Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lakiernik samochodowy... gdzie i za ile?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beginek



Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 111

PostWysłany: Pon Paź 28, 2013 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczygłowice aktualne. Poleciliśmy koleżance, zrobiono super, bez gotówkowo w porozumieniu z ubezpieczalnią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
leju



Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 18
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 30, 2013 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Pana Bojanowskiego samochód miałem dwa razy. Za pierwszym razem byłem zadowolony. Niestety za drugim się rozczarowałem i samochodu już tam nie zostawię. U mnie głos na NIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 30, 2013 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze swojego woza jak rozbije oddaje do Auto Bumu na Niepodległości czy jak to tam leci. Facet co prawda tanio nie robi ale tam fuszery nie ma. Zawsze jestem zadowolony i nawet po latach rdza ani nic nie wychodzi, chyba, że znowu ja coś rozbije Wink
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Pią Lis 29, 2013 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś nowe propozycje dobrych lakierników w okolicy ?
dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Pią Lis 29, 2013 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warsztat w szczygłowicach koło wieżowców ogólnie można polecać. fakt, że tanio nie jest, ale zlecona robota (w moim przypadku blacharsko-lakiernicza, nie wiem jak inne dziedziny) zrobiona jest elegancko.


nie jestem pewny na 100% ale wydaje mi się, że przed oddaniem auta do warsztatu nie miałem plamy na siedzeniu i w baku miałem ~10 litrów więcej, a na liczniku ~100km mniej. ZAZNACZAM, ŻE NIE MAM PEWNOŚCI. ale patrzę na fotel i wskaźnik paliwa codziennie i jestem przekonany o swojej racji. to tyle z ewentualnych zastrzeżeń

kolejna lekcja, że oddając auto do mechanika najlepiej zrobić to w miarę możliwości z pustym bakiem, spisać licznik i dokładnie obejżeć go z zewnątrz i wewnątrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konri



Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 94

PostWysłany: Sob Lis 30, 2013 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym co przeczytałem zapewne nigdy nie oddam tam auta.Nawet jakby nie wiem jak cudownie wykonywali swoja robotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Sob Lis 30, 2013 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

auto postawiłem tam w poniedziałek, odbierałem w piątek (tak było uzgodnione). w międzyczasie w środę podszedłem tam żeby porobić zdjęcia tego co się pokazało po rozebraniu progu. brałem wtedy przy okazji kilka drobiazgów z auta i też jestem na 99% pewny, że plamy na fotelu nie było.

oddawałem auto, w baku było ok 65 litrów. kiedy je odebrałem i pojechałem pod swój blok, (może ze 300-400m) patrzę, a tu wskaźnik pokazuje minimalnie ponad 50l. kilometry też nie pasowały do tego co było w poniedziałek. 1 listopada tankowałem, wskaźnik pokazywał pełny bak. zrobiłem max 60km od cmentarza do cmentarza, sb nd auta nikt nie ruszał. na liczniku komputera miałem coś ponad 70km, więc od pełnego baku powinno ubyć ze 6 litrów.
więc jakim cudem w piątek wskaźnik pokazał dodatkowo ok10 litrów mniej?
do tego komputer pokładowy czyli przejechane w danym cyklu km, czas, prędkość i spalanie wykasowane.
nie wpadli jednak na to, żeby wyzerować ten licznik przy przebiegu. policzyłem sobie, że jest jakieś 100-120km więcej niż powinno być.


jeśli kiedykolwiek jeszcze podkusi mnie coś do oddania auta do tego warsztatu, oddawał będę z pustym bakiem, spisze przebieg i sporządzony będzie razem z właścicielem szczegółowy protokół odbioru auta przez warsztat.

aha, jeszcze jedno. nie wiem co oni z tym autem robili, ale całe tylne obcia przednich foteli były czyszczone jakims środkiem do skór. tylko tył, przednia część foteli nie ruszana.
po elementy nim pojechali i pobrudziło się czy jak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Nie Gru 01, 2013 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właśnie często w PL traktuje się pojazdy klientów .... żenada.
Są tacy mechanicy i ich uczniowie , którzy traktują auto klienta jak swoja własność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Nie Gru 01, 2013 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a oddajac im auto myslalem, ze dowody rejestracyjne potrzebne im w razie watpliwosci jak dane auto znalazlo sie na placu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 02, 2013 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oddałam w końcu do lakierowania w Bojkowie naprzeciw komisu samochodowego na samym początku ul. Rolników. 1 dzień i zrobione. Chyba nie drogo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 10, 2015 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś aktualizacje ? Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Nie Maj 10, 2015 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie czy na AC można wykonać poprawki lakiernicze? czy tylko szkody powstałe w wyniku kolizji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maniek



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 89
Skąd: Laboratorium

PostWysłany: Sob Sty 16, 2016 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Potrzebuje naprawic próg i drzwi wraz z lakierowaniem(Astra H). Kogo aktualnie polecacie? Think
_________________
"Każde zdarzenie jest nieuniknione - inaczej by się nie wydarzyło" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaca



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 18

PostWysłany: Nie Sty 15, 2017 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam warsztat lakierniczo - blacharski "U Bastka" w Żernicy. Do wglądu stronka w sieci. Miałem po kolizji do wyklepania błotnik i zderzak. Szukałem najpierw w Knurowie u miejscowych magików, ale terminy a przede wszystkim ceny wzięte chyba z kosmosu! Poszukałem więc po okolicy i w necie natknąłem się na stronkę internetową warsztatu w Żernicy. Zaryzykowałem..pierwsze wrażenie nieciekawe Smile normalny przydomowy warsztat, ale kij tam zapytam myślę sobie. Lakiernik miły, rzeczowy autko zostawiłem i po kilku dniach odebrałem w pełni usatysfakcjonowany Smile Efekt w pełni zadowalający a przede wszystkim w rozsądnej cenie szczególnie porównując ceny blacharzy z Knurowa. Jestem zadowolony i szczerze polecam !
_________________
pozdro - jaca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marsss75



Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 5:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaca napisał:
Polecam warsztat lakierniczo - blacharski "U Bastka" w Żernicy. Do wglądu stronka w sieci. Miałem po kolizji do wyklepania błotnik i zderzak. Szukałem najpierw w Knurowie u miejscowych magików, ale terminy a przede wszystkim ceny wzięte chyba z kosmosu! Poszukałem więc po okolicy i w necie natknąłem się na stronkę internetową warsztatu w Żernicy. Zaryzykowałem..pierwsze wrażenie nieciekawe Smile normalny przydomowy warsztat, ale kij tam zapytam myślę sobie. Lakiernik miły, rzeczowy autko zostawiłem i po kilku dniach odebrałem w pełni usatysfakcjonowany Smile Efekt w pełni zadowalający a przede wszystkim w rozsądnej cenie szczególnie porównując ceny blacharzy z Knurowa. Jestem zadowolony i szczerze polecam !


Witam.Ja również nie miałem przekonania do takich warsztatów ale wszystko się zmieniło gdy stuknąłem moją honda w sarne. Uszkodzilem zderzak reflektor i delikatnie maskę. Auto wystawiłem do poleconego warsztatu w Katowicach żeby oszacował koszt naprawy. Szacowania trwało trzy dni ale nie to było najgorsze. Pan wycenił robotę na 7000zl a dodał ze cena może wzrosnąć. Na szczęście inny znajomy polecił mi fachowca który teraz można powiedzieć sobie dorabia na wiosce niedaleko Pyskowic. I jak tam zjechałem no to zwątpiłłem bo to w sumie naprawdę garaz. Ale nie miałem za dużego wyboru i zostawilem auto w rękach pana Mariusza. Normalny magik który naprawdę kocha to co robi. Wszystkie plastyki czyli zderzak,reflektor zregenerować nie wiem jakim cudem e nie ma śladu po jego naprawach. Auto polakierowane super maseczkę powyciagał bez konieczności mmalowanie. Oddał autko umyte i pięknie naprawione a koszt naprawy niecałe 4000zl. Facet się nigdzie nie ogłasza a ludzie walą drzwiami i oknami. Ale bierze stłuczki bo nie ma warunków żeby coś naciągnąć. Dla zainteresowanych kontakt na pw
_________________
Cenię ludzi którzy nie mają nic do powiedzenia,a mimo to milczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka