Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Basen kryty a złodzieje
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 2:32 pm    Temat postu: Basen kryty a złodzieje Odpowiedz z cytatem

Chyba warto poruszyc taki temat :

To skandal zeby na nowym basenie doszlo do tylu kadzierzy i co to sa za zamki w tych szafkach ktore praktycznie dzieci moga w pare sekund otworzyc i nikt tego niezauwazy? jak podaje Przeglad lokalny zglosilo sie juz 10ciu poszkodowanych, dobrze ze przynajmniej zostali zlapani czyzby niewiedzieli ze Wielki Brat w Knurowie juz istnieje od paru miesiecy?.........szkoda tylko ze znowu nieladna reklama dla Knurowa !

Wcale bym sie niezdziwil jakby kamerki i pod prysznicami ustawiono, wkoncu moga ci mydlo i recznik tez gwizdnac !

Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam Przegląd, przeczytałam, i aż się boję tam iśc, będę po raz pierwszy od otwarcia i nie wiem na co się nastawić - na kradzieże, czy miły relaks po szalonym tygodniu.... D'oh!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sirastra



Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 59

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam Przegląd, przeczytałam, i aż się boję tam iśc, będę po raz pierwszy od otwarcia i nie wiem na co się nastawić - na kradzieże, czy miły relaks po szalonym tygodniu....

Jak to na co się nastawić? na gwałty, kradzieże i rozboje? Jesli Ty miałaś szalony tydzień, to ja jestem Izą Trojanowską. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Szafki tego typu posiada większość pływalni. Ciesz się, że złodziei złapano a sprawy nie przemilczano. Gdzie indziej może nawet nie być lepiej. Przeczytalem i muszę stwierdzić, że nie każde kierownictwo stać byłoby na wytłumaczenie całej sprawy publicznie... Brawo dla obsługi za szybką reakcję. I jak zwykle Polakom gratuluję żywca a wszystkim malokntentom czytania ze zrozumieniem D'oh! [/i]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibic2



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wileką afere robicie ehhh:/ a na którym basenie takie rzeczy się nie zdażają :>?

Życieee...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sirastra napisał:

Jak to na co się nastawić? na gwałty, kradzieże i rozboje? Jesli Ty miałaś szalony tydzień, to ja jestem Izą Trojanowską. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Szafki tego typu posiada większość pływalni. Ciesz się, że złodziei złapano a sprawy nie przemilczano. Gdzie indziej może nawet nie być lepiej. Przeczytalem i muszę stwierdzić, że nie każde kierownictwo stać byłoby na wytłumaczenie całej sprawy publicznie... Brawo dla obsługi za szybką reakcję. I jak zwykle Polakom gratuluję żywca a wszystkim malokntentom czytania ze zrozumieniem D'oh! [/i]


Wiesz, jakoś tak się składa, że cieszę się,że sprawców szybko wykryto i "unicestwiono". Jednak to, że nie oddałam tego w pierwszym poście wcale nie oznacza, że czytam bez zrozumienia. To już nawet nie wolno wyraźić obawy, bo zaraz dostanę opiernicz?! Poza tym nie jestem malkontentką. Cieszę się,że mogę wreszcie iść popływać, a jako, że robię to po raz pierwszy od momentu otwarcia pływalni i czytam taki artykuł, to chyba mam prawo się zastanowić, czy to dobry krok, pójście na tę pływalnię? Zgodzę się, na innych również może być złodziejstwo, jednak jest to pierwszy znany mi przypadek, że w ogóle na basenie coś ukradziono.Stąd moja obawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To niech mi ktos powie kto bierze wieksze pieniadze na basen ja zawsze biore tyle ile musze miec zeby zaplacic za basen. Ale swoja droga to ciekawe ze obsluga wiedziala kto to kradnie ( wedlug przegladu) a oni tym czasem zdazyli zarombac ponad 1000zl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sirastra



Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 59

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale swoja droga to ciekawe ze obsluga wiedziala kto to kradnie ( wedlug przegladu) a oni tym czasem zdazyli zarombac ponad 1000zl.

naucz się czytać!

Cytat:
Po pierwszym zgłoszeniu kradzieży kierownictwu basenu, obsługa wytypowała dwie osoby, które wcześniej nie korzystały z usług „aQuaRelaxu”, a ostatnimi czasy stały się jego bywalcami....– Po pierwszym sygnale, jaki do nas dotarł sprawdziliśmy szafki, których stan był nienaruszony – mówi Marcin Kasprzyk, kierownik „aQuaRelaxu”. – Namówiliśmy poszkodowanego, by zgłosił sprawę Policji, a sami podczas rozmowy z obsługą basenu wytypowaliśmy sprawców.


to chyba logiczne, że najpierw musi ktoś zgłosić, żeby obsługa mogła reagować Brick wall a że ludzie zwlekali, i pierwsze zgłoszenie wpłynęło późno, stąd efekty.. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateusz



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 337

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamki w szafka przede wszystkim się psują, ot tak po prostu się nie zamykają! Tylko gdy to zauważyłem odrazu zgłosiłem... i odziwo za dwa tygodnie była już naprawiona (bo z a tydzień jeszcze nie).

Kradzieży dokonywali gimnazjaliści...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kibic2 napisał:
Już wileką afere robicie ehhh:/ a na którym basenie takie rzeczy się nie zdażają :>?

Życieee...


Jak taki wspaniały i drogi basen został zrobiony to i zabezpieczenia powinny być odpowiednie...

poza tym chyba stanowić wzór a nie standard
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sirastra



Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 59

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
kibic2 napisał:
Już wileką afere robicie ehhh:/ a na którym basenie takie rzeczy się nie zdażają :>?

Życieee...


Jak taki wspaniały i drogi basen został zrobiony to i zabezpieczenia powinny być odpowiednie...

poza tym chyba stanowić wzór a nie standard


pokaż mi drogie i wspaniałe auto z odpowiednimi zabezpieczeniami, które będą problemem dla złodzieja. Nie ma takiego, podobnie jest ze wszystkim innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zgnita oberżyna



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem zauważono, usunięto i uczulono potencjalnych użytkowników basenu, odstraszając potencjalnych złodziei - czego można chcieć więcej?

no cóż - Polaków portret własny. rozumowanie niektórych forumowiczów emanuje pustką, niczym opędzlowane niegdyś (teraz wierzę, że będzie tylko lepiej) basenowe szafki. różnica jest jednak zasadnicza - kierownictwo (na całe nasze szczęście!) zadbało, by ta sytuacja się więcej nie powtórzyła, a forumowicze w swym nieskończonym niezadowoleniu, nie wypełnią swych umysłów racjonalnym zrozumieniem i choć odrobiną wyrozumiałości Rolling Eyes
_________________
jestem super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paskud



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 163
Skąd: z nikąd

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgnita oberżyna napisał:
problem zauważono, usunięto i uczulono potencjalnych użytkowników basenu, odstraszając potencjalnych złodziei - czego można chcieć więcej?



i o to chyba przede wszystkim chodzi...

ważne żeby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę, że jak na razie więcej złodziei nie będzie Smile

P.S. Przestańcie pisać nie na temat, bo robicie burdel, chcecie sobie pogadać to istnieje takie coś jak prywatna wiadomość, gg, a także można porozmawiać na żywo. Temat jest o basenie, a nie kto ma kompleksy, a kto nie itp. Neutral

Przepraszam za off-topic Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plus za reakcję i złapanie złodziei, drugi duży plus za ujawnienie sprawy. I minusik za zamki łatwe do otwarcia. W sumie wychodzi mi jeden duży plus. To, Murczanko, może bądź dobrej myśli i wypluskaj się też za mnie;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MOSiR Knurów



Dołączył: 03 Sie 2006
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Może kilka słów na temat.
Pierwsza kradzież na pływalni została mi zgłoszona 20 lutego. Następna 22 lutego. Pierwszy z poszkodowanych nawet nie chciał zgłaszać sprawy na policję, gdyż jak sam mówił "i tak mu nikt pieniędzy nie zwróci". Na moją wyraźną prośbę dopiero zgłosił ten fakt. 22 lutego porozmawiałem z kilkoma pracownikami pływalni, którzy mogli coś zauważyć. Faktycznie, ktoś zauważył jakieś dzieci, które w ostatnich dniah bardzo często przychodziły na pływalnię. Wygląd dzieci zgadzał się z opisem podanym przez pierwszego z poszkodowanych.
Drodzy forumowicze.
Jestem bardzo częstym gościem na "Naszym" forum. Czekałem kilka dni z odpowiedzią, aby wyczuć klimat w jakim są wypowiedzi i jestem mile zaskoczony, że znaczna większość jest pozytywna.
Chcę powiedzieć, że w większości tego typu obiektów zdarzają się niestety tego typu przypadki. Nie ma zamka, którego złodziej nie pokona. Tak samo każdy samochód może paść łupem złodzieja niezależnie od ilości i jakości zabezpieczeń. Szafki na pływalini aQuaRelax MOSiR Knurów zostały już dodatkowo zabezpieczone przez dostawcę. Sposób w jaki były one otwierane został już weliminowany.
Zapewniam wszystkich, iż dołożyliśmy wszelkich starań, aby sprawę wyjaśnić w jak najszybszym terminie i jej w żaden sposób nie ukrywać. Jeżeli w śród czytających jest ktoś, komu zostały skradzione jakieś pieniądze lub zauważył, że jego szfka została "przeszukana" w czasie pobytu na pływalni proszę o kontak z knurowską policją tel. 032-337-25-00.
Wracając do tematu, zwróćcie uwagę, aby przychodząc do tego typu obiektów nie zabierać niepotrzebnie z sobą większej gotówki. Znane jest powiedzenie, że to okazja czyni złodzieja.
Dla mnie, jako Kierownika tego obiektu pocieszający jest fakt, że 99,99 % klientów to wyjątkowo wyrozumiali i uczciwi ludzie. Bo raczej nie mogę nazwać klientem osoby, która przychodzi na pływalnie po to, aby okradać innych.
Szybkie wyjaśnie nie tej przykrej sprawy, to zasługa współdziałania policji i pracowników obsługi obiektu. Mam nadzieję, że tego typu sytuacje nie powtórzą się już na obiektach MOSiR Knurów.
Tak czy inaczej serdecznie zapraszam na nasze obiekty, gdyż uważam osobiści je za bezpieczne. W razie pytań można się z nami kontaktować aquarelax@mosir.knurow.com.pl .

Pozdrawiam serdecznie
_________________
Marcin Kasprzyk
Kierownik Obiektów MOSiR Knurów
44-194 Knurów
tel. 032 338-19-20
fax. 032 338-19-21
www.mosir.knurow.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka