Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolorowy Knurów (Graffiti)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fnk



Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 35

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 12:31 am    Temat postu: Kolorowy Knurów (Graffiti) Odpowiedz z cytatem

. .. a co z knurowskim graffiti . . moz eby wkoncu ktos zalegalisował jakies miejsówki i scianki które szło by jakos pozytywnie pomalowac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:06 am    Temat postu: Re: Kolololorowy Knurów Odpowiedz z cytatem

fnk napisał:
. .. a co z knurowskim graffiti . . moz eby wkoncu ktos zalegalisował jakies miejsówki i scianki które szło by jakos pozytywnie pomalowac?



a kolega to pisze w polski język czy jakiś obcy ?? D'oh!
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fnk



Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 35

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po czechosłowacku . .. nie no chodzi mi o to kiedy wkoncu beda jakies miejsca na miescie które bedzie mozna pomalowac na spokojnie zeby wkoncu było cos fajnego kolorowego a nie jakies bazgroły na szybko, moz eby udostepnił Pan prezydent jakąs fajną scianke?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin87



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 74

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 9:57 pm    Temat postu: Re: Kolololorowy Knurów Odpowiedz z cytatem

fnk napisał:
. .. a co z knurowskim graffiti . . moz eby wkoncu ktos zalegalisował jakies miejsówki i scianki które szło by jakos pozytywnie pomalowac?
Żeby malowac najpierw trza sie nauczyc normalnie pisac to raz a jak sie nauczysz to mozesz sobie tylko po ratuszu pomalowac bo prezydent scianki ci nie udostepni kiedys było to poruszone w przegladzie lokalnym pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 1:27 am    Temat postu: Re: Kolololorowy Knurów Odpowiedz z cytatem

Marcin87 napisał:
Żeby malowac najpierw trza sie nauczyc normalnie pisac


Hehe, sam nie używasz polskich literek ani znaków interpunkcyjnych Very Happy A kolega fnk ma konto na deviancie, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibic2



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie do kogo należą garaże te obok Tesco (Lider price) Smile?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fnk



Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 35

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co to jakies dyktando ze mi błędy sprawdzasz?

no jezeli kazdy bedzie miał takie podejscie ze nic nieda rady tu zrobic to wiadomo ze nic niebędzie . . a co do tych garazy koło tesco(lider price) to jest tam calkiem ciekawa i spora sciana i dobrze widoczna jezeli dało by rade tam cos legalnego zrobic było by bardzo spoko . . jezeli ma ktos jakis fajny obiekt do pomalowania lub dojscie do kogos kto morze udostępnic jakies scian na legalne graffiti to prosze o kontakt . ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brick wall Ostanio jakiś legalny "graficiarz" ozdobił ścianę mojego bloku napisem "TORCIDA"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fnk



Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 35

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widze macie niezłe pojęcie o malowaniu Speak to the hand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o graffiti to nie mialbym nic przeciwko nawet na poswiecenie paru scianek z naszych blokow, pod warunkiem ze wziela by sie za to osoba znajaca sie na rzeczy i robiaca taki wrzut jakos w miare profesjonalnie... wbrew pozorom spray nie musi wcale szpecic budynku... Wink a napewno dobrze wykonany wrzut prezentowalby sie lepiej od kibicowskich pozdrowien ktore zdobia nasze bloki, w wiekszosci niedawno remontowane Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedys mój znajomy mi mówił ze cos takiego miaj sie z celem. bo malowanie po scianach "legalnych" jest dla grafficiarzy hańbą. ALe było to dawno temu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibic2



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Brick wall Ostanio jakiś legalny "graficiarz" ozdobił ścianę mojego bloku napisem "TORCIDA"


jak by można było legalnie fajne grafy robić to na pewno by nie było takich prostych napisów. Powinni gdzieś udostępnić ściany i nie było by takiego problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

knurowski student napisał:
kiedys mój znajomy mi mówił ze cos takiego miaj sie z celem. bo malowanie po scianach "legalnych" jest dla grafficiarzy hańbą. ALe było to dawno temu


to chyba zalezy jaki ten cel jest... niektorzy robia wrzuty dla podwyzszenia adrenaliny, malujac pociagi i uciekajac pozniej przed sluzbami, inni robia to dla sztuki Wink

btw Rybnik dosyc fajnie sie prezentuje w niektorych miejscach jesli chodzi o graffiti Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

legalne graffiti ?! Brick wall widzialem duzo wolnostojących wagonów na knurowskim dworcu.... Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 6:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.......ja bym wam dal krzeslo elektryczne za te malowanie !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka