Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Radni do boju!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CZECHO



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 194

PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak narazie to nikogo nie obraziłem a jedynie stosuje retorykę znaną dla ludzi pis-u co nie powinno ich reprezentantów irytować .
Nie licz że napiszę że ktoś kto zbiera doświadczenia kosztem miasta i rozdaje jego własność aby się utrzymać na stołku jest wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu . Nie takie jest moje zdanie o tego typu karierowiczach jak wyżej wspomniany .
Jako wyborca mam prawo do krytyki ruchów władzy .
Owszem może i moje komentarze sa pełne jadu , jednak czy ty uważasz że powinny być miłe i sympatyczne dla radnego który według ,mnie nie powinien już siedziec w radzie miasta ani dnia ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinny być gorzkie do przełknięcia i jednocześnie na odpowiednim poziomie. Liczy się siła argumentów a nie argument siły czy zastraszenie, zbluzgania.

Mnie osobiście tego brakuje, słucham tylko jak ludzie szczekają na siebie jak psy. Gdzie tak naprawdę u podstaw powinno być dobro nas wszystkich. Dobra nie offtopujmy już więcej, dziękuję za dyskusje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MaxWeber



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 37
Skąd: KNW

PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, wielu z Was pisało o potrzebie "świeżej krwi" w Radzie Miasta, sam podzielam zdanie, iż przydałyby się nowe twarze w lokalnej polityce. Wypatrywałem, wypytywałem, poszukiwałem informacji o całkowicie nowych młodych kandydatach no i wreszcie... mój znajomy powiedział, że pomagał jakiemuś młodemu kandydatowi na radnego w stworzeniu bloga, wszedłem i uważam że zapowiada się ciekawa kampania, aczkolwiek widać że blog jest jeszcze "nie rozkręcony" i trudny do odnalezienia w wyszukiwarce. Tak czy owak polecam Wam zapoznanie się ze stronką: http://www.pyrcioch.blogspot.com/ mam nadzieje, że kandyduje z mojego okręgu i że kampania nabiera tempa bo szkoda np. że tylko jeden(podpisujący się imieniem i nazwiskiem) kandydat prezentuje swoje poglądy na forum.

Pozdrawiam.Zachęcając wszystkich "uśpionych" kandydatów do ruszenia z bloków startowych

MaxWeber
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PiotrPyrcioch



Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, wcześniej nie udzielałem się na forum aktywnie, jednak poczułem się w tym momencie przez Maxa Webera wywołany do tablicy.
Na początku chciałbym zaznaczyć, że blog jeszcze powinien ulec pewnym zmianom wizualnym, a także redakcyjnym, dlatego jest mało propagowany i trudny do odszukania w sieci. Można powiedzieć, że oficjalnie jeszcze nie ruszył. Chociaż z drugiej strony użytkownik Weber chyba wyprzedził moja działanie w tej sprawie, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie zaprosić do odwiedzin.
Za niedługo pojawi się więcej postów, a także kilka innych ciekawych propozycji dla potencjalnych wyborców. Mam nadzieję, że pojawią się przy postach ciekawe komentarze. Wszelkie uwagi na temat bloga, wyborów, programu wyborczego, a także inne proszę kierować na adres i numery kontaktowe, które podałem w oknie "o mnie" na blogu.
Jeśli chodzi o forum to nie planowałem udzielania się w dyskusjach. Mam kilka innych spraw związanych z kampanią, dlatego nie obiecuje, że to się zmieni. Nie chce też wyjść na pozera, który nagle się obudził i udaje, że jest mocno zaangażowany na forum. Wolę prawdziwe zaangażowanie, więc jeśli czas pozwoli to może będę się tu pojawiał częściej, jeśli nie to blog jest do państwa dyspozycji i tam będzie łatwiej do mnie dotrzeć.
Pozdrawiam. www.pyrcioch.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam młodego zdolnego. Mam nadzieję, że się Pan nie da zepsuć w partii starych wyjadaczy;) Bo może byłoby szkoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy na dzień dzisiejszy wiadomo kto konkretnie w poszczególnych okręgach będzie kandydował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NibyDuch



Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 22

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotrzePyrciochu vel. Maxie Weberze - po cóż kreujesz odmienne stany świadomości i nie wpiszesz wprost, żeś jedną i tą samą osobą ? Pinokio knurowskim radnym ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PiotrPyrcioch



Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schizofrenii żaden lekarz u mnie nie stwierdził, a Pinokio raczej radnym w naszym mieście nie może zostać, choćby ze względu na miejsce zamieszkania. Właśnie przez takie posty nie chciałem tracić czasu na forum i ostatni raz to zrobiłem. NibyDuchowi gratuluje stanu świadomości. Posiadających trafniejsze wnioski i przemyślenia zapraszam ponownie na bloga - www.pyrcioch.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotrPyrcioch napisał:
Właśnie przez takie posty nie chciałem tracić czasu na forum i ostatni raz to zrobiłem.

To się nawet da zrozumieć. Tylko co Pan zrobi, jak zostanie radnym i zaczną się posądzenia o gorsze rzeczy niż rozdwojenie jaźni? Obrazi się Pan i wyjedzie z Knurowa?
Fajnie, że ma Pan bloga, ale ja jestem na forum. I nie będę tam Pana szukał. Bo to Pan chce władzy. A o przywilej trzeba się postarać. Po drugie przeczytałem wszystko, co Pan na blogu napisał i nic nowego nie widzę a tu jednak rozmawiamy. A o to właśnie chodzi, żeby władza (nawet in spe) umiała dialogować. Czyż nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrota41



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 193

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Panie Piotrze Pyrcioch zadałam sobie trud przeczytania Pańskiego blogu, program jaki Pan tam przedstawia jest żenujący. Budowanie na przyszłości miasta poprzez rewitalizację budynków i zabytków -to chyba wątpliwy żart. Jaki to rozwój dla miasta? Jakie miejsca pracy? Do czego właściwie ma prowadzić? Edukacja -nauka języków obcych -"błyskotliwe' tyle, że inaczej Sad. A na koniec; poprawienie działalności Centrum Kultury -HURA! to jest właśnie to co mieszkańcom spędza sen z powiek! No i zapomniałabym - kwiatek do ogródka: zmiana oblicza wjazdu do Knurowa - pytanie: jakiego oblicza, co autor miał na mysli, którą część ciała? Taki program -to jest totalny bełkot gimnazjalisty -sorki Gimnazjaliści -bez obrazy! Zero konkretów. A gdzie ekonomia, praca, bezpieczeństwo, żłobki, przedszkola itp.?
_________________
Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dede



Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 197
Skąd: Rams-stadt

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybory coraz bliżej, więc budzą się ze snu coraz to nowsi chętni do diety bez wysiłku. zasną zaraz po wyborach na jakieś 4 lata. i to bez znaczenia, czy z mandatem, czy bez.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaxWeber



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 37
Skąd: KNW

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NibyDuch napisał:
PiotrzePyrciochu vel. Maxie Weberze - po cóż kreujesz odmienne stany świadomości i nie wpiszesz wprost, żeś jedną i tą samą osobą ? Pinokio knurowskim radnym ?


NibyDuch nie oceniaj wszystkich swoją miarą, jeśli ty na forum jesteś na usługach jakiegoś Gepetto to nie znaczy, że inni również w ten sposób kombinują...

Jak pisałem we wcześniejszym poście już nie pierwszy raz przed wyborami mówi się o nowych młodych kandydatach, znalazłem bloga który ewidentnie jest w fazie budowy i podzieliłem się linkiem na forum. Tyle

O samym kandydacie wyrażałem się pozytywnie bo spodobała mi się idea prowadzenia (przynajmniej części) kampani w internecie, osoba młoda która wprawdzie nie może pochwalić się 7 zdjęciami w Przeglądzie Lokalnym oraz faktem odbywania 5 kadencji, których największym sukcesem był fakt iż się odbyły oraz, że były honorowane zdjęciami w wyżej wymienionej "gazecie". Po prostu na chwilę obecną kandydatura mi się spodobała głównie ze względu na cechy osobiste kandydata o których wyczytałem w blogu.

Programy to sobie można pisać, czytałem ich wiele i jakoś "rynku" w Knurowie brak a i targowisko nie bardzo odnowione (to tylko przykłady, chodzi mi generalnie i kiepskie wypełnianie zobowiązań). Dlatego uważam, że dobry radny powinien przede wszystkim wykazywać się aktywnością w trakcie kadencji gdzie będzie zmuszony szukać rozwiązań dla problemów pojawiających się w trakcie kadencji.

Być może program Pana Pyrciocha może budzić zastrzeżenia ale jestem ciekawy która z krytykujących na forum osób skontaktowała się z kandydatem w tej sprawie? Pewnie nikt bo w adresie mailowym najczęściej mamy imię i nazwisko, a wtedy krytyka wymaga odwagi- lepiej pod płaszczykiem anonimowości, to takie łatwe.

Kończąc i tak za długi wpis: Mam do wszystkich prośbę, nie torpedujcie od razu młodych zdolnych ludzi falą swojej krytyki. Uwagi mogą być przekazane w bardzo różny, dużo przyjemniejszy sposób a wtedy mogą przynieść rezultat w postaci ustosunkowanie się do nich. Inaczej już dzisiaj możemy sobie stworzyć szkielet Rady Miasta:

4 szafarzy
3 lekarzy
3 nauczycieli
1 ratownik WOPR
1 przedstawiciel ZOZ
itd...

Ja chciałbym tego wreszcie uniknąć dlatego większy kredyt zaufania mają u mnie Ci, których jeszcze nie ma za co rozliczyć ale którym wciąż można dać szansę.

Pozdrawiam
M.W
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i wlasnie dlatego nikt nie chce sie tu pojawiac z imienia i nazwiska ... bo robicie wioche. Sami ukryci za pseudo w swej przenikliwosci udzielanie razow Shame on you internetowi medrcy ktorzy sami sie nie angazuja lub spryciarze piszacy w czyims interesie Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

knurowski student napisał:
i wlasnie dlatego nikt nie chce sie tu pojawiac z imienia i nazwiska ... bo robicie wioche. Sami ukryci za pseudo(...)

(Ps. Przewertowałem książki telefoniczne i jakoś nie znajduję faceta o imieniu Knurowski i nazwisku Student).
Do Pana Pyrciocha mam takie pytania sondujące:
1) jak Pan ocenia prywatyzację knurowskiego szpitala?
2) jak Pan ocenia rolę w niej Platformy Obywatelskiej? (startuje Pan pod jej barwami);
3) proszę podać trzy pomysły na przemianę knurowskiego Centrum Kultury zgodnie z Pana wizją;
4) czy w wyborach na prezydenta Knurowa poprze Pan Ramsa czy Nieszporka, czy może innego kandydata?
(Ps. Jeżeli nie przeczyta Pan tych pytań i nie odpowie, bo nie podoba się Panu forum i nie chce Pan tracić czasu na wchodzenie tu, to trudno, to znaczy z jednym z kandydatów nie mam już o czym rozmawiaćWink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
h2o



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 10

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dede napisał:
Wybory coraz bliżej, więc budzą się ze snu coraz to nowsi chętni do diety bez wysiłku. zasną zaraz po wyborach na jakieś 4 lata. i to bez znaczenia, czy z mandatem, czy bez.


święte słowa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka