Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gruby Benek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astrumx



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 11:45 am    Temat postu: Gruby Benek Odpowiedz z cytatem

Zamówiłam w weekend pizze u BGrubego Benka. Pizza niedopieczona nie dało się jej nawet utrzymać w rękach. Rozlatywała sie a skałdniki przelatywały miedzy palcami. Pizzera gruby benek w gliwicach jest rewelacyjna w Knurowie zamawiałam pare razy za każdym razem byłam bardziej niezadowolona ale to co teraz zrobili to już wogole porażka. jakie macie doświadczenia z ta pizzerią, bo nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha czy oni poprostu nie mają pojęcia o pizzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Bystryyy



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 686

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście smakowała taka pizza - z dołu przypieczona, a składniki soczyste. Sosy wyśmienite te czosnkowe:) Lubię gdy pizza po wzięciu do ręki się "ugina" w dółSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka razy brałem u nich pizze i zawsze było OK
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrumx



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pizza nie było soczysta tylko niuedopieczona i nie uginała się tylko rozleciała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bystryyy



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 686

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrumx napisał:
pizza nie było soczysta tylko niuedopieczona i nie uginała się tylko rozleciała.

Ja zawsze zamawiałem do domu ok 23 więc pewnie wtedy nie mieli dużo zleceń, możliwe że przy Twoim zamówieniu mieli "urwanie głowy". Dobrze działa na pizzerie telefon do nich i chęć porozmawiania z szefem - poproś o imię i nazwisko szefa. Powiedz że jesteś nie zadowolony ponieważ pizza nie doszła do Ciebie taka jaką zamawiałeś, że rozlatywała się jak by ciasto było pieczone w mikrofalówce.Wink Robiłem tak kiedyś na obozie nad morzem i dostarczali mi za darmo, albo dorzucali sosy gratis, czy też zamiast średniej dużą robili... Jak by się okazało że zamówienia przyjmuje szef" to bądź pewien że chcą Cię oszukać żeby opinia nie doszła do szefa. Mając nazwisko przejdź się kiedyś na rozmowę w 4 oczy bo wtedy na pewno nie będą próbować oszukiwać. Zawsze można się pobawić w pieniacza - ja osobiście to lubię gdy mi coś nie odpowiada. Dzwonisz do pizzeri i mówisz że chcesz złożyć reklamację ponieważ udostępniony produkt jest niezgodny z opisem:]

Mówisz że sugerowałeś się zdjęciami na ICH stronie i zostałeś wprowadzony w błąd - te pizze na prawdę znacząco się różnią od tych na stronie^^ W prawdzie mało tym zdziałasz ale postraszyć policją zawsze można...
Polecam się pobawić jeśli na prawdę produkt Ci nie odpowiada a nie jesteś na tyle głodny żeby musieć zjeść pizzę - możesz zażądać wymiany towaru na taki jaki zapłaciłeśSmile Jeśli każą Ci przynieść do pizzeri powiedz że nie po to płaciłeś za dostawę by teraz samemu iść z pizzą.

Żeby uniknąć tych kłopotów powiedz że wolisz podpieczoną pizzę a nie taką która się rozpada - chodź rozpadanie u nich to akurat chyba norma nawet przy podpieczonej pizzy;)[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Copernicus



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 57
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podzielam twoje zdanie astrumx chciałbym dodać jeszcze że lała się z niej woda!

pierwszy raz kupiłem pizze kilka dni po otwarciu lokalu i myślałem że to kwestia "dotarcia" się kucharzy ale spróbowałem po 2 miesiącach i niestety nic się nie poprawiło Sad
_________________
Codzienna rzetelna praca podstawą dobrobytu i pokoju....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kris



Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 153

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tuż po otwarciu lokalu pizza wyśmienita, ciasto, dodatki itd. Czasami tylko się zdażało bardziej lub mniej dopieczona, ale ostatnio to coraz to już bardziej niż mniej dopieczona. Być może trzeba do dyrekcji (czy tam właścicieli) sieci całej napisać coś, bądź zadzwonić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jak zawsze zamawiałem byłem zadowolony z pizzy ( ostatnio zamawiałem kolo miesiąca temu), może mieliście pecha lub jest w tej chwili jakiś nowy "pizzerman" i jeszcze się uczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrumx



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem ale wątpie bo w lokalu widnieje ogłoszenie szukam kucharza.

Jakiś czas temu moja koleżanka zamówiła u nich pizze i zapomnieli dodać sosu czosnkowego (to co najlepsze). zadzwoniła zeby ich poinformowac myslala może że doniosa bo w sumie mieszka bardzo blisko benka (blok dalej) pani ja poinformowała że nie powiedziała że chce sos czosnkowy (wtedy były za darmo do kazdej pizzy) i jak zamowi nastepnym razem to dostanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiałem 2x w soboty na godz. 14 - zamówienie złożone ok. 13 więc mieli czas na przygotowanie na spokojnie. Wszystko było ok. Mam nadzieję, że następnym razem też tak będzie.

Za pierwszym razem też nie dostałem sosu dlatego za drugim razem się upomniałem i dostałem 2.


Ostatnio zmieniony przez Anonim dnia Pon Lip 12, 2010 3:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podziwiam odwage- bic piane w sprawie zamawianego jedzenia? jak zwrociles uwage to musisz sie liczyc ze miales pizze z dodatkowym bonusem (nie liczac darmowych sosow). Wszak w punktach gastronomicznych rozni ludzie pracuja Wink dlatego ja raczej glosuje nogami. jak cos mi nie pasuje to odpuszczam i ide gdzie indziej.

co do Benka to sobie go chwale. kiedys bylo duzo gorzej niz w Gliwicach a teraz jest bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamk1988



Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 329
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kris napisał:
Tuż po otwarciu lokalu pizza wyśmienita, ciasto, dodatki itd.


Popieram, teraz jest kiepska, gumowa, bez smaku i składników jakby mniej.
_________________
Non omnis moriar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faia



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 138
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Benku bardzo lubiłam pizze robione przez pewnego młodego chłopaka w okularach, niestety ostatnio go już tam nie widuje:( po tym jak ostatnio zamówiłam pizze mam wrażenie, że dają za dużo sera i nie jest to już to co na początku. Ewentualnie zależy to też od tego na jaką partię składników się trafi.
Raz zdenerwowała mnie akcja pt. zamówiłam pizze, po mnie podeszła koleżanka Pani tam pracującej, zastanawiała się dość długo jaką chce i jeszcze dostała 2 pizzy wcześniej niż ja tą jedną. Trochę mnie to zirytowało.

Ogólnie jest ok jak dla mnie i duży plus za stoliki na dworze. Przydałoby się tylko większy wybór trunków alkoholowych w postaci piwa - te marki do mnie nie przemawiają.
_________________
http://www.scgama.pl/ - polecam kierowcom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mifauxd



Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 13

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie pizzeria ta jest na wielki plus, zawsze pizza dobra, i zawsze zjadam ją z apetytem Smile najlepsza pizza - kebab i szczypiorek, palce lizać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka