Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry fryzjer w Knurowie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teyer12



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 29

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 11:00 am    Temat postu: Dobry fryzjer w Knurowie Odpowiedz z cytatem

mam problem chcę iść do fryzjera rozjaśnić włosy i podciąć niestety zawsze jestem nie zadowolona np.mówie 2cm podciąć a jest 6cm lub pasemka które są beznadziejne.Może poleci mi ktoś naprawde dobrą fryzjerke z Knurowa która pracuje w zakładzie gdzie stosuje się dobre farby by jak najmniej zniszczyły włosy i która dobrze obcina i naprawde się zna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
monty



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 90

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ust mi wyjęłaś to pytanie! a jakby jeszcze umiała/umiał obcinać włosy na krótko tak, by się "same układały"..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joasiap



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 151

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie znalazłam idealną fryzjerkę. Zawsze podcinam włosy wraz z wycieniowaniem. NIGDY nie podcięła mnie za dużo. A włosy w końcu mi sie same fajnie układają tak, że nie muszę po umyciu niczego z nimi robic. Tylko suszę "głową" w dół. Włosów nie farbuję, ale widziałam jej pracę na głowie innych i jest ok. I wiem, że przywiązuje dużą wagę do jakości stosowanych preparatów. Applause
Ma na imię Marzena, przyjmuje w saloniku na ulicy Wilsona ( wjazd tuż za składem budowlanym DomBud ). Tel.: 032-236-92-09.
Zamknięte w poniedziałki.
Polecam z reką na sercu. Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juta669



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 76
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodze do Witka, jeszcze mi sie nie zdarzyło, zeby cos bylo nie tak. Nie wazne czy po obcieciu susze wlosy, pozwalam im samym schnac czy prostuje zawsze wygladam dobrze Smile
Salon na merach, Inspiration
Tylko on nie spełnia wymogu za fryzjerke... Bo jest facetem Razz
_________________
Wszystko na co mam ochotę jest nielegalne, nieetyczne albo tuczące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moisha



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 6

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 3:24 pm    Temat postu: Polecam moją fryzjerkę Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę już od dłuższego czasu do 1 fryzjerki Grażyny, jej zakład mieści się na ulicy Dworcowej na granicy Knurowa z Gierałtowicami, bardzo dobre cięcia, super farbowania i bardzo konkurencyjne ceny, naprawde polecam;) Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosik



Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: KNUROW

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani ja osobiscie nikomu w tym miescie nie zaufam oprocz pani Kasi Makowskiej z salony na merkurach nad tym sklepem . Poza super umiejetnosciami i polotem wiem ze moje wlosy sa potraktowane profesjonalnymi farbami bo ten salon pracuje 100% na Welli wiec jesli ktos jak ja farbuje wloski co miesiac powinien o tym pomyslec czy lepiej zaplacic te ok 10zl. wiecej niz zafarbowac je jakas Londa albo tym podobnym kosmetyka.Fryzjerki z tego salony sledza namietnie mode o czym swiadcza dyplomy aktualne na scianach a pani Kasia ma tytul Mistrza Salonik bardzo przytulny fryzjerki z poczuciem humoru bardzo mile. Osobiscie nigdy u drugiej pani nie bylam ale wiem od znajomych ze rownie godna polecenia.To napewno w naszym miescie jedyny salon w ktorym nie zrobia ci blond wlosow z czerwonym spodem lub brazowym Shame on you Te dziewczyny napewno korzystaja z najnowszych technik fryzjerskich:)Goraco polecam ach cenowo normalnie w porownaniu z innymi zakladami Smile
_________________
Gosik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złośnica



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 15

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Marzenę z ulicy Wilsona za składem budowlanym. Obcinałam u niej włosy, farbowałam i zawsze byłam zadowolona. w tym tygodniu też sie tam wybieram. Ceny są względne. Naprawdę POLECAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka



Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 33

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

złośnica napisał:
Ja polecam Marzenę z ulicy Wilsona za składem budowlanym. Obcinałam u niej włosy, farbowałam i zawsze byłam zadowolona. w tym tygodniu też sie tam wybieram. Ceny są względne. Naprawdę POLECAM


Czesała mnie do ślubu i robiła mi pasemka...jestem bardzo z niej nie zadowolona!! Spaprała sprawę...nie wiem w jakiej szokole nauczyła sie robić pasemka?! Normalnie szok Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niagara



Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 6

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wizyta u fryzjera to powazna sprawa wiec ja tez odradzam ta pania Marzenke w wogole wszystkie te panie w tamtych okolicach nie tylko ze swojego doswiadczenia . A ja sie tez wybiore do tej Kasia na merkury nad ten sklep dzis byla kolezanka z biura odemnie i ma na glowie jakas bajerandzka koloryzacje panelowa no no jestem pod wrazeniem . wiec telefon i mam wizyte po niedzieli a co tez chce byc modna napisze jak bedzie po.na moje wlosy za ramiona do 120 zl. komplet warto Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złośnica



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 15

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niagara napisał:
Witam wizyta u fryzjera to powazna sprawa wiec ja tez odradzam ta pania Marzenke w wogole wszystkie te panie w tamtych okolicach nie tylko ze swojego doswiadczenia . A ja sie tez wybiore do tej Kasia na merkury nad ten sklep dzis byla kolezanka z biura odemnie i ma na glowie jakas bajerandzka koloryzacje panelowa no no jestem pod wrazeniem . wiec telefon i mam wizyte po niedzieli a co tez chce byc modna napisze jak bedzie po.na moje wlosy za ramiona do 120 zl. komplet warto Thumbsup

No wiadomo fyzjerów i zakładów fyzjerskich jest wiele, i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, czy to pozytywne czy też negatywne. Ale prawda jest taka że każdy musi się przekonać na własnej skórze i wyrobić sobie własna opinie, a ty droga Niagaro napewno obrażasz niektóre fryzjerki z tamtych okolic pisząc cyt. „ja tez odradzam ta pania Marzenke w wogole wszystkie te panie w tamtych okolicach nie tylko ze swojego doświadczenia” no a nawiązując do pani Kasi czesała mnie do ślubu fryzura niewytrzymała do odczepin, a do pasemek miałam je bardzo nieestetycznie zrobione
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
despero



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 115

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie odradzam Knurowskie zaklady fryzjerskie Cyz nie lepiej wybrac się do Gliwic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niagara



Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nikogo nie obrazilam wyrazilam taka sama opinie jaki inni .A to nie jest koncki milosierdzia Bozego i pisac tez mozna co sie chce .dzis ide do fryzjera i mam nadzieje ze bede wygladac jak czlowiek z fryzura z tej epoki:)) Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosik



Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: KNUROW

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie oczywiscie z Niagara.a co do tej fryzury slubnej co sie rozpadla Prayer watpie szczerze bo prawie cala moja klasa maturalna sie czesala w tym salonie godzie pani Kasia pracuje i nie bylo zadnej kolezanki ktorej by sie fryzura do rana nie trzymala i z rocznika wczesniej tez dziewczyny bly zadowolone wiec cos tu nie tak .A moze to zla wrozba hi D'oh! A pasemka robia super:)pozdrawiam fryzjerki z Hollywood na merkach:)
_________________
Gosik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosik



Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: KNUROW

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no prosze Despero odradza wdzystkie salony w naszej miescinie i co ma prawo ja mu napewno nie powiem ze kogos obraza wolnosc slowa
_________________
Gosik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety też się przyłączę do głosu Despero - polecam Hair coff w Silesii w Katowicach. Po raz pierwszy w życiu byłam zadowolona z fryzury dziennej,jaką zrobił mi fryzjer... Dancing
Z salonów w pobliżu Knurowa polecam salon w Gliwicach - Maja Karcz na sikorniku. Swietne czesanie szczególnie panów, współczesne fryzurki damskie równie piękne. Polecam Maję, potrafi zrobić zarówno proste cięcie jak i wymyślną fryzurę na jakiś pokaz, spektakl itd... Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka