Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dyskoteki w Knurowie - jedna wielka klapa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariusz



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 67
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejsca na imprezy sa... i mysle ze ktos, kto chcialby zajac sie organizacja imprez niemiałby problemow na znalezienie jakiegos sponsora (w zamian za reklame) - np. na oplacenie sali, dj/zespolu czy nagrod i po uwzglednieniu "wesjciowek" organizator by na tym zapewne niezle zarobil... mialem okazje przez pewnien czas koordynowac/organizowac imprezy w Gliwicach (non-profit) i wiem ze przy odpowiedniej reklamie chetni zawsze sie znajda... na impreze kazdego typu... w tym momencie dziwi mnie biernosc osob ktore posiadaja odpowiednie do tego obiekty a nie wykorzystuja w pelni ich mozliwosci...

efekt? wystarczy jechac porannymi autobusami z Gliwic (4:30) - przede wszystkim w soboty i niedziele... autobusy nabite jak w poludnie - mlodziez wraca z Gwara, Spirali, Konrabasu, Hemi, Freewaya, Voodoo i mnustwa innych gliwickich klubow... tam zostawia swoja kase a mogla by ja zostawiac w Knurowie;)

z drugiej strony nie dziwie sie ze chetnych do organizowania brak... pewien znajomy zajmowal sie tym w Knurowie... ale zrezygnowal... bo dzialy sie "rozne rzeczy podczas imprez..." mysle jednak ze majac odpowiedni plan i checi dałoby sie rozwinac "Knurowska Rozrywke"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że by się dało, dla chcącego nic trudnego Wink Prawda jest taka gdyby zrobili w Knw coś w stylu Gwarka Czy DNA w Rybniku to z Gliwic i innych miejsców do nas by przyjeżdżali Smile. Ludzi jednak wkurza to, że Knurów jest małym miastem i gdzie by się nie pojawili tam znajomi.. a dużo osób jeździ po to by poznawać kogoś nowego;). Hmm ogólnie jestem zdania że w Knurowie nie ma żadnej porządnej, i miło by było gdyby władze Wyższe coś z tym zrobiły. To nie przyjemne tułać się autobusami z rana do domu.. fajnie by było gdyby ktoś się zaczął zastanawiać nad tym poważniej, małe miasto ale skoro nam TESCO budują to może wybudują także coś w stylu Gwarka hehe marzenia się spełniają Razz

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko jak maja tam wpuszczac towarzystwo takie jak kiedys w Powerze to ja dziekuje. ok 2 na kazdej imprezie zaczynala sie tradycyjnie gala boksu zawodowego... co do bravo to sa 2 wersje. jedna ze dach sie walil a druga ze poprostu juz na tym nie zarabiali bo chodzilo same gimnazjum. a taka mlodziez wiadomo. przychodzi do klubu i placi tylko za wstep. sprawa alkoholu zalatwiana jest pod sklepem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację, to na to wychodzi ze musieliby wtedy podwyższyć za wstęp, bo w sobotę w Gwarku gdzie jest wstęp za 20 zł już dzieciarni nie ma;) gdyby u nas tak było każdy by narzekał i nikt by nie szedł. U nas w Knurowie przeważa młodzież i to oni chcą się bawić. Bójki jak to bójki wszędzie się zdarzają, nic na to nie poradzimy, od tego są ludzie, przecież nie możemy sobie odmawiać przyjemności skuli paru "incydentów" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi nie chodzi o dzieciarnie a bardziej o koksow szukajacych rozrywki. rozumiem ze incydent moze sie zdarzyc ale tam bylo to tradycja i norma.

co do wysokiej ceny za wjazd? hmmm daloby to tylko efekt ze klub stalby pusty. mi bardziej chodzi o porzadna ochrone ktora wprowadza wysokie standardy. pamietam stara ochrone z piramidy. bylo ich bardzo duzo i nigdy nie bylo problemow. z piwem nie mozna bylo wejsc na parkiet ani z papierosem. a jak ktos robil rozrobe to mial zakaz wstepu poprostu. krotka pilka. niestety ponoc i tam sie wiele zmienilo. w gwarku tez ponoc gorzej sie zrobilo niz kiedys. ale jak ktos chce isc i pobawic sie w kulturalnym towarzystwie jeszcze raz polecam Spiz. nie widzialem zeby sie ktokolwiek na kogos krzywo spojzal przez cala impreze. czwartki wymiataja- zlote przeboje rzadza!!! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do Spizu wybieram sie od jakiegos czasu, ale nie umiem sie zebrac Wink troche ta odleglosc zniecheca... ale same pozytywne opinie na temat klubiku slyszalem tak ze trzeba to sprawdzic w koncu Very Happy
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie wybieram się w czwartek na złote przeboje Very Happy mam nadzieję, że będzie bardzo fajnie Smile w sumie będzie sporo osób z mojego kierunku ze studiów Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ascet



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 185
Skąd: gszforum.pl techno.pl/forum

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w czwartek zapraszma do powera na siasie... ... grał an niejednym festiwalu muzyki elekronicznej Wink poczynajac od mayday, przez soundtropolis po creamfields
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm a gdzie dokładnie znajduje sie Spiż:>? bo powiem Wam szczerze że nie oreintuję się wcale Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do powera? hmmm dzieki ale nie skorzystam. wole Spiz Wink. jesli chodzi o to gdzie on sie znajduje to hmmm...

wystarczy isc sokolska (to rownolegla do stawowej- tam stoi biurowiec stalexportu- nie mozna nie zauwazyc) caly czas prosto do malego ronda. tam odbic w prawo. z ronda o ile mnie pamiec nie myli widac juz logo klubu. klub oczywiscie nie tylko dla studentow ale jak najbardziej dla pelnoletnich Wink.

Lukasz a co studiujesz i gdzie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pełnoletnich czy od 20 lat :> ? A ja studiuję na wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki na Politechnice Śl. Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee to nie moje rejony Smile ja z UŚia jestem. z tego co mi qmpel gadal to od 18 chyba wpuszczaja. bylem raz i sie zakochalem Smile a myslalem ze sie bede nudzil przy zlotych przebojach a nie pamietam kiedy sie tak dobrze bawilem Smile polecam- % + stare hiciory-> to jest to Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 67
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec witam wszystkich "polibudowych"Wink i nie tylko;)

Zibo nie wiem czy Ty wiesz kim ja jestem;) - Mariusz z OiZtu;) spotkalismy sie ostatnio w Gwareczku na Integrazione;)

powracajac do tematu... nawet nie mowilem o budowaniu czegos nowego tylko o wykorzystaniu obecnych obiektow

Patko... masz racje Knurow nie jest duzy...ale czy np Krzyzanowice sa duze? a miesci sie w nich Magic - jedna z najwiekszych dyskotek w polsce:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie Mario więc niech budują a nie gadają, nawet moge im w tym pomóc hehe a tak na poważnie gdybyśmy mieli takie cacko wkońcu przestali by gadać że w Knw rozrywki nie ma .. Ja żeby się pobawić muszę koniecznie gdzieś pojechać, choć nie marudze bo jak chce to w Knurowie też fajne bibki sie zrobi ale to jak już to na domówkach hehe =) Po barach można się szwędać ale i tak to wszystko jest takie niemrawe heh.. ciekawe co by na to powiedział Pan Rams, gdybyśmy mu powiedzieli o tym pomyśle hmmm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe Mariusz poznalem po avku Very Happy


a co do tematu, nawet w Gliwicach jest sporo takich mniejszych klubikow, maly parkiecik jakies loze itp, liczy sie klimacik, nie zawsze duze znaczy fajne Wink od czegos takiego mogli by zaczac i u nas Wink
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka