Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dni Knurowa 2006
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@leon: W odpowiedzi na twojego posta zacytuję fragment z ustawy o zamówieniach publicznych:
Cytat:
Z zamówieniami publicznymi nie mamy do czynienia w wypadku:
(...)Zamówień i konkursów, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych
równowartości kwoty 6 000 euro (tak więc zlecanie usług, dostaw lub robót budowlanych, nawet finansowanych ze środków publicznych, nie wymaga stosowania zasad określonych w omawianej ustawie jeżeli ich wartość nie przekracza 6000 euro).(...)

Pełny text ustawy znajdziesz tutaj ------> http://www.ngo.pl/files/biblioteka.ngo.pl/public/serie/3w/zamowieniaPubliczne.pdf
Według aktulanego kursu euro 1€=4,0895 zł, przeliczając 6000€*4,0895zł otrzymujemy kwotę 24.537 zł. Zapewniam Cię, że w ciągu roku SDS Team nie zarabia nawet 10% tej sumy. Tak więc nasza działalność nie podlega pod zamówienia publiczne. Ponadto CK podpisuje umowę o dzieło nie z SDS Team a z osobą fizyczną w mojej skromnej osobie. Teraz już chyba wszystko jest jasne i klarowne.

@autosteyr: Poniekąd masz rację, ale z reguły na Dniach Knurowa jest spokój ponieważ "twardziele i zabijaki" jakoś tracą pewność siebie w tłumie z którego co 3 osobnik płci męskiej mógłby im skopać zadek.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Ps. Z dobrze poinformowanego źródła wiem, że właśnie z powodu deszczu i kompletnej klapy sobotniej imprezy będzie zorganizowana kolejna impreza 2 dniowa i ma być naprawdę full wypas (niestety nie mogę zdradzić więcej informacji).
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Xander za dobrą wiadomość. Zastanawiam się tylko skąd UM będzie miał na to dodatkową kasę i to na full wypas Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a we wrześniu Doda podobno =)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
swozniak



Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 22

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą fajna inicjatywa, ale jeśli chodzi o plakat to mogli się bardziej postarać =), był tragiczny, pierwszy rzucił mi się w oczy jak wysiadłem z autobusu, chyba że efekt był zamierzony. Ludzie z przeglądu mogliby składać swój tabloid li i tylko =)


pozdrawiam
_________________
Sebastian Woźniak
Projektowanie graficzne | teoretyk i praktyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zoom



Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 80

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 9:07 am    Temat postu: plakat Odpowiedz z cytatem

Gwoli ścisłości, bo rozsiewasz nieprawdziwe wieści (z lenistwa albo innego powodu nie zadając sobie trudu ich sprawdzenia), nie robili go ludzie z Przeglądu.

w reszcie jesteśmy zgodni... To niezupełnie udany produkt. Ton listopadowego pogrzebu kłóci się z atmosferą zapowiadanego święta... Smile
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swozniak



Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 22

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie zaszła pomyłka, z takiego powodu, że ten "produkt" bardzo przypomina naszą lokalną gazetkę. Swoją drogą mogliby sobie zatrudnić projektanta, gdyby tylko się zainteresowali to bym im u nas w bazie Śląskiej Sieci na Rzecz Wzornictwa wyszperał człowieka, który za małe pieniądze zaprojektowałby im layout. Widocznie, forma tabloidu rodem z Axela bardziej rajcuje antyestetyczne oczy naczelnych.
Co do plakatu, pokazywałem go ostatnio u mnie w pracy na wykładzie o identyfikacji wizualnej. Prowadzący, nie powiem kto, bo nie wypada, powiem tylko, że projektuje jedno z lepszych polskich wydawnictw o wzornictwie, projektowaniu i sztuce; powiedział "Myślałem, że takie "prawieprojektowanie" odeszło do lamusa gdzieś w latach 90" =) W każdym razie mieliśmy przykład, na którym można było pokazać wszystkie błedy projektowania, począwszy od kultury składu przez przygotowanie do druku i myślenie małoekonomiczne, a to ze względu na wybraną metodę druku.


PS. Kto to robił??
_________________
Sebastian Woźniak
Projektowanie graficzne | teoretyk i praktyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 11:03 am    Temat postu: plakat Odpowiedz z cytatem

Widzę , że bardzo ucierpiał zmysł estetyczny kolegów przedmówców. Miło przynajmniej , że rzuciła Wam się w oczy ta produkcja. Traktując jednak dość luźno krytyczne uwagi proponuję, żeby któryś z szanownych przedmówców zajął się zaprojektowaniem plakatu na inną okazję. Może nie koniecznie za kasę , ? nawet małą, ale za całkowite friko. Myślę że cena jest tutaj nie istotna, a i Wasze odczucia estetyczne będą spełnione.
Czekam więc na propozycje ? współpracy.
Pozdr
arco@poczta.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
swozniak



Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 22

PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z chęcią, ale ja z tego aktualnie żyję, a warunki nonprofit, dla organizatorów, których stać na to, żeby wynająć projektanta są śmieszne. Nie ma w budżecie przewidzianej kasy na wizerunek imprezy na mieście? jeśli nie ma, to następnym razem pomyślcie o tym, u nas również w instytucji miejskiej, do każdej imprezy nawet do zajęć z dziecmi przewidziana jest kasa na reklamę. To dźwignia marketingu. Jeśli będzie jakaś rozsądna oferta, to zrobię rozsądny plakat, co więcej załatwię wydruk w ludzkiej cenie, z b. dobrą jakością. mój mail: swozniak[at]zamekcieszyn.pl


pozdrawiam
_________________
Sebastian Woźniak
Projektowanie graficzne | teoretyk i praktyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 24, 2006 10:56 am    Temat postu: sorki Odpowiedz z cytatem

"sranie w banie" - Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 24, 2006 10:59 am    Temat postu: NEWSY Odpowiedz z cytatem

Aby dopełnić historii informacji - 2 i 3 wrzesnia 2006 bankowo, dwa dni świetnej zabawy . Organizatorem jest Centrum Kultury z Knurowa. Miejsce : oczywiście : plac 700 lecia ( os. WP I, WP II , kościół MB Częstochowskiej )
Wiele atrakcji , szczegóły na bieżąco .
Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
swozniak



Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 22

PostWysłany: Sob Cze 24, 2006 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takim podejsciem to faktycznie "sranie w banie" =)
_________________
Sebastian Woźniak
Projektowanie graficzne | teoretyk i praktyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaktus



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 131

PostWysłany: Sob Cze 24, 2006 8:25 pm    Temat postu: Re: NEWSY Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
Aby dopełnić historii informacji - 2 i 3 wrzesnia 2006 bankowo, dwa dni świetnej zabawy . Organizatorem jest Centrum Kultury z Knurowa. Miejsce : oczywiście : plac 700 lecia ( os. WP I, WP II , kościół MB Częstochowskiej )
Wiele atrakcji , szczegóły na bieżąco .
Pozdr


1. Skąd te tajne informacje (podaj źródło)?
2. Czy będą to dwa dni świetnej zabawy, to się okaże po tych dwóch dniach (tym bardziej, że nie wiadomo kto ją uświetni).

Kaktus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kaktus : Jeśli chodzi o źródło to podejżewam, że jest to ta sama osoba i w tym momencie mogę Cię zapewnić, że informacje są 100% prawdziwe i sprawdzone.
Widziałem wstępny plan imprezy i szykuje się naprawdę konkret zabawa (czyt. Jazda na Maxa).

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Ps. Jeśli macie jakieś sugestie lub pomysły dotyczące wrześniowej imprezy prześlijcie je na mojego maila lub gg a ja przekażę kompetentnej osobie z CK i jeśli pomysł będzie do zaakceptowania to się go zrealizuje.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałeś wstępny plan imprezy, ale jak rozumiem jak narazie nie możesz nam go podać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
leon



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 24

PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wave Nie, lukas, Xander nie widzial jeszcze planu imprezy wrzesniowej, bo On ja bedzie dopiero realizowal, jezeli zostanie zaakceptowana. Dawajcie pomysly, bo jak widac na 3 miesiace przed majaca sie odbyc impreza nasze Centrum K. nie ma konceptu! A ja zaloze sie, ze chodzi tylko i wylacznie o pokazanie naszych obecnych Wladz, jak to sie zegnaja z Mieszkancami, aby, moze za pare chwil, znowu sie z Nimi przywitac, co? Jak sa jakies konkretne dane o tym kulturalnym wydarzeniu, to bardzo prosze o podanie ich do wiadomosci. W sumie troche z moich podatkow na ten rodzaj rozrywki sie wydaje.. a i wczesniejsza reklama nie zaszkodzi.Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka