Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wszyscy na stadion!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 1:44 pm    Temat postu: Wszyscy na stadion! Odpowiedz z cytatem

http://www.wszyscynastadion.glt.pl

Kibicujmy nie tylko gdy jest dobrze!
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I po co mam byc na tym stadionie zeby sluchac jak banda *** klnie na kibicow z przeciwnej druzyny, patrzec jak w moja strone leca jakies czesci stadionu, czy moze czekac az jakis policjant trafi mnie przez przypadek?
Nie dziekuje MOWIE STOP PSEUDOKIBICOM!!!!!!!!
MAM DOSYC CHAMSTWA NA STADIONACH!!!!!!!!!!
Na meczu powinno sie kibicowac a nie zachowywac sie jak ostatni ***!!!!!
TO co sie teraz dzieje na stadionie jest poprostu przykre.
I niech mi ktos powie jak mam wziac na taki mecz syna zeby sie uczyl ***, przeklec itp.
Z gory przepraszam za slowo *** ale poprostu uwazam ze powinno sie ti nazywac po imieniu.


Applause Applause Applause Applause Applause GORNIK ZABRZE - LEGIA WARSZAWA 1:0 Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I po co mam byc na tym stadionie zeby sluchac jak banda *** klnie na kibicow z przeciwnej druzyny, patrzec jak w moja strone leca jakies czesci stadionu, czy moze czekac az jakis policjant trafi mnie przez przypadek?

Zgadzam się w pełni z Twoją wypowiedzią. Moim zdaniem prawdziwy kibic powinien umieć przegrywać, i w złych chwilach godzić się a nie zachowywać się jak gówniarz i siać rozboje i bunt. Jedno mnie dziwi że niektórzy rozrabiają na maxa a później mają pretensje do Policji i wielce ich nienawidzą za coś co tak naprawde są winowajcami. No ale to tylko taki dodatek do tego co dodał Lotnir.

Osobiście wolę oglądać mecze w Telewizji jeśli już nie mam wyboru Very Happy
_________________
"Nie obawiam się kogoś kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego który 10000 razy trenował jedno kopnięcie" - Bruce Lee.

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta...


Ostatnio zmieniony przez patka dnia Wto Kwi 10, 2007 10:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak... Ty Lotnir byłeś na wszystkich stadionach świata i nigdzie nie było takiego chamstwa tylko u nas... jeżeli tak twierdzisz to jesteś w duuuuuuuużym błędzie. Potrafisz nas nazywać *** i pseudokibicami, tylko czemu Ci sami *** i pseudokibice załatwili Domu Dziecka wyjazd na mecz finałowi Pucharu UEFA, wspomagają finansowo ten Dom Dziecka, sami poszukują sponsorów dla klubu, czemu oni zapewniają niepełnosprawnym możliwość obejżenia meczu...
Jeżeli kogoś nazywasz już tak ostro to pomyśl troche żebyś Ty nie został tak nazwany, bo nie każdy zasługuje na takie miano.

A tak po za tym, to pierwszy raz byłeś na meczu? Nie widziałeś, że połowa stadionu to starzy ludzie pamiętający sukcesy Orłów Górskiego? I co? Też krzyczeli, śpiewali itp. Większość ma jako takie korzenie zwiazane ze Śląskiem dlatego tak reagują na rywala ze stolicy. Tu nie chodzi tylko o aspekt kibicowski i sportowy, a także o kulturowy, społeczny i gospodarczy. Gratuluje Ci takiego podejścia do sprawy, wiem, że to niektórych bulwersuje, ale tylko tych którzy nie rozumieją o co w tym chodzi.

Znam ludzi, którzy zabierają małe dzieci na stadion, minęło już kilka dobrych lat i wyrośli na poprawnych młodzieńców i wiedzą o co w tym chodzi. Nie chodzą i co 2 minuty mają maraton na k i ch. Denerwuje mnie takie podejście jakie Ty zaprezentowałeś - a nie pomyślałeś, że większość chuliganki młodzieńczej nie chodzi na mecze? Więc skąd biorą takie zachowanie? Jest wiele czynników... a tak nawiasem mówiąc to tylko na Legii i Ruchu lecą takie wyzwiska a na innych meczach nie. To jest jak z Twoim największym wrogiem - chyba nie całujesz się z nim i nie kupujesz mu kwiatów? Proste chyba nie?


patka a dostałaś od Policji za niewinność?
Zobacz fotkę http://www.legialive.pl/galeria/foto.php?id=297&f=43 może coś Ci da do myślenia. Niektórzy owszem przesadzają. Ale właśnie jak wyżej nadmieniłem - jeżeli tylko raz coś się wydarzy to już wielkie halo, ale jak coś dobrego zrobimy, to ani słówka nie ma o tym. Chodzisz na mecze? Jeżeli nie to w du... byłaś g.... widziałas... przepraszam za te mocne słowa, ale tak to jest z osobami, które wypowiadają się na temat o którym nie mają zielonego pojęcia.

Z kibicowskim pozdrowieniem.

Jeszcze jedno: Czemu Lotnir nie zwróciłeś im uwagi? Wszyscy mądrzy są w internecie, skoro tak Ci śpieszno do wychowania kibiców to trzeba było już tam zacząć!
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arivoy podałam tylko przykład a nie uogólniałam:) nie twierdzę że policja jest święta, tylko chodziło mi głównie o tych którzy zachowują się jak szczeniaki. Przeczytaj dobrze;) aa to że nie mam o tym zielonego pojęcia wiesz faktycznie przesadziłeś bo to że ktoś się nie zna na klubach nie znaczy że nie wie co się dzieje na stadionach to chyba logiczne co? Nie jestem żadnym kibicem ale swoje zdanie kieruje tylko do tego co wyżej wymieniłam a nie tym kto gdzie gra, bo szczerze mam to gdzieś Very Happy oceniam tylo realia jakie są i będąSmile I po co się unosisz tak? Ja rozumiem że kibice są honorowi ale zwróć uwagę na to co piszę a nie dodawaj swoich uwag do mojego zdania. Każdy mówi to co widzi, a widziałam już nie raz więc coś o tym mogę napisaćWink. I Lotnir ma rację że tak się dzieje, taka jest prawda, nic nie jest sprawiedliwe w życiu i tak będzie czy to policja czy kibice kij z tym Very Happy po co mi zdjęcia jakieś co tu pokazujesz hehe jakbym chciała mogłabym ci pokazać wiele niesprawiedliwośći tylko po co? Takie jest życie i wcale niechce nikogo bronić.. a Ty mógłbyś opanować emocje i nie reagować tak jakbyś miał trudne dni Very Happy Przecież nikogo nie chcę obrażać, są dobrzy kibice wiem o tym bardzo dobrze,Smile natomiast są i Ci źli i tyle;)
_________________
"Nie obawiam się kogoś kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego który 10000 razy trenował jedno kopnięcie" - Bruce Lee.

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibice chodzą na stadion po to, żeby oglądać mecz, pseudokibice mają inne zajęcia Wink
_________________


Ostatnio zmieniony przez lukas2401 dnia Wto Kwi 10, 2007 11:55 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze powiedziane Very Happy
_________________
"Nie obawiam się kogoś kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego który 10000 razy trenował jedno kopnięcie" - Bruce Lee.

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arivoy napisał:
patka a dostałaś od Policji za niewinność?
Zobacz fotkę http://www.legialive.pl/galeria/foto.php?id=297&f=43 może coś Ci da do myślenia.

Sory, ale jakoś nie rozumiem tego zdjęcia... jakiś dwóch kolesi wynosi jakąś panne. Nie wiem co to ma z tym wszystkim wspólnego... Wynoszą ją, bo:
-była pijana ?
-była niegrzeczna ?
-jej koledzy bawią się w noszenie ?
-policja kazała ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patka oburzyłem się, bo twierdze, że każdemu człowiekowi należy się szacunek obojętnie co by nie zrobił i jaki był - a jak ktoś bez opamiętania nazywa kogoś *** to przepraszam - co jak co ale po trochu mnie też tak nazwał, bo tam bylem.

Denerwuje mnie, że nikt nie pisze o dobrych rzeczach, a jak coś sie stanie raz na 3 lata to wielkie halo i wszyscy o tym trąbią.

Nie możemy wszystkich wytępić, zwróćcie uwage, że i tak się polepszyło na stadionach - pamiętacie co się działo w Spodku? To i tak uważam, że jest bezpieczniej a na stadionie w Zabrzu można zobaczyć całe rodziny.

Z kibicowskim pozdrowieniem
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy tez tak nie twierdziłam ...? Wink Właśnie o to mi chodziło, napisałam przecież że niektórzy Smile 2 słowa dopowiedziane i już wychodzi zupełnie inne zdanie Wink aaa co do tej fotki to również kieruję to samo pytanie ...?
_________________
"Nie obawiam się kogoś kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego który 10000 razy trenował jedno kopnięcie" - Bruce Lee.

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do fotki to dziewczyna miała bilet kupiony, ale nie została wpuszczona na stadion choć bardzo chciała. Policja zaleciła przekierowanie na parking... Górnika! Nie wiem czy to był rozsądny pomysł... oni sami uważali, że bezpieczniej im będzie na "mieście"... głównie chodzi o to jak potraktowali tą dziewczynę.
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wyndkorz



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 54
Skąd: biznysowa czynść Knurowa

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 1:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwżom że dobrze że som te psyłdokibice bo jak se idom ulicom to cisza i spokój jest. Nobo majom posłuch normylnie i nikt ni podskoczy. Dlatego policjo powinno razym z psyłdokibicami pytrolowoć ulice by było byzpicznie i by był spekój. A jak se bedom takie patrole to zaraz bedzie milyj w miescie młodziż się zintegruja z policjom i to bydzie git.
no to pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walt



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 74

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego tak bronisz swoich kolegów z Torcidy. Tak się składa, że na mecze Górnika jeździłem bodaj lat 10, więc wiem co się dzieje. Głównie autobusem 47, który rzadko wracał z kompletem szyb. Przestałem w końcu. Niedawno pojechałem na Górnika z moim synem. W całym swoim 9-letnim życiorysie nie usłyszał tylu przekleństw, co przez te 2 godziny na stadionie. W ub sezonie klub obniżył ceny biletów do 5 złotych żeby ściągnąć na stadion kibiców. Ci zrewanżowali się wielką zadymą na koniec sezonu. W ostatnią sobotę nie było lepiej o czym nie raczyłeś wspomnieć. Według Ciebie zazwyczaj winna jest policja, nie kibice. Na koniec krótki cytat : "Śląska policja zatrzymała siedmiu najbardziej agresywnych chuliganów, którzy przed sobotnim meczem Górnik Zabrze - Legia Warszawa próbowali atakować kibiców z Warszawy. Jubileuszowy, setny ligowy mecz Górnika i Legii wygrali 1:0 piłkarze z Zabrza. Około dwustu kibiców Zabrza próbowało zaatakować eskortowanych przez policję sympatyków warszawskiej Legii Po odizolowaniu zwaśnionych grup, policjanci zostali obrzuceni kamieniami i butelkami. Aby zapobiec większej bitwie, do akcji wkroczyły oddziały prewencji. Policjanci użyli armatek wodnych, strzelali gumową amunicją. Wyłapali siedmiu najbardziej agresywnych napastników, trzech z nich odpowie przed sądem za czynną napaść na funkcjonariuszy. W czasie meczu było spokojnie, ale policjanci i strażacy musieli natomiast interweniować podczas wieczornego powrotu do Warszawy zwolenników Legii. W jednym z wagonów pociągu, którym kilkudziesięciu z nich jechało z Zabrza do Katowic, wybuchł pożar. Ostatni wagon pociągu osobowego zGliwic do Częstochowy, którym jechała grupa z Warszawy, spalił się doszczętnie. Specjaliści ocenią czy doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej, do zaprószenia ognia, czy też celowego podpalenia. Straty oszacowano na ok. 200 tys. zł." Pozdrawiam.
_________________
walt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

walt to mogłeś podejść i coś powiedzieć, a nie teraz żalić się. Mnie głównie rozchodzi się to co się dzieje na stadionie - po za nim to niekoniecznie kibice rozrabiają - wystarczy przejść się obok knajpy Redyna:>

Myślisz, że na stadionach w Niemczech, Anglii, Włoch jest lepiej ?

Tak apropos, to spróbuj upilnować 18 tys ludzi - dobrze, że wodzirej młyna i tak zminimalizował te bluzgi, bo bywało gorzej kilka lat wcześniej.

Nie patrzcie na to tylko w przekroju meczu z Legią, bo zauważyłem, że wszyscy tylko o tym meczu rozmawiają.

Ja jeżdżę na Górnika do 1998 roku prawie bez przerwy, ale jeżeli ktoś jeździ raz na jakiś czas i wypowiada się to przepraszam, ale to nie ma sensu.
Ktoś tą młodzież wychował co nie? Gdzie są rodzice? Chcecie się bawić w resocjalizację młodzieży? Na stadionie i tak jest spokój, Stowarzyszenie zrobiło wszystko by zaś ludzie zaczeli chodzić na mecze i to się stało.
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ARIVOY napisze male sprostowanie z mojej strony. Wydaje mi sie ze zle zrozumiales moja wypowiedz. Ja nie wzucam wszystkich do jednego worka. Masz w zupelnosci racje sa na stadionie kibice ktorzy chodza tam dluzej niz ja jestem na tym swiecie i to mi sie bardzo podoba i chwala im za to. Ale niestety to co jest dobre szybko zostaje usuniete przez to co robia PSEUDOKIBICE ( zreszta jakbys nie zauwazyl w mojej wypowiedzi jest jasno napisane ze chodzi mi wlasnie o nich). I nie masz racji nie bylem na wszystkich stadionach swiata ale troche po Polsce pojezdzilem wszedzie sa problemy z pseudokibicami i to jest przykre. Sam zauwaz ze w TV nie mowi sie jaki to byl piekny mecz i jak to super kibice dopingowali swoj zespol. Tylko mowi sie ze kibice sie pobili ze ktos dostal kamieniem czy ze tylu i tylu policjantow zostalo rannych.

Mam tylko nadzieje ze bedzie tak jak kiedys, kiedy chodzilem z moim ojcem na mecze Gornika lub Concordii i chodzily tam cale rodziny i nie musieli sie martwic ze dziecko bedzie sluchac przeklenstw i patrzec na rozboje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka