Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry fryzjer w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joannap124



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poradze w tym salonie ale Sabinke. Spoko. Juz kilka razy u niej robilam i bardzo jestem z niej zadowolona.
Godna zaufania osoba (odnosnie wlosow)...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
yakuza



Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was, a ja bardzo polecam fryzjera na Wilsona 7 obok banku, nazywa się Carinostyl, oni mają tam wszystko to jest komp[leks mieści się tam grota solna świetna sprawa, oraz paznokcie, masaże, kosmetyczka, solarium i ceny wcale nie są takie wysokie w porównaniu do gliwic. Chodzi tam moja żona i bardzo chwali. Czasem to jak jade z nią do fryzjera to ja ide na masaż i do groty solnej uwieście pełny relaks dla ludzi co ciężko pracują Thumbsup wcześniej chodziła do Witka, to kasował ją jak za zborze, tragedia tak drogo i powiem jeszcze ja tam nic niewidziałem nic łał, no ale babki jak widzą faceta to są podjarane jeszcze mały bajer w gadce to by męża sprzedała w raz z domem Smile Mr. Green Także polecam CARINOSTYL i fryzjerke Asie.
Mają również strone internetową to można wejść chyba...
www.carinostyl.pl
Pozdrawiam
Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysiaaa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 73

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carino styl najlepszy? Mam odmienne zdanie... zdecydowanie nie mogę się zgodzić. Rotacja pracowników ogromna, a moje zdziwienie było ogromne, gdy zabieg kosmetyczny wykonywała fryzjerka!!! To był szok no i efekt mizerny. Umówiona byłam z panią Aldoną, a tu pani Asia - szybkie przekwalifikowanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piegusek



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 118

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też byłam w CarinoStyl. Byłam tam dwukrotnie aby pocieniować włosy i zrobiła to naprawde super jako jedyna fryzjerka spełniła moje życzenie i bardzo je wycieniowała, a raz mojej mamie robiła balejaż i też super. Szczególnie polecam p.Sonie bo ona naprawdę super obcina Smile)
ale niestety jest drogo:(( za obcięcie biorą 30-40zł Sad(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysiaru



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 139
Skąd: Knurów WP

PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yakuza napisał:
Witam was, a ja bardzo polecam fryzjera na Wilsona 7 obok banku, nazywa się Carinostyl, oni mają tam wszystko to jest komp[leks mieści się tam grota solna świetna sprawa, oraz paznokcie, masaże, kosmetyczka, solarium i ceny wcale nie są takie wysokie w porównaniu do gliwic. Chodzi tam moja żona i bardzo chwali. Czasem to jak jade z nią do fryzjera to ja ide na masaż i do groty solnej uwieście pełny relaks dla ludzi co ciężko pracują Thumbsup wcześniej chodziła do Witka, to kasował ją jak za zborze, tragedia tak drogo i powiem jeszcze ja tam nic niewidziałem nic łał, no ale babki jak widzą faceta to są podjarane jeszcze mały bajer w gadce to by męża sprzedała w raz z domem Smile Mr. Green Także polecam CARINOSTYL i fryzjerke Asie.
Mają również strone internetową to można wejść chyba...
www.carinostyl.pl
Pozdrawiam
Wave
CarinoStyl.
Masakra i złodziejstwo,zdecydowanie odradzam.Właśnie wróciłam z TEGO zakładu .Zapisałam się w kolejce tydzień temu.Włosy mam krótkie,niczym chłopczyca wiatrem czesana.Chciałam odfarbować czarne odrosty i zafarbować potem całe włosy na platynowy blond.Zapytałam o cenę-105 zł, tak miało być .No i dziś jak przyszłam pani kierownik -współwłaścicielka powiedziała mi, że dziś to już 135 zł .Panie były owszem miłe,zakład puściutki .Kilkakrotnie zwracałam uwagę żeby nie wyszło na żółto i żebym nie wyglądała jak kurczak wielkanocny.Kiedy byłam już uszykowana po około półtorej godzinie i założyłam okulary to oniemiałam.Nad czołem wszystkie włosy miałam żółte.Pokazałam to fryzjerce ,potem kierowniczce i to co usłyszałam to mnie powaliło.Pani kierowniczka -właścicielka i jej wspólnik nie są fryzjerami i się nie znają na procedurach fryzjerskich .Oni są od organizacji,pilnowania ,kasowania i innych spraw.Fryzjerka wie lepiej ,wszystko robiła zgodnie z procedurami , to tylko ja mam takie włosy do niczego i za duże wymagania.No i dowiedziałam się,że poprawek nie ma i nie będzie .Pani kierowniczka-współwłaścicielka wyzwała mnie od naciągaczek ,które przychodzą zamówić usługę a jak jest gotowe to wynajduję preteksty żeby nie zapłacić.Jak nie zapłacę to wzywa policję .............bo okradać to się nie da . Potem się dowiedziałam, że jestem stara,brzydka,włosy mam martwe i nic mi nie pomoże.Co jest oczywiście nieprawdą bo włosy mam zdrowe,gęste,mocne . Nie dość,że wyglądam teraz beznadziejnie to zapłaciłam za tę wątpliwą przyjemność 135 zł.Na koniec kiedy płaciłam nie chciano mi dać paragonu.Przydała by się tam jakaś kontrola z Urzędu Podatkowego.Koszmar.Wcale się nie dziwię,że taka rotacja zatrudnienia i brak klientów.Zdecydowanie odradzam .Do fryzjera idziemy po to aby nas fryzurka odmłodziła,upiększyła ,poprawiła nam nastrój.Wyszłam obrażona,zawstydzona i niestety niezadowolona a wszystko za jedyne 135 zł. Wave Wave Wave
_________________
maga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marysiaru to, co napisałaś, po prostu zwaliło mnie z nóg!!

Ja nie polecam tego wątpliwej jakości zakładziku, również ze względu na niemiłą obsługę - 15 minutowe spóźnienie do manikurzystki (którą się stała na ten dzień fryzjerka!!!!) - zaowocowało nieprzyjemnym telefonem od wlaścicielki : idzie pani do nas?! dlaczego pani nie ma?! pani zapomniała?!! A pani wie, że na pani miejsce to ja mam 20u chętnych?!! pani miejsce blokuje!!!!!

NIGDY WIĘCEJ, NAPRAWDĘ NIE POLECAM!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marysiaru



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 139
Skąd: Knurów WP

PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MRUCZanka napisał:
marysiaru to, co napisałaś, po prostu zwaliło mnie z nóg!!

Ja nie polecam tego wątpliwej jakości zakładziku, również ze względu na niemiłą obsługę - 15 minutowe spóźnienie do manikurzystki (którą się stała na ten dzień fryzjerka!!!!) - zaowocowało nieprzyjemnym telefonem od wlaścicielki : idzie pani do nas?! dlaczego pani nie ma?! pani zapomniała?!! A pani wie, że na pani miejsce to ja mam 20u chętnych?!! pani miejsce blokuje!!!!!

NIGDY WIĘCEJ, NAPRAWDĘ NIE POLECAM!!!!!!!

Jakich chętnych.U fryzjera byłam zapisana na godzinę 12.Tam są trzy stanowiska i byłam tylko ja.Taki tam jest tłum.Wydawało mi się,że to związane jest raczej z wysoką ceną za usługi.Teraz widzę,że to nie tylko ceny mają wyjątkowe. Wave Wave Wave
_________________
maga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonakaminska76



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 273

PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MRUCZanka napisał:
marysiaru to, co napisałaś, po prostu zwaliło mnie z nóg!!

Ja nie polecam tego wątpliwej jakości zakładziku, również ze względu na niemiłą obsługę - 15 minutowe spóźnienie do manikurzystki (którą się stała na ten dzień fryzjerka!!!!) - zaowocowało nieprzyjemnym telefonem od wlaścicielki : idzie pani do nas?! dlaczego pani nie ma?! pani zapomniała?!! A pani wie, że na pani miejsce to ja mam 20u chętnych?!! pani miejsce blokuje!!!!!

NIGDY WIĘCEJ, NAPRAWDĘ NIE POLECAM!!!!!!!

A ja sie nie dziwie Fakt rotacja w salonie CarinaStyl zrobila swoje Wczesniej Iwona Karolina byly godne polecenia teraz zostala tam Asia(powyzej zachwalana) ktora egzamin czeladniczy zdawala na moich wlosach a pozniej gdy ja poprosilam o pasemka na folie to wyciagala jedno pasemko i zgniatala w folie jak zauwazyla moja mine to stwierdzila ze idealnie kladzie farbe grzebieniem takie cienkie pasemka No coz zaufalam a pozniej plakalam Pierwszy i jedyny raz przez wlosy Fakt juz nigdy moich wlosow nie dotknela Wiec nie polecam tego zakladu Ciekawe na jakiej podstawie wlascicielka przyjmuje Brick wall skoro nie jest fryzjerka a dobre sprawdzone fryzjerki zwolnila
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
juta



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 2:31 pm    Temat postu: Zgadzam sie z powyzszymi opiniami!!! Odpowiedz z cytatem

Bylam tam dwa razy i nigdy wiecej !!! Za pierwszym razem sciagalam kolor, poniewaz mialam czarne, chcialam zmienic wlosy na miedziany lub jakis jasny braz. Efekt koncowy- wlosy takiego samego koloru jak na poczatku, nie do konca czarne ale ciemny braz! Swietnie, wrocilam do ponktu wyjscia. Wytlumaczono mi to w taki sposob, ze wlosy po sciagnieciu koloru sa oslabione i bardzi chlona farbe. No ok moze i prawda, ale za 200 zl oczekiwalam innego efektu. Jedynie z czego bylam zadowolona to wlosy zrobily mi sie bardziej miekkie, ilsniace, i nie musialam ich zbytnio prostowac, nie wiem jakim cudem, ale tak bylo. No wiec za jakis czas zdecydowalam sie na druga wizyte, a wtedy wyszlam juz strasznie niezadowolona, zaplacilam ale prosto od nich poszlam do nastepnego salonu. Chcialam zabieg odzywiajacy wlosy, umawialm sie duzo wczeniej, a wiec bylam pewna ze bedzie wszystko dla mnie przygotowane. Odzywienie wlosow w skrocie wyglada mniej wiecej tak: otwiera sie luske wlosa aby wprowadzic srodek nawilzajacy a nastepnie zamyka sie ja. A wiec fryzjerka otworzyla mi luske wlosa. wprowadzila jakis preparat nawilzajacy i gdy przyszedl czas na faze koncowo zorientowala sie (nic mi o tym nie mowiec) ze nie maja nic aby zamknac luske wlosa. Pocichutku pani ktora sie mna zajmowala pobiegla do szefowej i spytala co ma teraz zrobic (oczywiscie wszystko za moimi plecami, tyle ze ja mam bardzo dobry sluch) szefowa bardzo madrze doradzila jej aby wymieszala dwa podobne skladniki i to bedzie jako ta faza koncowa. Tyle ze po calym zabiegu, niestety ale luski wlosow nie zostaly zamkniete, a wlosy mialam szorstkie jak djabli. Jeszcze do tego glupio sie pytali: "I co widac poprawe prawda?" Tak, wlosy mialam gorsze jak przed zabiegiem.
A wiec nie polecam, tragedia, robia z ludzi glupka a kase biora i to duza. Ale z tego co czytam to widze ze nie maja za duzo klientow a to i dobrze. Za nieuczciwosc i niemila obsluge sie placi!!! Applause
Pozdrawiam Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateusz



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 337

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak czytam wasze posty to ciesze się że obcinam się na jeżyka u fryzjera w budynku gdzie znajduje się obecnie sklep "Eko" wcześniej "Amica". Polecam naprawdę super wykonują tę usługę Wink
_________________
http://mtsl.digart.pl/digarty/

tel 661 143 709



Moja trasy na Bikemap
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena24



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 13
Skąd: KNUROW

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie polecam zakładu CarinoStyl!!!!!!2 lata temu umówiłam sie do niech na pasemka.To było koło 20 grudnia,czyli okres przedświąteczny.Dodam, że 26 grudnia wychodziłam za mąż.Byłam umówić się osobiście,rozmawiałam z szefową i z fryzjerką.Powiedziały, że spokojnie na moich ciemnych włosach zrobią jasne pasemka.Kiedy przyszłam i usiadłam na fotel to Fryzjerka mi mówi, że nie da rady.Myślałam,ze mnie szlag trafi!Może mi za 130 zł zrobić,ale nie wiadomo,czy wyjdą.No więc ja załamana poprosiłam,żeby mi tylko końcówki podcieła,bo nie byłam pewna czy w okresie przedświątecznym znajde wolne miejsce u jakiegokolwiek fryzjera.Ona mi te końsówki podcięla (trwało to około 5 min)ale oczywiście skasowali 43 zł!!!!!!!!!Na szczęscie udało mi się zrobić włosy w zakładzie na Kosmonautów.ZDECYDOWANIE ODRADZAM.Moja noga więcej tam ni postanie.Prędzej o obcięcie poprosiłabym moją 5-letnią córeczkę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muniek



Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yakuza napisał:
Witam was, a ja bardzo polecam fryzjera na Wilsona 7 obok banku, nazywa się Carinostyl, oni mają tam wszystko to jest komp[leks mieści się tam grota solna świetna sprawa, oraz paznokcie, masaże, kosmetyczka, solarium i ceny wcale nie są takie wysokie w porównaniu do gliwic. Chodzi tam moja żona i bardzo chwali. Czasem to jak jade z nią do fryzjera to ja ide na masaż i do groty solnej uwieście pełny relaks dla ludzi co ciężko pracują Thumbsup wcześniej chodziła do Witka, to kasował ją jak za zborze, tragedia tak drogo i powiem jeszcze ja tam nic niewidziałem nic łał, no ale babki jak widzą faceta to są podjarane jeszcze mały bajer w gadce to by męża sprzedała w raz z domem Smile Mr. Green Także polecam CARINOSTYL i fryzjerke Asie.
Mają również strone internetową to można wejść chyba...
www.carinostyl.pl
Pozdrawiam
Wave
Marysiaru nie bądz zaskoczona że yakuza chwali Carino Styl, on poprostu chwali swoje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co czytam o Carino Styl, aż mnie przeraża, ale polecę wam salon fryzjerski Al-Ba na ul.wolności.
Chodzę tam farbować i podcinać włosy i jestem zadowolona Very Happy
Byłam tam raz ściągać kolor i nałożyć nowy, zostałam skasowana na cene 120zl i efekt był super Smile Miałam czerwone włosy i chciałam by były jasne blond, bałam się że wyjdzie różowy, ale pani fryzjerka zrobiła to bardzo fachowo i efekt mnie powalił, a na dodatek moje włosy jakby stały się bardziej zdrowe, były super miekkie w dotyku i gładkie
Bardzo polecam !
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 332

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mam kłopot Mr. Green dzieci zrobiły mi prezent na Dzień Matki i zafundowały mi wizytę w Carinostyl.Usługa zamówiona i opłacona.
_________________
http://www.garnek.pl/panka
http://forum.polskikurnik.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sattix



Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 16

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że jestem trochę zdziwiona wątpliwą renomą CarinoStyle. Pisałam kiedyś, że porzuciłam swoją dotychczasową fryzjerkę - Kasię, bo z każdą wizytą u niej byłam coraz bardziej niezadowolona. Potem trafiłam do Carino właśnie - strzygła mnie parę razy Aga i jak do tej pory (może powinnam odpukać w niemalowane???!!!) jestem zadowolona. Byłam nawet raz u kosmetyczki, która chyba rzeczywiście kosmetyczką jest na stałe, a nie przekwalifikowaną fryzjerką, czy kimś innym - widywałam ją podczas moich późniejszych wizyt u fryzjerki i rzeczywiście wciąż pełniła tam rolę kosmetyczki. Młodziutka dziewczyna, bardzo miła, buzię mi oczyściła, pokładła różne mazidła, brwi wydepilowała - było ok. Parcha nie dostałam Wink Może faktycznie cenowo nie mają najciekawiej jak na knurowską rangę, ale co do jakości świadczonych usług, to szczerze muszę przyznać, że nie mam niemiłych doświadczeń. Wkurza mnie tam jedynie szanowna pani właścicielka, wiecznie siedząca jak kura na grzędzie, w charakterze stróża, rejestratorki i pani portierowej. Ale taki widać ma zwyczaj i trudno. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka