Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy te nasze miasto ma zamiar zainwestować w stadion?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już to Kyzio (nie Kazio:P)... może nie nowy stadion, a modernizacja obecnego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki KYZIO tak mi też chodzi o modernizację obecnego. przeccierz na początku wystarzcyło (jak nie ma kasy) nawet pomalować sektory i już by było ładniej........... Thumbsup pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, nam się mówi łatwo, dla nas jest wszystko oczywiste. Ale pomyśl sobie jak teraz nasze władze będą główkowały nad tym, ile będzie dyskusji, teorii dlaczego nie warto tego robić, że brakuje pieniędzy itd, a pewnie będzie jak zwykle, czyli brak oczywistych działań - o ile w ogóle sie tym zainteresują, tak jak się nie zainteresowali o zabytkowe budynki na Kolonij, które zostaną wyburzone pod autostradę :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie fenomenalny pomysl wybudowania nowego stadionu miejskiego w Krywaldzie, ktory lansowaly 2 lata temu nasze wladze? po co wpisywac takie bzdury ze bedzie taka inwestycja skoro z gory wiadomo ze nikt sie za to nie zabieze? z stadionem przy Dworcowej nie jest zle. zobaczcie lepiej na obiekt w Krywaldzie- obraz nedzy i rozpaczy... niewiem czy jest tam cokolwiek czego nie ukradli lub nie spalili. pozatym pamietam czasy gdy sam gralem na tym stadionie a murawa byla pierwsza klasa. a teraz? kartoflisko takie ze juz nawet mieszkancom Krywaldu nie chce sie chodzic. gdzie czasy pana Andrzeja i Jozka ktorzy dbali o ten obiekt perfekcyjnie? az sie lezka kreci w oku gdy wspomina sie te stare dobre czasy- Concordia w 3 lidze... duzo kasy, dobra kadra... ehhh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noo ja pamiętam, jak jeszcze poprzednia drużyna juniorów Conordii walczyła i wywalczyła awans do ŚLJ w 2004 roku to było i chyba to był rocznik 85 i 86 jakoś tak... to wtedy było świetne jeszcze, a teraz... szkoda gadać

A propos budowy niby stadionu w Krywałdzie co mój przed rozmówca wspomniał... ja o czymś takim nie słyszałem, mógłbyś mi to jakoś przedstawić? Jedyne co słyszałem o terenach na Krywałdzie to to, że Juruś Dudek miał tam zrobić Szkółę Piłkarską


zdjęcie ze strony Concordii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaaaaaa a moze zaprosmi swiadkow Jehowy oni maja doswiadczenie w odnawianiu stadionow !

a tak na powaznie miasto bez stadionu to nie miasto ! wiec trzeba wyslac pismo do pana prezydenta z takim zyczeniem i potrzasnac tym gabinetem gdzie obraduja radni ktorych zesmy wybierali ostatnio !

NA BARYKADY MOSCI PANOWIE !!!!

Wole Stadion zamiast Tesco, Ronda, betonowych parkow !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co inwestowac w stadion skoro Concordia w okregowce wystepuje, mysle ze najpierw mogli by zainwestowac cos w druzyne, wyciagnac ja z dolka, a jak beda sie pojawiac jakies wieksze postepy mozna pomyslec o stadionie Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko dla znawców polityki w KNW.. Think otuż co mieciąć są narady nary miasta i cłyszałem ze w tych obradach mogą brać udział także mieszkańcy naszego miasta co to prawda??? MOże na takiej obradzie by poruszyć ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propo stadionu na krywałdzie (jeśli to coś jeszcze można nazwać stadionem) otuż były plany wybudowania boiska ze sztuczną murawą i o rozpoczęciu działania szkółki piłkarskiej braci Dudków.. druga plotka to taka ze nigby te boisko miało być wyburzone a w jego miejsce miało by powastać.......................... centrum handlowe!!!!!!!!!!!! ale tak jak się te dwie plotki pojawiły tak samo szybko ucichły i chyba się nie doczekamy tego boiska i szkółki. POprostu bracia Dudek nie dogadali się z naszym Prezydentem Violent i budują szkółkę w Rybniku a nasza szansa przepadła... Prayer Moze jeszcze powróci ten temat kiedyś jak już nie będzie na co kasy wydawać w naszym mieście bo narazie budują jakieś betonowe parki i nie wiadome co jeszcze planują a o sporcie (poza halami i basenami) czyli piłce nożnej już ani słowa dali kasę klubom i ........... nic więcej. coś mi się wydaje ze nasz prezydent nie lubi piłki nożnej haha pozdro wszyscy Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paskud



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 163
Skąd: z nikąd

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:
a propo stadionu na krywałdzie (jeśli to coś jeszcze można nazwać stadionem) otuż były plany wybudowania boiska ze sztuczną murawą i o rozpoczęciu działania szkółki piłkarskiej braci Dudków.. druga plotka to taka ze nigby te boisko miało być wyburzone a w jego miejsce miało by powastać.......................... centrum handlowe!!!!!!!!!!!! ale tak jak się te dwie plotki pojawiły tak samo szybko ucichły i chyba się nie doczekamy tego boiska i szkółki. POprostu bracia Dudek nie dogadali się z naszym Prezydentem Violent i budują szkółkę w Rybniku a nasza szansa przepadła... Prayer Moze jeszcze powróci ten temat kiedyś jak już nie będzie na co kasy wydawać w naszym mieście bo narazie budują jakieś betonowe parki i nie wiadome co jeszcze planują a o sporcie (poza halami i basenami) czyli piłce nożnej już ani słowa dali kasę klubom i ........... nic więcej. coś mi się wydaje ze nasz prezydent nie lubi piłki nożnej haha pozdro wszyscy Thumbsup


widać z Prezydentem Rybnika można się dogadać... a z knurowskim nie za bardzo...

jakoś się temu nie dziwię... nasz prezydent nie widzi widocznie dalej niż czubek własnego nosa...

i niech ktoś nie mówi od czego są radni itp...

bo jeżeli dobrze mi wiadomo to były wice prezydent a obecnie przewodniczący Rady Miasta p. Kachel jest zwolennikiem sportu... ale jakoś o Krywałdzie nie myśli...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo ciekawy, czy coś z tych naszych rozmów wyniknie, a miasto zacznie coś robić, bo to jest niewyobrażalne, jak oni zaniedbują sport, ale nie tylko, żebym nie był uznawany za fanatyka tylko sportu... widziałem inne tematy na forum, i tam też jest dużo prawdy m.in. że nie ma gdzie posiedzieć w weekend, w jakimś klubie, pubie czy coś w tym stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja popieram to co powiedzial bodajże "Zibo" - najpierw inwestujmy w drużynę, a potem martwmy się o stadion. Chyba, że podzielimy na równo, bo co z tego, że stadion wyremontujemy skoro nie będzie miał kto na nim grać? Zobaczcie jak Szczakowianka długo walczyła o to by grać w 1 lidze - przeszła wszystkie szczeble a stadion wyremontowano (chociaż nie ich a Victorii) dopiero po awansie. Szkoda, że tak szybko się rozlecieli (raczej zniszczono ich w PZPN) bo na drużynę mieli pomysł. Polonia zainwestowała w podgrzewaną murawę zamiast w drużynę i efekt jest taki, że grają teraz w 2 lidze.

Podziwiam natomiast akcje kibiców Szczaksy - te ich zbiórki, walka o klub żeby tylko grał w tej 3 lidze - u nas tego nie widać. Jeżeli nawet, to nie mamy siły przebicia, miasto swoje, zarzad swoje...
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak rozumiecie inwestycje w druzyne? bo jesli jako wydanie kasy na kontrakty dla nowych zawodnikow to ja dziekuje za takie inwestycje! najpierw zainwestowac w juniorow. tym bardziej smuci mnie fakt ze tak latwo zrezygnowano z propozycji Jurka... przeciez to bylby mega kapital! Jurek napewno co zdolniejszych chlopakow posylalby do nas i z takimi mlodymi wilkami w wieku 19 lat ktorzy byliby skzoleni przez profesjonalny sztab trenerski mozna spokojnie grac w 3 lidze. prawda jest taka ze kadra trenerska w druzynach juniorskich kuleje a mlodziez mamy bardzo zdolna. brak jest nowoczesnej mysli trenerskiej. jak do tego jeszcze dodac fakt ze chlopaki trenuja w oplakanych warunkach to macie odpowiedz na pytanie dlaczego jestesmy w okregowce.

co do tego gdzie widzialem plany wybudowania stadionu miejskiego to odpowiadam- ksiazeczka INWESTYCJE KNUROWA wydana na 700lecie. byl nawet pokazany projekt stadionu- jak to okreslono"wielofunkcyjny" bo mialy sie tam bodajze znajdowac 4 tory biezni lekkoatletycznej i jakies innego przydatne "gadzety"Smile no ale na szumnych zapowiedziach sie skonczylo. heh szkoda ze autostrada nie przebiegala przez stadion- wtedy GDDiA wybudowaloby nam nowy:P.

pozatym- centrum handlowe na Krywaldzie? hehe dobry zart- niby dlaczego ktos mialby budowac centrum handlowe w takim miejscu... gdzie znalazlby klientow? czerwionka? szczyglowice? czy krywald? ludzie lubia plotkowac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asterix



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 191
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

A ja to nawet cieszę się, że nasza Concordia jest w okręgówce, nie ma przynajmniej fanatyków i pseudokibiców tej drużyny. Dzięki temu nasze osiedla wyglądają w miarę cywilizowanie a ściany bloków nie są pobazgrane epitetami w stosunku do nielubianej drużyny. Jadąc przez Gliwice można się przekonać do czego to prowadzi. Każdy centymetr kwadratowy ścian domów i bloków jest zeszpecony napisami różnej treści bynajmniej nie gloryfikującymi zasady sportowego fair play. Kordony policji, ustawki, wszechobecne wlepki to jest to co dziś kojarzy się z ligową rywlizacją. Zgoda albo kosa innej alternatywy nie ma. Wybiegnijmy w przyszłość Concordia powraca do należnej jej drugiej ligi. Hitem kolejki mają być derby Concordia Knurów – Piast Gliwice. Wyobrażacie sobie wtedy Knurów? Nic tylko okna pozabijać i wyjechać. Może to trochę zbyt katastroficzna wizja ale ja jej się obawiam. I nie wiem czy chcę aby za publiczne pieniądze do tego doprowadzić. Być może lepiej zainwestować w halę widowiskowo- sportową a za tym w siatkówkę, piłkę ręczną, które u kibiców wywołują znacznie mniej negatywnych emocji i zachowań.

Co do stadionu, plany miasta w tym zakresie do poczytania
http://www.knurow.bip.info.pl/plik.php?id=1873

Strony:19 i 42.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kluby sportowe oraz stadiony to jest w dzisiejszych czasach świetna wizytówka miasta... Można zainwestować w klub i stadion a naprawdę wzruci się to po latach.. jestem pewien ze każdy by chciał chodzić na mecze swej ukochanej lokalnej drużyny a nie wyjedzać az do Zabrza, i kibicować jej na dobre i żłe i patrzyć jak odnosi sukcesy... A jeśli chodzi o halę sporową to słyszałem o planach ze miała by powstać w przyszłości przy ulicy Wilsona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka