Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ta sprawa śmierdzi z daleka...albo to już Knurów-Zdrój
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kain



Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 3:58 pm    Temat postu: Ta sprawa śmierdzi z daleka...albo to już Knurów-Zdrój Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni w z okolic stawu Machoczek w zależności od kierunku wiatru dolatuje do nas mieszkańców ( delikatnie to ujmując, bo capi jak cholera) bardzo nieprzyjemny zapach i ponoć nie ma siły, żeby dojść do jego źródeł, a już o wyciągnięciu konsekwencji w stosunku do jego sprawców to…zapomnij. A co na to nasza miejscowa Ochrona Środowiska? ano ponoć : „poziom zapachu jest niezmieżalny” …a to, że ten teren leży tylko częściowo w granicach Knurowa i jest prywatnym …coś o wysłaniu Straży Miejskiej w te okolice (desant jakiś czy co?). Możliwe, że to tylko jakaś nowa firma kosmetyczna nam się wykluła i przeprowadza na nas testy. Jak to jest, że w obronie jakiś tam okazów fauny lub flory można wystąpić i ukarać sprawcę dewastacji środowiska , a my ludzie to już nie podlegamy ochronie? No tak, ale my to tylko możemy sobie ponarzekać i pogadać a sprawa z czasem ucichnie…do następnego przypadku. Ahoj
_________________
lata mijają, a ty się wciąż dobrze trzymasz....odwieczna polska głupoto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie chciałam założyć ten temat!!! Smile
Aż mnie zapowietrzyło dzisiaj jak wyszłam z autobusu. Nie szło przejść nie zatykając nosa od przystanku aż do Tesco. Co dziwniejsze,w sobotę tak samo śmierdziało przy Tesco, no może ciut mniej.Dziś rano jeszcze nic nie zapowiadało tego,co zastałam w Knurowie kolo godz.14. Najwyrażniej są to przelotne zapachy,ale skondensowane między blokami po prostu powlalały z nóg. Miałam wrażenie,jakby z wielką mocą wywaliło jakieś szambo. D'oh! Violent Brick wall Tongue
A może po prostu nawożą czymś pola? Chociaż wątpię,żeby rzepak aż tak ostro śmierdział... Think Niemniej sprawa należy do "śmierdzących"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten "zapach" jeszcze jakoś da się znieść, ale czasami jak rano przechodzi się ścieżką rowerową wzdłuż prywatnych domów na 1 Maja to naprawdę nie można wytrzymać. Nie wiem co ci ludzie tam palą, bo śmierdzi jakby to były conajmniej opony :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak opony nie śmierdzą, i powoli kończy się sezon grzewczy. Jak dla mnie to jest ewidentnie z pól - ale równie dobrze rzeczywiście może być z Machoczka. Peknięte szambo nie jedzie tak samo jak palona guma. Gorzej Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh na WPII też już doszło Smile i to idzie pewnie z tego pola :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MRUCZanka Ale mi chodzi teraz o inny smród, bo ten koło Machoczka to tak jakby z jakieś obory albo coś, a ten dobiegający z prywatnych domów to jakby coś sztucznego się paliło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 4:29 pm    Temat postu: Re: TA sprawa śmierdzi z daleka...albo to już Knurów-Zdrój Odpowiedz z cytatem

kain napisał:
Ahoj



Okoliczni rolnicy wylewają gnojówkę na pola.
Nie przeskoczysz tego...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Think Może rzeczywiście coś ranem dorzucają do pieca... Tam akurat nie chodziłam, rano lubię spać Wink Może ktoś gumiora dorzucił po prostu,albo pali jakieś stare śmieci.... różnie może być....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 4:32 pm    Temat postu: Re: TA sprawa śmierdzi z daleka...albo to już Knurów-Zdrój Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:

Okoliczni rolnicy wylewają gnojówkę na pola.
Nie przeskoczysz tego...


Czyżby sie wyjaśniło? Jeśli tak,to przegięli w tym roku,zdecydowanie Speak to the hand Tongue
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za takie coś powinni im zmniejszyć dopłaty bezpośrednie z UE Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolzet, dobrze godosz, polać ci Smile Occasion A powinni przynajmniej okolicznych mieszkańców ostrzegać i rozdawać zaciski na nosy,żeby nic nie było czuć.

Niemniej zastanawia mnie sprawa okresowości tych przykrych odorów. Nie widziałam jakoś na polach ostatnio gnojownika czy traktora,może rzeczywiście ktoś coś wrzucił do Machoczka? Ciekawe, że wchodząc do Tesco niczego się nie spodziewasz, po 20u minutach w nim spędzonych gdy wychodzisz,po prostu nie możesz złapać oddechu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Machoczek zasypują czymś "nieciekawym" Razz ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czułem jak jechałem z uczelni autobusem.... współczuje tym, którzy mieszkają w pobliżu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
urwisek



Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 46
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W okolicach machoczka ostatnio nie da się żyć-to fakt. Odór to raz...czuję się jakbym była na wsi. Może faktycznie rolnicy zasilają pole i nic na to nie poradzimy. Kwestia dni(mam taką nadzieję) i wszystko ,,wyparuje,, Smile Druga sprawa, to droga, którą robią. Bardzo się cieszę, że w końcu będzie można po ludzku dostać się do działek i dotrzeć mieszkańcom ul. Dymka do swoich posesji. Tylko kurz, który zawiewa na pobliskie domy i na przechodniów, którzy przemierzają ten odcinek jest poprostu nie do zniesienia. Panowie, którzy robicie tę drogę...proszę was pospieszcie się!!
_________________
Pozdrawiam-urwisek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, że to ponoc ryby padły w machoczku i sa gdzies wyrzucony i dlatego tak jedzie !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka