Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Światła nie działają
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te światła sa daremne... Trochę mocniej zawieje i już nie świecą, a cała konstrukcja się chwieje Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
autosteyr



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weekendowa przerwa w działaniu świateł. Pewnie znów ukradli prąd. Tak awaryjnych świateł to jeszcze świat nie widział. Ale co sie martwić, przeciez są na gwarancji Violent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chyba wiem jaka jest przyczyna Razz nad ranem przez kilkadziesiąt minut nie było prądu Wink (coś przed 5) i to chyba przez to Wink albo znowu Ci źli złodzieje prądu to zrobili Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, to wina tzw. wampirów energetycznych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając dzisiaj popołudniu do domu zauważyłem, że światła działają Very Happy co się stało Razz ? czyżby jakieś święto ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na wlasne oczy widzialem jak zlodzieje nad ranem wynosili prad w waiderkach. Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam zbyt dokładnie, ale wydaje mi się że to już druga naprawa świateł w tym tygodniu. Na pewno dzisiaj przed 12 nie działały, bo panowie coś majstrowali przy drutach na wysokościach. To chyba było w zeszłym tygodniu- ogromne kopanie dziury i grzebanie pod światłami od strony parkingu. O co lotto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak zgodzę się dziś też nie działały, przejeżdżałem tamtędy po 9 a w drodze powrotnej już wszystko było ok prócz syndromu korku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tego nie rozumiem miasto wydalo kupe kasy na swiatla a tym czasem one czesciej nie dzialaja niz dzialaja. Miasto w ramach gwarancji powinno domagac sie dokladnej naprawy tego defektu a nie jakis mniejszych napraw ktore nie przyosza skutku!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że chodzi o właściwe wyregulowanie czujników automatycznych, coś w rodzaju "czułości" awaryjnego wyłączania się świateł przy przerwach w zasilaniu i być może przy podmuchach, gdy kiwają się ramiona. To nie jest wada, ale ustawienie wszystkiego wymaga stałego serwisu w pierwszym okresie użytkowania. Nie wykluczam też, że kupiono jakąś wersję "beta" systemu i jest on właściwie w fazie testowania zamiast normalnej eksploatacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paskud



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 163
Skąd: z nikąd

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lotnir napisał:
Ja tego nie rozumiem miasto wydalo kupe kasy na swiatla a tym czasem one czesciej nie dzialaja niz dzialaja. Miasto w ramach gwarancji powinno domagac sie dokladnej naprawy tego defektu a nie jakis mniejszych napraw ktore nie przyosza skutku!!


miejmy nadzieję że światła po okresie wdrożenia - bo chyba z czymś takim mamy obecnie do czynienia - zaczną funkcjonować jak powinny

podobnie było z światłami na przejściu dla pieszych na Starym Knurowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
www.powiatgliwicki.pl



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 95

PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Was,

rzeczywiście w ubiegłym tygodniu sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. 1-go Maja, Kosmonautów miała dwie przerwy w funkcjonowaniu. Obie (zresztą analogicznie do poprzednich) były spowodowane przerwami w zasilaniu. Masz rację secundo, że miały na to wpływ silne podmuchy wiatru. O awarii został poinformowany Zakład Energetyczny, który szybko awarię usunął. Zarząd Dróg Powiatowych zwrócił się z prośbą do Zakładu Energetycznego o poprawę instalacji. Prośba została przyjęta i będzie zrealizowana.

W najbliższym czasie zostanie uruchomiony monitoring funkcjonowania świateł co pozwoli lepiej kontrolować ich działanie.

Na koniec chcę przypomnieć, że ta sygnalizacja świetlna jest inwestycją wspólną Powiatu Gliwickiego i Miasta Knurów, dlatego też wszelkie uwagi co do ich funkcjonowania proszę kierować do obu jednostek samorządu terytorialnego.

Sławomir Gruszka
Wydział Rozwoju i Promocji
Starostwo Powiatowe w Gliwiach
tel. 032/332-66-53
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkoncu ktos sie pofatygowal aby udzielic wyjasnien.
Za wyjasnienia bardzo dziekuje i mam nadzieje ze swiatla beda wkoncu dzialac jak nalezy. Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostanio urosłam z dumy, bo w zeszłym tygodniu gościłam u siebie na troszkę dłużej kuzynkę ze Stolycy. Jakiego lola zrobiłam, gdy jechałyśmy przez skrzyżowanie Mr. Green czujecie? " A u nas w Warszawie to są beznadziejne światła, mało ich nie połamało przy tej wichurze co przez polskę szalała....a te wasze to takie ładne są!I widać, że solidne " Nic tylko serce z dumy roście Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinni teraz w przewodniku umeiscic informacje ze najwieksza atrakcja Knurowa sa swiatla drogowe:) Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka