Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsze komitety zarejestrowane
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 02, 2010 2:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Razem Stowarzyszenia - przecież to nie jest łacina, łacina jakoś brzmi, można to przeczytać a tu są jakieś jezykołomy.

Bo to jest takie ble, ble, czyli masa tabulettae, jak Lore ipsum. Próbowałem to tłumaczyć nawet, ale wychodzą bzdury. Ergo: oni nie mają gotowych założeń programowych. Oprócz tego na końcu, że popierają Adama Ramsa. Może to starcza za wszystkie założenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Wto Lis 02, 2010 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
(..) Próbowałem to tłumaczyć nawet, ale wychodzą bzdury.(..)


Tłumaczyć nie ma sensu, bo to standardowy tekst w gotowcach (szablonach) Thumbsup Moja uwaga jak widzę pomogła Wave wygląda to już lepiej, swoją drogą tego linka do http://www.razemstowarzyszenia.pl/ znalazłam na szczygłowckim portalu, czyżby szybka reakcja i zmiany, były podyktowane tym, że i tą stronę prowadzi, dbający o Prawą i Sprawiedliwą dyskusję wyborczą, apolityczny admin z osiedla. Violent
No to tak po starej znajomości http://www.razemstowarzyszenia.pl/?id=ow4 czy ten kandydat (6. Krzysztof Podlaski)
nie nazywa się czasem Podlas a z kolei ten (9. Robert Dziubiński) http://www.razemstowarzyszenia.pl/?id=ow4 Dziubliński.
_________________
Think ============"Dodaj trochę jadu do połowicznej prawdy, a będziesz miała prawdę absolutną."============ 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 7:40 am    Temat postu: Program KW ZiP Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wpadła mi w ręce ulotka KW Zgoda i Przyszłość, konkretnie kandydata nr 1 na liście.

Zastanawia mnie co autorzy mieli na myśli pisząc mniej więcej coś takiego "Usprawnić ruch na os. 1000-lecia poprzez umożliwienie wjazdu jedynie od strony ul. 1 Maja".
Toż to jakieś jawne bzdury. Bo TO JEST jedyny wjazd na CAŁE osiedle. Czy ten postulat oznacza zamknięcie wjazdu od Focha, który de facto służy głównie mieszkańcom Batorego i Kazimierza ("setki" oraz 1 i 4) oraz częściowo Jagiełły?
Proszę mnie oświecić w jaki sposób ten pomysł ma usprawnić ruch na osiedlu? Nijak nie jestem w stanie tego zrozumieć. Dontknow Think

Dzisiaj dla odmiany gazetka KW Wspólnie dla Knurowa.

Większość kandydatów wspomina o inwestycjach w rejonie A1. Czy ktoś poza kandydatami zna jakieś szczegóły? Co, gdzie, kiedy? Czy to nastąpi w tej kadencji czy może 2018-2022? Może już czyha jakaś komisja majątkowa na przejęcie tych terenów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka