Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Młodzi dają radę w Knurowie! - co o tym sądzicie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kapeccropla



Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 112

PostWysłany: Sro Paź 13, 2010 9:58 pm    Temat postu: Młodzi dają radę w Knurowie! - co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Chciałbym się doweidzieć co sądzicie o rozpropagowaniu w Knurowie inicjatywy społecznej dotyczącej zbliżających się wyborów samorządowych.

Ogólnie pomysł jest taki zeby "pozbyć się" z rady miasta ludzi siedzących w niej od początku w celu dania szansy młodym (lecz nie koniecznie młodym Smile) ludziom z pomysłami i wyobraźnią na poziomie XXI w Razz.

posyłam link na grupe facebook'a gdzie mozna coś o tym przeczytać

http://www.facebook.com/pages/Mlodzi-daja-Rade-w-Knurowie/166641530017032?ref=notif&notif_t=fbpage_admin

Zachęcam do zapoznania się z kandydatami waszego rejonu wyborczego i zastanowienia się nad tym czy warto głosować na kogoś bo go znam bądź jest moim sasiadem więc z grzeczności oddam na niego głos Smile.

Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam i nie zamierzam mieć konta na FB. Czy jest jakaś inna możliwość zapoznania się z tą inicjatywą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapeccropla



Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 112

PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nie trzeba miec konta na facebooku zeby zobaczyć sobię tę stronkę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alojz



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 106

PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnim kryterium jakie wezmę pod uwagę głosując na kandydata na radnego to jego płeć i wiek. Trzeba mieć olej w głowie, a nie młody (lub stary) wiek.
Poza tym ciekawostka: inicjatywa mówi o "nowych twarzach", a ja tam widzę wysłużoną już w samorządzie twarz radnego Duliasa Smile
On chyyba do młodzieży nie nalezy Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rak33ieta1980



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 7

PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinno się głosować na ludzi, których się zna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chwastow



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobaczyłem i powiem tak - wygląda mi to na inicjatywę, która z założenia ma być trampoliną dla Duliasa. Szkoda mi pozostałych pretendentów, którzy w swojej naiwności liczą pewnie, że uda się cokolwiek zmienić i dostać do rady... jakoś nic mi nie wiadomo o dokonaniach Duliasa w czasie tej kadencji. No, może oprócz "heroicznej" walki o brak sprzedaży terenów parafii MB Częstochowskiej. To jednak za mało...
_________________
Posiadam osobowość 'borderline'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na tej stronie możecie zobaczyć jak wiele się w Knurowie dzieje, niestety znikoma w tym zasługa władz miasta

A na pierwszym miejscu Jam'ik (sami swoi w kolorze 3), którego głównym sponsorem było Centrum Kultury (Urząd Miasta), a patronem Prezydent Rams Smile.

Croopla - z tego co wiem też gra pod opieką CK, a UM Promuje ich na Wszelakich imprezach i festynach.

na razie młodzi dają d...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka