Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa Netto
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bystryyy



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 686

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 9:10 pm    Temat postu: Re: Relacja z otwarcia Odpowiedz z cytatem

moron napisał:
Knurowianin2000 napisał:
8:00 -Przemówienie prezydenta
(...)

Naprawdę? No toż to śmiech na sali. Prezydent przychodzi pogadać bo otwierają SKLEP? Nie ogarniam tego. Jakby to jeszcze była jakaś sprawa finansowana z budżetu miasta (chyba że o czymś nie wiem), duża firma, czy specjalna strefa ekonomiczna, gdzie pracę znajdzie kilkaset osób... Ale kolejny SKLEP?!


Przed wyborami warto się pokazać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście również nie odmówiłem sobie wizyty w Netto i pierwsze wrażenia są średnie a nawet w pewnych kwestiach negatywne. Ceny jak ceny, wszędzie prawie takie same, ja tam jakiś wielkich różnic nie zauważyłem ewentualnie dosłownie kilka groszy na danym produkcie. Co od razu rzuciło mi się w oczy to strasznie brudna podłoga, nie przypominam sobie aby coś takiego miało miejsce w innych nawet wielkopowierzchniowych sklepach gdzie w ciągu dnia przejedzie jakaś maszynka, ale rozumiem, pierwszy dzień bardzooo dużo ludzi i urwanie głowy jednym słowem, mam nadzieje, że w przyszłości tej kwestii już nie będzie i będzie czysto. Osobiście co bardzo mnie wzburzyło jako jednego z ostatnich klientów w dniu debiutu, że jakiś Pan z obsługi (chyba ochroniarz) krzyczał na cały sklep (stał w drzwiach wyjściowych) do kilku Pań, żeby skończyły zakupy bo jest za minuta 21 i zamykają sklep. Rozumiem, że wszyscy z obsługi sklepu byli zmęczeni po strasznym natłoku ludzi w pierwszym dniu i już tylko myśleli aby iść do domu i maja do tego zdecydowane prawo, ale to dosłowne natarczywe krzyczenie i wywalanie jakiejś klientki spod regalu, że ma już iść uważam za przegięcie gdyż kwestia 5 minut nikogo nie zbawi (była jeszcze mała kolejka pod kasą wtedy Pani wzięłaby brakujący serek) a do sklepu już nikt nie wchodził. Nigdzie indziej w żadnym sklepie nie spotkałem się z czymś takim i mam nadzieje, że tutaj to też jednorazowy wyskok. W każdym razie życzę powodzenia naszemu nowemu sklepowi. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bystryyy



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 686

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu do małego tesco przed zamknięciem już nie wpuszczali...
Żeby się obyło bez głupich haseł że w EU takie rzeczy się nie zdarzają to podam przykład że cała sieć sklepu Aldi w NL jest zamykana dla osób wchodzących 5 minut przed rzeczywistym zamknięciem sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 9:30 am    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Też nie wiem po co prezydent przyleciał Smile może faktycznie wybory bo jakiś specjalny dzień to nie był. Jak żabke otwierali to nie przyszedł Smile A no i przed otwarciem obowiązkowa modlitwa przed netto (księdza nie było), może mochery zrobią z netto krzyż i będą walczyć o klientów! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem dzisiaj w Netto i zauważyłem, że ktoś chyba nie przemyślał wszystkiego przy budowaniu Wink Otóż jeśli przyjedzie TIR z dostawą jak to miało miejsce dzisiaj to nie ma wjazdu na parking, bo jest zablokowany Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dostawy będą poza godzinami pracy, wtedy parking jest niepotrzebny Wink
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 7:34 pm    Temat postu: Netto Odpowiedz z cytatem

Byłem dzień po otwarciu na zakupach po godzinie 18 i powiem, że takiego syfu przed wejściem to jeszcze nie widziałem. 2 kosze na śmieci przepełnione a na ziemi tyle papierków, że jeszcze 1 by sie spokojnie napełnił. 2 dni pracy i już taka porażka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walusss



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 383
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ogółem lipa?
_________________
"...jedni wyciągają ręce po pomoc, a przywódcy na ekranach wciąż ściskają sobie dłonie.
Kiedy ludzie się obudzą wreszcie i zobaczą, że dokoła nich cały świat płonie.... "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak jak promocje zarzucą to się nawet opłaca Smile a tak ceny jak wszędzie. Robie tam zakupy i nie narzekam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ilumir



Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 80

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowy sklep nic ciekawego. W dodatku mało piwa jest Sad. Mogli zamiast tego, wywalic te stare bramki i zrobić normalny wybieg dla psów. Woreczki przy śmietnikach i wszyscy byliby zadowoleni.

Wolę Tesco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz okolicznym mieszkańcom hałas z wentylatorów już nie powinien przeszkadzać.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 16, 2012 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech ktoś zrobi fotkę ulicy Mieszka I od Netto do Kosmonautów. KOSZMAR. Dziury takie że można urwać koło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 16, 2012 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
Niech ktoś zrobi fotkę ulicy Mieszka I od Netto do Kosmonautów. KOSZMAR. Dziury takie że można urwać koło.

Dziury to w tym temacie Wink
http://forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=3565&start=105
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka