Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spot Tuningowy w Knurowie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vogel86



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 10:36 am    Temat postu: Spot Tuningowy w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Myslę ze po ostatnim spotkaniu z "hondą Ślask" mozna spokojnie robic wiecej takich spotkan, bo naprawde jak na pierwszy raz aut troche sie zjechalo i atmosfera byla nieczego sobie. Napewno nie jedna osoba przez weekend siedzi w domu i niema co robic, a Fanów tuningu w Knurowie jest sporo wiec mozna by sie bylo spotykac od czasu do czasu w jakims ciekawym miejscu. Nie mowie, ze ma byc odrazu 30 40 aut ale stopniowo sie spotykac, pogadac i mysle ze za jakos czas bedzie mozna robic fajne i liczne zloty a nie tylko się mijać po drodze... Very Happy
_________________
Tuning to pasja, a pasja kosztuje
www.mstuning.bazarek.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście jestem jak najbardziej za i obiecuję że pare autek już mogę zagwarntować Wave Może warto by ustalić jakąś datę?? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vogel86



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak mowie juz można powoli zalatwiac jakies chętne osoby ile bedzie tyle bedzie ja tez paru tam mam którzy są chętni teraz wkoncu tez byli w niedziele. Mysle ze ten weekend odpada bo za malo czasu ale na następy mozna nad czym spomyslec o ile polowa nie wyjedzie gdzies bo bedzie "majówka" Smile
_________________
Tuning to pasja, a pasja kosztuje
www.mstuning.bazarek.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vogel86



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstępną data byl by 5 maj, jest to sobota takze mozna pokojnie po poludniu sie spotkac np. znów na targowisku, datę mozna oczywiscie zmienic, gdyż paru moich znajomych w najblizszym czasie planuje cos pozmieniac w swoich "maleństwach" Czekam na chętnych i jakies propozycje... co do terminu i miejsca
_________________
Tuning to pasja, a pasja kosztuje
www.mstuning.bazarek.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi jak najbardziej pasuje oczywiście. A cóż to za zmiany się szykują w tych maleństwach ?? Fajnie będzie w sumie jak wpadniemy w kilka autek tylko bo będziemy mogli sobie na spokojnie pogadać w skromnym gronie a potem może autka do garaży i małe Occasion integracyjno-zapoznawcze Mr. Green Data pasuje myślę że napewno kogoś przytargam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Verbatig napisał:
mi jak najbardziej pasuje oczywiście. A cóż to za zmiany się szykują w tych maleństwach ?? Fajnie będzie w sumie jak wpadniemy w kilka autek tylko bo będziemy mogli sobie na spokojnie pogadać w skromnym gronie a potem może autka do garaży i małe Occasion integracyjno-zapoznawcze Mr. Green Data pasuje myślę że napewno kogoś przytargam


Brick wall Brick wall Brick wall

szkoda że nie mogłem dojechać...

a 5.06 będę na zlocie... i to dość daleko...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
szkoda że nie mogłem dojechać...

a 5.06 będę na zlocie... i to dość daleko...


nie było Cie- myślałem że przyjechałeś bo było jakieś czerwone Uno-myślałem że to Ty Think

Spot jest 5.05. a nie 5.06 Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vogel86



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie 05 05 Smile ja też myslem, że te czerwone bylo Twoje Smile no to teraz juz sie wszystko wyjasnilo wiec mysle, że teraz juz wpadniesz, mamy ponad tydzien, żeby zalatwic pare osób. Tak jak mówisz Verbatig to ma byc taki maly spot zapoznawczy, stopniowo może być coraz lepszy i coraz większy..

a co do tych zmian... heh kolega z lanosa ma w planach go spuścic pare centów do gleby no i jakies spoilerki.. a kolega z bravki jakies ładne duże alu Very HappyVery Happy Thumbsup
_________________
Tuning to pasja, a pasja kosztuje
www.mstuning.bazarek.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe to już wiem o kogo chodzi, obydwa auta były i zreszta wczesniej je widywałem na strefie a z bravka miałem nawet starcie Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vogel86



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no o tym tez toczyla sie dyskusja na spocie hehe, choc moze i ciezko byc jak narazie z tuningiem lanoska bo kumpel dzis sprzeglo wymienial i troche sie wykosztował $$ Smile
_________________
Tuning to pasja, a pasja kosztuje
www.mstuning.bazarek.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam nadzieje że moje sprzegło nie powie pa pa przed końcem sezonu choć już zaczyna mieć lekki uślizg ale potem bedzie spiek i bedzie dobrze Smile Lanoska dziś widziałem wieczorem w okolicach CPN Knurów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vogel86



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no on tam prawie dziennie jest Smile ja sprzegielko tez mam nowe takze mozna spokojnie jak narzie jezdzic, a Ty planujesz cos jeszcze zrobic ze swoim czy taka skromna seryjka Wink
_________________
Tuning to pasja, a pasja kosztuje
www.mstuning.bazarek.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe co do mechaniki to już nie jest seryjka, są jeszcze 2 rzeczy do zrobienia na ten sezon myśle najdalej do 2 miesiecy , a potem podciągne troche wizual ale typowo w stylu JDM (ambery pomarańczowe, macha czarna perła, -40mm a reszte sie zobaczy od finansów)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vogel86



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mnie sie japonski tuning w hondach ogolnie podoba, nie za przesadne spoilery, na klape nic bym nie dawal bo to wsumie sedan, a kolory to mi sie podobaja szczegolnie jakies egzotyczne Smile ale gleba i felga to podstawa Very Happy:d z tym ze kazdy ma swój gust Wink wsiniowa civic coupe w KNW jest idealna gleba felgi ladne i ciemne szybki Smile
_________________
Tuning to pasja, a pasja kosztuje
www.mstuning.bazarek.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

felgi juz siedza wystarczajace, gleba plan do zrobienia ale jest jednym z dalszych na ten sezon bo w Hani naprawde nie można narzekać na prowadzenie na zakretach, bardzo małe przechyły. Loty żadnej nie bedzie jakoś nie mój gust napewno- ciemne szyby to sie zobaczy dopiero. Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka