Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Radni do boju!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
h2o



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 10

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

knurowski student napisał:
co by nie powiedziec to jako jedyny sie tu pojawil z imienia i nazwiska ... apropo Nieszporka zaproponowal kandydatom na prezydenta debaty ale jakos nie widze czy obecny odpowiedzial i czy pojawili sie inni chetni?


a była jakaś propozycja debaty? to coś oficjalnego czy tylko plotka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Alojz



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 106

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

knurowski student napisał:
co by nie powiedziec to jako jedyny sie tu pojawil z imienia i nazwiska ... apropo Nieszporka zaproponowal kandydatom na prezydenta debaty ale jakos nie widze czy obecny odpowiedzial i czy pojawili sie inni chetni?

Zaproponował to za dużo powiedziane, rzucił narazie hasło. Nie sugeruj, że ktoś tu unika debaty, jak to robił sztab Komorowskiego względem Kaczyńskiego. Póki co nie słyszałem aby którykolwiek z kandydatów sie zarejestrował, więc daj im trochę czasu.
BTW Sądząc po publicznych wystąpieniach pana Nieszporka, który jest delikatnie mówiąc ... średnim retorem, żaden z kandydatów, ktokolwiek by nim nie był nie musi się specjalnie obawiać debaty.

Ale wróć raczej knurowski absolwencie do tematu radnych - tak jak nakazuje to tytuł dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CZECHO



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 194

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na trudne pytania pan K . jakoś nie odpowiada .
Ponawiam pytanie .
Co z nazwami ulic ?? czy to Pana pomysł?? Czy nadal uważa go Pan za mądry ??
Czy był Pan za sprzedażą ziemi Kościołowi za bezcen ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benny



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=6685&postdays=0&postorder=asc&start=90

Czołem CZECHO!

w tym linku przecież jasno powiedział !
o co Ci chodzi ?

Sprzedali ks. Buchcie za złamengo grosika w cholerę ziemi i z tego się cała Rada nie wywinie, nie tylko On. Chociaż chętnie poczytam dlaczego?

Ja mam tyklo takie pytanie czy i gdzie teraz ewentualnie może powstać teraz parking dla samochodów do Orlika ?
Ile błędów z tego ruchu wynika ?

Czy jest taka możliwość aby ukazano nam uśrednioną frekwencję z sesji i komisji Radnych za cały okres kadencji ?
Proszę mi to pokazać?

Czy macie jeszcze miejsca na listach ?
_________________
A Ty znów bez czapeczki .... !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZECHO napisał:
Na trudne pytania pan K . jakoś nie odpowiada.

Uważam, że radny Kamiński odpowiada. Szerzej niż ktokolwiek do tej pory. A przede wszystkim nadal jest to jedyny radny, który - późno bo późno - ale zdecydował się rozmawiać w necie. Za to szanuję go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eth



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 173

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
...zdecydował się rozmawiać w necie ...

Ta rozmowa to mydlenie oczu niech odpowie co zamierza w sprawie zmiany nazw ulic. Celowo odbiega od tematu bo wie jaką głupotę palną przed wyborami
Mam nadzieję że na plakatach wyborczych pana Kamińskiego będzie wzmianka o Jego planach po wygranych wyborach

GŁOSUJ NA MNIE A ZMIENIĘ NAZWĘ ULICY NA ALEJĘ LECHA KACZYŃSKIEGO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 2:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eth napisał:
Ta rozmowa to mydlenie oczu niech odpowie co zamierza w sprawie zmiany nazw ulic.

O ulicach też się wypowiadał bardzo obszernie w osobnym wątku, jego opinię można na forum przeczytać, nie przypuszczam, by ją nagle zmienił. Ale co ważniejsze nie wydaje mi się, żeby ten pomysł zmiany nazw dwóch ulic (który i tak nie ma szans, więc ma wymiar właściwie tylko symboliczny), był najważniejszą kwestią dla radnego przed tymi wyborami. Jest faktem, że Kamiński odpowiedział dotąd po kolei na zadane pytania. Zostały mu dwa: jak głosował w sprawie ziemi dla proboszcza i co o tym sądzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
eth napisał:
Ta rozmowa to mydlenie oczu niech odpowie co zamierza w sprawie zmiany nazw ulic.

O ulicach też się wypowiadał bardzo obszernie w osobnym wątku, jego opinię można na forum przeczytać, nie przypuszczam, by ją nagle zmienił. Ale co ważniejsze nie wydaje mi się, żeby ten pomysł zmiany nazw dwóch ulic (który i tak nie ma szans, więc ma wymiar właściwie tylko symboliczny), był najważniejszą kwestią dla radnego przed tymi wyborami. Jest faktem, że Kamiński odpowiedział dotąd po kolei na zadane pytania. Zostały mu dwa: jak głosował w sprawie ziemi dla proboszcza i co o tym sądzi.


Jak głosował wszyscy wiedzą, niestety był tylko jeden głos sprzeciwu i to nie był Pan Kamiński. W dodatku możemy też dowiedzieć się jakich argumentów używał by przekonać mniej utwierdzonych w słuszności pomysłu radnych. Bardzo podobne argumenty nie przekonały go jednak by sprzedać grunt dla podmiotu gospodarczego, jak sam się pochwalił. Nie będę tutaj dzielił się prywatną opinią po tym co przeczytałem (co mnie już w zupełności wystarczy), w skrócie zdradzę, że notowania PK poleciały ostro w dół.

Mam jednak nadzieję, że jako rozumna osoba uczy się na własnych błędach i nadal będzie równie otwarty na społeczność on-line.

źródło w temacie głosowania: http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=2674
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł Kamiński



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 33

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak głosowałem w sprawie ziemi dla proboszcza i co o tym sądzę.

Przepraszam, że niedopowiedziałem ...
Zacznę od tego, że wtedy na sesji byłem i głosowałem za sprzedażą z tak dużą bonifikatą nieruchomości gruntowej naszej parafii. Argumentację przedstawioną wtedy pamiętam w tej formie, że cała działka przed kościołem pomiędzy MSP 7 i MG3 , nawet część schodów należała do miasta i bardzo mocno z tej strony ograniczała budynek kościoła do kilku metrów od drzwi wejściowych. Z drugiej strony od ul. Jedności Narodowej natomiast obejmowała zieleniec i alejki. Z trzeciej strony część parku. Owszem jest to duża działka, lecz tym sposobem, utrzymanie w dobrym stanie technicznym byłoby kosztowne. Nawierzchnie chodników, murki które kiedyś jakoś wyglądały, niektóre w stanie fatalnym, schody wejściowe do kościoła, to już był bardzo duży koszt naprawy i wspomniany zieleniec również bardziej stanowiły część nieużytkową. Kiedy teren został przekazany Miasto faktycznie zbyło znaczną część obowiązków na właściciela tj. kosztowny remont nawierzchni, czyszczenie latem i odśnieżanie zimą, koszenie trawników i utrzymanie zieleńca z trzech stron.
Niewątpliwie największe wątpliwości budzi fakt przekazania tej działki, która w przyszłości może znacznie ograniczyć wielkość parku od strony BP. Musimy mieć jednak na uwadze to, że do tej pory nie powstał dom misyjny, bo o takim projekcie nam mówiono, choć nie z ust Proboszcza to słyszałem i pomomo, że budzi wiele kontrowersji, to wiemy, że taka idea łączy w sobie powstanie nowych miejsc pracy.
Jesteśmy miastem otwartym na pielgrzymów i turystów.

Pozdrawiam PK
_________________
Jeśli masz jakieś zapytania to jest mój mail: kampa1900@wp.pl Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł Kamiński



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 33

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam jeszcze kontynuując temat.

Co sądzę dzisiaj ? Bo pewnie zapytacie.

Byłbym mądrzejszy o kolejne doświadczenie i zaproponowałbym wyodrębnienie właśnie tej działki od strony BP i przedstawiłbym stricte komercyjne zasady zbycia.

PK
_________________
Jeśli masz jakieś zapytania to jest mój mail: kampa1900@wp.pl Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CZECHO



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 194

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kolejnej kadencji znowu powiesz to samo ?? 'mam nowe doświadczenia ??
Niestety wielu obywateli w tym również i ja nie toleruję ani oddawania ziemi klechom , ani nazywania ulic imieniem byłego prezydenta a tym bardziej nie chcę radnych którzy najpierw oddają ziemię za praktycznie friko a później mówią że zrobiliby to inaczej .
Jak dla mnie to cały wasz pisiorkowy pakiet jest nie do przyjęcia .Złość ,obłuda , ciągłe ataki na innych , podlizywanie się kościołowi -katastrofa!!
Całe szczęście że lider twojej partii ma coś nie tak z główką i najprawdopodobniej wasz koniec jest blisko coraz bliżej .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czecho jedyną osobą na chwilę obecną ziejącą złością i atakującą jesteś Ty. Nie wnosisz nic konstruktywnego do rozmowy i zachowujesz się jak ty to określasz "pisiorek", według Twojej definicji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eth



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 173

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Kamiński napisał:
Kiedy teren został przekazany Miasto faktycznie zbyło znaczną część obowiązków na właściciela tj. kosztowny remont nawierzchni, czyszczenie latem i odśnieżanie zimą, koszenie trawników i utrzymanie zieleńca z trzech stron.


Polityka według pana Kamińskiego oddajmy cały Knurów gmina nie będzie miała żadnych kosztów
Panie Kamiński ja też chce taki kawał ziemi, może być nawet większy odciążę budżet Knurowa
PO RAZ KOLEJNY WYPISUJE PAN BZDURY
Przypomnijmy
Paweł Kamiński napisał:
...Zmiana nazwy mogłaby uruchomić fundusze na remont nawierzchni, zmienić oblicze terenów przyległych...


Pan chce zostać radnym ????????????? Proszę tylko NIE radnym Knurowa !!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CZECHO



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 194

PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raqoo napisał:
Czecho jedyną osobą na chwilę obecną ziejącą złością i atakującą jesteś Ty. Nie wnosisz nic konstruktywnego do rozmowy i zachowujesz się jak ty to określasz "pisiorek", według Twojej definicji.


Temat dotyczy tego czy chcemy mieć taką radę jaką mieliśmy która oddaje co się da Kościołowi i czy ma normalne pomysły które chce wdrażać . .
jeśłi chodzi o złość w moich wypowiedziach to owszem , jestem wściekły na takich ludzi jak P.K. i nie mam zamiaru tolerować kogoś kto się poustawiał w UM i nadal chce rządzić moim miastem .
Raqoo , jeśli tak bardzo popierasz działania tych panów to to jest twoja sprawa , ja jednak nie chce ich widzieć u urzędzie który ma decydować jak będzię wyglądało moje miasto i to jest moje zdanie.
Według mnie już swoje pokazali .
Temu Panu już dziękujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZECHO napisał:
raqoo napisał:
Czecho jedyną osobą na chwilę obecną ziejącą złością i atakującą jesteś Ty. Nie wnosisz nic konstruktywnego do rozmowy i zachowujesz się jak ty to określasz "pisiorek", według Twojej definicji.


Temat dotyczy tego czy chcemy mieć taką radę jaką mieliśmy która oddaje co się da Kościołowi i czy ma normalne pomysły które chce wdrażać . .
jeśłi chodzi o złość w moich wypowiedziach to owszem , jestem wściekły na takich ludzi jak P.K. i nie mam zamiaru tolerować kogoś kto się poustawiał w UM i nadal chce rządzić moim miastem .
Raqoo , jeśli tak bardzo popierasz działania tych panów to to jest twoja sprawa , ja jednak nie chce ich widzieć u urzędzie który ma decydować jak będzię wyglądało moje miasto i to jest moje zdanie.
Według mnie już swoje pokazali .
Temu Panu już dziękujemy.


Chodzi mi o Twoje podejście do tematu i sposób w jaki przedstawiasz Swoje racje. Slogany, które używasz są wytarte już i nudne. Cała kampania prezydencka, wcześniej parlamentarna opierała się na takiej polemice. Jeżeli Twoje zdanie to rzucanie obelgami z jadem na ustach to jestem w ogóle zaskoczony, że ktoś chce z internautami rozmawiać. Forma jaką wybrałeś powoduje, że Twój przekaz jest niejasny, niesmaczny i niepoważny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka