Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry fryzjer w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Renata111



Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 4

PostWysłany: Sob Gru 11, 2010 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli ktos z was szuka nowego fryzjera to napewno nie tutaj szukajcie.to jest jedna sciema to forum bo wiekszosc tych postów jest pisana przez fryzjerow. smaruja nieprawde o swojej konkurencji a sami swoje chwala,
a wiem co pisze i wiem kto tu pisze te glupoty. to jest taka usługa ze jednemy fryzjer spasuje a drugiemu nie, wiec tez kazdy ma inne wymagania. lepiej zasiegnac opinii znajomych bo przeciez widac co maja na glowie. nie sugerowac sie błedna reklama. pozdrawiam i zycze zadowolenia z waszych fryzurek. ..ps...tez jestem fryzjerem i wiem co pisze. to tyle, a sama jestem inkognito zeby nie było ze sobie tez robie darmowa reklame.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Anula



Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 39

PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić Sońkę. Czesała mnie do ślubu. Mąż zachwycony. Mr. Green miałam tez farbowanie. Małe ale to to że Sonia ciągnie dość nieźle za włosy. jeszcze jedno, w dzień ślubu miałam czesanie i makijaż. Wszystko cudnie, ale..... za makijaż zamiast 80 zapłaciłam 100, czesanie też było droższe. Było by milo gdyby panie od razu informowały o realnej cenie. Po miesiącu byłam na obcięciu. Wszystko bardzo profesjonalnie.

Mogę powiedzieć tylko tyle: "przeleciałam" prawie wszystkie salony w Knurowie, gdybym miała policzyć wszystkie moje stylistyczne pomyłki byłoby tego za dużo. Mr. Green Jak na razie tylko tam zamierzam chodzić. Jeżeli chodzi o koszt obcięcia to 45 zł z myciem. Może drogo, ale przekonałam się że warto wydać więcej. serdecznie pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adi30789



Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sob Gru 18, 2010 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam polecam Salon SOŃKA
Dlaczego zawsze jezdziłam do gliwic ale od otwarcia tego salonu niemam zamiaru co kolwiek zmieniac :) byłam na paznokciach,u kosmetyczki p.Aldonki oras u fryzjera \\:D/ naprawde polecam sprawdziłam
jestem bardzo zadowolona POZDRAWIAM CAŁĄ ZAŁOGE :wave:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś kobietą i masz nick Adi ? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Prayer


Ale co fakt to fakt, tez chodzę sie obcinać do Sońki i jest ok Thumbsup


A cena jak wszędzie indziej ( przynajmniej męskiego obcięcia )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paskud



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 163
Skąd: z nikąd

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Jola napisał:
witam byłam w salonie fryzjerskim "Sońka" robiłam pasemka .Pasemka robiła mi jedna z fryzjerek myślałam że wyjdę zadowolona z salonu ponieważ tak Państwo zachwalacie ten salon na forum . Rzeczywistość była inna w tyle głowy miałam tak spalone włosy że zrobiła mi się dziura . Bardzo zawiodłam się na waszym forum . Musiałam iść do mojego fryzjera na poprawkę i tak mi było wstyd że dałam się tak wpuścić w maliny i oczywiście znowu poniosłam koszt. Opisałam to Właścicielce salonu na jej stronie internetowej w księdze gości i tak jak poprzednia Pani pisała "dużo gadki i mało roboty"
pozdrawiam wszystkich była klientka


hmmm
Ciekawe jest co Pani pisze. Akurat widziałem Pani wpis w ich Księdze Gości, jednak nie zauważyłem, żeby się Pani jakoś konkretnie podpisała, tak aby można się było skontaktować i ewentualnie sprawę wyjaśnić. Zasięgnąłem języka u znajomych fryzjerów - nie z Sońki - jak Pani miała poprawiane "spalone" włosy ?? Bo jakoś nikt nie wiedział jak można coś takiego naprawić...

Dla ciekawskich - nie mam nic wspólnego z salonem Sońka, nie lubię tylko jak ktoś pisze głupoty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thomas1511



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: Knurów/Rijnwaarden-Nederland

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja napiszę gdzie najlepszy zakład fryzjerski był daaawno temu w Knurowie. Pamiętacie fryzjera na starym knurowie na przeciwko "pan i pani"(teraz biedronka), jaka tam była kolejka po wypłacie.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałąm cały wątek dotyczący fryzjerów w Knurowie i ciągle nie umiem się zdecydować. Otóż poszukuję salonu, gdzie znają się i dobrze wykonują farbowanie, mają dobre farby, itd. Cena nie gra roli. Zastanawiam się nad salonem Sońka, ale ciągle nie jestem przekonana. Chodzi mi o salony w Knurowie, ale również Gliwice, Zabrze... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anula



Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 39

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EwelinaKnw napisał:
Przeczytałąm cały wątek dotyczący fryzjerów w Knurowie i ciągle nie umiem się zdecydować. Otóż poszukuję salonu, gdzie znają się i dobrze wykonują farbowanie, mają dobre farby, itd. Cena nie gra roli. Zastanawiam się nad salonem Sońka, ale ciągle nie jestem przekonana. Chodzi mi o salony w Knurowie, ale również Gliwice, Zabrze... Smile





jak wyżej. Smile zamierzam się trzymać tego salonu. jak dla mnie na razie najlepszy. pozdrawiam Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalinka



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 68
Skąd: Knurów :)

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Gliwicach na Zwycięstwa jest dobry fryzjer, ale nie pamiętam nazwy salonu. Ostatnio były tam zniżki przez Gruper albo Groupon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
srebrny_motylek



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 110
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam kilka miesięcy temu u sońki ale chyba jednak jestem zbyt wymagająca. Poziom średni.
Mam swojego fryzjera w gliwicach i w knurowskich salonach nie mam czego szukać.

Nie polecam salonu sońka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pani Jola



Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam paskude , hmmm
to bardzo ciekawe z tego co widzę to z Pana strony jest ewidentne zainteresowaie jednym salonem gdzie również reklamuje Pan strone internetową salonu z którym rzekomo nie jest Pan powiązany !!
skoro jest pan taki bezstronny to dlaczego pan stwierdza że rozmawiał pan z innymi salonami i zasięgał informacji na taki temat - akurat tak było i nikt mi nie będzie jeszcze wmawiał że może pracuje jako Fryzjerka. Jak widzą pozostali internauci to nie ja reklamuję tu żadnych salonów fryzjerskich i nie mam takiego zamiaru - JAK TO WIDAĆ W TWOICH WPISACH - niestety napisałam prawdę , ale prawda w oczy kole i MÓJ WPIS DO KSIĘGI GOŚCI JAKO KLIENTTKI ZOSTAŁ USUNIĘTY Z STRONY INTERNETOWEJ "SOŃKI" , a to oznacza że wcale nie jesteście ani uczciwi , ani że nie ma tu jakiegoś powiązania. To jest według mnie wszystko pisane właśnie przez osoby powiązane z tym salonem . Pytanie a zarazem informacja dla pozostałych klientów, niech się zastanowią dlaczego mój wpis do księgi gości został usunięty , a tylko są same pozytywne opisy - BO TO CO NIE PASUJE PANI SONI I POZOSTAŁYM JEST WYKASOWYWANE , a tu przynajmniej nikt tago nie kasuje - i to się nazywa bezstronność . Po za tym co za FACET siedzi na babskich forach i zamiast zająć się jakimiś męskimi zajęciami siedzi pisze o damskich fryzjerach ? A propo kwestii podpisów może jeszcze mam podac swój adres i nr telefonu ( porażka)

pozdrawiam wszystkich klientów a nie włascicieli i pracowników fryzjerskich którzy się wypowiadaja na swój temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Jola napisał:
BO TO CO NIE PASUJE PANI SONI I POZOSTAŁYM JEST WYKASOWYWANE

To jest strona komercyjna (funkcja reklamowa) więc ma zachęcać do odwiedzin a nie odwrotnie.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój bo temat zaczyna schodzić na psy Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że temat zaczyna odbiegać od swojego pierwotnego zadania - czyli konstruktywnej dyskusji - a zaczyna się wzajemne opluwanie i wytykanie.

Shame on you
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika22



Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Pań była u Marczak Wachowska? Ile sobie liczy za cięcie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka