Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Światła nie działają
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele mi się nie podoba w Knurowie, ale te światła są naprawdę ładne i nowoczesne. A prądu w okolicy nie ma bardzo często i było tak zanim stanęły światła. Pisałem nawet do GZE z prośbą o wyjaśnienie, dlaczego akurat w rejonie Kosmonautów potrafi się w ciągu jednej nocy przydarzyć pięć przerw w zasilaniu, ale nie raczyli odpowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy zauwazyliscie ale odkad nasz kochany dostawca pradu zmienil nazwe na VATENFALL to w Knurowie duzo czesciej zdazaja sie awarie prądu. TO chyba bedzie kolejna firma ktora bedzie kasowala pieniadze ale nic pozatym nie robila. Dla przykladu podam ze na jednej z ulic w GIeraltowicach latarnie przestaly dzialac w poniedzialek 19 marca i do tej pory nikt sie nie pofatygowal zeby to naprawic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie nie zauważyłem jakichś częstych przerw w dopływie prądu ostatnio była chyba jakieś 0,5 roku temu i trwała max 1,5 godziny, może moje osiedle jest pod specjalnym nadzorem Dontknow Smile



Pozdrawiam acidman666
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ale ostatnie wichury dosc mocno nadszarpnely okablowaniem na slupach. A z tego co widze to naprawy byly prowizoryczne bo jak znowu mocniej zawieje to problem sie powtarza miedzy innymi nasze swiatla drogowe sie zaraz wylanczaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego te światła są tak dziwnie ustawione, że jak mam zielone na przejściu przez ul.Kosmotautów, to auta jadące od strony Gliwic i skręcające w Kosmonautów też mają zielone i mogą mnie kulturalnie rozjechaćRazz ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Dlaczego te światła są tak dziwnie ustawione, że jak mam zielone na przejściu przez ul.Kosmotautów, to auta jadące od strony Gliwic i skręcające w Kosmonautów też mają zielone i mogą mnie kulturalnie rozjechaćRazz ??


To jest normalne przecież. Czy to pierwsze światła z których korzystasz? Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w naszej metropoli jest takie natężenie sygnalizacji świetlnych, że hoho Razz

Takie rozwiązanie jest bez sensu... pieszy ma zielone to nikt oprócz niego nie powinien miec prawa wstępu na pasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie takie rozwiązanie jest normalne. Jadący ulicą 1-Maja od strony Gliwic skręcający na Kosmonautów ma obowiązek zachowania szczególnej uwagi i przepuszczenia pieszych Smile Kierowcy chyba znają przepisy i o tym pamiętają Wink
Zauważ, że na skrzyżowaniu obok MSP2 jest identycznie Smile np. jadący ulicą Szpitalną skręcający w lewo na Wilsona ma zielone i pieszy na Wilsona też ma zielone Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Takie rozwiązanie jest bez sensu... pieszy ma zielone to nikt oprócz niego nie powinien miec prawa wstępu na pasy.
No dokładnie tak jest pieszy w tym wypadku ma pierwszeństwo Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiem przypuszczać, że kolega Karolzet nie miał styczności z kursem prawa jazdy Smile jedna z pierwszych zasad ruchu drogowego, wtłukiwana (przynajmniej u mnie) na kursie do głowy kursantom brzmiała: pamiętaj, że jak skręcasz w prawo, to pieszy ma zawsze pierwszeństwo Thumbsup zresztą przypominają o tym często migające pomarańczowe światła przy światłach dla pieszych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobrze śmiesz przypuszczać ;P Bo kolega karolzet na taki kurs wybiera się dopiero pod koniec roku Mr. Green
Co nie zmienia faktu, że ostatnio na tych pasach pewien mercedes prawie po piętach mi przejechał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nastepnym razem podstaw mu noge potem sie poloz na drodze a ja za odpowiedni procent z odszkodowania zeznam co chcesz. Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, że pierwszeństwa ma pieszy, ale rację ma też Karolz, bo w dużych miastach robi się zielone tylko dla pieszych, ponieważ kierowcy nie mają czasu zastanawiać się i byłoby to niebezpieczne. Teoretycznie kodeks drogowy ma rozwiązania na każdą sytuację i właściwie moglibyśmy obejść się nawet bez znaków na skrzyżowaniach a i tak każdy kierowca powinien wiedzieć, kto ma pierwszeństwo. Ale w praktyce coraz bardziej dba się o bezpieczeństwo, dlatego robi się światła dla każdego pasa ruchu i dla skrętów oddzielnie i oddzielnie dla pieszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro prawie mu merc po piętach przejchał, to wina merca. Powinien zaczekać, aż piesyz przejdzie, a nie ryć się na hama, bo ja muszę. Ostatnio jeżdżę już w normalnym ruchu ulicznym i z przerażeniem obserwuję coponiektórych kierowców i ich poczynania. Szczególnie - ja musże pierwszy, bo jestem ważny i muszę szybko,a ty się guzdrzesz... zero zrozumienia dla innych. D'oh!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin87



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 74

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lotnir napisał:
Nie wiem czy zauwazyliscie ale odkad nasz kochany dostawca pradu zmienil nazwe na VATENFALL to w Knurowie duzo czesciej zdazaja sie awarie prądu. TO chyba bedzie kolejna firma ktora bedzie kasowala pieniadze ale nic pozatym nie robila. Dla przykladu podam ze na jednej z ulic w GIeraltowicach latarnie przestaly dzialac w poniedzialek 19 marca i do tej pory nikt sie nie pofatygowal zeby to naprawic.
Warto poinformowac straz miejską a oni poinformuja firme RKE Elektro-instal rybik która ma konserwacje oswietlenia w knurowie i okloicach VATENFALL mic do lamp i oswietlenia ulic nie ma pozdrawiam Marcin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka