Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wiara - prawo kanoniczne - osoba księdza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, jestem Katolikiem i będę się tego trzymał. I żaden ateista nie będzie mnie uczył czy mam wierzyć czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Jak ateista chce być taki zajebisty że nie wierzy w Boga to po jaką cholerę oni tak studiują biblię. Ja nie jestem muzułmaninem i nie czytam koranu.

Zwykle ateizm jest wynikiem przemyśleń dotyczących właśnie Biblii. Niezwykłe okrucieństwo opisanego tam Boga oraz ilość sprzeczności i braku logiki jest porażająca. Gdyby codziennie spotykać ludzi, którzy twierdziliby, że faszyzm jest taki wspaniały, to czy nie byłaby naturalną reakcja chęci przeczytania "Mein Kampf"?

Przez 2000 lat to wiara była wyznacznikiem "zajebistości". Ale to było o.k. prawda?

zonku napisał:
żaden ateista nie będzie mnie uczył czy mam wierzyć czy nie.


Dostrzegasz taki problem? Ateiści narzucają się osobom wierzącym? Oczywiście nauka religii w przedszkolach ci nie przeszkadza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostrzegam problem żę teraz robi się wielką nagonkę na jakąkolwiek wiarę i tylko czekać aż będą krzyżować wierzących żeby ich wytępić do końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

95% ludzkości wierzy w Boga, a ty boisz się, że wytępią ich do końca? Przez tysiące lat wierzący tępili tych, którzy śmieli wątpić i wszystko było w porzadku. Nagle czujesz się zagrożony, bo ateiści odwarzyli sie zabrac głos. Podasz choć jeden współczesny przykład kiedy ateiści zabili kogoś wierzącego? Jeden! Nawet w ateistycznym systemie jakim był komunizm, nie zabijano w imię ateizmu. Bo jak można zabijać bo w coś się nie wierzy? Tylko wiara daje taką siłę. Czy to wiara w wyższość jednej klasy społecznej czy rasy nad drugą czy tez wiara w jednego z tysięcy bogów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ? Nie czuję się zagrożony i nigdzie tego nie napisałem, ale wiem napewno że jestem zmęczony tym pieprzeniem ateistów jako by Boga nie było. A jeśli oni są prawdziwymi ateistami nie zaczynali by tej durnej polemiki z resztą ludzi wierzących. Po co wypowiadają się o czymś czego niby nie ma.

Generalnie nie wiem po cholerę z tobą dyskutuję, skoro większość twoich postów na tym forum to trolling w czystym wydaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo! Oczywiście trolluję. Zgodnie z definicją osób nie mających argumentów, trollem jest ten, który ma inne zdanie. Czysty trolling? Podasz jeden przykład? Nie jesteś dobry w dawaniu nawet pojedynczych przykładów na swoje generalizujące stwierdzenia typu " będą krzyżować wierzących żeby ich wytępić do końca". Powtarzam, nie przeszkadza ci, że indoktrynuje się dzieci totalnie uzależnione od opinii rodziców i innych dorosłych ale razi cie okropnie wypowiadanie opinii przez ateistów bo "żaden ateista nie będzie cię uczył czy masz wierzyć czy nie". Nie widzisz tu sprzecznosći? Wiem, wiem, moje pytanie to "czysty trolling" i nie powinieneś się zniżać do dyskusji z trollem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym się z Tobą browara napił Smile
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nigdy się z horrrnetem nie zgadzam to teraz popieram to co pisze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę żadnej sprzeczności, ty jako rasowy ateista w ogóle powinieneś zamilknąć i siedzieć cichutko w twojej wierze czy też nie wierze. NIe wierzysz trudno, twoja strata i ten temat w ogóle nie powinien cię tyczyć.

A co do trolowania nie muszę daleko szukać twoich postów gdzie w każdej dziedzinie masz inne zdanie, a co gorsze myślisz że zawsze masz rację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Nie widzę żadnej sprzeczności, ty jako rasowy ateista w ogóle powinieneś zamilknąć i siedzieć cichutko w twojej wierze czy też nie wierze.

A dlaczego????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lobo



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Wiesz co ? Nie czuję się zagrożony i nigdzie tego nie napisałem, ale wiem napewno że jestem zmęczony tym pieprzeniem ateistów jako by Boga nie było. .


skoro jesteś zmęczony to tego nie czytaj !!

Horrrnet , popieram .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
Za chiny nie potrafię zrozumieć czyjegoś zainteresowania nie swoją bajką...

Wyobraź sobie, że według jednej z wielkich religii światowych, którą wyznaje ogromna większość obywateli kraju, w którym żyjesz, osoby z wąsami, w okularach to uosobienie zła i za karę będą po śmierci torturowani całą wieczność. Oczywiście ty w to nie wierzysz. Milczałbyś? Bo to przecież nie twoja bajka. Teraz może zrozumiesz co może czuć ateista.


zonku napisał:
... ty jako rasowy ateista w ogóle powinieneś zamilknąć i siedzieć cichutko w twojej wierze....

Kolejny raz widzę ten wyświechtany argument, że ateizm to wiara. Taka wiara jak to, że łysy jest kolorem włosów. Ty twierdzisz, że jest Bóg. Podajesz swoje argumenty, ja je rozważam i dochodzę do wniosku, że mnie nie przekonują. Gdzie tu wiara?
zonku napisał:

A co do trolowania nie muszę daleko szukać twoich postów gdzie w każdej dziedzinie masz inne zdanie, a co gorsze myślisz że zawsze masz rację.

Myślałem, że jeśli ma się swoje zdanie na jakiś temat, to jest się przekonanym o tym, że ma się rację. Uważasz inaczej? Dontknow
To, że mam inne zdanie niż większość, nie oznacza trollingu. To tylko kontrowersyjne poglądy. Jeśli znajdziesz przykład bym zmieniał zdanie po to tylko by mieć inne niż komentujący, przyłapiesz mnie na trollingu. Czekam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
Plumowski napisał:
Za chiny nie potrafię zrozumieć czyjegoś zainteresowania nie swoją bajką...

Wyobraź sobie, że według jednej z wielkich religii światowych, którą wyznaje ogromna większość obywateli kraju, w którym żyjesz, osoby z wąsami, w okularach to uosobienie zła i za karę będą po śmierci torturowani całą wieczność. Oczywiście ty w to nie wierzysz. Milczałbyś? Bo to przecież nie twoja bajka. Teraz może zrozumiesz co może czuć ateista.



Stwierdzam, że to bzdury i tym bardziej nie zaprzątam sobie tym tematem komórek mózgowych.

I tym samym pytanie moje pozostaje w dalszym ciągu aktualne...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A juz prawie umarl ....
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:

Stwierdzam, że to bzdury ..


Czym różni sie sytuacja wąsatych w okularach w wymyślonej przeze mnie religii, od sytuacji osób nie wierzących, w wiekszości religii ogólnoswiatowych? Ano, niczym. I jeśli tego nie rozumiesz to nie oznacza, że to bzdury. Ale oczywiście ja jestem trollem, a ktoś taki jak ty, który nie podaje żadnych merytorycznych argumentów tylko rzuca inwektywę i kończy dyskusję, to wzór kultury polemicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka