Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior - kandydat do Rady Powiatu Gliwickiego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 9:34 pm    Temat postu: Maciej Kandzior - kandydat do Rady Powiatu Gliwickiego Odpowiedz z cytatem

Witam:)

Szanowni Forumowicze,
chciałem poinformować iż w zbliżających się Wyborach Samorządowych będę kandydował do Rady Powiatu Gliwickiego.
Jednocześnie chciałem Was prosić o wszelkie uwagi z Waszej strony nt funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Gliwicach i jednostek samorządu mu podległych. Proszę Was również o sugestię co Waszym zdaniem powinni robić Radni Powiatu Gliwickiego dla Naszego Miasta? Proszę piszcie o wszelkich sprawach dla Was ważnych, nie tylko związanych z Powiatem Gliwickiem, ale również z kompetencjami Naszej Rady Miejskiej.
Zapewniam że wszelkie merytoryczne uwagi przekażę odpowiednim osobą (dot kompetencji RM), a tymi dotyczącymi Powiatu zajmę się osobiście.

Pozdrawiam serdecznie:
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Dede



Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 197
Skąd: Rams-stadt

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jednocześnie chciałem Was prosić o wszelkie uwagi z Waszej strony nt funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Gliwicach i jednostek samorządu mu podległych.


przy całym szacunku dla Maćka, ale mam dwie uwagi:

1) biorąc udział w jakiejkolwiek kampani dokądkolwiek warto mieć zawczasu przygotowany program, mieć pomysły i propozycje a nie pytać szanownych wyborców, czego im potrzeba - przecież to forum jest pełne uwag i sugestii dotyczących funkcjonowania miasta i powiatu, wystarczy poczytać.

2) warto również mieć podstawową wiedzę o kompetencjach i organizacji organu, o mandat którego się ubiagamy. Starostwo bynajmniej nie ma żadnych jednostek samorządu mu podległych, więc niby jakie uwagi mam zgłosić i do czego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek Laughing
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dede napisał:
Starostwo bynajmniej nie ma żadnych jednostek samorządu mu podległych

Mi się wydaje, że Maćkowi chodzi o takie, dla których powiat jest tzw. organem założycielskim, czyli np. szkoły średnie, szpital.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dede



Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 197
Skąd: Rams-stadt

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mi się wydaje, że Maćkowi chodzi o takie, dla których powiat jest tzw. organem założycielskim, czyli np. szkoły średnie, szpital.


Ok. zgoda, może miał to na myśli.
Wobec tego - uwagi do szpitala forumowicze uzewnętrzniali w innym temacie, natomiast do funkcjonowania szkół i domów pomocy społecznej nie mam uwag. i zresztą wydaje mi się, że takich uwag nie będzie. Dyrektorzy tych placówek robią co mogą, żeby jakoś funkcjonować (nie mówię tu o szpitalu) i trzeba przyznać, że wychodzi im to (jak na warunki finansowe, jakimi dysponują) - świetnie. W jednostkach trwają remonty, jest wiele ciekawych inicjatyw - nie mam pytań.

Do pracy poszczególnych wydziałów Starostwa też nie mam specjalnych uwag. przecież Ci ludzie robią co się im każe i najlepiej jak potrafią wypełniają swoje obowiązki. nie spotkałem się jak dotychczas z żadnym przejawem rażącej niekompetencji itp. - ale nie odbiegam więcej od tematu.

Podsumowując - ogłoszenie wyborcze na dużym stopniu ogólności, programu brak, pomysłów brak. Mojego głosu brak.

EDIT: więc na przyszłość zamiast "jednostek samorządu podległych Starostwu" co jest nieprecyzyjne i budzi wątpliwości proszę o używanie sformułowania "jednostki organizacyjne Powiatu Gliwickiego".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do kandydata o wykształcenie i specjalizację. Chciałbym też wiedzieć jaka jest prawda z tą knurowską częścią KSSE. Czy są to nadal tereny inwestycyjne czy może już kościelne jak to było napisane na tym forum?

Dlaczego kandydat włącza się do dyskusji raz na 4 lata? Tak naprawdę nie znamy jego poglądów poza tymi, które prezentował w poprzedniej kampanii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
h2o



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 10

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdziłem dotychczasowe posty kandydata i widzę, że wypowiada się co cztery lata, czyli wtedy jak potrzebne są głosy. czy się nie dostanie czy zostanie radnym to możemy wywnioskować, że znów na kilka lat o nas zapomni. dziękuję. na pewno nie zagłosuję. nie podoba mi się takie postępowanie.

Cytat:
Proszę Was również o sugestię co Waszym zdaniem powinni robić Radni Powiatu Gliwickiego dla Naszego Miasta?


pracować dla dobra powiatu, poświęcić się, swój czas i wiedzę w tym celu, a już na pewno nie udzielać się na forum i prosić o głosy, bo to wstyd!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Maćku, niech Pan sobie odpuści Wink Tu już wszyscy Pana znają Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
benny



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego ktokowliek miałby sobie odpuścić tylko dlatego, że wszyscy go znają?

Proszę zaznajomić się za znaczeniem słowa FORUM!

Już staorzytni ćwiczyli ruchy demokratyczne ... i nieźle im szło!

Tutaj każdy może się wypowiedzieć, jeśli tylko chce, może tylko powinien przestrzegać odpowiedniej formy ... i tyle!
_________________
A Ty znów bez czapeczki .... !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Benny - właśnie o to chodzi, żeby kandydat SIĘ WYPOWIADAŁ, żebyśmy znali jego poglądy a nie tylko raz na 4 lata kiedy pojawia się info "będę kandydował" i "obiecam wam co tylko chcecie".

Radny Kamiński dostał od forumowiczów po głowie za głosowanie za sprzedażą działki dla proboszcza, ale wypowiadał się merytorycznie co go do tego skłoniło. Poza tym odpowiedział na kilka innych ważnych pytań. A kandydat Kandzior... niech sobie odpuści okazjonalną działalność na forum. Jeżeli jest poważnym człowiekiem to niech chociaż odpowie na moje powyższe pytania. Chyba, że się nas forumowiczów wstydzi. I zastanawiam się jak będzie bronił swoich racji patrząc ewentualnym adwersarzom w radzie prosto w oczy.

Widzę to też tak, że na pewno uczestniczy żywo w dyskusji pod innym nickiem niż maciekknurow, którego używa do prowadzenia kampanii wyborczej. Albo może to za dużo powiedziane. Używa do informowania forumowiczów, że jego nazwisko pojawi się na liście wyborczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lopez



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 167

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hey
Popieram Macka ludzie głosujcie na niego. Chociaż mógłby podać maila i napisać w kilku punktach co chce zrobić. Ale i tak nie jest źle biorą pod uwagę pozostałych kandydatów, którzy są a jakby ich nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
philips4



Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 11:06 pm    Temat postu: Re: Maciej Kandzior - kandydat do Rady Powiatu Gliwickiego Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:

Zapewniam że wszelkie merytoryczne uwagi przekażę odpowiednim osobą (dot kompetencji RM), a tymi dotyczącymi Powiatu zajmę się osobiście.


Panie Maćku, a czy czasem nie pisze się: "przekażę odpowiednim OSOBOM" ??? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Ludkowie!
Dajcie się Maciusiowi Wypowiedzieć.
Padło wcześniej pytanie o wykształcenie i o KSSE (bodaj Anonim o to pytał).
Ja również chciałbym przeczytać odpowiedź na te pytania.
Dołożę również swoje:
Jakie ugrupowanie Pan reprezentuje??

Drogi Maćku więc jak będzie??

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Maciek sie chyba na nas obraził Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eth



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 173

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://maciejkandzior.prv.pl/
To zdaje się strona Pana Maćka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka