Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Le parkour w Knurowie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arleni



Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 12, 2014 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli w Knurowie utworzył się jakiś team w Knurowie od ostatniego postu, to ja się chętnie przyłączę. Nie zainteresowałam się przez media tylko tak od, kiedyś trafiłam na youtubowy filmik...
Jestem zupełnie zielona i podejrzewam, że jeżeli nie znajdę kogoś, kto mógłby mi pomóc się czegoś nauczyć, to zrezygnuję szybko, ale bardziej z nudy i zastoju niż z powodu siniaków...
Jeżeli nie przeszkadza starszym trickerom (być może denerwujące) towarzystwo osoby kończącej gimnazjum i prawdopodobnie ciągłe pytania, to ja się chętnie gdzieś przyłącze...

Generalnie zdarza mi się krążyć w okolicy rampy w okolicach podstawówki siódemki i dziewiątki, ale niewiele tam mogę zdziałać...
Chętnie z kimś bym "pobiegała" ^.^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka