Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dlaczego Dudek nie buduje u nas?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 9:38 pm    Temat postu: Dlaczego Dudek nie buduje u nas? Odpowiedz z cytatem

Dzis w telewizji w aktualnosciach usłyszałem ze Jerzy Dudek będzie rozmawiał z prezydentem Rybnika w sprawie powstania w Rybniku szkółki piłkarskiej.Dlaczego nie u nas w Knurowie czyżby władze naszego miasta nie chciały takiej szkółki, co na to nasz prezydent,co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze poprostu chcial cos zrobic rowniez dla Rybnika, w koncu to tam sie chyba urodzil ? Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bombel



Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 39
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jeszcze zapis rozmowy z Jerzym Dudkiem w radiu 90.

http://www.radio90.pl/aktualnosci.php?id=1,1,86518

Szkółka piłkarska braci Dudków
2007.03.13
W Rybniku powstanie szkółka piłkarska braci Dudków. Tego chcą obaj bracia czyli Jerzy, nasz reprezentacyjny bramkarz, zawodnik Liverpoolu i Dariusz występujący w Odrze Wodzisław.
"Te nasze doświadczenia warto przekazać młodym piłkarzom"- mówi Radiu 90 Jerzy Dudek i dodaje, że miejsce powstania szkółki nie jest przypadkowe: "Rybnik ma fantastyczny plan na zagospodarowanie terenów pod sport i rekreacje, w którym by mógł wykorzystać nasze plany budowy kilku boisk. Ja jestem urodzonym rybniczaninem, choć przez dwadzieścia trzy lata mieszkałem w Knurowie, ale wiem jaka tu jest młodzież. Myślałem, żeby zrobić to w Knurowie ale tam z boiskami jest ciężko. Być może zrobimy tam jakąś filię".
Władze Rybnika przychylnie patrzą na pomysł braci Dudków i zadeklarowały pomoc. Kiedy szkółka rozpocznie działalność? Jerzy Dudek nie precyzuje, ale mówi krótko "im wcześniej, tym lepiej".
Dodajmy, że piłkarz Liverpoolu skorzystał z dwóch wolnych dni, jakie dał mu klub, przyjechał do Rybnika, a w sobotę oglądał też spotkanie Odra-Cracovia.

Bombel Banana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KS Olimp



Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 15
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dudek zakłada akademię piłkarską

W Wodzisławiu na meczu Odry z Cracovia (0:1) pojawił się bramkarz Liverpoolu Jerzy Dudek, który kibicował swemu bratu Dariuszowi, grającemu na obronie w zespole gospodarzy.

Po meczu sławny golkiper, otoczony przez "wianuszek" kibiców z uśmiechem rozdał dziesiątki autografów i podpisywał się na koszulkach ze swoją podobizną. Przyznał też, że w jego planach jest założenie akademii piłkarskiej w Polsce.

"Jest taka propozycja - moja i brata Darka. Chciałem to zrobić w rodzinnym Knurowie, ale tam są problemy z terenami. Teraz przymierzamy się do szkółki piłkarskiej w Rybniku. Prowadziłbym ją razem z bratem. Być może nazwiemy ją Akademia Darka i Jerzego Dudka. Ta są na razie plany, choć jesteśmy już po wstępnych rozmowach. Uważam, że w polskim futbolu najważniejsze jest w tej chwili inwestowanie w młodzież. Bo to jest przyszłość naszej piłki nożnej" - powiedział Jerzy Dudek.

źródło: Dziennik Polski


Chciałby to zrobic w Knurowie, ale są problemy z terenami.
Bobre sobie. Ja bym powiedział raczej z władzami, bo jak ona dba o knurowski sport to widac tak na stadionie miejskim gdzie spotkania rozgrywa Concordia na Krywałdzie gdzie gra Olimp i drużyny juniorów Concordi a w końcu na szczygłowickiej łące gdzie miejscowi zapaleńcy s kupy gruzu po szklarniach wydarli plac który, który miał byc stadionem dla Naszej drużyny, otóż władza szybko postawiła tam bramki i stadionik gotowy chcecie to grajcie, i d...nie zawracajcie.
Dudek był szansą dla Knurowa i dla Naszej młodzieży. BYŁ
_________________
www.olimp.knurow.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 6:21 pm    Temat postu: Re: Dlaczego Dudek nie buduje u nas? Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Dzis w telewizji w aktualnosciach usłyszałem ze Jerzy Dudek będzie rozmawiał z prezydentem Rybnika w sprawie powstania w Rybniku szkółki piłkarskiej.Dlaczego nie u nas w Knurowie...




Odpowiem pytaniem na pytanie:gdzie ma wybudowany dom?
W granicach administracyjnych Rybnika

A tak na marginesie: na terenie Knurowa buduje co innego...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja slyszalem ze ponoc Jurek chcial na Krywaldzie wybudowac kilka boisk ze sztuczna nawierzchnia europejskiej klasy ale Concordii to nie pasowalo. info nie od zadnego goscia ktory sobie gdyba tylko od osoby kompetentnej ktora siedzi w temacie. wiec to moze Concordii nie pasowalo? a nie wladzom? i moze dyplomatycznie Jurek odpowiedzial ze nie ma terenow...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka