Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wandale na oku!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 9:16 am    Temat postu: Wandale na oku! Odpowiedz z cytatem

Wkrótce w Knurowie (kosztem 200 tys. zł) rozpocznie się budowa systemu monitoringu. Na początek zostanie zakupionych 5 kamer: 4 stancjonarne i 1 przenośna. Kamery stałe zostaną zainstalowane w miejscach uznanych za najbardziej zagrożone. Jakie będą to miejsca? - tym zadecyduje Policja i Straż Miejska. Kamera mobilna będzie używana przy okazji imprez masowych oraz w innych sytuacjach uzasadniających jej wykorzystywanie.

Źródło: Przegląd Lokalny

PS. A tak poza tym ze w knurowie niema zadnej webcam to mnie bardzo dziwi , a moze jest a ja o niej nic niewiem hmm !

Pozdrawiam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
gemis



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 274
Skąd: Knurów ul.Łokietka

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wspaniale:) , tylko żeby te kamery trafiły we WŁAŚCIWE miejsca.. tak wogule to jestem ciekaw gdzie trafią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to dawajcie:), które miejsca należałoby zmonitorować. Na początek moja lista:

1. centrum "Merkury"
2. okolice przystanku autobusowego "Foch" / targ
3. okolice pomnika Powstańców lub d. Domu Kultury
4. przystanek autobusowy w Szczygłowicach

lista rezerwowa:
5. ul. Niepodległości - centrum starego Knurowa

6. ... na razie zabrakło kamer Smile
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gemis



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 274
Skąd: Knurów ul.Łokietka

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Centrum "Merkury" - tam chyba by się najbardziej przydała.
2. Przystanek koło "Powera" - po weekendowych imprezach troche tam sie dzieje.
3. Przystanek w Szczygłowicach.
4. Foch

To chyba najpotrzebniejsze miejsca Smile


O może jeszcze nasz nowy knurowski park ( plac zabaw ) ?? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gemis napisał:

O może jeszcze nasz nowy knurowski park ( plac zabaw ) ?? Smile


tzw. plac 700 lecia ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co monitorować Plac 700lecia skoro nic się tam nie dzieje po za biegającymi pieskami.
Moim zdaniem powinien być monitorowany jeszcze park między ulicami szpitalną i Ułanów bo tam się dzieje bardzo dużo.
Co do kamery przenośnej to w istocie potrzeba jej zakupu jest uzasadniona i niejako narzucona przepisami prawa bo o ile mi wiadomo wyszedł przepis, że wszelkie interwencje z użyciem ŚPB (Środków Przymusu Bezpośredniego) przez funkcjonariuszy musi być rejestrowane.
Jeśli chodzi o stacjonarne kamery to mam nadzieję, że nasze miasto będzie monitorowane z należytą starannością i nie trzeba będzie już wydzwaniać z taką częstotliwością do dyżurnego SM.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
gemis napisał:

O może jeszcze nasz nowy knurowski park ( plac zabaw ) ?? Smile


tzw. plac 700 lecia ??


Gemisowi chodziło chyba o ten plac zabaw/park o którym mówił też Xander_cage bo faktem jest że dzieją sie tam różne rzeczy nie zawsze ciekawe i wesołe (wiem bo mieszkam w okolicy).

Xander_cage napisał:

Co do kamery przenośnej to w istocie potrzeba jej zakupu jest uzasadniona i niejako narzucona przepisami prawa bo o ile mi wiadomo wyszedł przepis, że wszelkie interwencje z użyciem ŚPB (Środków Przymusu Bezpośredniego) przez funkcjonariuszy musi być rejestrowane.


Czyli jak by to wyglądało ktoś z kamerą będzie biegał za ochroniarzami na imprezach typu urodziny miasta czy festyn rodzinny a ochroniarze będą czekali na kamerzyste zanim dotkną kolesia który kogoś pobił badź zachował się w sposób wymagający ich interwencji ?? Ja się na tym nie znam ale to troszkę dziwne mi się wydaje Think


Pozdrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acidman666 napisał:
tvardy napisał:
gemis napisał:

O może jeszcze nasz nowy knurowski park ( plac zabaw ) ?? Smile


tzw. plac 700 lecia ??


Gemisowi chodziło chyba o ten plac zabaw/park o którym mówił też Xander_cage bo faktem jest że dzieją sie tam różne rzeczy nie zawsze ciekawe i wesołe (wiem bo mieszkam w okolicy).



całkiem możliwe... nie znam wszystkich placów i parków w Knurowie...
bo jakoś nie jestem z centrum Smile
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,
Dobry (chyba zgłaszany nie raz wcześniej) pomysł, zwłaszcza że Knurów ładnym miastem jest ale dużo niegrzeczny ludzi Smile niszczy to co ładnego mamy. Zdziwiłem się nieco bo nie zauważyłem głosu dotyczącego wolności obywatelskiej a raczej jej ograniczeniu. Dawniej pełno ich było w związku z takimi pomysłami. Zatem jest to dobry znak czy zły znak - pytanie takie stawiam i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paulinkaa:]]



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja poproszę żeby jedną kamerke przyczepić do mnie Mr. Green bo jakoś ostatnio nie czuje się bezpiecznie w tym mieście... jakieś dziewczyny których nawet nie znam tyle że wiem że mieszkają w Knurowie mają do mnie i koleżanki jakieś wonty tylko o co?? Think nie wiem czy czasem nie dojdzie do sytuacji kiedy któraś będzie się chciała pobić kiedyś już prawie tak było...Duel Także Prayer o jedną kamerke Mr. Green
_________________
TO MOŻE JAKIŚ CYTUT: "ŻE RADOŚĆ TO JEDYNA RZECZ KTÓRĄ JAK DZIELIMY TO MNOŻYMY"Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
demona



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Knurów-Gliwice-Katowice

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulinkaa:]] proponuje unikac jakichkolwiek "wontów" poprostu czasem unikac niektorych miejsc a jesli nieczujesz sie bezpieczna to
Xander_cage napewno zaprasza serdecznie na nauke samoobrony i nietylko Smile Thumbsup
_________________
czy istnieje prawdziwa, idealna miłość? a może to tylko chemia i mija bezpowrotnie po kilku latach? naukowcy twierdzą że nie może trwać dłużej niż 3 lata... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpoczęła się akcja montowania kamer w celu bezpieczeństwa w mieście. Pierwsza będzie wisiała na pawilonie handlowym (dawnym pewexie).
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 2:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
Rozpoczęła się akcja montowania kamer w celu bezpieczeństwa w mieście. Pierwsza będzie wisiała na pawilonie handlowym (dawnym pewexie).

2. Park obok koscioła MBC.
3.Merkury
4. Przystanek "foch" oraz targowisko.
Przenośna w zależności od potrzeb i wskazań smerfów i SM.
*****
Wiadomo gdzie jest najwięcej wyborców Smile Razi jednak brak kamery w Szczygłowicach. Wydaje się tam bardzo potrzebna. Może ta przenośna będzie tam stale Super
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informację o tym, że "wkrótce" PL opublikował 1. czerwca br. (a rada miejska podjęła decyzję dwa tygodnie wcześniej). Pisano, że już latem będą kamery. Mamy początek listopada. Okazuje się, że w Knurowie "wkrótce" = 5 miesięcy.
Co robił Urząd Miejski przez 5 miesięcy? Kiedy można spodziewać się drugiej kamery (razem ma ich być 4+1). Czy interwencje strażników na podstawie widoku z monitora będą przebiegały w podobnie błyskawicznym tempie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafus



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 9:21 am    Temat postu: hmm Odpowiedz z cytatem

a ja polecam dac jedna kamerke w okolice nowego placu zabaw przy kosmonautów..wieczorami to tam dzieja sie cuda...strach przejsc siedza grupki bardzo młodych ludzi, pija i zaczepiaja innych..a gdzie straz miejska czy policja..osobiscie nie widzialem tam tego typu organow a jak juz to tylko popoludniu...sam widzialem jak skubali kogos i niszczyli nowoposadzone drzewka Dontknow

Polecam to miejsce na przyszłosc;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka