Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy te nasze miasto ma zamiar zainwestować w stadion?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 5:47 pm    Temat postu: Czy te nasze miasto ma zamiar zainwestować w stadion? Odpowiedz z cytatem

Już od kilku lat nasz pan Prezydent Knurowa obiecuje ze odnowi/ zmodernizuje stadion przy ulicy Dworcowej i co?????? nic pieniądze są w budżecie a nasze miasto nawet nie wspomni i stadionie Concordii!!!!!! to jest jedyny stadion w mieście nadający się jeszcze do siedzenia i oglądania meczów!!! ale co z tego skoro z roku na rok jest coraz gorzej, pomału z tego robi się ruina a ten stadion jest częścią historii naszego miasta. Proszę o wypowiedzi i jakieś informacje czy w końcu coś ruszy z tą przebudową. CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE. PISAĆ KTO MNIE POPIERA!!!!!! DZIĘKS POZDRO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałem nieoficjalnie ze niby w tym roku w budzecie miasta ma zostać kilka tys. zł. Applause może właśnie zainwestują w ten stadion!!!! KTO JEST ZA TYM ABY W KNUROWIE ZMODERNIZOWANO STADION??? czekam na wasze zdanie Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem za! Ale niech tez zainwestują w Concordię bo co tam chcą oglądać? emerytów z lig okręgowych lub niedaj Boże z niższych lig?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamil



Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 32

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z kolegą KRYZIO jeśli concordia dostała tylko 80tyś. to starcza na utrzymanie seniorów a gdzie reszta. dzieciaki aż się rwią pograć . byłem na turnieju w BIERUNIU chłopcy przyjeżdżali z łodzi ,częstochowy i opola im transport organizuje klub a my musimy szukać sponsora lub sami wozic niejednokrotnie ryzykując mandatem.
NAPISZMY PETYCJE DO PREZYDENTA NIECH POJEżDZI Z TRAMPKARZAMI I ZOBACZY W JAKICH WARUNKACH TRENUJą INNI może mu będzie wstyd i coś pomyśli o CONCORDI I DZIECIACH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KS Olimp



Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 15
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Concordia nie otrzymała tych pieniędzy na seniorów a na cały cały klub, stadion miejski powinien byc wyremontowany, w co osobiscie nie wierzę, chodzi nawet plotka, że w tym miejscu ma powstac parking dla tirów, w co też nie wierzę, ale...
A jeszcze dla porównania Rada sportu w Knurowie przydzieliła KS Olimp Szczygłowice, aż 3 500 zł dotacji, tylko na juniorów, senorzy muszą utrzymac się sami, no cóż jeżeli mają kaprys biegac po boisku to niech się sami dotują. To jest podejście Naszych władz.
_________________
www.olimp.knurow.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety taka jest rzeczywistość w naszym mieście Sad( A z tą petycją to świetny pomysł, niech też ktoś weźmie na jakieś spotkanie juniorów bądź trampkarzy naszego kochanego Pana Prezydenta i niech zobaczy i uświadomi sobie, że na obecnych obiektach idzie prędzej skręcić lub połamać nogi niż nauczyć się grać :/ (oprócz głownej płyty w KNW, bo ona jest dobra)... ale ostatnio słychać jakiś szept, że mają na bocznym boisku Concordii zrobić jakieś boiska trawiaste czy coś takiego... oby !! ale sama płyta nie wystarczy, potrzebny angaż w seniorów, aby iść w górę w ligowej drabince... 5 liga na Knurów to zdecydowanie za nisko Sad(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak kolego z Olimpu te pieniądze idą na cały klub, ale wystarcza ich tylko, tzn przepraszam nie wystarczy tych pieniędzy nawet na seniorów, w tym rzecz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki chłopaki za wasze opinie!!!! Mi chodzi tylko o jedno DLACZEGO nasz stadion (który jest jednym z lepszych w naszym regionie nawet od Piasta Gliwice ale.......) właśnie ale w Gliwicach stadionem opiekuje się miasto i włożyło pieniądze w modernizację a u nas hmmmmmmm Najgorsze jest to ze stadion CONCORDII KNURÓW przy ul. Dworcowej nie należy do klubu (jak z resztą większość stadionów w polsce) ale należy do............ MIASTA!!!!!! to po co te nasze kochane miasto wzieło stadion na swoje barki skoro nic z tego nie ma... tak szczerze to ani razu jeszcze nie widziałem aby na stadionie było coś robione>>>>> panie prezydencie czekamy na odnowiony stadion a nie na sypiącą się ruderę z jakimś zabytkowym budynkiem w tle...... Piszcie koledzy i koleżanki jakie są wasze opinie niech nasz prezydent zobaczy ze nam wszystkim żależy na new stadionie......POZDRO CZEKAM NA WASZE OPINIE Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kyzio napisał:
A z tą petycją to świetny pomysł


Napisz, podziel się treścią z nami, a następnie wyślij do osób kompetentnych. Jak otrzymasz odpowiedź, to zacytuj ja nam na forum. Na tym polega działanie. Prawda, że to nic trudnego? A odpowiednie narzędzia na pewno posiadasz (posiadacie): komputer z odstępem do Internetu.

Oto potrzebne informacje, aby "uruchomić" temat:

Komisja Sportu, Turystyki, Rekreacji i Promocji Zdrowia Rady Miasta:

Jerzy Pach – Przewodniczący
Tomasz Rzepa
Przemysław Dulias
Dariusz Dzindzio - ddzindzio@poczta.onet.pl
Barbara Gawlińska – Twardawa
Marek Hildebrandt - brm@knurow.pl
Grzegorz Nocoń - brm@knurow.pl
Emil Szolc - brm@knurow.pl
Eugeniusz Tymoszek

W tym temacie również na pewno jest przewodniczący RM. Można napisać nawet PW do użytkownika "Biuro Rady". Proste, nieprawdaż?

Korzystajcie z tego, czego się domagaliście. Jest kontakt z decydentami, więc piszmy i dzielmy się tutaj ich odpowiedziami.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kibic2



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stadion w Knurowie jest jednym z lepszych tutaj w pobliżu jak ktoś to już napisał jeszcze nie tak dawno grała na nim młodzieżowa reprezentacja Polski . Myślę że stopniowo można by było zmodernizować nasz obiekt na trybunie otwartej z początku przecież wystarczyło by wymienić ławki na krzesełka (z tego co wiem miasto kilkanaście lat temu zakupiło je i leża w magazynach) Trybuna ta przecież nie jest na wale ziemnym jak to przeważnie u nas w Polsce jest tylko jest wylana więc nie trzeba by wylewki robić a co do Trybuny krytej. To w późniejszym czasie trzeba by ja wyburzyć bo ona to już nie jest chyba wylewana i zrobić od początku coś porządnego Smile Na pewno nasze miasto stać na taki kameralny stadion na 7-10 tyś i przecież gdy by grała na nim młodzieżowa reprezentacja Polski to była by to promocja dla miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to... jeśli nie poprzez seniorów to chociaż przez juniorów do sławy Smile A tak na poważnie, jeśli miasto jest właścicielem obiektu, to dlaczego szczyci się tym tylko przy okazji organizacji spotkań gwiazd, przypomnę śmieszny historię... podczas jednych z takich spotkań nagle na całym obiekcie (zarówno stadion, jak i budynek klubowy) pojawiały się loga MOSiRu i to że obiekt należy do Miasta... w parę dni po tym, już tego nie było... pozostały tylko numerki przy szatniach :/ spory wkład miasta czyż nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeśli chodzi o ten list do urzędu miasta w sprawie tego stadionu to ktoś musi się pod tym listem podpisać??? jak tak to ile minumum osób aby został przyjęty?? mam nadzieję za jak by co to gędziemy mogli liczyć na wasze podpisy pod listem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:
a jeśli chodzi o ten list do urzędu miasta w sprawie tego stadionu to ktoś musi się pod tym listem podpisać??? jak tak to ile minumum osób aby został przyjęty?? mam nadzieję za jak by co to ędziemy mogli liczyć na wasze podpisy pod listem.


A kto komu broni wysłac e-maila? Nikt. Tak więc napisz i się podpisz. Nie musisz nikogo tutaj pytać o zgodę. Oczywiście, zawsze "siła" oddziaływania jest większa, gdy więcej osób zainteresuję się tym tematem (stąd prośba do forumowiczów, aby publikowali tutaj treści takiej korespondencji) i również czy to wyśle swoją własną korespondencję czy też dołączy swój podpis do tego co ktos inny napisał (szczególnie, jeżeli jest to jakaś petycja).

Proponuje raczej pismo "pytające" niż petycję. Na to zawsze jest czas. Na początek niech "druga strona" się wypowie, bo najpierw zawsze trzeba znać zdanie drugiej strony. Potem dopiero dyskusja, dlaczego to zdanie jest takie, a nie inne.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak ktoś napisze, a UM, czy Pan Prezydent czy tam Radni odpiszą proszę o poinformowanie nas Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja bym się podjął razem ze znajomymi napisania tej petycji... mam jeszcze takie pytanie. czy Pan prezydent przegląda chociarz swoją pocztę elektroniczną. Czy nie lepiej było by napisać do Pana prezydenta poprzez pocztę??? jaki jest adres do biura pana przezydenta? wpisujcie się wszyscy odwiedzający tą stronę pokażmy ze zależy nam wszystkim na new stadionie. pozdro dla Admn. i Ciebie Kazio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka