Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opinie o Biurze Compent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biuro to pobiera zaliczke jako forma zarezerwowania oferty, w moim przypadku bylo to 5 tyś. zł., oczywiscie zaliczka została mi zwrócona po zakonczeniu tranzakcja, a dokładniej ujmując zaliczka została zamieniona na prowizje dla biura.
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
rzpw1f



Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 1:24 pm    Temat postu: COMPENT Odpowiedz z cytatem

To co własnie czytam na temat tej firmy w głowie się nie mieści.
Ja miałem do czynienia z tą firmąna początku tego roku ale wszystko było w jak najlepszym porządku, mógłbym nawet zaryzykować stwierdzenie że te Panie uratowały mi życie, ponieważ ochroniły moja rodzinę przed eksmisją komorniczą, wyczyściły mi BIK, sprzedały mi dobrze nasze mieszkanie i teraz mam jakby nowe życie z czystym kontem i trudo mi uwierzyć w brednie wypisywane na ich temat, zresztą ktoś kto pisze taka informację (ważną informację) na czyiś temat w celu ostrzeżenia przed firmą powinien się podpisać imieniem i nazwiskiem, ponieważ ja czytając coś tak poważnego chciałbym to zweryfikować.
Jeśli ktoś chciałby zweryfikować to co napisałem podaję swój adres mailowy: rzpw1f@o2.pl
Dariusz Reszkie
_________________
Dariusz Reszkie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę, że są też pozytywne opinie na temat biura.

Jeszcze Wam wyjaśnię jedną kwestię, którą poruszył MefKM, mianowicie "biuro to pobiera zaliczke jako forma zarezerwowania oferty".

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego tak się dajecie robić w jajo? Biuro posiada jedynie OFERTĘ a nie PRZEDMIOT. Zatem nie może pobierać zaliczki na poczet wstrzymania oferty.

Przypuśćmy, że mieszkanie jest w ofercie 5 biur.
Biuro A "blokuje" ofertę dla pana X i pobiera od niego za to tzw. zaliczkę. Ze względu na weekend pan X może z banku wypłacić pieniądze na zadatek dopiero w poniedziałek. Ale jest od poniedziałku jest w delegacji i wraca w środę wieczorem. Zatem ofera w biurze jest "zablokowana" do środy.
W międzyczasie klient Z biura B w poniedziałek przychodzi z zadatkiem i podpisuje umowę przedwstępną z właścicielem mieszkania.

Co zatem zrobi pan X? Jak się będzie tłumaczył pośrednik biura A? Przecież "zablokował" ofertę. Powtarzam OFERTĘ a nie PRZEDMIOT. Bardzo prawdopodobne że w procesie cywilnym pośrednik mógłby popłynąć (wystarczy dobry prawnik poznany przez pana X w delegacji), nie mówiąc od wspomnianej przeze mnie wcześniej KOZ-ie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec Knurowa



Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 10:17 pm    Temat postu: Biuro Compent Odpowiedz z cytatem

rzpw1f chyba ma rację, nie można pisać takich rzeczy jako anonim bo traci na tym wiarygodność, a szkoda bo to są poważne zarzuty, które wartałoby sprawdzić zanim skorzysta się z usług tego biura, a tak pisać można o wielu osobach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe skąd nagle tylu obrońców tego biura Think Witam na forum!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzpw1f



Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 10:44 pm    Temat postu: Compent Odpowiedz z cytatem

Piszę do Knurowianina2000.
Nie wiem kim jesteś człowieku ale ja piszę w obronie tych Pań, które wyciągnęły mnie z szamba komorniczego nie chcąc za to złamanego grosza, piszę i podpisuję się z imienia i nazwiska podając swój email w celu weryfikacji moich informacji bo jak widzę tyle nienawiści i to pisanej pod różnymi nickami, to żal mi tych Pań, którym bardzo dużo zawdzięczam, więc choć w ten sposób chcę im pomóc. Pisać pod głupimi pseudonimami moża o wszystkim, ale o takich sprawach powinno pisać się podając jakiś kontakt bo takie rzeczy trzeba zweryfikować i ja na miejscu tej firmy przekazałbym sprawę prawnikowi bo choć wszystkie opinie są anonimowe to zawsze można sprawdzić IP komputera z którego zostały wysłane te opinie, choć myślę że Panie mają głowę na karku i już robią coś w tym kierunku.
Ja w każdym bądź razie podtrzymuję iż można się ze mną skontaktować w celu potwierdzenia mojej opinii o firmie Compent pisząc na maila: rzpw1f@o2.pl
Dariusz Reszkie
_________________
Dariusz Reszkie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tobie tak wyciągnęły Ciebie z "szamba" za niezłą kasiurke ale nie ma nic za darmo. Opinie są jakie są na tym forum i nie rozumie twojego postu o nienawiści. Ludzie piszą to co wiedzą bo na tym polega forum. Jeżeli chcesz się ze mną spotkać i pogadać na temat wyciągania z "szamba" w wykonaniu tego biura to niema problemu, mojej rodzinie to na dobre nie wyszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CZECHO



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 194

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz do roku to i kura pierdnie . Nowi ludzie na forum i ich wypowiedzi jak dla mnie są mało wiarygodne Panie R.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzpw1f



Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Knurowianina2000
Człowieku, Ty reprezentujesz cechy typowego Polaka, nie znasz wogóle mojego przypadku ale już masz zdanie wyrobione na ten temat.
Ja rozumię że czujesz się pokrzywdzony przez to biuro, więc proponuję Ci abyś przestał się ukrywać za pseudonimem i podał mi swój email jak ja podaję. Ja nie mam nic do ukrycia chcę z każdym kto o to poprosi pisząc do mnie, spotkać się nawet aby zweryfikował moją informację jaką posiadam na temat tej firmy, co nie można powiedzieć o Tobie. Jakby to mnie jakaś firma oszukała to po pierwsze jestem w Sądzie, a pisząc takie oskarżenia podał bym swoje dane w celu uwiarygodnienia mojej historii, a to co Ty robisz zwykłym oszczerstwem i wręcz głupotą bo jeśli to nie prawda możesz mieć kłopoty ponieważ Twoje IP można sprawdzić.
Z drugiej strony masz rację forum jest od wymiany tego typu informacji, ale pisząc coś takiego miej odwagę się podpisać.
Piszesz że to nie problem pogadać na ten temat, to podaj mi chociaż Twój adres mailowy bo nawet nie wiem z kim koresponduję. Mój adres email podałem wcześniej

Dariusz Reszkie
_________________
Dariusz Reszkie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzpw1f napisał:
Do Knurowianina2000
Człowieku, Ty reprezentujesz cechy typowego Polaka, nie znasz wogóle mojego przypadku ale już masz zdanie wyrobione na ten temat.
Ja rozumię że czujesz się pokrzywdzony przez to biuro, więc proponuję Ci abyś przestał się ukrywać za pseudonimem i podał mi swój email jak ja podaję. Ja nie mam nic do ukrycia chcę z każdym kto o to poprosi pisząc do mnie, spotkać się nawet aby zweryfikował moją informację jaką posiadam na temat tej firmy, co nie można powiedzieć o Tobie. Jakby to mnie jakaś firma oszukała to po pierwsze jestem w Sądzie, a pisząc takie oskarżenia podał bym swoje dane w celu uwiarygodnienia mojej historii, a to co Ty robisz zwykłym oszczerstwem i wręcz głupotą bo jeśli to nie prawda możesz mieć kłopoty ponieważ Twoje IP można sprawdzić.
Z drugiej strony masz rację forum jest od wymiany tego typu informacji, ale pisząc coś takiego miej odwagę się podpisać.
Piszesz że to nie problem pogadać na ten temat, to podaj mi chociaż Twój adres mailowy bo nawet nie wiem z kim koresponduję. Mój adres email podałem wcześniej

Dariusz Reszkie

Byś się zdziwił i to bardzo jak znam twoją sytuację. Nie wiem jak chcesz zweryfikować moje informacje co pójdziesz do nich i się zapytasz? bez jaj. Jak chcą to niech namierzają moje IP mnie to nie obchodzi. Ja mówię prawde. Mail pinczur1@o2.pl nie wiem po co Tobie on ale masz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec Knurowa



Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, we wszystkim jesteżmy znawcami to takie "Polskie" Jeśli chcesz komuś dowalić to zrób to na forum i nie podpisz się, żałosne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to dziwne że nagle w tym samym dniu dwie osoby założyły konta na WK tylko po to by zachwalać te biuro Think No ale cóż może jednak to dwie inne osoby.... Opinie na tym forum są jakie są na temat tego biura i nie tylko moje. Ja temat już zakończyłem Chcieliście maila- dostaliście go
Do rzpw1f
do sądu narazie nie chcemy iść bo mówią że pieniądze oddadzą. Jak nie to niestety będziemy zmuszeni tam się zgłosić choć nie chcemy bo to długo trwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec Knurowa



Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Pinczur, nie wiem skąd Pan zna moją historię, bo ja Pana wogóle nie znam i nie mam zamiaru weryfikować Pańskich informacji, ja tylko pisałem że pisząc takie oskarżenia powinien Pan napisać swoje dane, tym bardziej chcąc przestrzec kogoś innego. Ja tak zrobiłem, opisując swój kontakt z tymi Paniami podałem dla uwiarygodnienia swoich informacji swój adres email i gotów jestem nawet spotkać się z każdzym kto będzie chciał dowiedzieć się czegoś o tej firmie ponieważ tam mi pomogli i za to jestem im wdzięczny do końca, choć tyle mogę dla nich zrobić.
Ja nie sądzę aby one namierzały Pana IP, ja tylko Pana ostrzegłem że jaśli to co Pan napisał to nie prawda to zawsze można dojść w ten sposób do autora ewentualnego oskarżenia. A Pana historii nie zamierzam do nich dzwonić, nawet niemam już numeru, od komornnika i z BIK-u wyciągnęły mnie prawie 2 lata temu i prosze nie pisać że zrobiły to za niezłą kasiurke jeśli Pan nie wie, Shame on you bo za to co dla mnie zrobiły z radości zapłaciłem im 10% więcej aniżeli to wyceniły !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkaniec Knurowa napisał:
Panie Pinczur, nie wiem skąd Pan zna moją historię, bo ja Pana wogóle nie znam i nie mam zamiaru weryfikować Pańskich informacji, ja tylko pisałem że pisząc takie oskarżenia powinien Pan napisać swoje dane, tym bardziej chcąc przestrzec kogoś innego. Ja tak zrobiłem, opisując swój kontakt z tymi Paniami podałem dla uwiarygodnienia swoich informacji swój adres email i gotów jestem nawet spotkać się z każdzym kto będzie chciał dowiedzieć się czegoś o tej firmie ponieważ tam mi pomogli i za to jestem im wdzięczny do końca, choć tyle mogę dla nich zrobić.
Ja nie sądzę aby one namierzały Pana IP, ja tylko Pana ostrzegłem że jaśli to co Pan napisał to nie prawda to zawsze można dojść w ten sposób do autora ewentualnego oskarżenia. A Pana historii nie zamierzam do nich dzwonić, nawet niemam już numeru, od komornnika i z BIK-u wyciągnęły mnie prawie 2 lata temu i prosze nie pisać że zrobiły to za niezłą kasiurke jeśli Pan nie wie, Shame on you bo za to co dla mnie zrobiły z radości zapłaciłem im 10% więcej aniżeli to wyceniły !!!!
no to fajnie że przyznałeś się do dwóch kont Brick wall opisywałeś sytuacje na koncie rzpw1f i na tamtym koncie też się podpisywałeś. Pomyliły Ci się konta. Aha najpierw napisałeś że wyciągneły cie z "szamba" na początku tego roku a z ostatniego postu wynika że 2 lata temu więc kiedy w końcu? Dzięki za dyskusje oraz pozdrawiam. Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poszkodowany



Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Informuję, że w poniedziałek 27 grudnia otrzymałem zwrot nieco ponad 1/4 należnych pieniędzy.
W dniu dzisiejszym podjęte mają być dalsze poważne rozmowy w celu pomyślnego zakończenia tej sprawy.

pozdrawiam
Adam Wypart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka