Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Zasrany" Knurów
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
epcio



Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 143
Skąd: KNUROW

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 10:06 pm    Temat postu: "Zasrany" Knurów Odpowiedz z cytatem

Czy mnie sie tylko wydaje czy Knurowskie chodniki po roztopach zakwitły w psie gówno co to za wizytówka Knurowa czysta wiocha mam nadzieje ze władza Knurowska wpadnie w jedną takich niespodzianek i sie zastanowi ze coś jest nie tak i w koncu wyciągnie jakieś mądre wnioski z tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Alijah



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz Cie przyjaciele zwierząt zlinczują.
Jak to przecież sprzątają po swoich pupilach. !!!
Jakie ty psie odchody na ulicach widziałeś Wink to pewnie gliniane atrapy, porozrzucane przez oportunistów .
A swoją drogą , zbierane jest myto od właścicieli czworonogów. Może właśnie część pieniędzy przeznaczyć na 2x mega sprzątanie miasta oraz zakup koszy na odchody i bezpłatne torebki.

Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat juz byl i byl 1000 razy klepany poszukajcie na forum troche Brick wall
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat o psach już był ale nigdy nie było tematu o "Zasranym Knurowie" Very Happy

Zgadzam się z tym że Knurów jest "Zasrany", a jeszcze bardziej że jest ZASRANY (bez cudzysłowia) Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
epcio



Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 143
Skąd: KNUROW

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
Temat juz byl i byl 1000 razy klepany poszukajcie na forum troche Brick wall
ale gufno świeże niestety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 12:58 am    Temat postu: epcio Odpowiedz z cytatem

Wczoraj się urodziłeś i pierwsze roztopy zobaczyłeś. To nie jest problem wyłącznie Knurowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yo! Gotti napisał:
Temat o psach już był ale nigdy nie było tematu o "Zasranym Knurowie" Very Happy

Zgadzam się z tym że Knurów jest "Zasrany", a jeszcze bardziej że jest ZASRANY (bez cudzysłowia) Mr. Green


A gdzie te psy maja robic jak ostatnia zielen zalano betonem, w tym miescie to meczarnia dla psa, z doswiadczenia wiem ze pies unika betonowej drogi i zawsze idzie po zielonym i instynktownie robi pod krzaczkiem a nie na srodku ulicy, kto jest za taki betonowy stan osiedla odpowiedzialny sami sobie odpowiedzcie.
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym miał wypływ na decyzje to na sprzątanie psich kup nie dałbym ani złotówki. To obowiązek właścicieli 95 % oraz miasta 5% (odpowiednie pojemniki). SM czy Policja wlepiałaby mandaty 100-200 zł za nie sprzątanie, albo wrzucenie piej kupy do domu i rozsmarowanie na dywanie. Ostatnio przechodząc ul. Marynarzy trzeba było zrobić niezły slalom by nie wdepnąć, masakra. Ludzie są tak leniwi że masakra, jak można wyprowadzić psa pod drzwi klatki i tam kazać mu się wysrać - no cóż chyba są przyzwyczajeni do chodzenia w gównach. Gdyby nie lenistwo i traktowanie psa jako kłopotliwy dodatek (bo trzeba wychodzić) to przeszli by na pola, ewentualnie znaleźli by miejsce np. z boku bloku czy w innym miejscu w którym jest minimalny ruch pieszy (rozwiązanie dla osób starszych czy chorych).
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten sam problem wałkowany po raz 12379173511908 Speak to the hand
A nikt nie pomyślał, że jakieś 20% psów, którzy mają dom, a 80% to psy BEZDOMNE. Czy tylko ja widzę, że to te biedne, bezpańskie psiaki robią gdzie popadnie Dontknow Ale czy to ich wina? NIE Speak to the hand Tylko wina bezmózgich właścicieli Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Violent Violent Violent Dla takich, którzy wyrzucają psy (zwłaszcza zimą) też powinny być surowe kary. Violent

A co do psich kup na chodnikach... Hmm... w całym swoim życiu nie widziałam, żeby jakikolwiek pies robił na chodnik Dontknow No i jeszcze coś. Brud brudem po psach, ale pomyślcie ile się rozkłada taka torebka na psie odchody a ile same odchody. Choć ja także jestem za sprzątaniem, przynajmniej w tych miejscach gdzie dużo ludzi przechodzi. Nie mówiąc o placach zabaw, bo tam nawet ze swoim psem NIGDY nie przebywałam i nie zamierzam. Ale wiecie co mnie ostatnio rozśmieszyło? Moja sunia niedawno sobie robi siku, a jakiś stary dziad na mnie, że mam to posprzątać. Pytam się JAK? Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mieszkam na parterze i za oknem mam kawalek trawnika, tzn gownika - bo gówno trawe zakrywa, normalnie masacra, a to czasami takie kupska jakby kon nasrał.

czy ktos wie jak uzyskac fundusze od lwsm na ogrodzenie trawnika - moze ktos juz w takiej sprawie interweniowal - przeciez za chwile trzeba bedzie kosic trawe i kupska beda latały nie tylko po trawniku, ale i po bloku i na chodniku
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EwelinaKnw napisał:


A co do psich kup na chodnikach... Hmm... w całym swoim życiu nie widziałam, żeby jakikolwiek pies robił na chodnik


no chyba to nie sa ludzkie odchody??!!
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dovin



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 454

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:
EwelinaKnw napisał:


A co do psich kup na chodnikach... Hmm... w całym swoim życiu nie widziałam, żeby jakikolwiek pies robił na chodnik


no chyba to nie sa ludzkie odchody??!!


Jak chodniki były zawalone śniegiem to psy po prostu nie widziały gdzie kończy się trawnik, a gdzie zaczyna chodnik.
Tu już właściciel (jak nie ma zamiaru posprzątać) powinien przypilnować by pies nakupciał parę metrów dalej.

Jak na moje oko to mamy stanowczo za mało koszy... Ostatnio zebrałam po swoim psie, zasuwam do najbliższego normalnego kosza, a tam pełno, że nie było jak zmieścić...
Musiałam dobre 200m przejść by znaleźć następny kosz.
Dobrze, że był wieczór i ludzi niewiele, bo raczej nie odpowiada mi spacer z kupskiem w dłoni...

Proponuje, żeby każdy zwrócił uwagę jak zobaczy kogoś kto nie sprząta, to wtedy może ludziom się głupio zrobi i zaczną zbierać.
To co się dzieje teraz na trawnikach woła o pomstę do nieba. Jak mam wejść by pozbierać po swoim to aż mnie trzęsie i po drodze modle się, żeby w nic nie wdepnąć.
Koszmar...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:



no chyba to nie sa ludzkie odchody??!!



No i tu jest trochę racji. Niedalej jak wczoraj stałam na przystanku przy 26 stycznia. A tuż za wiatą jeden z osiedlowych pijaczków robił sobie wiadomo co. Dla mnie to jest skandalem Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EwelinaKnw
Chyba Ci się proporcje pomieszały.
20% bezdomnych/bezpańskich psów to bym się jeszcze zgodził.
Bo średnio przypada na jedną klatkę powiedzmy 1 pies, w klatce 20 rodzin po 3 osoby każda, czyli na cały Knurów wg Ciebie było by bezdomnych psów 533 podczas gdy domowych pupilków było by 132 sztuki. Coś nie jakoś takoś.
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysiaru



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 139
Skąd: Knurów WP

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:
EwelinaKnw napisał:


A co do psich kup na chodnikach... Hmm... w całym swoim życiu nie widziałam, żeby jakikolwiek pies robił na chodnik


no chyba to nie sa ludzkie odchody??!!



kiedyś właściciele zarzekali się:

ten pies nie gryzie... Teraz pewno masowo przysięgają na Ewangelię, zdrowia matki, dzieci, itp, że ich piesek nie *ra.
A więc kto *ra? Przepraszam za słowa ale opadają mi ręce jak wychodzę z domu.Ciekawe jakimi ulicami chodzą albo jeżdżą nasi rajcy ,że tego nie widzą?
Może mi ktoś odpowie.
Wave Wave Wave
_________________
maga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka