Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy plac zabaw w Szczygłowicach!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 9:13 pm    Temat postu: Nowy plac zabaw w Szczygłowicach! Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wyszedłem na wiosenny spacerek z Maciusiem i co widzę??
W parku w Szczygłowicach zainstalowano całkiem nowiuśki plac zabaw.
Jest jeszcze niegotowy ale dzieci już tam szaleją.
Będzie ładnie oświetlony, więc może uchowa się przed wandalami.
Sławny szczygłowicki restaurator już liczy pieniądze za piwko od dziwnie często przychodzących tam z pociechami tatusiów Smile
poniżej kilkanaście fotek.






























Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasach kiedy miałem działkę w Szczygłowicach chodziłem z rodzicami na taki drewniany plac zabaw w parku na parkowej. Była tam takze wysepka i wypozyczalnia kajaków czy innego sprzetu do plywania.

Czy nowy plac jest w miejscu tego starego drewnianego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NKS



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 207
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, Patrycju5z ten plac jest na miejscu starego... Smile kiedys metalowego, potem drewnianego Smile ale jakos bedac tam dzis przeszla przez moja glowa mysl ze elementy gdzie pojawia sie sznur szybko zostana niestety zniszczone ale... badzmy dobrej mysli Smile
_________________
|| www.myspace.com/nksknw ||
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
KS Olimp



Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 15
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś odwiedziłem park NOT, zaczyna tam byc ciekawie, na boisku trenująca młodzież KS Olimp a w tle plac zabaw dla dzieci i tak powinno byc, jednak na samym placu zabaw oprócz gromady bawiących sie dzieci, uwijała się grupka wyrostków skaczących jak małpy po zainstalowanym sprzęcie, jeżeli do tego dodac ich niecenzuralną wymowę to myślę, że skończy się to jak zwykle czyli dewastacją. O ile czasem zaglądną tam stróże porządku (straż, policja) pewnie siedzą grzecznie na ławkach, a mamy ze swoimi pociechami napewno nie odważą się, zwrócic im uwagi.


_________________
www.olimp.knurow.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asterix



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 191
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KS Olimp napisał:
jednak na samym placu zabaw oprócz gromady bawiących sie dzieci, uwijała się grupka wyrostków skaczących jak małpy po zainstalowanym sprzęcie, jeżeli do tego dodac ich niecenzuralną wymowę to myślę, że skończy się to jak zwykle czyli dewastacją. O ile czasem zaglądną tam stróże porządku (straż, policja) pewnie siedzą grzecznie na ławkach, a mamy ze swoimi pociechami napewno nie odważą się, zwrócic im uwagi.


Witam.

Kodeks wykroczeń.
Art. 141.
Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek
albo używa słów nieprzyzwoitych,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo
karze nagany.

Proponuję wysłać na plac zabaw policjantów w cywilu i wlepiać mandaty w maksymalnej wysokości. Myślę, że odniosłoby to zamierzony skutek i dzieci miałyby spokojny i niezniszczony plac zabaw.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drosophila melanogaster



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 17

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ogóle by się przydała 24 godzinna ochrona tego placu zabaw(marzenia). Tam nic długo nie postało. Chociaż mam nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej, ponieważ fajnie go zrobili. Innego nie ma na Wyspie.
_________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj. Arthur Schopenhauer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka