązek wsłuchiwania się w to, co o nich myślę ja i inni mieszkańcy.

Jesteś bezwzgledny - jak może nie obchodzić Cię że sprawiasz komuś przykrosć. Nawet jeśli ten ktoś dobrze zarabia , o czym Ty piszesz? Zastanów się nad sobą , naprawdę. Nie wolno być tak okrutnym , nie wolno sprwiac przykrości innym.

Poza tym popełniasz spory błąd merytoryczny - oni nie wykonuą władzy po to by wsłuchiwac się w to co Ty lub inni piszą czy mówią. Oni przede wszystkim mają dbać o dobro jednostki którą zarządzają!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 2:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alojz napisał:
I tu Cie mam. Ty się upajasz myslą , że ktoś kto przez wielu jest szanowany i powazany dla Ciebie jest sługą, chcesz go nazywać sługą. Gratuluje

Przejawiasz dworską, dygnitarską mentalność, uważasz że służenie ludziom nie jest godne szacunku. A poważasz i szanujesz ze względu na zewnętrzne oznaki zwierzchności. Podobnie myślą zakute pały, które dorwały się do władzy. I stąd wynika połowa naszych samorządowych problemów.
Słuchanie opinii pracodawców jest podstawowym obowiązkiem pracownika. Prezydent jest takim pracownikiem dla mieszkańców Knurowa. A ja jestem mieszkańcem Knurowa, więc także zatrudniam Ramsa.
Gdy piszesz o dobru zarządzanej jednostki, dajesz dowód, że kompletnie nie kumasz, czym jest samorząd w polskim systemie politycznym i prawnym. Nie dziwię się, bo wielu ludzi uformowanych w komunie ma podobny kłopot z adaptacją do demokracji. Stąd wynika druga połowa naszych problemów z Polską.
Ps. Skąd Ty w ogóle wiesz, że przeze mnie ludzie władzy odczuwają przykrość? Czyżbyś był człowiekiem władzy lub ona Ci się skarży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawid Komuda



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 168
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie spokojnie.
Mieliśmy rozmawiać o gazecie.
_________________
www.eknurow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Secundo otwórz sobie własną gazete o knurowie i pisz co chcesz. Tylko ciekawe kto cię wyda i czy sprzedaż na tyle by móc się utrzymać.
Mr. Green
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawid Komuda



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 168
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomnę że rozmawiamy o Przeglądzie.
A nie o możliwościach wydawniczych.
Dyskusja jest potrzebna zawsze. Tylko ona zmienia rzeczywistość.

Gdyby używano takich argumentów, można by powiedzieć dziennikarzom, krytykom teatralnym, muzycznym, pisarzom, artystom, społeczeństwu:
- Sami weźcie się za produkcje artystyczne, kształtowanie rzeczywistości czy rządzenie jak wam nie pasuje.

Gdzie by to nas zaprowadziło?

Uważam że tego typu myślenie jest niewłaściwe.
Każdy musi liczyć się z oceną, jeżeli robi coś dla innych.
_________________
www.eknurow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:

@marekdym: fajnie, że dobrze Ci się współpracuje z PL, ale nie ma w tym nic dziwnego, skoro równie dobrze współpracuje Ci się z prezydentem. Problemem PL nie jest to, o czym pisze, ale o czym nie pisze.


Bardzo cenię sobie również współpracę z Tobą Smile. Potrafiliśmy kilka razy wznieść się ponad różniące nas detale i zrobić coś fajnego. Powiem więcej - Twój wkład był znacznie, znacznie większy. Może zastosowałbyś tą receptę w stosunku do innych osób ?? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JurgenKlinsman napisał:
Secundo otwórz sobie własną gazete

Właśnie nie ma rynku w Knurowie na taką gazetę - ja pisałem o tym wyżej. Ludzie nie potrzebują więcej niż PL. W Gliwicach jest, w Rybniku jest a w Knurowie nie ma. Nawiasem wiedząc o tym PL mógłby się bardziej starać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beniu



Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 57

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakoś nie widzę przyszłości dla gazety codziennej czy nawet drugiej tygodniowej w Knurowie, już dziś mało kto kupuje PL, a co dopiero jakby ukazało się coś jeszcze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdyby tak gazeta/portal internetowy z informacjami i reportazami... ?
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robertunio14



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów Centrum

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reportaże w stylu telewizji Gliwice? Dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy telewizji... ale tekstowo..
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie opamietajcie sie to nie jest gazeta taka gazete to ja w szkole podstawowej wieszalem na korytarzu to wyglada jak parostronna ulotka, cenzure tam maja jak za komuny , odpowiedziec na podstawowe pytanie nieumieja, archiwum to mozna przegladac jak numer wydania osiagnie 10 lat co to ma byc?? taka redakcje i tego sponsora tej szmatlawki to kiedys leczylo sie starymi metodami...........
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Wto Lis 02, 2010 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:

Jeżeli chodzi o Twoją tezę, jakoby na całym świecie nie istniała niezależna prasa, to powtarzasz cyniczny banał, z którego wynika, że na świecie nie ma wolnych ludzi. Zapewniam Cię, że są i płacą nieraz wysoką cenę za wolność swoich poglądów.
Prasa "niezależna" to nie jest prasa wolna od jakichkolwiek zależności, ale niezależna od władzy politycznej i władzy finansowej.



Niezależna prasa, to cyniczny banał, zawsze jest jakaś zależność, dla przykładu to zależność od właściciela i jego poglądów, bo rozumiem, że mamy na myśli prasę o zabarwieniu politycznym, kiedyś Ci z niby niezależnej prasy forsują skutecznie swoje poglądy, ludzie się z nimi zgadzający sięgają po władze, a ta prasa jest niby nadal nie zależna ? Może i tak, ale chyba tylko w przypadku kiedy to władza byłaby zależna od tej niezależnej prasy.
A propo wolnych ludzi, na świecie Oni istnieją, ale to Ci którzy prasy nie czytają. Wave
_________________
Think ============"Dodaj trochę jadu do połowicznej prawdy, a będziesz miała prawdę absolutną."============ 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka