Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Laserowa Korekcja Wzroku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle że mnie denerwują jakiekolwiek okulary lub czapki ;p
Spytaj się tych koleżanek ile kropli do oczu zużywają nawet jeśli akurat nie mają założonych soczewek i jak długo mogą nosić soczewki zanim je oczy rozbolą. Soczewki mają jedną zasadniczą zaletę - wygoda. I tu by się kończyły zalety.

Postęp zawsze był i będzie i wszystko będzie coraz lepsze, tylko kiedy sie doczekamy takich zabiegów żeby ryzyko było minimalne a skutki trwałe.
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damian87pl napisał:
Spytaj się tych koleżanek ile kropli do oczu zużywają nawet jeśli akurat nie mają założonych soczewek i jak długo mogą nosić soczewki zanim je oczy rozbolą.


Nie używam kropli, spędzam po 8 godzin dziennie przed monitorem, soczewki zakładam po wstaniu z łóżka, ściągam jak idę spać. Nic mnie nie boli, może jakiś dziwny jestem? Razz
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i tak, bo wszyscy których znam muszą cierpiec na suchoty oczu z powodu soczewek.
Szkoda że na forum nie ma żadnego eksperta np lekarza lub sprzedawcy, bo tak to mamy tylko opinię przeciwko opini.
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faia



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 138
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuje jednorazowe soczewki - raz na jakiś czas i niestety suchość jest odczuwalna po dłuższym czasie.
Okulary mają swój urok - wygląda się bardziej inteligentnie Wink
_________________
http://www.scgama.pl/ - polecam kierowcom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adalbert.



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 141

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradźcie do którego okulisty w Knurowie lub okolicy warto się wybrać w celu dokładnego zbadania wzroku. Na badaniach wstępnych do pracy lekarz zasugerował taką wizytę w celu doboru okularów do pracy przy komputerze. Iść do prywatnego czy na kasę chorych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wole jak ktos nosi okulary bo - Gesty, jakie wykonujemy przy zakładaniu czy zdejmowaniu okularów, mogą zdemaskować, kim jesteś i jakie masz zamiary.

Musisz pamiętać, że za pomocą tzw. komunikacji niewerbalnej, czyli właśnie gestykulacji i charakterystycznych ruchów, sposobu trzymania różnych przedmiotów, przekazujesz aż 55 proc. informacji! Słowa niosą zaledwie 7 proc., a 38 proc. zawartych jest w intonacji.

Trzymanie oprawki przy ustach lub wkładanie końcówki do ust - to relikt z okresu niemowlęcego (ssanie piersi matki). Świadczy o braku zaufania do siebie, ma pomóc w koncentracji lub podjęciu decyzji.

Zsuwanie okularów na nos - lubisz udzielać rad, pouczać. Jeśli tak robi twój rozmówca, to znaczy, że przygotowuje się do udzielenia ci reprymendy. I lepiej nie przerywać mu do czasu, aż okulary ponownie znajdą się na swoim miejscu.

Częste zdejmowanie i nakładanie okularów - nerwowość, brak zdecydowania, rozchwianie nastroju, nawet skłonność do depresji. Jeśli tak robi twój rozmówca, znaczy, że jest tuż przed podjęciem ważnej decyzji.

Zdejmowanie okularów obiema rekami i trzymanie ich - nieśmiałość, trudności w kontaktach międzyludzkich. Jeśli ktoś tak robi w trakcie rozmowy, może to oznaczać, że dał się zwabić w pułapkę lub znalazł się w kłopotliwej sytuacji.

Demonstracyjne przecieranie okularów - dość lekceważący stosunek do otoczenia, przekonanie o własnej nieomylności. W rozmowie może to oznaczać ignorowanie rozmówcy, np. tylko dlatego, że ma odmienne zdanie.

Nieoczekiwane zdjęcie i złożenie okularów - przerost ambicji, skłonność do ryzyka. W rozmowie oznacza, że ma się dość towarzystwa. To sygnał, że należy jak najszybciej zakończyć spotkanie.
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko niby prawda, lecz takie niewerbalne gesty średnio się sprawdzają w rzeczywistości. Człowiek nie robot i nie zawsze nie każdy robi to samo gdy jest zakłopotany. Gest to tylko wskazówka a nie twardy dowód.

Okulista. Chyba zawsze prywatny jest lepszy (jakikolwiek lekarz) na kasę.
Lecz ja tylko odradzę wizytę w przychodni Górniczej u takiej starej babci.
Już dawno powinna iśc na emeryturę bo sama nie wie co plecie.
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walusss



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 383
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zarejestrowałem się na badanie kwalifikujące w Katowicach (klinika Gierkowej) Czekam z niecierpliwością na to badanie po, którym stwierdzą czy sie nadaję do zabiegu... Boje się ale cóż, jeśli wzrok z roku na rok mi się pogarsza... jak będę po to opisze wszystko dokładnie Smile pzdr
_________________
"...jedni wyciągają ręce po pomoc, a przywódcy na ekranach wciąż ściskają sobie dłonie.
Kiedy ludzie się obudzą wreszcie i zobaczą, że dokoła nich cały świat płonie.... "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faia



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 138
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na chodzę do tego na Witosa.
_________________
http://www.scgama.pl/ - polecam kierowcom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może poradzicie dobrego okulistę. Zraziłam sie do dr Chacińskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o leczenie laserowe polecam klinikę w sosnowcu na placu medyków. Jeździmy tam z mamą co 2-3 miesiące. Mamie groziła operacja laserem, ale pani doktor, która z resztą jest rewelacyjna i super miła, stwierdziła, że spróbuje najpierw lekami i działa, choroba nie postępuje dalej, a nawet minimalnie się cofa Wink Także polecam spróbować tam. Aha ważne, jest to specjalista dla osób z cukrzycą ! Także wszystkim cukrzykom mającym problem z oczami bardzo polecam. Nie pamiętam tylko jak pani doktor się nazywa, ale jest wysoka szczupła, króciutkie czarne włosy i w okularkach.
I serio uprzejmość pierwsza klasa, aż byłam w szoku Smile
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artsik



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 111

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jak już jadę do okulisty to do Gierkowej, nie jest daleko a mają dobrych specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yousty



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 113
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak jest traz w katowicach na ceglanej?? bo kiedys to byla porazka. moze sie cos zmienilo jak wprowadzili zapisy na wizyty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmumiem że w Knurowie nie ma dobrych okulistów???? Chodzi mi po prostu o korektę okularami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walusss



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 383
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
Rozmumiem że w Knurowie nie ma dobrych okulistów???? Chodzi mi po prostu o korektę okularami.


przez całe życie chodziłem do Pani Zieleckiej, bardzo dobra specjalistka i doswiadczona. Przyjmuje na koksoremie ale trzeba sie zapisać bo na wizyte do Niej czeka sie kilka dni
_________________
"...jedni wyciągają ręce po pomoc, a przywódcy na ekranach wciąż ściskają sobie dłonie.
Kiedy ludzie się obudzą wreszcie i zobaczą, że dokoła nich cały świat płonie.... "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka