Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy te nasze miasto ma zamiar zainwestować w stadion?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:
Moim zdaniem kluby sportowe oraz stadiony to jest w dzisiejszych czasach świetna wizytówka miasta... Można zainwestować w klub i stadion a naprawdę wzruci się to po latach.. jestem pewien ze każdy by chciał chodzić na mecze swej ukochanej lokalnej drużyny a nie wyjedzać az do Zabrza, i kibicować jej na dobre i żłe i patrzyć jak odnosi sukcesy... A jeśli chodzi o halę sporową to słyszałem o planach ze miała by powstać w przyszłości przy ulicy Wilsona.


a co Ci szkodzi jezdzic i na Concordie i na Gornik? troszke sie mylisz bo Knurow od zawsze byl z Gornikiem i to ze Concordia bedzie np w 3 lidze sprawi nie ze ludzie z Knurowa przestana jezdzic na Gornik tylko chlopaki z Zabrza beda sie pojawiac u nas na meczach tak jak to bylo kiedys. co do hali to sa plany kolo 9tki wiec na tym powinni sie skupic. heh a stadion do 2015 maja zrobic Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do 2015 ? wyczytałem, że mają przenieś go z ul.Dworcowej na Zwycięstwa... bezsensu Neutral... a propo 2015 roku, ciekawe czy w ogóle Concordia będzie jeszcze istniała.. to jest 8 lat, a z finansami nie jest za dobrze delikatnie mówiąc... SadSadSadSad więc działania i inwestycja w drużynę musi nastąpić jak najszybciej, dopóki chłopaki w seniorach mają chęć gry i chęć awansu do IV ligi... i tak chwała im za to, że się tak poświęcają za darmo, lub za marne grosze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja jestem ciekaw, że skoro chcą przenieść z Dworcowej na Zwycięstwa to kto tam będzie chodzić na te mecze ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie nasz stadion jest super.. nie wymagalby wielkich nakladow finansowych. z tego co bylo napisane w BIPie to miasto chce wydac na remont przeniesionego obiektu na Krywald 3 mln zlotych. za te pieniadze moga zrobic gruntowny remont stadionu przy dworcowej a takze na bocznym zrobic boisko ze sztuczna trawa. szczerze to wiele nie trzeba naszemu stadionowi. zrobic wylewke na glownej taka jak jest na krzeselkach- polozyc krzeselkami zrobic jakis ladny i niedrogi dach a po drugiej stronie hmm jakies lawki? bo niewiem czy jest sens caly stadion robic w krzeselka. no chyba ze zapotrzebowanie wzrosnie. a zrobienie boiska ze sztuczna nawierzchnia to najlepsza inwestycja w druzyne- uwierzcie mi...zapewniam was ze do grupy naborowej w Concordii zapisalaby sie setka chlopakow byleby pochasac na takim boisku. jak jeszcze zatrudnic trenerow z prawdziwego zdarzenia to za 5-6 lat mamy chlopakow ktorzy z powodzeniem moga sobie radzic w 3-4 lidze. tam potrzeba trenerow takich jak Wojtek Kempa czy Marcin Grzegorzyca czyli mlodych ktorzy patrza w przyszlosc. co z tego ze bedziemy mieli super chlopakow skoro bedzie im od malego wkladane ze maja grac 3-4-3.

oczywiscie boczne boisko powinno byc nadzorowane zeby dzieciaki z koloniji nie przychodzily sobie od tak pograc. chcesz pograc? przyjdz na trening- prosta sprawa. zeby nie bylo tak ze ktos przychodzi w gumowcach albo jakichs traperach tam pograc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propo stadionu... zapraszam jutro na mecz eMkie z Włókniarze Bielsko-Biała Smile o godzinie 12:00... przyznaje 99% racji mojemu przedmówcy, a tylko tyle ponieważ sztuczne boisko jest 'kontuzjogenne' i strasznie buty się niszczą na takim boisku... lepiej zrobić dwie porządne naturalne płyty i dbać o nie jak w Gliwicach na Sokoła i Robotniczej Piast dba !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do systemu 3-4-3 to eMka właśnie takim w większości spotkaniach gra... wg mnie teraz powinno się wszędzie grać 4-4-2 strefowo i jak kumata drużyna to nawet w linii obrońcami Wink dziwię się dlaczego tego nie wprowadzają u nas.. w większości drużyn z ŚLJ to jest już prawie standard... no ale nie jest tak do końca, że system gra, bo jak jest dobry zespół to w każdym systemie sobie poradzi... pozdro Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niszcza sie buty? bo na takiej nawierzchni musisz grac w specjalnym obuwiu to raz. a dwa nie slyszalem nigdy opinii ze taka nawierzchnia jest kontuzjogenna. pozatym nie ma nic lepszego niz sztuczna trawa do treningow. mozesz trenowac caly rok lacznie z zima. zeby powachac troszke trawy to raz albo 2x w tygodniu mozna wejsc na plyte i sie nic nie stanie. na bocznym boisku Concordii mozna zrobic spokojnie 2 dobre boiska na sztucznej trawie wszerz. wtedy nikt nie mialby problemu braku miejsca do trenowania. gdyby takie boisko bylo kontuzjogenne to CSKA Moskwa by nie miala takiej plyty. maja ja tylko dlatego bo przy takim klimacie jaki panuje w Rosji ciezko utrzymac plyte. taka plyta nie musi po zimie przez 2 miesiace dochodzic do stanu uzywalnosci. po ulewie nie masz ryzyka ze rozpadnie Ci sie na kawalki. tutaj bym powiedzial ze bardziej naturalna plyta jest kontuzjogenna bo wystarczy troszke sniegu i juz jezdzisz jak na lodowisku. co do systemu to utarlo sie 4 w linii a reszta juz kwestia sytuacji. mozna grac asekuracyjnie 4-5-1 w obronie a w ataku przejsc do ofensywnego 4-3-3. 3-4-3 nie gra juz nikt i to jest fakt. niektorzy jednak zdaja sie o tym nie wiedziec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lane buty (czyli Lanki) się zdzierają na takiej murawie, a to że łatwiej o kontuzje na sztucznej nie podlega wątpliwości, i mówiło mi o tym sporo osób z Chorzowa, Katowic, Jastrzębia, którzy trenują na sztucznych... owszem przydałaby się taka nie mówię, że nie. A przywołanie tutaj przez Ciebie płyty CSKA jest trochę nie właściwe... oni pewnie mają najwyższej jakości, najnowszej techniki itp te swoje sztuczne, i prawie nie odczuwalna jest różnica, a na taką Polaków na pewno nie stać, a już na pewno nie Knurów czy Concordię - w sumie to główny problem.

Wracając do systemu... to my gramy 3-4-3 w ŚLJ ktoś musi Wink. Wiesz takie przejścia z obronnego 4-5-1 czy choćby 4-4-2 do ataku w 3-4-3 czy jeszcze innego wymysłu jest trudnym elementem, który sprawia problem nawet reprezentacji Beenhakkera. Ale widać, że zasoby wiedzy masz nie małego kalibru, może zaczniesz coś działać? Zgłoś się o trenerkę do Concordii i ucz od małego zawodników Wink

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego nie gra sie na takiej nawierzchni w lankach tylko w butach z koreczkami specjalnie do tego przeznaczonych. co do kwestii kontuzji to cos mi sie wydaje ze nieco przesadzasz. ludzie kontuzje upatruja w nawierzchni a to nie tedy droga. wyobraz sobie tez gralem w emce i byl okres ze posypaly sie kontuzje. nie trenowalismy na sztucznej i moge z cala pewnoscia powiedziec ze to byla wina murawy. wiec na to nie ma lekarstwa. co do ustawienia to mowilem o przejsciu z 4-5-1 do 4-3-3 gdzie grasz jednym na szpicy a 2 skrzydlowych w zaleznosci od akcji gra w ataku albo pomocy. to nie jest takie trudne ale gdy sie to wycwiczy naprawde przynosi mega efekty. wiem bo sam gralem w Gorniku taki system jak gralismy w emce. co do mojej wiedzy to hmmm cos tam wiem ale nie uwazam sie za jakiegos znawce. uwazam ze moi koledzy ktorzy studiuja lub konczyli AWF sobie lepiej poradza i im zostawiam ta role.

rowniez pozdrawiam;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
co do kwestii kontuzji to cos mi sie wydaje ze nieco przesadzasz. ludzie kontuzje upatruja w nawierzchni a to nie tedy droga.


Uwierz mi, że nawet profesjonalni piłkarze nie polecają zbyt częstego grania na szutcznej nawierzchni - wielokrotnie o tym mówili piłkarze Wisły Płock, Górnika Zabrze (chodzi o boiska Gwarka) czy też Ruchu Chorzów (boiska Stadionu Śląskiego).

Coś jest w tym na rzeczy. Bo skoro sztuczna murawa jest taka fajna, to czemu na głównych boiskach jej nie zakładają, tylko trawę, która się musi zakorzenić?
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to aprima primisowy żart??? Na oficjalnej stronie Concordii jest nowinka iż Jurek miałby przejąć cały klub!!!! Kto może to powierdzić lub coś więcej wie na ten temat??

Zapraszam na: http://www.concordia.knurow.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeciez doskonale wiadomo ze najlepiej gra sie na naturalnej nawierzchni. dlatego tez plyty glowne sa naturalne. teraz rozmawiamy o boisku bocznym. zuwaz jednak jakie pieniadze inwestuje sie comiesiecznie aby plyte naturalna utrzymywac w dobrym stanie. przeciez zaden ligowiec nie trenuje na glowej plycie bo ta uleglaby zniszczeniu. trenuje sie na bocznych boiskach. a w utrzymanie sztucznej nawierzchni trzeba wlozyc nieporownywalnie mniej. co do tych kontuzji... widzisz ja np znalem sie bardzo dobrze z chlopakami z Gwarka 86 i 87- u nich na kontuzje nie narzekano chociaz trenowali tylko na sztucznej. dlatego chcialem Ci pokazac ze nawierzchnia to szukanie wytlumaczenia na cos co i tak mialoby miejsce. smiem twierdzic ze treningi na naturalnej nawierzchni przy -10 albo nawet 0st sa o wiele bardziej "kontuzjogenne". powiedz mi po takim treningu jak sie czuja Twoje achillesy albo kostki?

co do Jurka to widze ze ktos chyba jednak uwierzyl w zarcik Ludusia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha A JUŻ MIAŁEM NADZIEJĘ ZE TO PRAWDA haha POZDRO LUDUŚ Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka