Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry fryzjer w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agatka



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 8

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wave Witam co do ostatniego postu musisz przyznac ze salon na sikorniku jest bardzo drogi bo kuzynka mojej mamy robi tam wlosy zawsze farbuje i strzyze wyglada ok ale za to siedzi ponad 4 godziny albo dluzej to jest dobre dla bezrobotnym z grubym portfelem. ale oki nie mam nic przeciwko jak to rano poczytalam to sobie tak w pracy pogadalam z kolezankami dwie chodza na merkury tam gdzie na Welli pracuja panie' no i sa zadowolone ja osobiscie bylam raz ale podcinalam tylko troszke no i bylo ok jak sie zdecyduje na jakas zmiane tez sie tam wlasnie wybiore.Fryzjera trzeba sobie samemu znalesc bo kazdy ma swoje upodobania wiec Powodzenia Smile
_________________
Agatka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
niagara



Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 6

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiec wlosy juz zrobione napisze tylko ze moj facet powiedzial ze wygladam zaje..scie:) A ja sie zgodze z ta opinia bo jestem bardzo zadowolona .Wiec Zlosnico czy aby napewno bylysmy u tej samej pani .bo z tego co wiem to jeszcze sa Kaski nad Sanwita chyba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka



Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 33

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaśki z Sanvity twz. KADUS... jest przeniesiony z tyłu poczty tam gdzie kiedyś był WEDAn...ja do nich chodzę, jestem bardzo zadowolona Smile Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złośnica



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 15

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niagara napisał:
No wiec wlosy juz zrobione napisze tylko ze moj facet powiedzial ze wygladam zaje..scie:) A ja sie zgodze z ta opinia bo jestem bardzo zadowolona .Wiec Zlosnico czy aby napewno bylysmy u tej samej pani .bo z tego co wiem to jeszcze sa Kaski nad Sanwita chyba.


Droga niagaro przypuszczam że byłyśmy u tej samej Kaśki, i ja nikogo o nic nieobwiniam fryzura mi sie rozpadała przed odczepinami, pasemka były niezbyt apetyczne ale to w tym dniu niebyło najważniejsze. Jak widomo rozne sa rodzaje włosów jedne sa mniej inne bardziej podatne. Astało sie i tyle. Jest 100 zadowolonych klientek które wyjda od Kasi a bedzie 20 ktore bedą narzekać, tak samo z Marzena jedni bedą zadowoleni inni nie. Więc tu wszystko zależy od gustu i wymagan klientki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabki21



Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam a czy to chodzi o ten salon co wejscie jest od solarium i tam pracuje taka blondynka w okularach jesli o tym mowa to czy ma ktos numer telefonu . Smile
_________________
Zabka zawsze Usmiechnieta:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niagara



Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 6

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec prosze bardzo Zabo numerek telefonu:2352628 na merkury wlasnie tam gdzie myslisz wejscie od tylu od solarium:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgo_25



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 10

PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam również Witka, zawsze bawiłam sie z różnymi fryzjerami, tylko on potrafił mi dopasowac fryzure do mnie i do twarzy, a kązdy inny robi to co mu powie klientka, on ma wlasne zdanie ale jak stwierdzi ze chcesz cos co do Ciebie nie pasuje to nie zrobi Ci tego bo nie bedize brał odpowiedizlaności za to że wybrałas sobie jakiś kicz na głowie i potem bedziesz niezadowolona bo sie włosy nie uladają. On doskonale potrafi rozpoznać włos i jego strukture i przez to doradzic jaka fryzura bedize dobra do danej osoby.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksilaqui



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 168

PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witka nie trzeba polecać... Do jego salonu przyjeżdżają nawet panie z Gliwic.
Ja się u niego regularnie obcinam i farbuje, fryzurę ślubną robiła mi Beata i była idealna Smile Bardzo polecam ten salon Smile

Wcześniej chodziłam do Agaty (za eko) i też było dobrze p. Agata robi świetnie upięcia i modeluje a jej koleżanka obcina (tylko nie radze wybierać sie na odwrót)

Jak chciałam sobie zrobić francuskie loczki, to tylko te 2 salony się podjeły realizacji mojej zachcianki. Inni fryzjerzy albo nie mieli sprzętu albo za dużo przy tej fryzurze roboty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dovin



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 454

PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile ten Witek bierze za obcięcie z farbowaniem ? (krótkie włosy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joannap124



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Studio Jata w Gliwicach. Fakt ceny dosc spore, ale za jakosc sitrzeba placic. Bardzo dobrze robi wloski pani Kasia i Sabinka. A panom polecam z tego salonu pana Krzysia. Ten to fryzury strzela. Moj maz zawsze jest zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
srebrny_motylek



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 110
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o panią Kasie to ja odradzam. Chodziłam do niej bardzo długo ale przestała się starać i po każdym szkoleniu robiła jakieś experymenty (niestety mało udane)
dobra była, ale jakiś czas temu, ale teraz to porażka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Witka odraza jezeli chodzi o ciecie Panow ... raz poszedlem do neigo to tak mi zrabal tyl wlosow ze szok ! Majtal nozyczkami jak mistrz a jak ma zona zoabczyla potem jak krzywo mi obcial tyl to mielismy niezla kupe smiechu. Koles jedzie na niezlym lansie przenoszonym z ust do ust.
Wczesniej pare razy strzygla mnie jakas kobietka w tym salonie i bylo super (polecam) , ale temu Panu PODZIEKUJE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
motylekjestem



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 45

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktos ma namiar na ta pania co u Witka robila makijaże??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joannap124



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj. Ostatnio musze przyznac że Kaśka sie pogorszyła. Panoszy sie. Ale Sabinka robi ok. To pewniak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sattix



Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 16

PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie odradzam panią Kasię - kiedyś do niej chodziłam, ale za każdą następną wizytą starała się coraz mniej, a ja wychodziłam od niej coraz bardziej niezadowolona i z coraz większym żalem za to co mam na głowie. Ostatnio nawet "sprzedała" mnie praktykantce, która totalnie skopała mi pasemka - na czubku głowy mam gigantyczny placek w kolorze blond, przy reszcie ciemnych włosów... Koszmar, więcej tam nie pójdę, choćby mnie wołami ciągnęli!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka