Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Obwodowe komisje wyborcze - kpiny?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hasbani



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 23

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:53 am    Temat postu: Obwodowe komisje wyborcze - kpiny? Odpowiedz z cytatem

Chciałam poruszyć temat odnośnie czekania do godziny 3 nad ranem w celu potwierdzenia w Katowicach zgodności protokołów... Szanowna komisjo czy nasza praca nie powinna kończyć się w momencie sprawdzenia zgodności w UM?

Ostatnio zmieniony przez hasbani dnia Sob Sty 22, 2011 12:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie pasuje Ci to sie nie pisz na to.......biedactwo sie nie wyspało....eh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 1:33 pm    Temat postu: Re: obwodowe komisje wyborcze- KPINY? Odpowiedz z cytatem

hasbani napisał:
Chciałam poruszyć temat odnośnie czekania do godziny 3 nad ranem w celu potwierdzenia w Katowicach zgodności protokołów... Szanowna komisjo czy nasza praca nie powinna kończyć się w momencie sprawdzenia zgodności w UM?


Chyba zdawałaś sobie sprawę z tego, że praca w komisji to nie wakacje. Znów podejście "czy się stoi czy się leży, dwieście złotych się należy"...
Kpiną jest to, że zwykły śmiertelnik jest bez szans na dostanie się do takiej komisji. Wystarczy prześledzić spis, żeby dojść do wniosku, że zasiadają w nich całe rodziny...
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazior



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 134

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej sorki ale chyba nikt Ci nie każe czekać w UM na wyniki z Katowic, a jeśli tak to jesteś naiwna bo ile razy byłem to nikt nie czekał. Chciałem zaznaczyć, że są to najprostsze wybory do przeliczenia bo nie masz 15 list z 20 kandydatami tylko 1 listę, więc banał. Przy jednych wyborach samorządowych skończyliśmy pracę o 13 dnia następnego ale nas wzywali w celu uzupełnienia o 7 rano, więc proponuję nie narzekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, ale chcialbym sie dowiedziec, czy na II ture wyborów można sie jeszcze załapać na bycie w komisji? Jeżeli tak, to gdzie mam się udać?
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem nie ma najmniejszych szans. Ci co byli na I turę będą też na II Smile no chyba, że masz znajomości Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Z tego co wiem nie ma najmniejszych szans. Ci co byli na I turę będą też na II Smile no chyba, że masz znajomości Wink


albo zmordowana hasbani odstąpi Ci swoje miejsce Mr. Green
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arivoy napisał:
Przepraszam, ale chcialbym sie dowiedziec, czy na II ture wyborów można sie jeszcze załapać na bycie w komisji? Jeżeli tak, to gdzie mam się udać?

Roflguy Roflguy aleś teraz pojechał po bandzie
Człowieku o czym ty mówisz,dostać się do komisji to tak samo jak byś chciał wkręcić się do palestry albo środowiska lekarzy bez pochodzenia prawniczo-medycznego i koneksji nie masz szans naj,naj,naj mniejszych Dontknow jak to mawiał Boguś Linda w filmie-Psy-
Czasy się zmieniają, ale pan zawsze jest w Komisjach... Mr. Green
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 332

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie przesadzajcie z tym członkostwem w komisjach. Zwykli ludzie też tam są. Moja znajoma która jest dozorczynią, więc nie żadnym VIp-em ale zwykłym szarym obywatelem ,też w niej jest. Mr. Green
_________________
http://www.garnek.pl/panka
http://forum.polskikurnik.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest dozorczynią .
Pracuje w spóldzielni, albo w UM, zna ja bardzo dużo ludzi, zebrac xxx podpisów to dla niej żaden problem.

coś mi się wydaje że ludzie są zazdrośni i zawistni .... bo Kowalski w niedziele zarobił 200 zł a ja muszę 4 dni na to robić . ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietas napisał:
bo Kowalski w niedziele zarobił 200 zł a ja muszę 4 dni na to robić . ...

Żeby była jasność - poza niedzielą trzeba też się pofatygować na szkolenie w UM kilka tygodni przed wyborami oraz spotkać się w sobotę na dzień przed wyborami żeby odebrać i policzyć karty, odebrać inne materiały a potem przygotować lokal. Nie jest to cężka robota, ale co niektórzy tu chyba myślą, że komisja odwali 8 godzin w niedzielę i tyle.
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ohwell.whatever.nevermind



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazior napisał:
Ej sorki ale chyba nikt Ci nie każe czekać w UM na wyniki z Katowic, a jeśli tak to jesteś naiwna bo ile razy byłem to nikt nie czekał. Chciałem zaznaczyć, że są to najprostsze wybory do przeliczenia bo nie masz 15 list z 20 kandydatami tylko 1 listę, więc banał. Przy jednych wyborach samorządowych skończyliśmy pracę o 13 dnia następnego ale nas wzywali w celu uzupełnienia o 7 rano, więc proponuję nie narzekać.


mój Drogi, są to pierwsze wybory, w których jest nakaz czekania na informację z Katowic, czy na pewno wszystko się zgadza (ja tą informację dostałam o 3.34 nad ranem, chociaż materiały zdałam o 22....). fakt faktem, większość komisji na własną odpowiedzialność poszła do domu, ale jeśli ktoś by się uparł, taka komisja miałaby spore kłopoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomek8811



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 165

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 11:08 pm    Temat postu: "Łatwakasa-członek komisji" Odpowiedz z cytatem

Policzmy moja komisja spotkała sie 3 h na szkoleniu 1 h na spotkaniu organizacyjnym 2,5 h na liczeniu kart do głosowania w sobote w niedzielę spotkanie o 4:45 do otwarcia o godz 6:00 ja miałem 2-gą zmiane od 13:00 do 20:00 - potem liczenie było naprawde łatwo o 23:00 wszystko jest w porządku niestety musimy czekać (zgodnie z wytycznymi) do przyjęcia protokołów przez Katowice wychodzimy z lokalu o godz 3:40 w poniedziałek (do roboty idę na 7:00 ale cóż tam LICZY się KASA)Wyliczmy dieta 135,00 PLN :19,41h=6,96 PLN/h SUPER STAWKA GODZINOWA (w tym godziny nocne w NIEDZIELE/PONIEDZIAŁEK) Gdybym sie pomylił może nawet o 1,00 PLN za godzine to naprawde warto najpierw wyborcy wieszają na mnie psy a ja sie uśmiecham a potem ktoś myśli że zbieram 200 za pierdzenie w stołek w 8 godzin Ale cóż Ja to uwielbiam. Pozdrawiam tych którzy o godz 3:40 w poniedziałek słodko spali TOM
_________________
TOM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dostałeś 135 zł za siedzenie przez 7godzin. do tego 5,5h liczenia.

Naprawde mi Ciebie żal , biedactwo się narobiło...

Szkolenie to nie są godziny pracy. To jest przygotowanie. To tak samo jakbyś chciał doliczyć czas nauki w szkole , zanim poszedłeś do pracy.

Reasumując:

135zł/ 5,5h pracy

daje nam to ... około 24zł/h pracy.

Sprzątaczka (dozorczyni) dostaje pewnie 1000-1500zł za to że przez cały rok sprząta śmietniki, klatki i wstaje w zimie o 4 rano żebyś Ty o 6 mógł wyjść na posypany i odśnieżony chodnik.

Trochę pokory i szacunku wypadałoby okazać.

P.S. Mam rozumieć że pracujesz n a 7 rano ,czyli w jakimś urzędzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 332

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba żartujesz, gdzie sprzataczka - dozorczyni tyle zarabia, w Knurowie to kwota 600-900 zł.W zależności w jakiej firmie pracujesz i kto płaci -wspólnota mieszkaniowa czy spóldzielnia.
_________________
http://www.garnek.pl/panka
http://forum.polskikurnik.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka