Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak bardzo lubisz futerka ze zwierzątek
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 4:28 pm    Temat postu: Jak bardzo lubisz futerka ze zwierzątek Odpowiedz z cytatem

znalezione w necie- czy kiedy kolwiek zastanawialiście się nad tym co nosicie na sobie- zaznaczam że nie jestem żadnym ekologiem ani obrońcą praw zwierząt ale oglądając ten film poprostu szczęka opada.
ZAZNACZAM ŻE W FILMIE ZAWARTE SĄ SCENY DRASTYCZNE Sad

http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/portugues.php

Oglądajcie do końca ale poprostu życze tym ludziom żeby ich spotkało to samo Violent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałam już kiedyś ten film... powiem szczerze łzy cisną się same, moim zdaniem Ci "podludzie" są psychiczni :/ Jak można katować zwierzęta chore jeszcze raz chore one czują tak samo jak my, nie wyobrażam sobie żeby ktoś obdzierał mnie ze skóry! Jeszcze te katowanie ich bawi... Widziałam już wiele i powiem że zawsze chciałam w przyszłości przyłączyć się do jakiejś organizacji przeciw noszeniu futer... Po co to komu? To jest takie nieludzkie, nie zdajemy sobie sprawy jak te zwierzęta cierpią, przecież to jest katowanie, jestem jak najbardziej za tym aby wszędzie było to zabronione, i surowo karalne... Dlaczego w mediach modelki nadal w nich chodzą... Zero rozumu, nosić zwłoki na sobie ... Nigdy futra bym nie ubrała i nie ubiorę , ludzie najwidoczniej chcą powrócić do epoki kamienia łupanego jak to "niby ludzie" dla osłonienia się przed zimnem, robili sobie ze zwierząt ubrania!

http://www.nrk.no/img/212902.jpeg

A OTO TWOJA RESZTA !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
demona



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Knurów-Gliwice-Katowice

PostWysłany: Pią Mar 02, 2007 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

futerką mówie TAK ale jak są szcztuczne , niegdy w zyciu bym nie ubral fotra ze zwierzecia Sad to jest chore wedlug mnie. !! ehh.. szkoda gadac... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
pozdrawiam
_________________
czy istnieje prawdziwa, idealna miłość? a może to tylko chemia i mija bezpowrotnie po kilku latach? naukowcy twierdzą że nie może trwać dłużej niż 3 lata... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

demona napisał:
futerką mówie TAK ale jak są szcztuczne , niegdy w zyciu bym nie ubral fotra ze zwierzecia Sad to jest chore wedlug mnie. !! ehh.. szkoda gadac... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
pozdrawiam


A zastanawiałeś się kiedyś co będzie z takim sztucznym futerkiem jak już Ci się znudzi? zakładam że je wyrzucisz i potem będzie leżało przez wieki na wysypisku zanim sie nie rozłoży w ten sposób zaśmiecamy nasza planetę.



Pozdrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Juta669



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 76
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Acid man co ile lat kupujesz kurtkę? Co robisz ze starą? Wyrzucasz? Ona też rozkłada się całymi latami...
_________________
Wszystko na co mam ochotę jest nielegalne, nieetyczne albo tuczące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 1:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłem kurtkę 3 lata temu i szczerze to mało jej używam, od 6 lat śmigam w jednym polarze ale jakby mnie było stać to bym kupił sobie skórzaną kurtkę i nie chodzi tu o to czy jest mi obojętny los futrzaków. Uważam że naturalne materiały są lepsze od syntetycznych, a jak uważacie że to jest okrutne traktowanie zwierząt to przestańcie jeść mięso, kiełbasy, pasztety itp , zostańcie wegetarianami przecież taka świnia czy ciele które idą na rzeź też mają uczucia i też odczuwają ból.



Pozdrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
demona



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Knurów-Gliwice-Katowice

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acidman666 z tematu futerek zeszles na temat kiełbasy czy pasztetu , ja rozumie o co ci chodzi .. idzie rozne tematy rozwinac na temat zwierzat. zostanmy jednak przy futrach. ja dalej dostaje przy sztucznych i tyle. Nie zmienie swojego zdania Not talking Not talking
_________________
czy istnieje prawdziwa, idealna miłość? a może to tylko chemia i mija bezpowrotnie po kilku latach? naukowcy twierdzą że nie może trwać dłużej niż 3 lata... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acidman666 a jak Twoim zdaniem reaguje wiekszość ludzi na tego rodzaju filmik? Przecież nie zmusisz nikogo do poparcia tego, jedzenie mięsa jest potrzebą "naturalną" człowieka, bez której niektórzy nie potrafią żyć, też nie jestem szczerze za mięsem.. ale takiemu dorosłemu mężczyźnie weś nie daj mięsa Razz . Myślę że dało by się żyć bez tego, ale wątpie żeby ludzie przestali je jeść.. no a bez futer zdecydowanie można żyć ..Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białko zawarte w mięsie jest bardzo potrzebne organizmowi i niczym innym się go nie zastąpi Smile a ja futra nia miałem, nie mam i mieć nie będę Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Juta669



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 76
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzenie mięsa przez człowieka nie ma nic wspólnego z natura... Jeśli uważasz inaczej to użyj swoich kłów i pazurów i rozszarp jakąś krówkę na pastwisku...
Idealnym źródłem białka jest soja, jest przy okazji dużo zdrowsza od mięsa, nie zawiera tłuszczu, wiec łatwiej utrzymać linie Razz
Skórzane rzeczy mogę ew. zaakceptować jako produkt uboczny mięsożerstwa większości społeczeństwa (skoro i tak je produkują, lepiej niech będzie wykorzystana)
Jeśli zaś chodzi o znecanie się nad zwierzętami (bądz kimś innym słabszym od agresora) to uważam że najodpowiedniejszym byłoby zastosowanie kodeksu Hamurabiego Smile
_________________
Wszystko na co mam ochotę jest nielegalne, nieetyczne albo tuczące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juta669 napisał:
Jedzenie mięsa przez człowieka nie ma nic wspólnego z natura... Jeśli uważasz inaczej to użyj swoich kłów i pazurów i rozszarp jakąś krówkę na pastwisku...
Idealnym źródłem białka jest soja, jest przy okazji dużo zdrowsza od mięsa, nie zawiera tłuszczu, wiec łatwiej utrzymać linie Razz
Skórzane rzeczy mogę ew. zaakceptować jako produkt uboczny mięsożerstwa większości społeczeństwa (skoro i tak je produkują, lepiej niech będzie wykorzystana)
Jeśli zaś chodzi o znecanie się nad zwierzętami (bądz kimś innym słabszym od agresora) to uważam że najodpowiedniejszym byłoby zastosowanie kodeksu Hamurabiego Smile


Z tego co napisałaś na 99% jestem przekonany że jesteś wegetarianką i aktywistką zielonych...

poza tym nie mam siły żeby tłumaczyć Ci coś więcej...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 1:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juta669 to była odpowiedź do mnie? Bo jeżeli tak, to zwróć uwagę że naturalną mam zaznaczoną w cudzysłowiu, a to chyba o czymś świadczy nieprawdaż?Wink

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

soja... najohydniejsze paskudztwo świata, że wspomnę o "schaboszczakach" sojowych czy sojowej "czekoladzie". Ja miałam na sobie raz w życiu futro "żywe", nie sztuczne.Powiem wam jedno - różnica niesamowita... i było mi w nim cudownie (nie że wyglądałam,ale się czułam Mr. Green ) Nie żebym od razu była za katowaniem zwierząt, bo bardzo je kocham, ale rzeczywiście - jeśli jest to jakiś produkt uboczny z kiełbasy, to myślę, że jest to do zaakceptowania. Wszelką agresję i rozbój na zwierzakach potępiam Speak to the hand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patka pytasz się jak moim zdaniem ludzie reagują na takie filmiki, mi się wydaje, że są poruszeni, wzruszeni, obrzydzeni a zarazem ciekawi bo gdyby nie byli to ten filmik nie wylądowałby na tym forum i nie byłoby tej dyskusji.
Co do jedzenia mięsa jestem gorącym zwolennikiem i nikt mi nie wciśnie że soja zastąpi wszystko Shame on you .
Co do noszenia futer to raczej bym nie założył takowego, bo moim zdaniem idiotycznie sie w czymś takim wygląda (przynajmniej faceci) no chyba, że jest to eskimos Smile ,a sztuczne futro to już żenada totalna kojarzy mi się z zatęchłą komuną.
Ale moja mama ma futrzaną czapkę, i ma ją od jakichś 10 lat czapka ta wygląda w dalszym ciągu świetnie czy możecie to powiedzieć o jakiejś waszej czapce (z tworzyw sztucznych czy chociażby z bawełny) tak wiekowej? wątpię.

Juta669 powiedziała
Cytat:
Jedzenie mięsa przez człowieka nie ma nic wspólnego z natura... Jeśli uważasz inaczej to użyj swoich kłów i pazurów i rozszarp jakąś krówkę na pastwisku...

Przepraszam czy w takim razie uważasz że ludzie pierwotni polując na mamuty używali tylko swoich kłów i pazurów czy raczej dzid i kamieni a w dalszym rozwoju techniki łowieckiej łuków, sieci, strzelb, wnyków ? Bo ja odnoszę wrażenie że chyba tak było. A odkąd ludzie zaczęli zakładać osady uprawiać ziemie, to zaczęli też hodować zwierzęta (i z nich pozyskiwali mięso) żeby już nie musieć ganiać z dzidami. Wnioskując z tego jedzenie mięsa przez ludzi jest w 100% naturalne .

Na koniec wracając do filmiku to czy wydaje się wam że wszędzie jest tak, że zwierzęta są odzierane ze skóry żywcem ? Nie wiem może nie zauważyliście ale większość tych drastycznych scen dzieje się gdzieś w azji, na jakimś obskórnym targowisku. Jak dla mnie to taki proceder nie ma za dużo wspólnego z profesjonalna produkcją futer.



Pozdrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juta669 napisał:

Idealnym źródłem białka jest soja, jest przy okazji dużo zdrowsza od mięsa, nie zawiera tłuszczu, wiec łatwiej utrzymać linie Razz

Jakby soja była idealna jak to mówisz to zawierałaby wszystkie potrzebne białka, a zapewniam Cię, że tak nie jest Smile niektórych białek zawartych w mięsie nie znajdziesz w soji Smile Pozdrawiam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka