Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aleja Lecha Kaczyńskiego i ulica 10 kwietnia w Knurowie?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 12:11 pm    Temat postu: Aleja Lecha Kaczyńskiego i ulica 10 kwietnia w Knurowie? Odpowiedz z cytatem

Przeczytalem wlasnie w Przegladzie, ze na sesji niejaki radny Pawel Kaminski wyszedl z taka inicjatywa, zeby ulice 26 stycznia przemienic na 10 kwietnia, a Aleje Lipowa na Aleje Lecha Kaczynskiego. Czy wam sie ludzie juz w glowach poprzewracalo? Nie wiem jaki radny ma w tym interes, ale to bardzo zly pomysl. Boje sie, ze niebawem ktos wyjdzie z inicjatywa zeby nadac szkole nr 9 imie Edgara Gosiewskiego, albo zrobic z niej szkole im. katastrofy katynskiej Brick wall Mamy jeszcze rondo bez nazwy przy autostradzie... a pod budowe kolejnego moze sprowadzmy odlamek topolewa, coby go zakopac wraz z kamieniem wegielnym ku chwale ojczyzny! Brick wall
Niesmaczne to wszystko
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sopot - park im. Lecha Kaczyńskiego
Bydgoszcz - nowy most im. Lecha Kaczyńskigo
Warszawa - Stadion Narodowy im. Lecha Kaczyńskigo <?>
Kielce - ławka na której siedzi prezydent wraz z małżonką

to tylko niektóre miasta które w taki sposób chcą upamiętnić ofiary tej katastrofy.... dlaczego nie Knurów ?
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nazwanie im ŚP Prezydenta nazywają ludzie upamiętnieniem smoleńskiej katastrofy, przecież nie leciał sam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panu radnemu proponuję zimną głowę i zastanowić się co takiego zrobił Kaczyński dla Polski i dla... Knurowa.

Proponuję jeszcze ulicę im. Kuronia, Religii, Skolimowskiej, Machulskiego... a w przyszłości ulica im. Ramsa, Giertycha, Lisa, Bachledy-Curuś, Dody, Majdana, Wojewódzkiego itp.

Pewnie ta inicjatywa przejdzie. Kiedyś taka była i mamy rondo JANA PAWŁA II. Nic do tego nie mam, ale akurat rondo powinno być "imienia" JP II, a tak wygląda na to, jakby nasza droga była własnością zmarłego duchownego...
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie czuję potrzeby przebywania na ulicy Pana Lecha Kaczyńskiego. Nie był on moim prezydentem, nie głosowałam na niego, nie byłam zwolenniczką jego rządów. Proponuję radnym zapytania mieszkańców co sądzą na ten temat a nie kierowanie się pomysłem jednego karierowicza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że to nie przejdzie.. Porażka jak dla mnie. Nie utożsamiam się z tym prezydentem. już prędzej wołałbym Al. K. Bochenek - ona akurat ma duży wkład w rozwój regionu. Chociaż uważam, że temat jest zbyt świeży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monty



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 90

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł b.zły i nieprzemyślany zupełnie. Pomijając, że taka zmiana znów podzieliłaby ludzi, to są to przecież duże KOSZTY- nie sądzę, by budżet miejski pękał w szwach (pan radny raczej projektu z własnej kieszeni nie pokryje), poza tym Aleja Lipowa to naprawdę ładna nazwa, więc PO CO?? Znowu coś na pokaz, zamiast pracy i konkretnych rozwiązań, by w Knurowie żyło się lepiej....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znając życie to ten pomysł przejdzie Brick wall
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już lepszym pomysłem było by zmienienie wszystkich ulic w Knurowie na nazwy od zamordowanych oficerów Wojska Polskiego Drugiej Rzeczypospolitej Polskiej, każda ulica - jeden zamordowany.
Bo tutaj nie ma wątpliwości co Oni zrobili dla Ojczyzny, zapłacili świadomie i na ochotnika najwyższą cenę.

Jeśli temat rzeczywiscie wyjdzie na wokandę to proponuję zrobić takie straszne świństwo, bestialstwo i jak tylko jeszcze kto nie wymyśli nazwać listy osób przeciwnych takiej zmianie.
mamy tu na forum jakąś grupę od takich działań, może się wykażą i coś zorganizują.
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@golarz_Filip - chyba z pomysłem części Tupolewa natchnęła Cię zakonnica, która ofiarowała część samolotu jako wotum na Jasną Górę. A teraz śledczy się zastanawiają skąd ona tą część wytrzasnęła, skoro jest prowadzone śledztwo i badanie każdej śrubki wraku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eth



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 173

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje zmienić godło polskie z Orła na Kaczkę

Prezydent kompletnie nic dla Polski nie zrobił a wychwalany jak mało kto. Boję się tylko że On zostanie szybciej wyświęcony niż Jan Paweł II
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niuniek



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 95

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 9:05 pm    Temat postu: Re: Aleja Lecha Kaczyńskiego i ulica 10 kwietnia w Knurowie? Odpowiedz z cytatem

Miałem do Pawła Kamińskiego wielki szacunek. Pomimo, że jest z PISuarów, których większością gardzę uważałem go za tego z tych nazwijmy "normalnych". Szanowałem wiele jego działań. Ale tym idiotycznym pomysłem mnie zawiódł i utwierdził w przekonaniu, że jednak PIS = OSZOŁOM

Brick wall Brick wall Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Gliwicach też takie psychole są?
Bo zaraz się okaże że w Gliwicach nie ma Politechniki Śląskiej tylko jest Politechnika Lecha Kaczyńskiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy krol musi miec swoja ulice a papierz rondo ! Thumbsup
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A niedoszły król Polski - np. Jezus co powinien mieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka