Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KZK GOP "dusi" pasażerów!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 4:32 pm    Temat postu: KZK GOP "dusi" pasażerów! Odpowiedz z cytatem

Dziś rano jechałem autobusem do Gliwic, wsiadam do autobusu i uderza mnie fala gorąca już ze mnie płynie a to dopiero „foch” próbuje otworzyć okno: nadaremnie, sprawdzam kolejne: taki sam efekt w całym autobusie nie dało się otworzyć okna!!!
Nie była to nazbyt komfortowa podróż, ale jakoś to zniosłem, gorzej było z jakąś dziewczyną, która w tym autobusie zemdlała. Dziś jeszcze nie było gorąco pomyślcie tylko jak to będzie wyglądało w pełni lata. Co ze starszymi pasażerami i tymi którzy mają problemy z krążeniem taką podróż mogą zakończyć w szpitalu.
Napiszcie co o tym sądzicie a może zauważyliście jakieś inne „defekty” w autobusach KZK GOP.


Pozdrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
misiaczeq



Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz przyznaje ci rację Smile ja codziennie jeżdże autobusami KZK GOP do szkoły i najbardziej denerwujące jest to że nie tylko nie da się otworzyć okien w autobusach ale także to że kierowcy autobusów prawie nigdy nie otwierają drzwi na samym przodzie:( Gdy cały autobus jest zapchany w przodzie koło kierowcy pustka ponieważ ludzie się nie chcą przesuwać a kierowca nie otwiera drzwi gdzie jeszcze kilka osób by weszło Shame on you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cvaniaceq



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 127
Skąd: swiat i okolice

PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uff dajcie spokoj jak sobie wspomne moje dojazdy do kolejowki w Gliwicach 194 czy 648 w upalne dni to na sama mysl sie grzeje ...
Od 2 lat mam auto z kilmatyzacja i obecnie nie wyobrazam sobie zycia bez tego cudownego wynalazku ... Dobrze by bylo gdyby autobusy KZKGOP mialy klime, niestety ale wyposazenie tych "super ikarusow" czy jakos tak sie one zowia nie zdalo by efektu, za duzo dzior miedzy wrzwiami nieszczelne okna itp.
Czasem mam okazje przejechac sie komunikacja miejska tu gdzie mieszkam i powiem wam ze w upalne dni jak dzis autobus czy metro to zbawienie gdzie temp na zew ok 40C a wewnatrz pojazdy jakies 18.3C
_________________
LEPIEJ WIDOCZNY - WIDOCZNIE LEPSZY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WieM



Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego sensowne byłoby przywrócenie ruchu pociągów... Ten środek lokomocji jest znacznuie wygodniejszy od zdezelowanych autobusów KZK GOP , w których występują nie tylko problemy z oknami... Pobożnym życzeniem pozostaje, aby autobusy były punktualne itp. Zapraszam przy tej okazji do wypowiadanie się w temacie: "Czy w Knurowie potrzebne sa pociągi? Znajdziecie jej zaczątek pod tym linkiem http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=118&highlight=

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cvaniaceq



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 127
Skąd: swiat i okolice

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy zdalo by to oczwekiwany efekt. Powiedzmy ze chcialbys sie dostac na os. Kopernika w Gliwicach, niestety tam PKP nie ma swojej stacji i miec na 99.99% nie bedzie. Wiec ciezko sugerowac aby pociagi w jakowy sposob ulatwily nam zycie. Autobusem dojedziesz w kazde miejsce.
Nie wiem czy wam tez sie moze kiedys obil ten projekt o uszy, ale pamietam ze kilka lat temu czytalem artykul w Nowinach Gliwickich o polaczeniu Gliwic i miast osciennych czyms w stylu kolejki podmiejskiej lub jak kto woli czegos na wzor metro (nadziemnym). Tak mi sie to akurat teraz przypomnialo. Juz wowczas czytajac ten artykul smialem sie sam do siebie, szkoda ze nie mam gdzies zachowanego tego numeru.
_________________
LEPIEJ WIDOCZNY - WIDOCZNIE LEPSZY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafus



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najgorszy autobus jakim kiedykolwiek jezdziłem i juz nie bede jezdził to 120 i nowa krótka 870 do katowic!!! nie ma gorszych zero okien a zauwazylem ze teraz jest jeszcze inna 120 ktora ma tylko jedno okno z tyłu i pseudo klimatyzacje ktora działa chyba tylko u kierowcy Applause powinien jezdzic normalny długi autobus to sam z checia bym nim jezdził...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowa krótka 870 ? a kiedy takowa jeżdzi? Może chodzi Ci o weekendy, w tygodniu na szczęście takie nie jeźdzą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeździł ktoś z was 710 o 7.10 ramo z ułanów? To jest dopiero survival, jeźżdzisz z tłumem bo nei am się czego złapac taki tłok, a poza tym duszno gorąco i takie tam. Je się niestety tym tłukę tak od września do budy, ale jusz się z leksza przyzwyczaiłem. uegh najgorzej było w ten piątek tłum się pchał na mnie normalnie oddychać nie szło a ja przyklejony do drzwi musiałem dojechać cały i zdrowy do Gliwic...byłbym normalnie wdzięczny jakby dwie linie przez ten przystanek zrobili, które przejeżdżałyby przez ulicę Toszecką w Gliwicach, choć to złudne nadzieje.


Pozdroo...BLESS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo trzeba, Panie i Panowie, dojeżdżać rowerem Smile

PS. Wiem, wiem - do Katowic trochę za daleko. Ale do Gliwic na przykład nie ma problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggae dance napisał:
A jeździł ktoś z was 710 o 7.10 ramo z ułanów? To jest dopiero survival, jeźżdzisz z tłumem bo nei am się czego złapac taki tłok, a poza tym duszno gorąco i takie tam. Je się niestety tym tłukę tak od września do budy, ale jusz się z leksza przyzwyczaiłem. uegh najgorzej było w ten piątek tłum się pchał na mnie normalnie oddychać nie szło a ja przyklejony do drzwi musiałem dojechać cały i zdrowy do Gliwic...byłbym normalnie wdzięczny jakby dwie linie przez ten przystanek zrobili, które przejeżdżałyby przez ulicę Toszecką w Gliwicach, choć to złudne nadzieje.


Pozdroo...BLESS

Na szczęście ja wsiadam na Szpitalnej Smile ale i tak nigdy nie jade 710 bo za dużo ludzi już jest:) wole poczekać 5 minut i jechać prawie pustym 648(który po dojechaniu na WPII jest peeełniutki Smile ale przynajmniej nie trzeba sie niczego trzymać i cieplutko jest Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeBoucher napisał:

PS. Wiem, wiem - do Katowic trochę za daleko. Ale do Gliwic na przykład nie ma problemu.


A ja żałuję,że tania linia autobusowa jeździ do Katowic tak rzadko,bo teraz znowu muszę kwitnąć na przystankach i czatować na jakieś konkretne połączenie do Gliwic,żeby nie spóźnić się na pociąg,tudzież nie czekać na niego jak wariatka przeszło pół godziny Brick wall Jazda autobusami jak jazda, najbardziej mierzi mnie właśnie to czekanie i kwitnięcie,bo często gęsto autobusy się spóźniają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MRUCZanka napisał:
A ja żałuję,że tania linia autobusowa jeździ do Katowic tak rzadko,bo teraz znowu muszę kwitnąć na przystankach i czatować na jakieś konkretne połączenie do Gliwic,żeby nie spóźnić się na pociąg,tudzież nie czekać na niego jak wariatka przeszło pół godziny Brick wall Jazda autobusami jak jazda, najbardziej mierzi mnie właśnie to czekanie i kwitnięcie,bo często gęsto autobusy się spóźniają...

Proponuję Anko zaopatrzyć się w komóreczkę co ma dużo gier i giercować sobie. A może jakieś kółko i krzyżyk na wiacie rozpisać lub na rozkładzie? Bądz co bądz wszystko lepsze od kwitnięcia.
pzdr
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cvaniaceq



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 127
Skąd: swiat i okolice

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 4:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze to smiesznie zabrzmi ale powiem wam ze nast razem jak bede mial mozliwosc wizyty w naszym miescie to nie daruje sobie tych wrazen i przejade sie busem chocby nie wiem co Wink Poczuje hardcore !! Very Happy
_________________
LEPIEJ WIDOCZNY - WIDOCZNIE LEPSZY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafus



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sa krótkie 870 i niestety czesto zdarza sie ze puszczaja taki autobus w godzinach szczytu ....wiem co mowie bo bylem zmuszony niekiedy takim wracac i mowie wam ze to tragedia..kiedys taka dziewczyna ze scisku i duchoty zemdlała...ale na szczescie nie upadła na ziemie..bylo za duzo ludzi...stała prosta jak swieca;] Thumbsup Ale ostatnio jechałem do katowic tym pks z knurowa z 3,6zł i dosyc szybko dojechał...pozdrawiam kierowce;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:

Proponuję Anko zaopatrzyć się w komóreczkę co ma dużo gier i giercować sobie. A może jakieś kółko i krzyżyk na wiacie rozpisać lub na rozkładzie? Bądz co bądz wszystko lepsze od kwitnięcia.
pzdr


Niestety, nie mogę grać na komóreczce,bo nie mogę ściągać rękawiczek, zresztą już te temperatury są dla mnie zabójcze. A chyba sam przyznasz, że granie w gry na komórce w rękawiczkach jest mało rajcujące Smile

Pozdrawiam ciepło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka