Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co myślicie o EURO 2012 w Polsce?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piknik0700



Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 44

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:20 pm    Temat postu: Co myślicie o EURO 2012 w Polsce? Odpowiedz z cytatem

Ja nie będę patriotą-idiotą i powiem że Polska ta klape...:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle, że to bardzo dobry pomysł na promocje naszego kraju Smile mam nadzieję, że nie damy plamy i wszystko przygotujemy na światowym poziomie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie coś się ruszy ze stadionami i infrastrukturą, wszystko idzie sprawniej jak są nieprzekraczalne terminy i podpisane zobowiązania. No i nasza reprezentacja na pewno zagra na euro 2012 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byq



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: że znowu?

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje że uda mi się bilet zamówićRazz przynajmniej chcialbym jeden mecz zobaczeć Smile Po za tym jestem ciekaw jaka cena bedzie Wink Pozdrawiam Mr. Green
_________________
Hej Hej Jeszcze raz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IVANHOE



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tylko pytanie kto da pieniądze na te stadiony. Na pewno nie Unia Europejska bo ona na tego typu inwestycje sportowe nie daje pieniędzy. Oby nie było to znowu kosztem tych najbiedniejszych obywateli, lub sie znowu parę akcyz podniesie Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 3:27 pm    Temat postu: Re: Co myślicie o EURO 2012 W Polsce? Odpowiedz z cytatem

piknik0700 napisał:
Ja nie będę patriotą-idiotą i powiem że Polska ta klape...:/

Może tłumaczyć na polski my nie rozumieć twojego pisma !

Na jakiś mecz trzeba będzie się wybrać. Plusem organizacji u nas finałów ME będzie infrastruktura która zostanie po finałach. Teraz są dni świętowania od jutra Polska i Ukraina muszą ciężko pracować by sprostać organizacji tak wielkiej imprezy.
EDIT
Gosiewski juz na 1 planie w tvp sie wypowiada , pewnie finał w Włoszczowej będzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest wspaniała wiadomości dla wszystkich! Gospodarka trochę podskoczy do góry, drogi nam się poprawią, sklepy powstawią nowe;) miejsca pracy powstana nowe - super! Państwo ma wkońcu szanse się rozwinąć i trzeba to wykorzystać!
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVANHOE napisał:
Mam tylko pytanie kto da pieniądze na te stadiony. Na pewno nie Unia Europejska bo ona na tego typu inwestycje sportowe nie daje pieniędzy. Oby nie było to znowu kosztem tych najbiedniejszych obywateli, lub sie znowu parę akcyz podniesie Pozdrawiam.

UE daje 37mld euro w tym 2 mld euro na stadiony Smile bynajmniej tak wyczytałem na onecie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
joasiap



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 151

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez joasiap dnia Nie Lip 01, 2007 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako kibic bardzo sie ciesze z faktu iz Polska zorganizuje ME w 2012.

Natomiast zastanawia mnie jedno: czy uda nam się oczyścić polski futbol.
Przyznanie nam organziacji ME napewno propagandowo wykorzysta ekipa Listkiewicza i nie wiem czy nowo wybrane władze będa nowe czy tylko "nowe" i zamaist uzdolnionych menedzerów sportu dalej bedziemy miec działączowski "beton"

To troszke takiego typowego polskiego narzekania Smile

Pozdrawiam

S.M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.. jestem bardzo ciekawy na ta pilke nozna z polski poprostu niemoge sie doczekac mysle ze finaly beda na knurowskim stadionie hihi Super

Ostatnio zmieniony przez Baron dnia Czw Kwi 19, 2007 6:51 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie Olimpiadę w Atenach? Wszyscy panikowali, że Grecy nie zdążą na czas, a jednak się udało. Myślę, że czas najwyższy, żeby Polska pokazała na co nas stać.

Być może ktoś z Was oglądał taki żarcik o budowie stadionu olimpijskiego w Atenach. Robotnicy mieli przerwę i na beczkach, taczkach i co tam mieli pod tyłkami siedzieli i jedli drugie śniadanie kiedy nagle na rozkopanej bieżni pojawili się zawodnicy. Wierzę, że naszych budowlańców nie trzeba będzie dopingować w ten sposób.

Portugalia zarobiła na czysto 800 mln euro. Nie widzę przeszkód, żeby nasz kraj zarobił 2x tyle.

BTW - gdzie będzie finał bo może zamówię już sobie przelot za 1 zł i nocleg.


@Baron - żeby złotówki dobrze się paliły musisz kotloki zamienić na papierowe. Mnie monety też nie chcą się palić. O podcieraniu nie wspomnę, bo delikatną część ciała metal rani niemiłosiernie. Zwłaszcza te monety z ząbkami na brzegu. Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DEMON



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 270
Skąd: z piekła

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finał planowany jest w Kijowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja też trochę ponarzekam gdyż w zasadzie też uważam, że istnieje ryzyko przerwania czystek w PZPN i Listkiewicz i jego banda popleczników będą starali się torpedować czyszczenie polskiej piłki. Druga sprawa nasi "kibice". Obawiam się, że rozruby to będzie to o czym pisała będzie potem prasa światowa.
Z pozytywów jednak widze Smile przynajmniej teoretycznie, że w jakimś sensie wpłynie to na inwestycje. Może A4 Smile będzie już do granicy z Ukrainą. Do tego czasu powinien już działać odcinek A1 od granicy z Czechami do wezła A4 a może i dalej .... o ile wpłynie fakt EURO na to. Pewnie zyskają też niekóre stadiony, a na pewno turystyka w tym czasie przyniesie więcej zysków niż zwykle i jak będzie na odpowiednio wysokim poziomie to będzie to w pewnym sensie promocja-reklama na przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie czy Wy macie to już wrodzone, aby narzekać na kibiców i przepowiadać że zrobią wielką rozrubę ;/ tak się obawialiście wszyscy jak w Niemczech będą rozrabiać, a co ? zostali uznani najlepszymi kibicami na mundialu choć mieli tylko do dyspozycji 3 mecz... więc skończcie temat kibiców bo robi się on już mało strawny... kontynuujecie mit który od kilku lat jest nieaktualny !! W obliczu tak wielkiego rozwoju, takiej szansy polaczki oczywiście narzekają... Boże niech mentalność naszych rodaków się zmieni bo to już jest żenujące Sad(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka