Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsze komitety zarejestrowane
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaxWeber



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 37
Skąd: KNW

PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kandydować nam kazano, chciałoby się rzec w kilku przypadkach, również i w przypadku obecnego starosty...

Tak to się kończy jak struktury partii (PO) są przez 4 lata kompletnie martwe ( a może nie wykazujące czynności życiowych) i nagle z góry jest życzenie posiadania własnego prezydenta w Knurowie. Tyle, że ktoś wydający polecenie nie koniecznie ma świadomość jak działają "wielcy stratedzy" z knurowskiego PO. Koło wzajemnej adoracji pod wezwaniem Krystyny Szumilas (swoją drogą panowie zabawnie wyglądacie na licznych uroczystościach podążający w orszaku za swoją v-ce minister)

Jako zwolennik PO mam wielką nadzieję, że wygra Adam Rams a PO i w powiecie będzie opozycją. Może ktoś się wreszcie obudzi i solidnie odświeży struktury PO w regionie Knurowskim ale i całego powiatu gliwickiego. Dobrze życzę kilku młodym kandydatom z wyżej wymienionej partii i mam nadzieje, że porażka starszych kolegów pozwoli im na rozwinięcie skrzydeł, inaczej znów czeka nas rada, która jest rada, że jest rada.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Dede



Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 197
Skąd: Rams-stadt

PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MaxWeber napisał:
znów czeka nas rada, która jest rada, że jest rada.


I radni bezradni Wink
_________________
Nie ma cyprysów ani palm ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajulinka



Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 29

PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MaxWeber napisał:
mam wielką nadzieję, że wygra Adam Rams a PO i w powiecie będzie opozycją. Może ktoś się wreszcie obudzi i solidnie odświeży struktury PO w regionie Knurowskim ale i całego powiatu gliwickiego. Dobrze życzę kilku młodym kandydatom z wyżej wymienionej partii i mam nadzieje, że porażka starszych kolegów pozwoli im na rozwinięcie skrzydeł, inaczej znów czeka nas rada, która jest rada, że jest rada.

pozdrawiam



Ja też mam nadzieję, że wygra Pan Adam Rams bo to dobry gospodarz!!
Odświeżenie przydałoby się nie tylko w strukturach PO.
A najlepiej gdyby polityka nie wpychała się w samorządy...cóż marzenia, powiecie ściętej głowy!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crazyrossie



Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 5

PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa jakoś, że jak na obecną chwilę, o prezydenturę biją się weterani ... jak w Knurowie tak i wyzej.
Przydałoby się nieco młodszej ekipy ...
Prezydent Rams ... wynocha 2 kadencje wystarczy!
Starosta Prezydentem ? wynocha też wystarczy!

Nie ma na kogo głosować ... PiS się poddał ciekawe dlaczego ?
PO dopiero co się zgrupowało.

W WDK sami dyrektorzy, urzędnicy i notable ... bo zwyczajnie trudno odmówić Staremu!

Chociaż ten PiS to i tak jakoś się trzyma ... bądź co bądź władzy jako takiej nie ma, ale trzyma się ... czekamy na kandydata !!!

Na stowarzyszenia nie ma co liczyć ... bo to córki tych dwóch starych weteranów.

No i przez kolejne 4 lata znów to samo !!!

Crazzy Country!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że kandydaci nie będą kleić swoich wizerunków gdzie popadnie. A jeżeli tak się stanie to kary będą na tyle dotkliwe, że popamiętają raz na zawsze.

Albo jeszcze lepiej - widok kandydata zdrapującego swój plakat z miejsca do tego nie przeznaczonego - bezcenny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszcie na temat! Evil or Very Mad

Docinki i przepychanki między użytkownikami (ad personam) - jeżeli kogoś to bawi - to poza tym forum. Także wszelkie plotki i pomówienia - nie tutaj.

O kandydatach na prezydenta piszemy tutaj:
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=7273
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaktus



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 131

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy orientuje się ktoś czy w tych wyborach funkcjonuje coś takiego jak blokowanie list wyborczych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaktus napisał:
Czy orientuje się ktoś czy w tych wyborach funkcjonuje coś takiego jak blokowanie list wyborczych?

Już nie. W 2008 roku nowelizacją ordynacji zniesiono możliwość łączenia list wyborczych w bloki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crazyrossie



Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 5

PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i na szczęście!

Jest czysta oferta bez żadnych zmyłek ...

Secundo szkoda że nie zarejestrowałeś listy wirtualnyknurów byłbyś niezłym liderem. Jakoś twoje zdanie się tu liczy. Nie wykorzystałeś swojego potencjału.

buziaki uszczypliwcze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crazyrossie napisał:
Secundo szkoda że nie zarejestrowałeś listy wirtualnyknurów(...)

Dziękuję crazyrossie, ale to niemożliwe. Primo: zawsze wypychaliśmy admina, żeby się zajął samorządem, on ma prawa do forum i osobowość. Secundo: kocham swój zawód, a jego zasady zakazują mi angażowania się we władzę publicznąWink
Ja uważam, że najpożyteczniej, jeśli robię, co robię. Chciałbym, żeby dużo więcej ludzi miało odwagę wyrażania poglądów, potrzeb, pytań i żeby umiało kontrolować władzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komitet Wyborczy Wyborców Razem Stowarzyszenia Knurowa, Oni mnie naprawdę ujęli i to bynajmniej nie sylwetkami kandydatów, ale ich Założeniami Programu Wyborczego. Occus, quam fugias con nonsequis dolessinctum laccumquia voluptates.... więcej >> http://www.razemstowarzyszenia.pl/
_________________
Think ============"Dodaj trochę jadu do połowicznej prawdy, a będziesz miała prawdę absolutną."============ 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba kliknąć na ikonę "Program wyborczy", ale to co się ukaże jest tak samo "ciekawe" Violent jak to po łacinie. Takie banialuki spisane na kolanie, że brak słów. Byle coś napisać, bo przecież wiadomo, że tego nikt nie czyta. D'oh! Zero konkretów - wypisane ogólne hasła typowych zadań gmin.

Ale stronę internetowa mają - to plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Maxem... Same ogólniki, żadnych konkretów. Sam byłbym w stanie takie coś napisać Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 02, 2010 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany Boskie! Ambitni to oni są po byku: modernizacja, dbałość, zapewnienie. Jeżeli to jest esencja działalności organizacji pozarządowych w Knurowie, to ja zaczynam rozumieć, czemu to miasto cierpi na przeciętność.
A z łacińskim wypełniaczem zamiast założeń programowych dali całkowicie ciała.
Z drugiej strony plus im za zamieszczenie zdjęć kandydatów, wprawdzie przydałyby się może jeszcze jakieś ich opisy, ale konkurencję i tak wymiatają ujawnieniem, że przynajmniej widać, kto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Lis 02, 2010 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem Stowarzyszenia - przecież to nie jest łacina, łacina jakoś brzmi, można to przeczytać a tu są jakieś jezykołomy.

Widać jak daleko władza jest od społeczeństwa. Oni chyba myślą, że jest rok 1991 kiedy wszystko co nie polskie i nie ruskie było super hiper i można było wcisnąć każdemu i za każdą cenę. Panowie i panie od łaciny - urzekła mnie wasza historia. Na mój głos nie liczcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka