Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypadki w KWK Knurów-Szczygłowice
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dabanek



Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 145

PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo najważniejszy jest węgiel. Ludzie są nieważni.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:

Ja slyszalem o 3 w ciagu ostatnich 2 miesiecy !!! doliczajac samobojstwo jednego z gornikow !!!



samobójstwo to nie ofiara gornictwa. Za to że facetowi odbiło i sie powiesił trudno obwiniać górnictwo. No, chyba ze jestes znowu tak SWIETNIE poinformowany i wiesz że to przez kopalnię Violent
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego przypadku co chłop z wentylacjii powiesił się na bindrze nie ma co doliczać do zdarzeń z ostatnich dni i miesięcy, po prostu chłopowi odbiło i tyle, narobił tylko kłopotu inym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keczu78



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 425
Skąd: Knurow-Mieszka I

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś znowu wypadek śmiertelny na KWK Budryk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekgliwice napisał:
Baron napisał:

Ja slyszalem o 3 w ciagu ostatnich 2 miesiecy !!! doliczajac samobojstwo jednego z gornikow !!!



samobójstwo to nie ofiara gornictwa. Za to że facetowi odbiło i sie powiesił trudno obwiniać górnictwo. No, chyba ze jestes znowu tak SWIETNIE poinformowany i wiesz że to przez kopalnię Violent


a moze klopoty w pracy?? nie przyszlo ci do glowy ?? wiesz wiecej jak ja?? Think
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
wiesz wiecej jak ja?? Think



nie, nie wiem. Ale widze ze ty wiesz skoro z gory wrzucasz to na karb pracy Violent
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety dlaczego ten człowiek popełnił samobójstwo, nikt już się nie dowie a prawda poszła do grobu, jedno co mogę powiedzieć to narobił innym tylko kłopotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekgliwice napisał:
Baron napisał:
wiesz wiecej jak ja?? Think



nie, nie wiem. Ale widze ze ty wiesz skoro z gory wrzucasz to na karb pracy Violent


Naturalnie ze wiem bo mam jedna glowe ale 1000 uszu, 2 rece ale 100 palcow itd. naturalnie moglbym tutaj wpisac co i dlaczego ale nie lezy to w moim interesie i nie zrobilbym tego z respektu przed rodzina zmarlego ktorego tez znalem!
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy zwrócić uwagę że na forum są ludzie pracujący na grubie, cokolwiek by to nie było to zrobił bardzo niedobrze że się powiesił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

huan75 napisał:
Należy zwrócić uwagę że na forum są ludzie pracujący na grubie, cokolwiek by to nie było to zrobił bardzo niedobrze że się powiesił.


Nie chce opisywac tego przypadku bo zeby targnac sie na swoje zycie trzeba miec powody nie ma samobojcow od tak sobie wszedzie jest jakis motyw przypomnial mi sie inny przypadek moze poczytacie ??! tutaj link : http://www.nowiny.rybnik.pl/artykul,2297,szkoda-chlopa.html a potem odpowiedzcie sobie sami kto go wykonczyl? Think
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baron, wez ty sie nie osmieszaj po raz kolejny. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Moze faktycznie sztajger go wnerwiał a może nabrał kupę kredytów na kolejny jakże potrzebny tv lcd albo super auto żeby się sąsiedzi wściekli a może po prostu zona mu rogi przyprawiała?? Brick wall Wiem, ironizuję teraz ale powodów mogło być wiele. Nie czas i nie miejsce na roztrząsanie tego. No ale wszechwiedzący baron wie lepiej Speak to the hand

Ciszej nad tą trumną, do cholery.
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese


Ostatnio zmieniony przez jacekgliwice dnia Wto Lis 30, 2010 12:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodów może być 1000 ale to teraz jest już nie ważne dlaczego to zrobił, jego sprawa, więc nie wnikajmy już dlaczego.Stało się i już nic i nikt tego nie zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekgliwice napisał:
baron, wez ty sie nie osmieszaj po raz kolejny. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Moze faktycznie sztajger go wnerwiał a może nabrał kupę kredytów na kolejny jakże potrzebny tv lcd albo super auto żeby się sąsiedzi wściekli a może po prostu zona mu rogi przyprawiała?? Brick wall Wiem, ironizuję teraz ale powodów mogło być wiele. Nie czas i nie miejsce na roztrząsanie tego. No ale wszechwiedzący baron wie lepiej Speak to the hand

Ciszej nad tą trumną, do cholery.


Zarzucales mi co to ma wspolnego z praca? otoz bardzo duzo !!!

ale niech ci bedzie ja jednak wiem swoje !
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:



ale niech ci bedzie ja jednak wiem swoje !


Ta, napisz jeszcze, że z pierwszej ręki...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WUG apeluje do górników przed Barbórką

http://www.rp.pl/artykul/5,571172.html


Niektórzy mówią, że patronka górników przed swoim świętem wzywa na wieczną szychtę swoich najgorliwszych wyznawców. Nie wierzcie w to - święta Barbara na pewno chciałaby, żebyście każdego dnia wracali cali i zdrowi do domów – pisze do górników Piotr Litwa, prezes Wyższego Urzędu Górniczego (WUG)

W sobotę w szybie wydechowym kopalni Budryk (JSW) nawis solny pozbawił życia 49-letniego pracownika Przedsiębiorstwa Budowy Szybów z grupy Kopex, który miał dwoje dzieci. Dwa dni wcześniej w kopalni Knurów-Szczygłowice (Kompania Węglowa) w górnej wnęce ściany zginął 41-letni górnik, który osierocił troje dzieci. W tym roku w górnictwie było już 21 ofiar śmiertelnych wypadków, w tym 15 w kopalniach węgla kamiennego.

„Apeluje do wszystkich górników - nie ulegajcie presji osiągania dobrych wyników ekonomicznych na koniec roku. Nie śpieszcie się i bądźcie rozważni w pracy, nie lekceważcie zasad techniki górniczej i warunków, w których pracujecie. Jesienią i zimą metan jest groźniejszy, bo skuteczność wentylacji zależy m.in. od zmian ciśnienia atmosferycznego. Zachowajcie w ostatnich tygodniach tego roku rozwagę, żebyście Wszyscy mogli przełamać się opłatkiem z najbliższymi przy wigilijnym stole. Zwracam się jednoczenie do wszystkich górniczych przedsiębiorców o zachowanie wzmożonej czujności i nadzoru nad swoimi podwładnymi w tym trudnym okresie. Bardzo nam zależy na tym, by nasze kontakty pod koniec roku wypełniały świąteczne życzenia, a nie sankcje za łamanie przepisów” - pisze Piotr Litwa, prezes WUG.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka