Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opinie o Biurze Compent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie, niestety co do mojego niesmaku minął tylko dlatego, że udało mi się zakupić "wymarzone" (jak na realne możliwości) "M" gdyż niestety ale Państwa wina była ewidentna gdyż sprzedający bardzo się obruszył, że niby jestem z biura nieruchomości i nie chciał sprzedać i miał to wyjaśnić , ale mniejsza z tym, było minęło. Co do wielkości prowizji, nie mam pojęcia ile Pani zarabia i jest to Pani osobista sprawa , ja tylko piszę o kwocie, którą ma zapłacić Państwa klient: 3%+Vat prowizji powiedzmy z 180 tyś to jest jakby nie licząc 5400 + Vat więc kilka tysięcy to jest jak pisałem wcześniej. Jeszcze odniosę się do automatycznej informacji o zgodzie właściciela w ogłoszeniu: w żadnej gazecie jeszcze nie widziałem takiej formułki pod ogłoszeniem, co innego w internecie i tutaj się z Panią jak najbardziej zgadzam, że jest taka "informacja". Pozdrawiam kolejny juz raz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Kris



Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 153

PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

compent napisał:

Nasze biuro zawsze posiada zgodę właściciela na oferowanie nieruchomości i jej sprzedaż bo jeżeli klient sam się oferuje to też automatycznie zawiera informację czy wyraża zgodę na kontakt biura czy nie.

Czy tylko Państwa biuro taką zgodę otrzymują ?
compent napisał:
Bo same biura gliwickie (oczywiście nie wszystkie) zawyżają ceny w celu przyciągnięcia sprzedającego kusząc większymi pieniędzmi a później wystawiona cena nijak się miała do końcowych ustaleń z potencjalnym kupujący, i następuje roszczarowanie i opinia że biura to darmozjady za darmo zarabiające. Nie będę się rozpisywać w celu szczegółowych analiz bo jak już pisałam każdy przypadek jest indywidualny.

Większa ilość ofert, większa możliwość szybkiej sprzedaży/kupna/wyboru własnego M, większy obrót biura, większa ilość klientów, itd.
I na tym zaprzestanę dalszych wypowiedzi, że knurowskie biuro jest naj..
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
compent



Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 3:05 pm    Temat postu: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

zapraszam serdecznie właściciela, który rzekomo miałby nie dać zgody na obsługę przez biuro. Formułka taka jest zamieszczana przez sprzedającego w ogłoszeniu internetowym. Natomiast każde ogłoszenie z gazety jakiejkolwiek jest potwierdzane telefonicznie i zgoda musi być bo biuro dysponuje dokumentacją fotograficzna więc niby skąd miałby ją mieć. A sprzedający zawsze takie rzeczy wygaduje jak chce aby sprzedaż była poza biurem właśnie dla nieszczęsnej prowizji,którą miałby zapłacić, a nikt go przecież do zgody na sprzedaż przez biuro nie zmuszał.
Praca innych biur mnie nie interesuje bo każdy odpowiada za swoje czynności. I nikt nie jest ,,naj,, bo doczepić można się do każdej działalności a nawet tej Państwowej.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
compent



Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak racja, dalsze komentarze są zbyteczne bo to jest ,,temat rzeka,,
Gratuluję zakupu mieszkania ,,marzeń,, życzę radości z jego zamieszkiwania, wszystkiego dobrego. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 11:00 am    Temat postu: Do compent Odpowiedz z cytatem

Ja odpowiem krótko "Tylko winny się tłumaczy". Ale mam pytanie czy to nie jest dziwne że kilka osób narzeka na Państwa agencje a tylko 1 ją pochwaliła i to nie dokońca ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
compent



Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie. Nasze komentarze nie są tłumaczeniem się, ale prostowaniem błędnej oceny naszego biura. Ale oczywiście szanujemy każdą opinię, bo każdy ma prawo do swojej oceny.
Było nam bardzo miło gościć na tej stronie, życzymy wszystkim trafnych wyborów i udanych sprzedaży oraz zakupów w każdej dziedzinie życia.
Ze swojej strony zapraszam serdecznie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
srebrny_motylek



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 110
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś ma dobrą opinie na temat tego biura?
no chyba jest ktos zadowolony z ich usług?????

na pewno minusem jest tam pan, który jest bardzo gburowaty i nie ma za grosz kultury.
Panie robią miłe wrażenie a co poza tym????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

srebrny_motylek napisał:
a czy ktoś ma dobrą opinie na temat tego biura?
no chyba jest ktos zadowolony z ich usług?????


ja jestem zadowolony z ich usług, ale tak na średnio z dużym plusem

biuro mialo oferte na wylacznosc, ale nie zostały sprawdzone wszystkie papiery i zostalismy cofnieci od notariusza - blad w jednym z papierkow sadowych, naszczescie Panie z biura załatwiły sprawe i po miesiacu ponownie przystapilismy do podpisania aktu notarialnego, dobrze ze sprzedajacy zgodzili sie na wejscie firmy budowlanej zanim jeszcze stalem sie wlascicielem mieszkania - jedyne zabezpieczenie moje to umowa przedwstepna z zadatkiem

druga sprawa mimo iz obsluga jest mila, ale niestety niezetelna - czesto to ja musialem kilka razy dziennie dzwonic, bo w sekretariacie nic nie wiedzialy i wszystko zalezalo od szefowej, a szefowa albo zapominala oddzwonic, albo zapomiala sprawdzic czy zalatwic, albo twierdziła ze sekretariat jej nic nie powiedzial - czyli taki mały bajzel, ale strasznie to wkurza

plusy i podziekowania naleza sie za zalatwianie sprawy - bylo kilku spatkobiercow i trzeba bylo ich zebrac w jednym miejscu o jednym czasie - paniom z biura to sie udawalo,

sprawa umowy przedwstepnej tez pomyslnie zalatwiona przez biuro - tzn. ja wyjezdzalem juz na urlop, a nie bylo wszystkich podpisow na umowie przedwstepnej, wiec ja przekazalem pieniadze z zadatku do biura jako depozyt, ktory biuro w moim imieniu po zebraniu podpisow mialo przekazac spatkobiercom, a zeby nie tracic czasu to dodatkowo Panie z biura zaniosły wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisana umowa przedwstepna do banku

Panie z biura pomagały mi tez przy negocjacjach z LWSM, chodzilo o wyburzenie jednej sciany - uzyskały stosowne pozwolenia i juz moja ekipa remontowa mogla walczyc

zadnych ukrytych opłat, jak w kazdym biurze placi sie prowizje, w przypadku compent bylo to 3% od wartosci mieszkania
_________________
MefKM
_______________________________________


Ostatnio zmieniony przez MefKM dnia Czw Sie 19, 2010 10:20 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dark-warez



Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 9:51 am    Temat postu: Opinia Odpowiedz z cytatem

Jak to przeczytałam to aż musiałam założyć konto Smile Z tego co mówiła mi znajoma to Panie są niepoważne i bez profesjonalizmu. Zawyżają koszty usług 4-krotnie i ciągle wymyślają nowe wymówki. A że pomagały w sprzedaży no cóż od czegoś im sie chyba płaci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@dark-warez - na knurowskim forum nie akceptuje się odpowiedzi "mówiła mi znajoma", "jedna pani drugiej pani", "brat szwagra sąsiada". Pytanie było, czy ktoś KORZYSTAŁ więc MefKM odpowiedział jak było w jego przypadku. Poza tym co to znaczy zawyżają koszty usług 4-krotnie? Z podpisane umowy pośrednictwa na 3% zrobiło się 12?

Jeżeli zostałeś źle obsłużony/-na poinformuj nas o tym ale nie siej fermentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dark-warez



Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 2:20 pm    Temat postu: Opinia Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
@dark-warez - na knurowskim forum nie akceptuje się odpowiedzi "mówiła mi znajoma", "jedna pani drugiej pani", "brat szwagra sąsiada". Pytanie było, czy ktoś KORZYSTAŁ więc MefKM odpowiedział jak było w jego przypadku. Poza tym co to znaczy zawyżają koszty usług 4-krotnie? Z podpisane umowy pośrednictwa na 3% zrobiło się 12?

Jeżeli zostałeś źle obsłużony/-na poinformuj nas o tym ale nie siej fermentu.


Po pierwsze moja znajoma korzystała z ich usług więc to nie plota. Po drugie to nie chodzi o prowizje im udzielaną tylko o sprawy administracyjne. Po trzecie 99% postów na forum są NEGATYWNE na temat ich działalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Psie serce



Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 112
Skąd: okolica Knurowa

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja napisałam ogłoszenie o sprzedaży mieszkania na "słupie'' ogłoszeniowym w samym centrum Merkur. Telefon miałam tego samego dnia jedynie od pana z knurowskiego biura, który namawiał mnie do sprzedaży za ich pośrednictwem. Zastanawiało mnie to że nikt inny nie zadzwonił. Popołudniu okazało się, że ogłoszenia niestety nie ma. Każdy zainteresowany zrywa bloczki z nr telefonu, a moje ogłoszenie zniknęło idealnie w całości. Niestety nasuwa się samo- kto odkleja te ogłoszenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie rozwiń wątek - jakie to są te opłaty administracyjne. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to opłata za wydanie odpisu z KW w sądzie. Jeżeli tak, to nie widzę powodu do krzyku. Skoro ta znajoma nie chciała lub nie mogła się pofatygować do Gliwic to zrobiło to biuro. A nie jest to usługa wykonywana w ramach umowy pośrednictwa, co najwyżej dobra wola pośrednika, że zrobi to za darmo. Widać Compent w tej materii nie ma dobrej woli). Pierwszy lepszy fachowiec za fatygę kasuje 50 zł (np. za dostrojenie programów tv czy zainstalowanie Windy). Skoro pracownik biura fatygował się do sądu (mniejsza o to czy wyłącznie w tej sprawie, czy po drodze) i zapłacił za odpis to może zażądać zwrotu opłaty i kosztów.

Jakie inne zarzuty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dark-warez



Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 9:24 pm    Temat postu: opinie Odpowiedz z cytatem

Nie będe się wam tłumaczyła (po ostatnim poście widzę, że jesteś z Compentu) ale jeżeli mówi ktoś, że przygotowanie działki pod budowę kosztuje 10tyś bo tak powiedziała firma a firma faktycznie wzieła 3tyś to coś nie tak chyba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem z Compentu tylko próbuję spojrzeć obiektywnie na sprawę. Obiektywnie czyli tak jak pisałem wcześniej - zgodnie z faktami. Jeżeli ktoś postępuje nie fair to nie widzę problemu żeby takie zachowanie napiętnować. Natomiast jeżeli wylewa się żółć, bo się coś kiedyś słyszało i dlatego zakłada się nowe konto to bym się zastanowił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka